صفحه 228 از 381 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238278328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام.. ببخشید منم یه سوال داشتم.. بعد از اینکه فایل نامبر اومد.. حدودن چقدر طول میکشه تا آپدیت بیاد و اینکه قبل آپدیت مدارک رو میفرستن آنکارا؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    وقتی آپدیت رو میفرستین پرونده شما بررسی میشه ممکنه بین چند هفته تا چند ماه طول بکشه در نهایت بررسی اگه آفیسر متقاعد بشه برای شما مدیکال ارسال میکنه در غیر این صورت خدای ناکرده نامه ریجکت .
    آنلاین هم میشه چک کنین وضعت رو

Junior Member

سلام وقت بخیررشته همسرم عکاسی و بدون وکیل از طریق خوداشتغالی اقدام کردیم.بعد 2ماه فایل نامبر اومد و پروقایل تو سایت مهاجرتی تشکیل
    شد..الان 9ماه میگذره از اون تاریخ و هیچ تغیری صورت نگرفته و جوابی نیومده...اپدیت هم نخواستن.هیچی.فرم تعیین وضعیت پرونده رو هم که تو سایت
    هست پر میکنیم جوابش میاد گه پرونده تون در پروسه ی رسیدگی هست.
    واقعا خسته و کلافه شدیم از این همه انتظار و صبر .دوستان اگر اطلاعات و یا تجربه ای از این حالت پیش اومده برای ما دارن لطف می کنن راهنمایی کنن.
    موفق باشید انشالاه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ZYZZ7 نمایش پست ها
    دوستان اگه قبل از اقامت مزرعه بخریم بنظرتون تو روند پرونده تاثیر داره؟ افیسر متقاعد میشه که برای کشاورزی میخوایم بریم؟
    سلام شما اگر توان مالی خرید مزرعه رو دارید چرا به روش خود اشتغالی اقدام میکنید؟ اگر واقعا تجربه کشاورزی دارید و مجموع دارایی تون به 350 هزار دلار کانادا میرسه از روش کارآفرینی کشاورزی استانی اقدام کنید هم سریعتره هم مطمین تر. خود اشتغای پروسه طولانی و بعضا شانسی داره

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mihansa نمایش پست ها
    سلام.. ببخشید منم یه سوال داشتم.. بعد از اینکه فایل نامبر اومد.. حدودن چقدر طول میکشه تا آپدیت بیاد و اینکه قبل آپدیت مدارک رو میفرستن آنکارا؟
    والا زمان مشخصی نداره واسه من فایل نامبر ۶ ماه طول کشید و ۴ ماه بعد هم آپدیت خواستند ،
    too much love will kill you

سلام به همه دوستان
    بنده همسرم فارق التحصیل رشته گرافیک و خودشم تو رشته نقاشی چند تا مقام کشوری و منطقه ای داشته در دوران تحصیل و تا الان هم 8 یا 9 سالی میشه که تو این زمینه فعالیت میکنه از طراحی پارچه گرفته تا پوستر و کتاب و از این حرفا. ولی نمیدونم آیا شرایط ایشون مناسب هست برای اقدام؟ اینکه سابقه فعالیت رو چگونه باید اثبات کرد یا مسائل ...

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست که از راه ترجمه یا ویراستاری برای کانادا به روش خود اشتغالی اقدام کرده باشه.
    لطفا پیام رو به این میل بفرستید. .................
    ویرایش توسط hiver : January 12th, 2018 در ساعت 06:45 AM دلیل: این میل

Junior Member

سلام دوستان
    هزینه ای که برای روش خود اشتغالی باید پرداخت بشه همون ابتدا باید پرداخت بشه یا اینکه در زمان مصاحبه ؟

سلام دوستان

من کارشناس موسیقی هستم . اینجا از سال 1393 رسما مربی چندین آموزشگاه هستم، کارت مربیگری دارم و 32 سال سن دارم . چندین مدرک هم از خانه موسیقی و فنی حرفه ای در زمینه صدابرداری و ... دریافت نمود ام
    همچنین در جشنواره هم مقام آوردم دو سال پیش و ضمنا فرودین امسال (97) هم فرانسه یک فستیوال قراره که بریم.

همسرم هم کارشناس ارشد گرافیک هستن با تقریبا 5 سال سابقه بیمه .
    برای خود اشتغالی میخوام اقدام کنم:
    من سوال داشتم از حضورتون!

- مدرک آیلتس رو در مرحله اول باید ضمیمه کنم یا میتوانم در زمانی دیگر ارائه نمایم؟

-طریقه ارسال مدارک آنلاین است یا پستی؟

- به نظر شما مدارکم را از ایران بفرستم یا مثلا کشور دیگر؟

ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zamaninia نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هزینه ای که برای روش خود اشتغالی باید پرداخت بشه همون ابتدا باید پرداخت بشه یا اینکه در زمان مصاحبه ؟

سلام ..در شروع یک حساب بانکی یا شماره کارت بین المللی در فرم مربوطه اعلام می کنید و با سایر مدارک پست می کنید ...در زمان رسیدگی خودشون از اون حساب اعلام شده هزینه رو بر میدارن
    و پروفایل شما تشکیل میشه.

سلام خدمت همه ی دوستان

من از سال ۲۰۱۳ به عنوان عکاس یک آژانس عکس المانی در ایران و خاورمیانه فعالیت میکنم و تمرکز کاری و منبع درامد من براساس فروش عکس ها و ماموریت ها برای مجلات و رسانه های خارجی در ایران و منطقه است.طبق همین روال از درامد من کشور المان مالیات هم کسر کرده،غیر از این با آژانس ها و انتشارات دیگر هم کار کردم(قرارداد ها و نمونه ها همه موجود است).در حال حاضر در حال گرفتن مدرک آیلتس هم هستم و البته متاهل هم هستم،

در مجموع طبق مطالعه این فروم و تحقیقات امتیاز لازم و کافی برای این برنامه خوداشتغالی را دارم.
    اما سوالات بنده:
    ایا بعد از پذیرش امکان کار کردن با رسانه ها یا مجلات و روزنامه های کانادایی را دارم؟
    ایا داشتن اسکیل مکالمه عربی کمکی به من میکند؟
    این که در وب سایت زمان کسب پذیرش را ۴۸ماه زدند یعنی ۴۸ماه طول میکشه یا ممکنه زودتر انجام بشه؟

ایا عضو شدن در انجمن عکاسان کانادا کمکی به من خواهد کرد؟

سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)