صفحه 245 از 381 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255295345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,450 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafasan2r نمایش پست ها
    درود
    بنده درحال تحقیق برای فرستادن خوداشتغالی هنرمندان هستم
    در سایت مهاجرت کانادا رفتم و خوندم ولی چند موصوع برام مبهم مونده ممنون میشم کمکم کنید

1- برای سابمیت و فرستادن فرم ها ، حتما باید پیرینت بگیریم و براشون پست کنیم؟ یا ایمیلی وجود داره؟
    2- هزینه های بررسی فرم را از چه راهی میشه پرداخت کرد چون من کردیت کارد ندارم و چه زمانی باید پرداخت کرد ؟قبل از سابمیت فرم یا بعدش؟
    3- شنیده بودم مدرک زبان برای این روش اپلای کردن الزامی نیست ولی دیدم صحبت از تست زبان آورده بود و ممکنه توضیح بدین نیاز هست یا خیر؟

سپاس فراوان از مهرتان
    ۱ - فرمها و کلته مدارک مالی و حسابرسی و بیزنس پلن همون اول باید پست بشه
    ۲ - هزینه بررسی یا از طریق کریدت کارت یا مانی اوردر و بانک درفت موقع ارسال مدارک باید پرداخت بشه
    ۳ - مدرک زبان الزامی نیست ولی ارایه اون یک مزیت هست ، تست زبانی وجود نداره
    too much love will kill you

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط hotboy1365 نمایش پست ها
    میشه بفرمائید کجا این حداقل ها رو ذکر کرده؟
    این ارقام حدث و گمان ایشان هست و جایی همچین اعدادی ذکر نشده
    ولی در این روش باید بر اساس بیزنس پلنی که ارایه میدهید توان مالی هم نشان بدهید

سلام دوستان یه سوال

اینکه تو حرفه ای که مشغول فعالیت هستی چقدر حرفه ای باشی تو نظر آفیسر تاثیر داره؟ینی مثلن من ادیتوره فیلمم و با نرم افزارای مختلفی مثه پریمیر افتر افکت داوینیچی کار می کنم.می خوام بدونم این مسلط بودنه تاثیر داره؟و برای اثبات اسنادی که نشون میده من تو ایران ازین راه پول درآوردم چه راهی مفیدتر و کاربردی تره معمولا؟

Junior Member

سلام و روز بخیر. من و همسرم برای خوداشتغالی کانادا از طریق هنر داریم اقدام میکنیم. تکمیل مدارکمون رو به پایانه.
    برای بحث بیزینس پلن . ما حدود 10 صفحه بیزینس پلن خواهیم داشت. موارد تئوریش رو نوشتیم.مانده تخمین اعداد و برآوردهای قیمت ها. اینکه چندساله نوشتین؟ چطور تخمین زدین؟ با تمام جزئیات سود و ضرر و مالیات و اینهارو نوشتین؟ میخواستم یه راهنمایی بفرمائید. بعد از تکمیل مدارک هم باید از طریق وب مانی پولو پرداخت کنیم؟ البته کسی رو در مونترال داریم که از کریدیت کارتش پرداخت کنه. ممنون میشم از راهنمائیتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس گرافیک

نقل قول نوشته اصلی توسط bahale نمایش پست ها
    به ترتیب سوالاتون ج میدم
    1خوداشتغالی هنری .زمینه فرش.وکیل نداشتم
    2 از آنکارا بود.مثل چند سال پیش
    3 برای آپدیت کلی فرم و ترجمه مدارک مرتبط جدید و بیزنس پلن(خودم نوشتم.بر اساس قاعده کلی و هدف خودمون)
    لازمه بگم حدود دارایی نقد اعلام شده خودم حدود 40 میلیون دو سال پیش
    4آیلتس نداریم

با سلام

خوشحال میشم اگر من رو راهنمایی بفرمایید. من لیسانس گرافیک دارم و به همراه خانواده قصد اقدام از روش خود اشتغالی کانادا رو دارم.
    12 سال هست که به کار طراحی گرافیک و مشاور تبلیغات مشغول هستم . میخوام بدونم که برای اقدام از این روش :

1- برای نوشتن "بزینس پلن" هیچ اطلاعاتی ندارم ، چطور و از چه طریقی اون رو تهیه کنم و بنویسم.؟
    2- مراحل اقدام رو توضیح بدید. و اینکه بیشتر روی چه موتردی تمرکز کنیم ه آماده کنیم تا به سفارت ارسال کنیم. ؟

با تشکر .

