صفحه 217 از 381 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227267317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 3808

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام دوست عزیز
    می تونید به وکیل مهاجرتی خوب و مطمئن به من معرفی بکنید در اصفهان یا تهران
    این شماره ی تلگرام من هست 09131699564

Junior Member

با سلام
    همسر من فوق دیپلم گرافیک هست و در هنرستان هم گرافیک خونده. سنش 28 سال و خودم 26 سال. سطح زبان هم متوسط. و حدود هشت سال سابقه کار در این زمینه داره و نرم افزارهای زیادی بلده. ضمن اینکه در شرکتهای مختلف کار کرده و بیمه بوده، به صورت آزاد هم خیلی پروژه داشته و از این طریق کسب درآمد کرده.. دو تا سایت هم از تمام نمونه کارهاش داره. با یکی دوتا شرکت عراقی هم کار کرده.از نظر دارایی هم یک خونه داریم به ارزش 300 میلیون و مقداری پول نقد، البته وام بانکی هم تو ایران داریم.یک خونه هم هست که مادر همسرم میتونه به ناممون کنه. با جندتا وکیل صحبت کردیم و گفتند که اگه قراردادها ساختگی باشه با امضا و مهر، مشکلی پیش نمیاد. همسرم تصمیم گرفته از طریق خوداشتغالی اقدام کنه. راستش من خیلی نگرانم. از بابت چند موضوع:
    1. اینکه پروسه این روش حس میکنم خیلی طولانیه، iccic زده 55 ماه، ولی وکلا میگن تجربه نشون داده بیشتر از 2.5 سال نیست!
    2.اینکه چقدر جعلی بودن مدارک رو چک میکنن. آیا دسترسی دارن پرینت حسابها رو چک کنن؟
    3.بیمه بودن همسرم مشکلی پیش نمیاره؟
    لطفا کسانی که اطلاع دارند، راهنمایی کنن. من واقعا سردرگمم و میترسم. کمکم کنید

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    یه سوال داشتم. به نظرتون وجود وکیل تو این روش چقدر کمک می کنه؟ آیا وکیل با افسر مهاجرت هم دیدار یا مکاتبه می کنه یا فقط در جمع آوری و ارائه مدارک کمک میکنه؟

دوستان سلام

من ورزشکار حرفه ای هستم.رشته ی ورزشیم دو و میدانی هستش.6 سال هستش که فعالیت دارم. مقام های زیادی در ایران دارم.و همچنین مقام های قابل توجهی در پاریس

کشور فرانسه و شهر کلن کشور آلمان دارم.

به صورت مستقل کار میکردم و خودم جهت پیدا کردن اسپانسر با شرکت های مختلف صحبت میکردم.نظرتون راجب کیس من چیه؟

در ضمن الان زنگ زدم یک موسسه در تهران خیلی شیک گفتن مبلغ وکالت 7000 دلار هستش.که اصلا هم تضمینی توش نیست و اگه در حین مصاحبه کیس من رد بشه یک دلار هم

از 7000 دلار به من بر نمیگرده.

واقعا مسخرشو در آوردن.به نظرتون چکار کنم.این وکیلا پولای زیادی میگیرن.اگه خودم بخام شروع کنم از کجا باید استارت کار رو بزنم.

کاشکی یه کسی از بچه های خبره ی سایت میومد به طور خلاصه و سر فصل وار گام های مختلف این فرآیند رو از شروع تا مرحله ی ویزا و مصاحبه می نوشت

اگه کسی هست که میتونه کمک بقیه ی هم نوعانش بکنه , لطفا این کار رو انجام بده. مطمئنا بقیه بچه ها هم براش دعا میکنند

دوستان من خودم یه تحقیقاتی کردم گفتم با شما در میون بزارم

1-میرید به سایت http://www.cic.gc.ca/english/index.asp
    2-در این صفحه , از سمت چپ روی منوی دوم immigration رفته و در لیست باز شده , گزینه ی دوم یعنی immigrate را انتخاب کنید
    3-در صفحه ی باز شده , گزینه ی self employed را انتخاب کنید.( یه جایی تقریبا وسط صفحه هستش )
    4-دیگه در این صفحه خودش مرحله به مرحله توضیح داده.که امیدوارم با تسلط کافی بر زبان انگلیسی کارتون رو خیلی خوب پیش ببرید

Junior Member

سلام دوستان اگه كسي نمونه حسابرسي ترجيحا كشاورزي داره لطفا بزاره من يك نمونه حسابرسي ميخواستم داشته باشم
    ممنون ميشم همكاري كنيد
    ویرایش توسط Asemania : November 4th, 2017 در ساعت 12:09 AM

