صفحه 22 از 381 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط mona_s نمایش پست ها
    با سلام به همه ی دوستان
    من مترجم زبان انگلیسی هستم و تا به حال 6 کتابم توسط یک ناشر بنام چاپ شده.می خوام از طریق خود اشتغالی اقدام کنم.میشه به من بگید چه جور بیزنس پلنی باید ارایه بدم؟با یک مثال لطفا برام روشن کنید ممنونم

سوال دیگر اینکه به نظر شما خودم اقدام کنم بهتره یا وکیل بگیرم؟
    آیا وکیل تو روند کار تاثیر داره؟من شنیدم خیلی مواقع کارو خراب می کنه.تجربیات شما چی میگه؟
    دوست عزیز،

شما واجالشرایط هستید. از روش فدرال نیازی به داشتن Business Plan ندارید. در ارتباط با استخدام وکیل هم باید عرض کنم بستگی داره وکیلتون چقدر دلسوز باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siyalan نمایش پست ها
    سلام
    من ۱۰ ساله که مربی ورزشی هستم در رشته کوهنوردی و مدارک درجه ۳ و ۲ ( یخ و برف) دارم و کلاس برگزار می کنم برای شرکت ها و گروههای کوهنوردی و از این راه امرار معاش هم دارم . مدرک تحصیلی من لیسانس، در عین حال خبرنگار هم هستم اما نه به شکل پروژه ای قراردادی و بیمه هستم ،اما در بخش ورزشی پروژه ای و دوره ای کار می کنم.
    ۳ تا حکم قهرمانی کشور دارم و احکام صعودهای خارج از کشور هم دارم. عضو تیم ملی هم بوده‌ام.
    می خوام ببینم می‌تونم از این راه اقدام کنم و آیا نیاز به وکیل دارم و چطور می شه در ایران وکیل گرفت اکثر وکلای این کار کانادا هستن آیا می شود از طریق شرکت های که اینجا هستن اقدام کرد؟ با تشکر
    این روش دقیقا برای شما ساخته شده

Junior Member

سلام دوستان من فوق ليسانس گرافيكم 34سالمه متاهل هستم زبانم هم فرانسه هم انگليسي خوبه فقط ميخواستم بدونم به عنوان سابقه كار بايد چه مداركى داشته باشيم؟ ممنون از توجهتون

Junior Member

بچه ها من يه مشكل دارم ، وسط هاي يك سال سابقه خود اشتغالم ، از طرف يه شركتي
    يك ماه بيمه برام رد شده وكيلم ميگه كارت خراب ميشه ، كسي ميدونه ميشه سابقه بيمه رو حذف كرد ؟! فقط يك ماه داره همه رو گند ميزنه

Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineer

دوستان گرامی
    اگر من مدرک مربیگری بدنسازی که سالها در اون سابقه دارم بگیرم می تونم باهاش کارت پارت تایم بگیرم؟
    سپاس گزارم
    PR 2014 در جستجوي كار ،نيازمند ياري سبزتان هستيم

Junior Member

با سلام . من حدود 15 ساله که نقاشی میکشم و از طریق فروش اونها کسب در امد دارم و از سال 80 هم تا کنون سه تا نمایشگاه داشتم. با توجه به اینکه رشته من فوق لیسانس فیزیک است و 2 سال پیش توی یک کارخونه ای 8 ماه سابقه بیمه داشتم. آیا با این شرایط از طریق هنرمندان میتونم اقدام کنم؟ چند تا هم لوح و تقدیر نامه و مقام توی نقاشی از دبیرستان و دانشگاه داشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshtehardi نمایش پست ها
    با سلام . من حدود 15 ساله که نقاشی میکشم و از طریق فروش اونها کسب در امد دارم و از سال 80 هم تا کنون سه تا نمایشگاه داشتم. با توجه به اینکه رشته من فوق لیسانس فیزیک است و 2 سال پیش توی یک کارخونه ای 8 ماه سابقه بیمه داشتم. آیا با این شرایط از طریق هنرمندان میتونم اقدام کنم؟ چند تا هم لوح و تقدیر نامه و مقام توی نقاشی از دبیرستان و دانشگاه داشتم.
    و اینکه اگر از فرهنگسرا نامه ای بگیرم مبنی بر اینکه اونجا به مدت دو سال نقاشی تدریس میکردم این میتونه مدرک باشه؟

Junior Member

درود بر شما- من از سال 72 تا 83 سوابق و مدارک متعدد قهرمانی ملی در یک رشته ی رزمی دارم مدرک داوری بین المللی مورد تایید فدراسیون جهانی هم دارم. مدرک مربیگری درجه سه و گواهی های مختلف تکمیلی ورزشی مثل طب ورزشی و غیره هم دارم اما شغل اصلی من مدیریت کامپیوتر بود که در سال 2009 برای اسکیل ورکر فدرال اقدام کردم که در سال 2012 به دلیل کسر دو امتیاز پرونده ام رد شد. از سال 2010 به دلیل تولد فرزندم دیگر نتوانستم کار شرکتی انجام دهم بنابراین مربیگری در سطح استان را انجام دادم اما بیمه ندارم و تنها گواهی من نامه ای است که به درخواست خودم هیئت استان برایم صادر می کند که من 4 ساعت در روز مربیگری کرده ام و دریافتی من فلان قدر است. آیا می توانم برای خوداشتغالی ورزشی اقدام کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarva نمایش پست ها
    بچه ها من يه مشكل دارم ، وسط هاي يك سال سابقه خود اشتغالم ، از طرف يه شركتي
    يك ماه بيمه برام رد شده وكيلم ميگه كارت خراب ميشه ، كسي ميدونه ميشه سابقه بيمه رو حذف كرد ؟! فقط يك ماه داره همه رو گند ميزنه
    سلام ميشه شماره وكيلتون را بديد ممنون

هیچ ربطی نداره عزیزجان ....شما به مدت کوتاهی جایی کار کردید (فرض کنید پروژه ای را انجام دادید) یا اینکه شرکت شما را تحت نام یک شرکت زیر مجموعه خودش بیمه کرده (مثل پیمانکارها )
    بنابراین نگران نباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fiunaart نمایش پست ها
    سلام ميشه شماره وكيلتون را بديد ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)