صفحه 23 از 381 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

برای مهاجرت به کانادا من ارایشگر در زمینه ناخن کار هستم با سابقه و حرفه ای کار می کنم جه اقدامی باید بکنم؟

سلام.با سپاس از زمانی که میذارین و محبت میکنین و با پاسخ هاتون راهنمایی می فرمایین.من شرایط اقدام از طریق این روش رو دارم ولی یکی از دوستان گفت که در سایت اداره مهاجرت درج شده این روش از سال 2011 دیگه منحل شده،آیا چنین چیزی صحت داره؟دیگر اینکه آیا شما در تهران وکیل مجربی در این زمینه میشناسین که معرفی بفرمایین؟باز هم ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط queen_hashemi نمایش پست ها
    سلام.با سپاس از زمانی که میذارین و محبت میکنین و با پاسخ هاتون راهنمایی می فرمایین.من شرایط اقدام از طریق این روش رو دارم ولی یکی از دوستان گفت که در سایت اداره مهاجرت درج شده این روش از سال 2011 دیگه منحل شده،آیا چنین چیزی صحت داره؟دیگر اینکه آیا شما در تهران وکیل مجربی در این زمینه میشناسین که معرفی بفرمایین؟باز هم ممنونم.
    ببخشید ولی اینا رو از کجا در میارن ؟
    خب یه نگاه به لینک بندازین :
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-who.asp

Junior Member

سلام
    من تو سایت مهاجرت کانادا یعنی cic.gc.ca خوندم که برای روزنامه نگاری و خبرنگاری و عکاسی هم میشه خوداشتغالی اقدام کرد
    من حدود 2 سا سابقه خبرنگاری با خبرگزاری را دارم و امتیازهای دیگه مثل لیسانس و زبان و خویشاوند در کانادا و ... دارم
    باید چه کار کنم؟ اگر میشه راهنمایی بفرمائیید
    ممنون میشم

Junior Member

چرا هيچكسي جواب من را نميده؟ ميشه يكم به من اطلاعات بدين براي ثابت كردن سابقه كار چكار بايد بكنيم؟ يك وكيل خوب بهم معرفي كنيدللللللللطففففففا

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من چندتا سوال دارم لطفا منو راهنمایی کنید
    من یک دختر 41 ساله و مجرد هستم . هم دبیر آموزش و پرورشم و هم اینکه مربی یوگا هستم ، مدت دوازده سال است یوگا کار میکنم و چندین مدرک مربی گری دارم ، میخوام برای اقامت اقدام کنم آیا با توجه به اینکه من ازدواج نکردم امکان گرفتن ویزا واسم هست؟ وبا توجه به زمینه ورزشیم میتونم ویزا بگیرم؟و اصلا از کجا باید شروع کنم؟ هرکسی منو راهنمایی کنه ممنونش میشم

یکی از دوستان من، معلم و نوازنده تار و سه تار هستند و یک کنسرت داخلی هم برگزار کردند. مجوز تدریس و سابقه بیمه از خانه موسیقی دارند (بیش از ده سال). با توجه به سنشون که حدود 50 ساله، آیا ایشون شرایط اقدام از این روش رو دارند؟ اگه دارند همین مدارک اجازه تدریس و بیمه خانه موسیقی کافیه؟ چون ایشون تدریس خصوصی انجام میدن و جور دیگه نمیشه اثبات کرد که همه این سالها در حال تدریس بوده اند. ممنون میشم اگه از دوستان کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.
    ارسال مدارک :20 نوامبر 2010 .. فایل نامبر کبک: می 2011 ..رشته صفر امتیازی،زبان فرانسه: TEFAQ: B2-C1. ایمیل درخواست مدرک زبان: 19 اکتبر 2012، ایمیل انتظار مصاحبه: 16 فوریه 2013، مصاحبه: 16 می 2013... فایل فدرال: 20 اوت 2013... درخواست مدیکال و نامه آپدیت: اکتبر 2013... ویزا: 4 اپریل 2014

Junior Member

سلام من دارای رزومه کاری مناسب در زمینه هنری هستم . چطور میتونم رزومه خودم را برایتان ارسال کنم تا بتوانم برای خود اشتغالی اقدام کنم؟ مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط a_nsh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من چندتا سوال دارم لطفا منو راهنمایی کنید
    من یک دختر 41 ساله و مجرد هستم . هم دبیر آموزش و پرورشم و هم اینکه مربی یوگا هستم ، مدت دوازده سال است یوگا کار میکنم و چندین مدرک مربی گری دارم ، میخوام برای اقامت اقدام کنم آیا با توجه به اینکه من ازدواج نکردم امکان گرفتن ویزا واسم هست؟ وبا توجه به زمینه ورزشیم میتونم ویزا بگیرم؟و اصلا از کجا باید شروع کنم؟ هرکسی منو راهنمایی کنه ممنونش میشم
    دوست عزیز مهاجرت ربطی به مجرد بودن یا متاهل بودن ندارد
    شما اگه شرایط رو داشته باشید میتونین اقدام کنین .

Junior Member hamed227 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    صنایع غذایی

سلام دوستان نوروز مبارک
    با مهاجرت از طریق خوداشتغالی از طریق همین سایت آشنا شدم
    29 سالمه و مربی شنا هستم
    مدارک 2014/3/7 ارسال کردم و3/12 به اداره مهاجرت فدرال رسید و 3/26 فایل نامبرم اومد
    امیدوارم تا انتها به همین سرعت پیش بره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)