Junior Member

کسلام من کشاورز هستم (شغل اصلیمه) دامپزشک کشتارگاه هم هستم. میخواستم بدونم چطور میتونم تو ساسکاچوان زمین بخرم و برم کانادا کشاورزی کنم؟ از جهاد کشاورزی میتونم گواهی بگیرم برای سالهای قبل سند زمین ها هم دارم سند تراکتور و گواهینامه تراکتور هم دارم تقریبا 300 میلیون هم نقد دارم. تو نت سرچ کردم با 400 - 500 میشه زمین خرید. سنم 31 ساله، میتونید کمکم کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ZYZZ7 نمایش پست ها
    کسلام من کشاورز هستم (شغل اصلیمه) دامپزشک کشتارگاه هم هستم. میخواستم بدونم چطور میتونم تو ساسکاچوان زمین بخرم و برم کانادا کشاورزی کنم؟ از جهاد کشاورزی میتونم گواهی بگیرم برای سالهای قبل سند زمین ها هم دارم سند تراکتور و گواهینامه تراکتور هم دارم تقریبا 300 میلیون هم نقد دارم. تو نت سرچ کردم با 400 - 500 میشه زمین خرید. سنم 31 ساله، میتونید کمکم کنید؟
    با سلام سخت ترین شغل در این روش کشاورزی هست و دوستانی که میخوان اقدام کنند زیاد روش حساب باز نکنند . واسه کشاورز حتما باید رشته کشاورزی باشه و همچنین پول خوبی داشته باشیدبالای 1 میلیون دلار و ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noushien63 نمایش پست ها
    راستش زیاد حال خوبی ندارم که بتونم دقیقا زمانها را یادم بیاد ولی اگه اشتباه نکنم 27 خرداد سال 94 شروعش کردیم(با اقای پارسای -وکیل) اواخر مرداد(فکر کنم) پروندمون ارسال شد. بدون کوچکترین ایرادی و برگشتی (از سوی وکیل) در نهایت فایل نامبرمون دقیقا 55 روزه تاریخ 27 مهر 94 صادر شد.
    اگه اشتباه نکنم اواخر دی ماه 94 داکیومنت ریکوست شدیم و اسفند ماه مدارکمونو کامل فرستادیم اونم بدون کوچکترین ایرادی از سوی وکیل عزیز ارسال شد به سفارت و دیروز که خیر ریجکت شدن اومد.

برای اطلاع بیشترتون من و همسرم از طریق موسیقی اقدام کردیم . همسرم تقریبا 10 سال سابقه خود اشتغالی داره. گفتن دو سالش ثابت کنید با مدارک و مستندات قابل قبول و محکم و ترجیحا صورت مالی حسابرسی شده.
    ما 6 سال را اثبات کردیم به همراه صورت های مالی و حسابرس قسم خورده حسابرسیش و تایید کرده بود یک صورت مالی کامل و خوب. مدرک ایلتس داشتیم ، کلی عکس و ... از استودیو و تدریس ،کنسرت و کپی قراردادهای اهنگسازی ،شعر و تدریسش ،گردش بانکی خوب و مانده حسابمونم تقریبا صد تا ،علاوه بر اون وکیل رسمی دادگستری نرخ خانه هم ارزیابی کرده بود و بپیوست گذاشتیم .

وکیلمون هم (اقای پارسای) بیزینس پلن و ستلمن پلن ضمیمه مدارکمون گذاشت.
    هرچند که ایشون همیشه افتخاررررررشون و ادعاشون این بود که حتی یک پرونده ریجکت شده هم ندارن ولی متاسفانه ....
    من پیام شما را الان دیدم و یکسال میگذره اما چون الان تحقیق زیادی رو این روش کردم احتمال میدم دلیل ریجکتی شما یکی ازاین سه مورد یاشه
    1-عدم درامد مناسب سالانه (فکر کنم حداقل در امد چیزی در حدود 20 تا 30 هزار دلار کانادا باشه)
    2-تنوعی و پراکندگی شغلی زیاد
    3-عدم ارتباطبیزنس پلن با کار اصلی یا تکراری بودن آن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bemji نمایش پست ها
    بنظرتون میشه وکیل کانادایی گرفت؟یعنی با وکیل کانادایی صحبت کرد...چون گویا هم وطنان خیلی داسوز نیستن...یا وکیل که حالا کشور دیگه باشه و تو کانادا باشه
    بله وکیل کانادایی خیلی بهتره موردی را که 3 بار ریجکت شده یک وکیل کانادایی سریع درست کرده و اینکه اونها اگر پروندتون قابل انجام نباشه قبول نمیکنند.من پیگیر پیدا کردن شماره اون وکیل هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)