صفحه 206 از 381 نخستنخست ... 106156196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216256306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    كبك در حال حاضر خوداشتغالي قبول نميكنه . هر دو بسيار كند است
    سمپل معني نداره . شما بايد پروپزالي براي طرح و برنامه خود بنويسيد كه قانع كننده باشه .
    معمولا وقتي حداقل دو سال سابقه كار مرتبط ميخوان ، مالي شما هم بايد متناسب همون باشه. در ابتدا نياز نيست . شما در فرم ها فقط دارايي هاي و سرمايه و ... رو اعلام ميكنيد . وقتي برين در سايت مهاجرت چك ليست كامل و راهنماي كامل مداركي بايد ارسال كنيد نوشته شده. وقت بذاري بخوني دستت مياد

--------

قابل توجه دوستان :

من بعد از اينكه ٤ ماه از دريافت فايل نامبرم ميگذشت ، ديروز در كمال ناباوري رفيوزال لتر دريافت كردم . درحقيقت انتظار هر اپديتي داشتم جز رفيوزال
    جالبه كه من در روش كشاورزي نزديك به ١٠ سال سابقه و همچنين سرمايه ١.٥ ميليون دلاري اعلام كرده بودم . بعد دليلي كه افيسر اورده اين بوده كه تو هيچ وقت كاناداا نبودي كه بتوني روابط كاري بوجود بياري و اطلاعات كافي از اونجا نداري كه بتوني چه در كوتاه مدت چه در بلند مدت برنامه كسب و كارت و اجرا كني !! ( چرا اين رو نوشته ، چون در پروپزالم قيد كردم من چند ماه در كانادا بودم و طي اين چند ماه سه ايالت رو بازديد كردم و اطلاعاات مناسبي در خصوص بازار كشاورزي بدست اوردم و از اين به عنوان يه اهرم و نقطه قوت استفاده كردم . واقعا هم بازار و بررسي كردم - جالبه كه الان تقريبا ٨ ماهه كانادام بعد اون احمق نوشته تو هيچ وقت كانادا نبودي ؟؟؟؟ مگه داريم ؟ حتي اسم منو در سربرگ نامه با يك غلط املايي نوشته )
    خلاصه سرتون رو درد نيارم كلا گند زده به اعصاب ما . به نظرتون همينجا بدم يه وكيل فدرال اعتراض كنه و پيگيري كنم شانسي هست ؟
    فكر ميكنم اينها كلا قصد دارن برنامه خوداشتغال و جمع كنند . چون براشون در مقايسه ساير برنامه هاي كلاس اقتصادي مثل سرمايه گذاري و كارافريني منفعت نداره و شخص هم هيچ تعهدي به دولت نداره كه كاري كنه و ويزا اقامت دائم ميگيره . ولي اينجوري رد كردن بدون درخواست اپديت ، باور نكردنيه
    راستش منم تا الان نديدم بچه هاي كشاورزي كسي رو قبول كرده باشن به نظرم بهتره با يه وكيل صحبت كنيد

Junior Member

شما احتمالن وکیل داشتین و ایشون براتون پر کرده وگرنه یکی از فرم های مهمه.. راجع به حساب های بانکی و اموال و بدهی های فرد خود اشتغال و خانوادش
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahramuae نمایش پست ها
    منظورتون از فرم A6 کدومه ؟ من نداشتم این فرم رو

Junior Member

با سلام
    من 12 سال هست که در زمینه طراحی و گرافیک مشغول به کار هستم. از سال 89 تا الان هم مجوز کانون کانون تبلیغات دارم.
    متاهل هستم و صاحب دو فرزند4و6 سال . اگر بخواهم از طریق خود اشتغالی به کانادا برم شرایط به چه صورت هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان عزيز
    ممنون ميشم راهنمايي بفرمايين كه كسي كه آشپز حرفه اي با مدرك فني حرفه اي باشه و يه كافي شاپ هم داشته باشه ميتونه از روش خود اشتغالي اقدام به مهاجرت كانادا كنه؟ و اگر با اين روش نميشه، چه روشي رو دوستان پيشنهاد ميكنن براي كسي با مشخصات بالا؟
    يك دنيا تشكر از دوستاني كه محبت ميكنن زمان ميگذارن و پاسخ ميدن

Junior Member

با سلام میخواستم اگر کسی از طریق کشاورزی تونسته تو این برنامه موفق بشه ، اینجا اعلام کنه .
    چون من و همسرم هر دو ارشد کشاورزی داریم و ده سال سابقه مدیریت گلخانه و مجوز و ...
    و میخواهیم از این روش و با وکیل اقدام کنیم ولی من با خوندن این فروم و نظرات بچه های اینجا فکر میکنم غیر ممکنه و نا امید شدم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط engpea نمایش پست ها
    با سلام میخواستم اگر کسی از طریق کشاورزی تونسته تو این برنامه موفق بشه ، اینجا اعلام کنه .
    چون من و همسرم هر دو ارشد کشاورزی داریم و ده سال سابقه مدیریت گلخانه و مجوز و ...
    و میخواهیم از این روش و با وکیل اقدام کنیم ولی من با خوندن این فروم و نظرات بچه های اینجا فکر میکنم غیر ممکنه و نا امید شدم...
    من تا الان نديدم كسي از طريق كشاورزي موفق شده باشه يه دليل اش هم اينه كه نوع كشاورزي ايران قبول ندارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsnegar نمایش پست ها
    با سلام
    من 12 سال هست که در زمینه طراحی و گرافیک مشغول به کار هستم. از سال 89 تا الان هم مجوز کانون کانون تبلیغات دارم.
    متاهل هستم و صاحب دو فرزند4و6 سال . اگر بخواهم از طریق خود اشتغالی به کانادا برم شرایط به چه صورت هست؟
    ممنون
    با توجه به متاهل بودن و بچه داشتن اتون يه چيزي حدود يك ميليارد تومن سرمايه بايد اعلام كنيد هر نفر حداقل 250 ميليون تومن ما بقي چيزها رو ميتونيد مطالعه كنيد

Junior Member

Red face پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

با سلام به همه ی اعضا تازه باسایت اشنا شدم و مارچ مدارک فرستادم و 6 ماه بعد فایل نامبر اومد و کمتر از 6 ماه بعدش داکیومنت ریکویست شدم و الان هم در حال جمع اورد مدارک هستم.در ضمن وکیل من پارسایی هست و من از طریق خود اشتغالی اقدام کردم و روزنامه نگار هستم
    ویرایش توسط minamahyar : August 16th, 2017 در ساعت 05:29 PM

Junior Member

وکیل من هم پارسایی هست چقدر بد که ریجکت شدین میتئنم بپرسم موجودی حسابتون چقدر بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minamahyar نمایش پست ها
    با سلام به همه ی اعضا تازه باسایت اشنا شدم و مارچ مدارک فرستادم و 6 ماه بعد فایل نامبر اومد و کمتر از 6 ماه بعدش داکیومنت ریکویست شدم و الان هم در حال جمع اورد مدارک هستم.در ضمن وکیل من پارسایی هست و من از طریق خود اشتغالی اقدام کردم و روزنامه نگار هستم
    دوست عزیز علت خاصی داشت که ۶ ماه طول کشید تا فایل نامبرتون بیاد ، معمولا باید حدود ۱ تا ۲ ماه طول بکشه !
    میشه بفرمایید داکیومنت رکویست چه مدارکی رو باز ازتون خواستند ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)