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط hermes1400 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال

اینکه تو حرفه ای که مشغول فعالیت هستی چقدر حرفه ای باشی تو نظر آفیسر تاثیر داره؟ینی مثلن من ادیتوره فیلمم و با نرم افزارای مختلفی مثه پریمیر افتر افکت داوینیچی کار می کنم.می خوام بدونم این مسلط بودنه تاثیر داره؟و برای اثبات اسنادی که نشون میده من تو ایران ازین راه پول درآوردم چه راهی مفیدتر و کاربردی تره معمولا؟
    شما باید نشون بدین از این راه درامد دارین و زندیگیتون متکی بر همینه و تو این کار خبره هستین . افسر کانادایی اسم نرم افزارهای شما رو بلد نیست که بخاطر اون بخواد به شما امتیاز بده .
    برای نشون دادن درامد هم بهترین راه قراردادهاتون و فیشهای واریزی و .......

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    شما باید نشون بدین از این راه درامد دارین و زندیگیتون متکی بر همینه و تو این کار خبره هستین . افسر کانادایی اسم نرم افزارهای شما رو بلد نیست که بخاطر اون بخواد به شما امتیاز بده .
    برای نشون دادن درامد هم بهترین راه قراردادهاتون و فیشهای واریزی و .......
    ممنون از پاسختون

پس یعنی برا افسر مهم نیس من چقد تو کارم واردم!؟ براش این مهمه که تونسته باشم ازین راه پول در بیارم؟؟/
    من با استودیو های مختلف کار کردم و براشون کار زدمو پول گرفتم بابتش ولی خب قراردادی نبوده امضایی در کار نبوده!(که یکی از دلایلی که همیشه دیر ب پول میرسیدم همین بوده )
    حالا با این وضعیت پیشنهاد شما برای جمع آوری مدارک و اسناد چیه/؟مثلن برم اون استودیویی که باهاش کار کردم بگم واسه اون کاری که شیش ماه پیش زدم واست یه قرار داد بنویس که من این سندو نشون افسر بدم.اینجوری میشه؟

بازم ممنون از پاسخگوییتون

ApplyAbroad Superstar

ممنون از پاسختون

پس یعنی برا افسر مهم نیس من چقد تو کارم واردم!؟ براش این مهمه که تونسته باشم ازین راه پول در بیارم؟؟/
    من با استودیو های مختلف کار کردم و براشون کار زدمو پول گرفتم بابتش ولی خب قراردادی نبوده امضایی در کار نبوده!(که یکی از دلایلی که همیشه دیر ب پول میرسیدم همین بوده )
    حالا با این وضعیت پیشنهاد شما برای جمع آوری مدارک و اسناد چیه/؟مثلن برم اون استودیویی که باهاش کار کردم بگم واسه اون کاری که شیش ماه پیش زدم واست یه قرار داد بنویس که من این سندو نشون افسر بدم.اینجوری میشه؟

بازم ممنون از پاسخگوییتون

خب وقتی وارد باشید پول هم در می آرید دیگه!! کار تفننی و ذوقی که نمی کنید. مثل اینه که بگید من خیلی خوب شعر می گم و کارم درسته، پولی هم در نمی آرم ازش به من مهاجرت بدید.
    بله براشون مهمه که پول در آورده باشید از این راه. هر جا کار کردید بابت کاری که کردید یک قرارداد یا رسید تهیه کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خب وقتی وارد باشید پول هم در می آرید دیگه!! کار تفننی و ذوقی که نمی کنید. مثل اینه که بگید من خیلی خوب شعر می گم و کارم درسته، پولی هم در نمی آرم ازش به من مهاجرت بدید.
    بله براشون مهمه که پول در آورده باشید از این راه. هر جا کار کردید بابت کاری که کردید یک قرارداد یا رسید تهیه کنید.
    و یه سوال دیگه
    بیمه چقد میتونه موثر باشه؟چون بیمه تاحالا نبودمو نیستم

رشته و دانشگاه
    Hydrology

و یه سوال دیگه
    بیمه چقد میتونه موثر باشه؟چون بیمه تاحالا نبودمو نیستم
    بیمه زیاد مهم نیست اجبته بودنش در تصمیم روی پرونده بی تاثیر نیست .
    مورد اصلی اینه که شما بتونین ثابت کنین شما خود اشتغال هستین .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)