صفحه 292 از 381 نخستنخست ... 192242282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301302342 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,911 تا 2,920 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

تو سايتشون براى خوداشتغالى رو ميزنه كه نهايتا ٢٥ ماه طول ميكشه از درخواست اوليه تا نتيجه نهايي.ديگه نهايتا تا شهريور معلوم ميشه ردى يا قبولى براى ماهايى كه مرداد ٩٦ پرونده رو ارسال كرديم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sana897 نمایش پست ها
    تو سايتشون براى خوداشتغالى رو ميزنه كه نهايتا ٢٥ ماه طول ميكشه از درخواست اوليه تا نتيجه نهايي.ديگه نهايتا تا شهريور معلوم ميشه ردى يا قبولى براى ماهايى كه مرداد ٩٦ پرونده رو ارسال كرديم .
    شما از روش هنرمندان اقدام كرديد و بيزنس پلن هم داريد ؟وكيل هم داشتيد؟

Junior Member

بله ما از اول وكيل داشتيم.بيزينس پلن رو هم فروردين ٩٧ فرستاديم.از روش هنرمندان

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

نقل قول نوشته اصلی توسط Sana897 نمایش پست ها
    سلام .تاريخ ما هم دقيقا مثل شماست و هنوز خبرى نشده.ولى من با وكيلم كه صحبت كردم گفتن كه بعيد ميدونيم كه تا سال جديدشون خبرى بشه و احتمالا ظرفيت ٧٠٠ نفر امسالشون پر شده.
    دوست عزیز ممکنه بگید تاریخ آپدیتون کی بوده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Handicraft

رجکتی های گسترده در برنامه خوداشتغالی فدرال

⭕️ این روزها اگر به یکی از گروه های مهاجرتی سر بزنید و یا اخبار را دنبال کنید متوجه خواهید شد که تقریبا اکثر پرونده های خوداشتغالی فدرال ایرانی ها رجکت شده و این رجکتی بازتاب گسترده ای را در بین متقاضیان داشته است.
    ⭕️ با یک نگاه اجمالی خواهید دید حتی دلیل رجکتی برای بسیاری از متقاضیان "کپی" شده و این یعنی افسر مربوطه احتمالا زحمت بررسی پرونده را نیز به خود نداده است.
    ⭕️ دلایلی که در بسیاری از موارد در مورد کیس متقاضی صدق نمیکند و نشان دهنده عدم بررسی دقیق پرونده است.
    ⭕️ برخی از همکاران ما که متاسفانه پرونده هایشان واقعا به دلیل بی عدالتی رجکت شده در حال پیگیری و شکایت هستند که برایشان آرزوی موفقیت داریم.

اما اجازه دهید مقداری دلایل این اقدام ناعادلانه را بررسی کنیم.

اولین و شاید مهمترین دلیل، تعداد پرونده های ساختگی باشد که متاسفانه دفاتر مهاجرتی فاقد اعتبار و غیر قانونی به خورد اداره مهاجرت دادند.
    این برنامه به دلیل ماهیت ویژه ای که دارد و فاکتور های "سن" و "مدرک زبان" نقش چندانی در آن ایفا نمیکند، به شدت و در مدت کوتاهی مورد توجه قرار گرفت.
    ضمنا گستردگی و نا مشخص بودن تعاریفی مانند "کلاس جهانی" و یا "خوداشتغال" شرایطی را جهت سو استفاده بسیاری از شرکت های فرصت طلب فراهم نمود تا کارگاه "هنرمند سازی" و "ورزشکار پروری" خود را دایر کرده و با چاشنی عدم آگاهی و نداشتن علم و تخصص کافی هزاران پرونده را راهی اداره مهاجرت نمایند.
    در نهایت وقتی سوختنی در کار باشد خشک و تر با هم میسوزد و نتیجه این میشود که دامان متقاضیان حقیقی و دارای شرایط واقعی را نیز میگیرد.
    وقتی دید افسر های مهاجرت نسبت به پرونده های ارسالی در یک کلاس خاص مهاجرتی و از یک کشور خاص تغییر کند، قطعا نباید انتظار داشت که با همان چوب محک استاندارد این سری پرونده ها را نیز مورد سنجش قرار دهند.
    فرض کنید در شهر شما تعداد اسکناس های تقلبی ۱۰ هزار تومانی یک دفعه زیاد می شود. قطعا یا شما دیگر اسکناس ۱۰ هزار تومانی قبول نمیکنید و یا اگر میپذیرید حسابی آن را وارسی می نمایید. و این دقیقا اتفاقی است که در جریان است با این تفاوت که گزینه وارسی و بررسی دقیق تر به دلیل زمان بر بودن از دستور کار خارج شده است.
    خاطرم هست دوستان بسیاری به بنده پیام می دادند که ما از هیچ برنامه مهاجرتی نمیتوانیم اقدام کنیم اما یک شرکت (اغلب داخل ایران به دلیل عدم نظارت) پیشنهاد داده ما را به عنوان گرافیست حرفه ای معرفی خواهد کرد و کلیه مدارک را نیز برایمان درست میکند.
    و اینگونه میشود که چنین اتفاقی ناگواری نیز رخ میدهد.

