صفحه 234 از 381 نخستنخست ... 134184224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244284334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط oloop نمایش پست ها
    آخرین آپدیت من 4 ماه پیش بوده ولی تو CIC آخرین پیغام واسه یک سال پیشه:

برای شما چطور؟
    دقيقا مال منم همينه نميدونم چرا جواب نميدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار دانشگاه غیر اتفاعی سپاهان اصفهان

سلام خوبی عزیز
    ببین این دسته بندی کلیه ولی منم چون شک داشتم هم از وکیل پرسیدم وکیل داخل کانادا هم از شرکت های مهاجرتی و گفتن شامل میشه مشکل نداره!!من حتی گفتم دوستی دارم 11 سال زندگی کرده کانادا فرش فروشی داشته اونجا و تا من باهاش صحبت کردم گفت من تو اون سالها دیدم دو نفر از همین طریق اومدن کانادا!!خوبه این روش اینه خودت با خودت مقایسه میشی و باید ثابت کنی خود اشتغال بودی هم مدرکی هم کاری و بیزینس پلن هم مهمه!!امید بخدا استارت میزنیم انشالله که ویزا بدن و قبول کنن

Junior Member

سلام. بنده لیسانی مرمت بناهای تاریخی دارم از ۹ سالگی پیانو میزنم ۱۵ سال پیش ۴ اجرا داشتم در کنسرت خصوصی حدود ۸۰ تا ۱۰۰ نفر که فیلم هاش موجوده از ۱۸ سالگی تدریس پیانو میکنم. که البته الان ۲ سال و نیم هست که حرفه اصلیم شده است و در موسسات و پیش دبستانی تدریس میکنم و حدود ۲۰ شاگرد خصوصی دارم. دوسال است که صفحه اینستاگرام فعال با حدود ۲۰۰۰ فاوور در زمینه کارم دارم. دو کنسرت در سالی که گذشت در سالن اجرا موسسه با حضور ۷۰‌نفر داشتم که فیلماش هست.
    آیلتس ۷ دارم و فرانسه ترم A2 هستم.
    از نظر مالی یک ملک به ارزش ۴۰۰ میلیون دارم. برای تمامی واریز های بانکیم میتوانم مدرگ رو کنم یکی هزینه قرارداد درصدی موسسه و دیگری قرارداد درصدی کارم در مدرسه که البته نسبت به تعداد شاگردان مبلغ متفاوت است و قرارداد کلاس های خصوصیم با ذکر اطلاعات تماس شاگردان و همچنین برای کنسرت هام در دو سه نوبت به صورت جداگانه پول دریافت کردم. اللبته گردش مالی بنده پارسال ۶۰ میلیون و امسال با وجود دو کنسرت حدود ۹۰ میلیون است.نمیدانم قابل قبول هست یا خیر؟
    من واقعا میخواهم شغلم‌را در کانادا ادامه دهم. ایا اگر بتوانم‌کسی را پیدا کنم که business plan برایم بنویسد و تمامی این مدارک را ترجمه کنم و portfolio کارم را هم پیوست کنم نیاز هست با وکیل ادامه بدم یا خودم میتوانم اقدام کنم؟ از نظر زبان انگلیسی خواندن و نوشتن قرم ها هیچ مشکلی ندارم
    همچتین همسرم نیز امتیاز ۵ adobtability را میاورند.
    اصلا پرونده من قابل تامل هست یا خیر؟
    از راهنمایی و پاسختون متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alimerm نمایش پست ها
    سلام. بنده لیسانی مرمت بناهای تاریخی دارم از ۹ سالگی پیانو میزنم ۱۵ سال پیش ۴ اجرا داشتم در کنسرت خصوصی حدود ۸۰ تا ۱۰۰ نفر که فیلم هاش موجوده از ۱۸ سالگی تدریس پیانو میکنم. که البته الان ۲ سال و نیم هست که حرفه اصلیم شده است و در موسسات و پیش دبستانی تدریس میکنم و حدود ۲۰ شاگرد خصوصی دارم. دوسال است که صفحه اینستاگرام فعال با حدود ۲۰۰۰ فاوور در زمینه کارم دارم. دو کنسرت در سالی که گذشت در سالن اجرا موسسه با حضور ۷۰‌نفر داشتم که فیلماش هست.
    از نظر مالی یک ملک به ارزش ۴۰۰ میلیون دارم. برای تمامی واریز های بانکیم میتوانم مدرگ رو کنم یکی هزینه قرارداد درصدی موسسه و دیگری قرارداد درصدی کارم در مدرسه که البته نسبت به تعداد شاگردان مبلغ متفاوت است و قرارداد کلاس های خصوصیم با ذکر اطلاعات تماس شاگردان و همچنین برای کنسرت هام در دو سه نوبت به صورت جداگانه پول دریافت کردم. اللبته گردش مالی بنده پارسال ۶۰ میلیون و امسال با وجود دو کنسرت حدود ۹۰ میلیون است.نمیدانم قابل قبول هست یا خیر؟
    من واقعا میخواهم شغلم‌را در کانادا ادامه دهم. ایا اگر بتوانم‌کسی را پیدا کنم که business plan برایم بنویسد و تمامی این مدارک را ترجمه کنم و portfolio کارم را هم پیوست کنم نیاز هست با وکیل ادامه بدم یا خودم میتوانم اقدام کنم؟ از نظر زبان انگلیسی خواندن و نوشتن قرم ها هیچ مشکلی ندارم
    اگه زبان اتون خوبه مشكلي تو پر كردن فرم ها نخواهيد داشت مساله اصلي بيزينس پلن هستش كه بايد حتما كسي باشه كه از قوانين اونجا اطلاع داشته باشه و همچنين بدونه كدوم شهر بايد به عنوان هدف شما انتخاب كنه كه مردمش به موسيقي اهميت بدن و ... به نظرم با وكيل اقدام كنيد خيلي بهتره

