صفحه 295 از 381 نخستنخست ... 195245285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,941 تا 2,950 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط maziarm نمایش پست ها
    سلام به شما

بنظر درست میاد

فرم Generic Application Form for Canada [IMM 0008] بارکد ها باید روی مدارک باشه

مدرک زبان هم می گذاشتید خیلی بهتر بود

به سلامتی، موفق باشید

متاسفانه بارکدهارو نذاشتم روی مدارک و پست شد.به نظرتون مشکلی پیش میاد؟
    مدرک زبان نداشتم اما روی بیزینس پلن خیلی دقت کردم.

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

نقل قول نوشته اصلی توسط ALOTFI63 نمایش پست ها
    متاسفانه بارکدهارو نذاشتم روی مدارک و پست شد.به نظرتون مشکلی پیش میاد؟
    مدرک زبان نداشتم اما روی بیزینس پلن خیلی دقت کردم.
    نه فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد خدشون می گردن بارکدهارو پیدا می کنن، حالا که فرستادین دیگه بهش فکر نکنید تا حالا نشده سر این قضیه کسی ریجکت بشه.

Junior Member

نه فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد خدشون می گردن بارکدهارو پیدا می کنن، حالا که فرستادین دیگه بهش فکر نکنید تا حالا نشده سر این قضیه کسی ریجکت بشه.
    به نظر خودم هم در اصل نباید اون همه مدرکو نادیده بگیرن بخاطر جابجا شدن برگه بارکدها، و البته که اولین فرم اصلی مربوط به متقاضیان مهاجرت میشه و بارکدها همونجاست.مهاجرت خود اشتغالی قصه پیچیده ای داره.وزن مرسوله ای که فرستادم بالای یک کیلو شد.هرچقدر که تونستم مدارک فرستادم.البه این حسنو داشت که مدرک سازی نکردم و نتیجه 17 سال واقعی از خوداشتغالیمو فرستادم و از همه مهمتر که پول مفت به وکیل و مشاور ندادم که اگر پرونده ریجکت شد نگران باشم.کلا 20 تومان کل هزینه هام شد.

Junior Member

Submit the application form

When submitting your application, to ensure your encoded data is captured, you must include the last page or pages which contain your unique barcodes. See the image below:

Note: This page is only available when you complete your application electronically (on a computer).

رشته و دانشگاه
    USM

Submit the application form

When submitting your application, to ensure your encoded data is captured, you must include the last page or pages which contain your unique barcodes. See the image below:

Note: This page is only available when you complete your application electronically (on a computer).
    دوست عزیز من جای شما باشم دیگه اصلا نه نگران می شم نه بهش فکر می کنم فرستادین رفته اتفاقی هم پیش نمیاد اکثرا فراموش می کنند اونها هم یه جورایی عادت دارن

اگر می خواهید بدونید کدوم قسمت نوشته لینک زیر رو نگاه کنید
    https://www.canada.ca/en/immigration...d-persons.html

IMM 0008:

• Click on the “Validate” button at the top or bottom of the form.
      Note: Validating the form before printing ensures you have answered all the questions and will avoid delays in processing your application.
    • A last page with barcodes and a signature line will automatically be created.
    • Print, sign and date the form.
      • Print on white, bond-quality and non-glossy paper
      • Use of a laser printer is recommended

• Place the barcode page on the top of each individual package.

انقدر بدجایی نوشته معمولا فراموش می شه

Junior Member

دوست عزیز من جای شما باشم دیگه اصلا نه نگران می شم نه بهش فکر می کنم فرستادین رفته اتفاقی هم پیش نمیاد اکثرا فراموش می کنند اونها هم یه جورایی عادت دارن

اگر می خواهید بدونید کدوم قسمت نوشته لینک زیر رو نگاه کنید
    https://www.canada.ca/en/immigration...d-persons.html

IMM 0008:

• Click on the “Validate” button at the top or bottom of the form.
      Note: Validating the form before printing ensures you have answered all the questions and will avoid delays in processing your application.
    • A last page with barcodes and a signature line will automatically be created.
    • Print, sign and date the form.
      • Print on white, bond-quality and non-glossy paper
      • Use of a laser printer is recommended

• Place the barcode page on the top of each individual package.

