صفحه 230 از 381 نخستنخست ... 130180220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240280330 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط farayeen نمایش پست ها
    سلام دوستان. من گرافیست هستم و شرایط خود اشتغالی را دارم. از سال 89 با شرکت های مختلفی به صورت پروژه ای همکاری داشته ام و قرارداد و فاکتور دارم. ولی در این فاصله به مدت پنج سال سابقه بیمه تامین اجتماعی توسط کارفرما را دارم. با سه تا وکیل مشورت کردم و همچنین دوستانی که در این تاپیک حضور دارن نوشته بودن که میشه سابقه بیمه را برای دفتر مهاجرت عنوان نکرد. اما دفتر مهاجرتی..........میگه چون پنج سال سابقه بیمه داری در لیست خوداشتغالی نمیگنجی.
    میخواستم بدونم کسی اینجا اطلاعی داره راجع به این قضیه؟
    دفتر آقای ............ درست فرمودند
    ویرایش توسط hiver : January 28th, 2018 در ساعت 03:31 AM دلیل: حذف اسم
    too much love will kill you

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط marihasanzade نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد
    ممنون ميشم اگه من و راهنمايي كنيد
    ميخواستم بدونم به عنوان طراح و سازنده طلا و جواهر با سابقه كار و همچنين سابقه كار تدريس تو همون زمينه ، و با داشتن مدارك فني و حوفه اي
    ميتونم از اين روش اقدام كنم؟
    بله میشه . شما در واقع کار هنری انجام میدهید

رشته و دانشگاه
    Hydrology

دوستان برای روش خود اشتغالی یک طوماری داره آماده میشه به این شرح :یکیازمفیدترینروشهایمهاجرتبرایکشورکانادا،مهاجرتافرادخوداشتغالاستکهدرسهگروههنری/فرهنگی،ورزشیوکشاورزیمیگنجند. اینافرادخدماتشایانیبهفرهنگواقتصادکانادامیکنند. ازآنجاکهشرکتمهاجرتیپارسایبیشازهفتسالبهصورتتخصصیدرزمینهمهاجرتخوداشتغالیفعالیتدارد،برآنشدیمباانتشارتوماریوزیرمهاجرتراتشویقبهترویجاینروشمهاجرتوبهبودنحوهبررسیپروندههایاینگروهکنیم (نظیرواضحترشدنچکلیستمدارک،آموزشافسرانمهاجرتبراییکدستبررسیکردنمدارکوافزایشتعدادپذیرشمتقاضیاندراینگروهبه 10 هزارنفر). اگرشمانیزمایلبهمشارکتدراینامرهستید،لطفابهلینکزیرمراجعهوتومارراامضاکنید.

https://www.ipetitions.com/petition/self-employed

خوشبختانه درچندسال گذشته اینروش مهاجرت مورد توجه اداره مهاجرت کاناداقرارگرفته است. امیدواریم با ارائه این تومار به وزیر مهاجرت و نخست وزیرکانادا بتوانیم این روش را به یکی از اصلی ترین روشهای مهاجرت به کاناداتبدیل کنیم.

Junior Member

سلام
    كسي ميدونه اون ٥سالي كه در كانادا ميموني تا أقامت موقتت تبديل به أقامت دايم بشه چه مدتي رو بايد دقيقا تو كانادا باشي تا براشون محرز بشه و أقامت دايم بهت بدن؟؟؟؟
    در روش خوداشتغالي فدرال كشاورزي
    كمنون ميشم جواب بديد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Asemania نمایش پست ها
    سلام
    كسي ميدونه اون ٥سالي كه در كانادا ميموني تا أقامت موقتت تبديل به أقامت دايم بشه چه مدتي رو بايد دقيقا تو كانادا باشي تا براشون محرز بشه و أقامت دايم بهت بدن؟؟؟؟
    در روش خوداشتغالي فدرال كشاورزي
    كمنون ميشم جواب بديد
    وقتی با یک روش مهاجرت اقدام می کنین، پذیرفته شدن و مدیکال و لند، بعدش به دریافت کارت اقامت دائم منتج می شه، نه موقت. حالا 3 سال باید در کانادا زندگی کنین تا بتونین برای درخواست "شهروندی" ینی دریافت گاسپورت و حق رای انتخابات فدرال اقدام کنین.

Junior Member

سلام
    من ایران لیسانس هنر گرفتم و در حال حاضر فوق لیسانس طراحی مد در ایتالیا میخونم ... میخواستم ببینم اصلا امکانش هست از طریق کاری اقدام کنم؟ هیچ اطلاعات درستی ندارم و همینطور رفرنس مناسبی

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1993 نمایش پست ها
    سلام
    من ایران لیسانس هنر گرفتم و در حال حاضر فوق لیسانس طراحی مد در ایتالیا میخونم ... میخواستم ببینم اصلا امکانش هست از طریق کاری اقدام کنم؟ هیچ اطلاعات درستی ندارم و همینطور رفرنس مناسبی
    مدرک تحصیلی مرتبط با کار بسیار مفید هست ، ولی شما باید نشون بدین که از راه هنر کسب درامد دارین و خود اشتغال هستید

با سلام
    میخواستم ببینم میتونم از این روش استفاده کنم یا خیر؟
    من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم و مدرس و مترجم این زبان هستم (کتاب ترجمه و چاپ شده هم دارم)
    اواخر دوره کارشناسی ارشد هستم، در رشته مدیریت بازاریابی در ورزش، و مدرک مربیگری فوتبال (درجه های پایین البته) و تجربه مربیگری در فوتبال هم دارم....تقریبا هم 31 ساله و البته مجرد هستم....ممنون میشم اگه کمک یا راهنمایی کنید

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط sinataghavi نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم ببینم میتونم از این روش استفاده کنم یا خیر؟
    من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم و مدرس و مترجم این زبان هستم (کتاب ترجمه و چاپ شده هم دارم)
    اواخر دوره کارشناسی ارشد هستم، در رشته مدیریت بازاریابی در ورزش، و مدرک مربیگری فوتبال (درجه های پایین البته) و تجربه مربیگری در فوتبال هم دارم....تقریبا هم 31 ساله و البته مجرد هستم....ممنون میشم اگه کمک یا راهنمایی کنید
    به نظرشرایط مناسبی ندارین ، شما باید در هنر یا ورزش در سطح بالا خود اشتغال باشید

سلام من فوق لیسانس معماری گرایش معماری دارم ۳۲ سالمه و ۸ ساله تو زمینه طراحی داخلی کار میکنم و درامدم روی چندتا حساب بانکیه که تراکنش بالا داشته. کلیه آلبوم کارهام و قراردادهام موجوده و . همسرم هم فوق لیسانس معماری داره و گرید ۳ طراحی نظام مهندسی داره. و روند کاریم بیشتر طراحی ۳ بعدی و انتخاب متریال ها و نظارت بوده. تعداد زیادی هم تقدیر نامه و گواهی حسن انجام کار دارم.
    آیا من شرایط اقدام از طریق خود اشتغالی رو دارم ؟
    من دفتر کار دارم ولی پروانه نداره ایا داشتن محل کار هم میخاد ؟
    و اینکه من قبلن بیمه تامین اجتماعی نبودم و تازه یک سالی هست بیمه شدم تاثیری داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)