Junior Member

سلام.. میتونم بپرسم.. چند بار آپدیت مدارک ازتون خواستن.. و بعد از فایل نامبر چقدر زمان برد تا آپدیت ازتون خواستن؟ اومدن فایل نامبر تون گویا 1 ماه طول کشید .. چه خوب
    نقل قول نوشته اصلی توسط oloop نمایش پست ها
    آخرین آپدیت من 4 ماه پیش بوده ولی تو CIC آخرین پیغام واسه یک سال پیشه:

برای شما چطور؟

دوستاني كه تمايل به نوشتن بيزنس پلن دارند وبسايت آپورك دات كام يك سايت فريلنس يابي جهاني هست و هزاران متخصص حوزه هاي مختلف در اونجا حضور دارند. من براي خودم و چند اشنا (براي برنامه هاي استاني سرمايه گذاري ) از اين طريق كارشناس خبره كانادايي استخدام كردم و بيزنس پلن انگليسي براي من بر اساس برنامه اقتصادي كلان خودمان نوشتند، البته كمي دردسر دارد چون هم اي پي ايراني ها بلاك هست ( بايد از وي پي ان استفاده كنيد ) و هم نياز به كرديت كارت و امكان مكاتبه و يا جلسات شفاهي با طرف قرارداد وجود داره.
    درصورت تمايل من اين كارو انجام ميدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alimerm نمایش پست ها
    شما چون مشکل زبان نداری احتیاجی به کمک گرفتن از وکیل نداری،برای business plan میتونی به سادگی تو وب سایت های مختلف جستجو کنی و الگو برداری کنی،حالت ایده آل اینست که از از وب سایتها و مشاورهای مستقر در کانادا ایده وکمک بگیری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار دانشگاه غیر اتفاعی سپاهان اصفهان

سلام و خسته نباشید
    خوبی داداشم ببخشید من میخواستم برای رفوگری فرش بیزینس پلن داشته باشم میخواستم ببینم شما میتونین؟

سلام.
    من 30 ساله هستم. ارشد شیمی آلی دارم. کارت مربیگری و داوری درجه 3 بدمینتون دارم به همراه چندین مقام کشوری و استانی در این رشته. ولی سابقه بیمه ندارم و فعالیتم دائمی نبوده. چطوری میتونم از این طریق اقدام کنم؟
    آیلتس 6.5 دارم . لازم باشه 7 7.5 هم میتونم بگیرم. مادرم باشگاه ورزشی داشته ولی رشته ی بدمینتون نداشتن.میتونم بگم مدیر داخلی اونجا بودم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0o0o0o نمایش پست ها
    سلام.
    من 30 ساله هستم. ارشد شیمی آلی دارم. کارت مربیگری و داوری درجه 3 بدمینتون دارم به همراه چندین مقام کشوری و استانی در این رشته. ولی سابقه بیمه ندارم و فعالیتم دائمی نبوده. چطوری میتونم از این طریق اقدام کنم؟
    آیلتس 6.5 دارم . لازم باشه 7 7.5 هم میتونم بگیرم. مادرم باشگاه ورزشی داشته ولی رشته ی بدمینتون نداشتن.میتونم بگم مدیر داخلی اونجا بودم؟
    ممنون
    من الان ساکن کانادا هستم اگر بتونی IELTS 8 7 7 7 بیاری (۸ لیسنینگ) میتونی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)