به هر حال امیدواریم با نامه نگاری ها و اقدامات قانونی بتوان حق از دست رفته متقاضیان واقعی را به آنها برگرداند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Beharyan نمایش پست ها
    همه كساني كه از راه خوداشتغالي فدرال از طريق وكيل اقدام كردن مثل خود من فريب دروغها و شعارهاي وكلا رو خورديم اگر از روز اول به من گفته بودن كه كل نفراتي رو كه ميخوان ٥٠٠نفر الي ٧٠٠نفره از اين روش هيچ موقع از اين روش اقدام نميكردم با كلي مدارك ملي و مدرك بين المللي و جواز كسب و پروانه باشگاه ورزشي با ١٩سال تجربه و سابقه كار گردش و حساب بانكي بالا وسند ملك خلاصه هر اپشني كه پرونده رو كامل و بي نقص كنه منتظريم و نزديك به ١٥ماه هنوز تو مرحله اين پروسس و با اين صحبتهاي اخير هم كه پرونده ها همه ورشو ارسال شده ديگه هيچ جايي برا نتيجه مثبت نمونده و كاش زودتر جواب اره يا نه رو بدن كه از انتظار بيهوده راحت بشيم
    تا الان هم دلمون رو به اون فايل نامبر و رسيدن نامه ااپديت خوش كرديم كلي هم هزينه وكيل و بيزنس پلن و ترجمه مدارك اخرش هم نامه رفيوزال ريجكت بياد به خدا ظلم بزرگيه
    اداره مهاجرت سقف خاصی برای این روش مهاجرت تعیین نکرده و اینها شایعاتی است که بین گروه های ایرانی راه افتاده. در ضمن یکی از زیرگروههای این روش فعالان بین المللی هستن و خیلی ها که از این روش تا امروز اومدن کانادا اصلا فعالیت بین المللی نداشتن. در حال مشکل رفتار غیر عادلانه دفتر ورشو هستش نه وکلای ایرانی. بهتره که عصبانیت خودتون رو به سمت درستی هدایت کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط mantobanoo نمایش پست ها
    اداره مهاجرت سقف خاصی برای این روش مهاجرت تعیین نکرده و اینها شایعاتی است که بین گروه های ایرانی راه افتاده. در ضمن یکی از زیرگروههای این روش فعالان بین المللی هستن و خیلی ها که از این روش تا امروز اومدن کانادا اصلا فعالیت بین المللی نداشتن. در حال مشکل رفتار غیر عادلانه دفتر ورشو هستش نه وکلای ایرانی. بهتره که عصبانیت خودتون رو به سمت درستی هدایت کنین
    البته من ریجکت نشدم. اصلا این ماجرای تعیین سقف برام خوشایند نیست. ولی واقعیت اینه که حقیقت داره. درخود سایت cic اومده. متاسفانه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mantobanoo نمایش پست ها
    من عصباني نيستم و خواهشي كه دارم با مطالعه و اگاهيي صحبت بفرماييدو باعث گمراهي مردم و اسيب به اينده و زندگي مردم نشيد لينك زير رو ميزارم كمي مطالعه كنيد تا متوجه بشيد كه اين روش سقف و ظرفيت محدود ٥٠٠الي٧٠٠نفري داره
    https://www.canada.ca/en/immigration...vels-2018.html

Junior Member

سلام
    من ۲۵ سال دارم و مجرد هستم
    ۵ سال سابقه کار تولید طلا و جواهر دارم و عضو اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر و همچنین عضو سازمان میراث‌فرهنگی با عنوان تولید کننده زیورآلات سنتی. سابقه بیمه و قراردادها و نمونه کار موجوده
    لیسانس معماری دارم و همچنین مدارک فنی حرفه‌ای مرتبط با جواهر سازی همچنین مدارک گوهرشناسی
    زبانم در حد کسب آیتلس جنرال ۷ هست
    امکان ارائه توان مالی تا ۵۰ هزار دلار رو دارم ولی ملکی به اسمم نیست
    همچنین توان ارایه بیزنس پلن را هم دارم
    ۱.آیا به عنوان هنرمند میتونم اقدام کنم؟
    ۲.آیا به تازگی کسی ویزا گرفته؟

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

نقل قول نوشته اصلی توسط salarhz نمایش پست ها
    سلام
    من ۲۵ سال دارم و مجرد هستم
    ۵ سال سابقه کار تولید طلا و جواهر دارم و عضو اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر و همچنین عضو سازمان میراث‌فرهنگی با عنوان تولید کننده زیورآلات سنتی. سابقه بیمه و قراردادها و نمونه کار موجوده
    لیسانس معماری دارم و همچنین مدارک فنی حرفه‌ای مرتبط با جواهر سازی همچنین مدارک گوهرشناسی
    زبانم در حد کسب آیتلس جنرال ۷ هست
    امکان ارائه توان مالی تا ۵۰ هزار دلار رو دارم ولی ملکی به اسمم نیست
    همچنین توان ارایه بیزنس پلن را هم دارم
    ۱.آیا به عنوان هنرمند میتونم اقدام کنم؟
    ۲.آیا به تازگی کسی ویزا گرفته؟
    سلام به شما

اول تو لیست زیر ببینید رشتتون هست؟

http://www23.statcan.gc.ca/imdb/p3VD...16&CLV=1&MLV=4

چیزهایی که خیلی کمک می کنه مدرک مرتبط مخصوصا فوق لیسانس به به بالا خیلی کمک می کنه، مدرک زبان و بیزینس پلن درست و قابل انطباق با بازار کارکانادا

سرمایه هم بستگی به کاری هست که در کانادا اعلام می کنید می خواهید انجام بدین

بیمه اگر خویش فرما نیست باعث رد شدنتون می شه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)