صفحه 237 از 381 نخستنخست ... 137187227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247287337 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,361 تا 2,370 , از مجموع 3808

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط azdar نمایش پست ها
    ببخشيد من از طريق خود اشتغالي براي كانادا خيلي سرچ كردم ولي راهنمايي مراحل اون و پيدا نكردم . ممكنه كمك كنيد
    go to the following link and spent few minutes to read it

https://www.canada.ca/en/immigration...-employed.html

Junior Member

این حسابرسی چه لزومی داره؟ خودمون هم که میتونیم پرینت حساب رو با قراردادهامون چک کنیم

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

Exclamation پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام به دوستان

عزیزانی که اپلای کردن فرم زیر رو پر کنند تا یه مسیری برای هممون روشن بشه خود بنده هم پر کردم

CIC Self-Employed persons(SE) global spreadsheet +/2017/2018

https://docs.google.com/forms/d/1O5ECqAmcH1yDnlrx57tn9E1U351lmzhc0EM1Rdu3zyE/viewform?edit_requested=true

امیدوارم همگی زودتر موفق بشیم

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط ra1370 نمایش پست ها
    این حسابرسی چه لزومی داره؟ خودمون هم که میتونیم پرینت حساب رو با قراردادهامون چک کنیم
    خیر حتما یک حسابرس باید در آمد شما رو تایید کنه معمولا یک دوره سه ساله
    too much love will kill you

Junior Member

سلام
    من کارشناسی گرافیک دارم و ۵ سال بیمه خویش فرما دارم و کلی مقام در جشنواره های خارجی و داخلی...همسرم هم وضعیت مشابه من داره..ممنون میشم راجع به این بیزنس پلن توضیح بدید ...من متوج هنشدم وقتی رشته تو مشخص هست و سال ها برای خودت کار کدی خب در کانادا هم همون راه رو خواهی رفت..نمی دونم منظور بیزنس پلن این هست که تو مشخص کنی اونجا دقیقا مسخوای چکار کنی

Junior Member

سلام
    من ليسانس عكاسي دارم و حدود ٢ سال هست كه تو اين زمينه با آتليه ها همكاري دارم.ولي نه با كسي قرارداد داشتم نه از طرف كسي بيمه شدم.چطور ميتونم از اين راه اقدام كنم؟
    و چطور ميتونم سابقه ي كارمو نشون بدم؟
    ممنون از همراهيتون.

Junior Member

سلام . ميشه توضيح بدين دقيقا حسابرس بگيرم بهش بگم چه كاري برام انجام بده؟ من چون وكيل نگرفتم و خودم دارم اقدام ميكنم اين حسابرس و اصلا اطلاع ندارم. ممكنه كامل توضيح بدين

Junior Member

سلام كسي از دوستان دكوراسيون داخلي اقدام كرده؟چند تا سوال مشترك پيش اومده.ممنون ميشم

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehhh نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی گرافیک دارم و ۵ سال بیمه خویش فرما دارم و کلی مقام در جشنواره های خارجی و داخلی...همسرم هم وضعیت مشابه من داره..ممنون میشم راجع به این بیزنس پلن توضیح بدید ...من متوج هنشدم وقتی رشته تو مشخص هست و سال ها برای خودت کار کدی خب در کانادا هم همون راه رو خواهی رفت..نمی دونم منظور بیزنس پلن این هست که تو مشخص کنی اونجا دقیقا مسخوای چکار کنی
    سلام به شما

حرف شما درسته اما جز مدارک الزامیست و باید فرستاده بشه چاره ای نیست
    بیزیس پلن یا همون طرح تجاری خودمون یه فرمت ثابت و مشخص داره با یه سرچ تو گوگل نمونه پیدا می کنید و همین حرفهایی که بطور خلاصه گفتید رو بصورت رسمی و اداری با چارت و منطبق با بازار کانادا مینویسید

مثلا من می خوام یه دفتر کوچیک گرافیک بزنم و طبق امار رسمی بازار گرافیک کانادا من تو زمینه x می خوام کار کنم برای این کار x مقدارباید هزینه کنم و انتظار دام که در سال اول x مقدار درامد داشته باشم بهتره تا سه سال بنویسید

امیدوارم کمی کرده باشم

Junior Member

سلام به همه دوستان. در مورد رسیدگی به پرونده های خوداشتغالی کانادا خبر ناراحت کننده ای شنیدم که گویا اخیرا سفارت آنکارا حجم زیادی از پرونده های خوداشتغالی رو به سفارت کانادا در لهستان ارجاع داده و اونجا هم بدون هیچ دلیل مشخص و قابل قبولی کلیه پرونده هارو ریجکت کردن حتی پرونده هایی که فایل نامبرشون رو دریافت کرده بودت و منتظر دریافت آپدیت مدارکشون بودن. میخوام بدونم کسی هست که در این مورد اطلاعاتی داشته باشه چون واقعا باعث نگرانیه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)