انقدر بدجایی نوشته معمولا فراموش می شه
    حق با شماست و باید میذاشتم.الان هم که به قول شما رفته و فقط میتونم امیدوار باشم که خللی در روند رسیدگی به پرونده ایجاد نکنه.در هر صورت ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

Junior Member

اگر cover letter روی مدارک ارسالی نباشه اتفاق خاصی میفته؟
    کلا برای چه قسمتهایی نیاز هست cover letter بزاریم؟
    یه قسمت هم گفته مدارک اثبات زن و شوهری.چه چیزی جز قباله ازدواج و صفحه دوم شناسنامه نیاز هست؟

Junior Member

اگر cover letter روی مدارک ارسالی نباشه اتفاق خاصی میفته؟
    کلا برای چه قسمتهایی نیاز هست cover letter بزاریم؟
    یه قسمت هم گفته مدارک اثبات زن و شوهری.چه چیزی جز قباله ازدواج و صفحه دوم شناسنامه نیاز هست؟
    به نظر من داشتن کاور لتر برای داکیومنت خوبه و لازم.
    اینکه افیسر قبل اینکه بخواد وارد جزعیات بشه ببینه که طرف یه مختصر توضیح(توضیحات تکمیلی) واسه پرونده داره ،نکته مثبتیه.
    سوال دوم:من فقط ترجمه سند ازدواج و شناسنامه فرستادم.فک نکنم چیز دیگه ای واسه اثبات قضیه باشه!!
    ارسال مدارک: 2014.08 -- فایل نامبر: 2014.11 -- آپدیت :2016.05 -- آپدیت دوم : 2017.02 medical exam:2018.05
    Pass request :7.2018

Junior Member

سلام. من فارغ التحصيل كارشناسي ارشد عمران از دانشگاه تهران هستم ولي الان حدود ٦ ساله جواز عكاسي و فيلمبرداري دارم و بصورت حرفه اي دارم تو اين زمينه كار ميكنم. علاوه بر عكاسي كودك و ودينگ بصورت جدي نيز با چندين شركت بزرگ تبليغاتي توي شهرمون (ساري) در زمينه عكاسي صنعتي و تبليغاتي همكاري مداوم دارم. و توي بسياري از بيلبوردها و مجله هاي تبليغاتي و ... كارهام استفاده شده ولي كاري كه بخواد جهاني و يا بين المللي باشه ندارم، به نظرتون با اين شرايط ميتونم براي كانادا بوسيله خود اشتغالي در هنر و رشته عكاسي اقدام كنم؟؟

رشته و دانشگاه
    USM

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranbk نمایش پست ها
    سلام. من فارغ التحصيل كارشناسي ارشد عمران از دانشگاه تهران هستم ولي الان حدود ٦ ساله جواز عكاسي و فيلمبرداري دارم و بصورت حرفه اي دارم تو اين زمينه كار ميكنم. علاوه بر عكاسي كودك و ودينگ بصورت جدي نيز با چندين شركت بزرگ تبليغاتي توي شهرمون (ساري) در زمينه عكاسي صنعتي و تبليغاتي همكاري مداوم دارم. و توي بسياري از بيلبوردها و مجله هاي تبليغاتي و ... كارهام استفاده شده ولي كاري كه بخواد جهاني و يا بين المللي باشه ندارم، به نظرتون با اين شرايط ميتونم براي كانادا بوسيله خود اشتغالي در هنر و رشته عكاسي اقدام كنم؟؟
    بنظرم با این توضیح کوتاه نمیشه گفت

شما آتلیه عکاسی و فیلمبرداری دارین؟ بیمه هستین؟ کارمند استخدام کردین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)