صفحه 249 از 381 نخستنخست ... 149199239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259299349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza20162 نمایش پست ها
    سلام
    من می خوتم از طریق خود اشتغالی اقدام کنم اولین قدم چی هست و فرم هارو از کجا باید دانلود کنم؟
    ذر ضمن من تو زمینه هنری می خوام اقدام کنم.
    لطفا کمکم کنید اگر اطلاعی دارید.
    کمی بیستر از خودتون بگین ببینم شرایط رو دارا هستین
    این روش سخت ترین روش مهاجرتیه و فقط با چد تا فرم پر کردن که نمیشه اقامت گرفت
    too much love will kill you

سلام دوست عزیز
    من رشتم گرافیک هست تو کار طراحی چاپ لباس کودک و بسته بندی لباس کودک فعالیت دارم.
    من همچنین عضو اتاق بازرگانی در زمینه نساجی هستم به مدت 5سال.
    مدل هایی هم به کارخانجات چینی سفارش داده و در حد کانتینر وارد کرده و تبدیل به محصول کردم و یا مستقیم فروخته ام.
    آیا من شامل این خود اشتغالی میشم یا خیر؟

سلام دوست عزیز
    من رشتم گرافیک هست تو کار طراحی چاپ لباس کودک و بسته بندی لباس کودک فعالیت دارم.
    مدل هایی هم به کارخانجات چینی سفارش داده و در حد کانتینر وارد کرده و تبدیل به محصول کردم و یا مستقیم فروخته ام.
    آیا من شامل این خود اشتغال

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    کمی بیستر از خودتون بگین ببینم شرایط رو دارا هستین
    این روش سخت ترین روش مهاجرتیه و فقط با چد تا فرم پر کردن که نمیشه اقامت گرفت
    سلام دوست عزیز
    آیا من شامل این خود اشتغالی می شم؟
    البته بگم که کاملا مستقل کار کردم

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza20162 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    آیا من شامل این خود اشتغالی می شم؟
    البته بگم که کاملا مستقل کار کردم
    به نظر من اینا که گفتین شامل کار هنرمندان نمیشه و باید دنبال روش های سرمایه گذاری استانی و ... باشین
    too much love will kill you

به نظر من اینا که گفتین شامل کار هنرمندان نمیشه و باید دنبال روش های سرمایه گذاری استانی و ... باشین
    اینکه من خودم طرح می دم شامل هنرمندی و خود اشتغالی نمیشه؟

اینکه من خودم طرح می دم شامل هنرمندی نمیشه؟

Junior Member

سلام. من ارشد معماری دارم. نزدیک 12 سال سابقه در پایه 2 طراحی و نظارت و اجرا دارم چون بازار خراب بود،تقریبا 3 سال کار طراحی داخلی انجام دادم ولی خب از کارهام فقط طرح هام رو دارم. چون شرکت نداشتم و خودم کار کردم قرارداد خاصی هم برای کارام ندارم چون اکثرا آشنا بودن و مورد اعتماد. آشنا که میگم به این دلیل که من چون طراحی و نظارت هم انجام میدم و خب کار راحت تر بود. البته یکسری صورت حساب پولهایی که گرفتم رو دارم که مربوط به کارای طراحی نظامم هست ولی اونجا فقط نوشته طراحی و ننوشته که مربوط به طراحی داخلی یا طراحی پلان. لطفا اگر کسی می دونه به سوالات من پاسخ بده. 1- از همون صورت حسابها به جای قرارداد هایی که ندارم میتونم استفاده کنم؟ 2- اگر از دپارتمان کنتوس در موسسه سفیر مانا اطلاعی دارید لطفا اظهار نظر بفرمایید که میشه باهاشون قرارداد بست برای کارم؟ 3- اگر وکیل خوب که درصد موفقیت در کاراش بالا بوده و سراغ دارید معرفی کنید لطفا. سپاس

Junior Member

درود
    من کاگردان چند فیلم کوتاه جشنواره ای داخل ایران و دستیار کارگردان بوده ام.در چند فیلم و سریال نقش های کوتاه داشته ام.و البته در یک تله فیلم و یک فیلم کوتاه نقش اول هم داشتم.پند تا فیلمنامه هم در بانک فیلمنامه ثبت کرده ام. و در نهایت در آخرین فیلم بلندی که بعنوان دستیار کارگردان حضور داشتم در حال حاضر در جشنواره ریفا ایالت ساسکچوان کانادا و در استرالیا و آفریقای جنوبی و ایتالیا و هند پذیرفنه شده است. البته ناگفته نماند من در زمینه ی تدوین فیلم و تهیه گزار بعنوان گزارشگر و تصویربردار نیز برای صدا و سیما کار کرده ام. آیا شانس دارم برای این روش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadbu نمایش پست ها
    درود
    من کاگردان چند فیلم کوتاه جشنواره ای داخل ایران و دستیار کارگردان بوده ام.در چند فیلم و سریال نقش های کوتاه داشته ام.و البته در یک تله فیلم و یک فیلم کوتاه نقش اول هم داشتم.پند تا فیلمنامه هم در بانک فیلمنامه ثبت کرده ام. و در نهایت در آخرین فیلم بلندی که بعنوان دستیار کارگردان حضور داشتم در حال حاضر در جشنواره ریفا ایالت ساسکچوان کانادا و در استرالیا و آفریقای جنوبی و ایتالیا و هند پذیرفنه شده است. البته ناگفته نماند من در زمینه ی تدوین فیلم و تهیه گزار بعنوان گزارشگر و تصویربردار نیز برای صدا و سیما کار کرده ام. آیا شانس دارم برای این روش؟
    موفقیت های شما زیاد است که قابل تحسینه. برای مهاجرت از این روش باید به افسر مهاجرت نشون بدین که حداقل در دو سال از پنج سال گذشته خوداشتغال بودین و زندگیتون رو از این راه تأمین می کردین. به نظر من با یک مشاور رسمی حرفه ای تماس بگیرین که شرایط شما را دقیق بررسی کنن. بعید می دونم اینجا بتونین جواب درستی بگیرین چون گرفتن اطلاعات کامل شما در اینجا شدنی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)