صفحه 326 از 381 نخستنخست ... 226276316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336376 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,251 تا 3,260 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

[QUOTE=fate_alipour;2615235]ممنونم از پاسخگویی .. راستش من تمام مدارک کامل بوده. رشته فوق لیسانس گرافیک. مدارک مرتبط. رشته‌مرتبط. سابقه کار در کشورهایی اروپایی. مدرک زبان ۶iltes داشتم.
    مدرک تحصیلی به زبان انگلیسی چون خارج از ایران درس خوندم.. گواهی های کاری خوبی داشتم غیر از ایران.. پس کلا اگه این جوریه این سیستم فقط یک سیستم کلاهبرداری از قشر خود اشتغالی.. دو سال الکی وقتم صرف این کار کردم.. چقدر هزینه کردم.. اخرشم ریجکتی..
    واقعا متاسفم، روشی که جدیدا آفیس ورشو پیش گرفته اعلام دسیژن مید بدون ای میل به وکیل و کلاینت هستش که ظاهرا دلیل هم داره چون همه افراد مرتبا به آنلاین اکانتشون سر نمیزنن وقتی ای میل ریجکتی نرسه و کلاینت هم درخواست نت نده عملا شانس اش برای اعتراض از دست میده (مدت زمان اعتراض 60 روز بعد از تصمیم گیری نهایی)حتی مواردی دیدم که بعد از 7-8 بار ای میل فالو اپ وکیل تازه موفق شده بود ای میل ریجکتی از ورشو بگیره!

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

متاسفانه این روزها روند بررسی پرونده های خود استغالی عادلانه نیست ، حتما روش جایگزینی قبل از ارسال مدارک پیدا کنید و گول ساده بودن ظاهری این روش رو نخورید
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fate_alipour نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخگویی .. راستش من تمام مدارک کامل بوده. رشته فوق لیسانس گرافیک. مدارک مرتبط. رشته‌مرتبط. سابقه کار در کشورهایی اروپایی. مدرک زبان ۶iltes داشتم.
    مدرک تحصیلی به زبان انگلیسی چون خارج از ایران درس خوندم.. گواهی های کاری خوبی داشتم غیر از ایران.. پس کلا اگه این جوریه این سیستم فقط یک سیستم کلاهبرداری از قشر خود اشتغالی.. دو سال الکی وقتم صرف این کار کردم.. چقدر هزینه کردم.. اخرشم ریجکتی..
    همون موقع که خارج از کشور بودین و کارت اقامت اونجا رو داشتین باید اقدام میکردین که گیر ویزا افیس ورشو نیفتین

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazy نمایش پست ها
    شما با توجه به چه استنادی اینقدر قاطع میگید معنی دیسیژن مد یعنی ریجکتی ؟؟؟؟؟؟؟
    خیر معنی دیسیژن مد ریجکتی نیست

توی سایت خود اداره مهاجرت دیسیژن مد یعنی یکی از اون سه حالتی که بالا گفتم و نه ریجکتی
    اینم لینک و منبعش

https://services3.cic.gc.ca/ecas/red...m&lang=en&app=

http://www.applyabroad.org/forum/att...1&d=1560316383
    شما لطفا خودتون را به روزرسانی کنید رفیق۰
    حتی مورد داشتیم دو ماه از فایل نامبرش گذشته بوده ریجکت شده یعنی مهر بایومتریکش هنوز خشک نشده۰
    اونوقت شما صحبت از سایت اداره مهاجرت میکنید۰
    لطفا مردم را گمراه نکنید۰

خانم موسوی نژاد عزیز بنده دریک سال اخیر بیش از 40 پرونده قبول و رد شده رو کامل با جزعیات کامل مطالعه کردم با خودشون و وکلای اونها ساعتها صحبت کردم و ازابتدا تا انتهای ریزبه ریز جزئیات اکثر پرونده ها شون روکامل در جریان بودم و اصلا این طور نبوده که فقط به این فروم و سایت مهاجرت بسنده کنم.... بنده حتی با همون وکیل شما در کانادا هم صحبت کردم ....البته که خواستم خدمت شما هم توی دفترتون توی شریعتی برسم و حضوری گپ و گفتی داشته باشیم که متاسفانه قسمت نشد

مطلب بعدی اینکه من از دوستمون نپرسیدم اطلاعات از کجا میارن (کما اینکه توی پست قبل نوشتم از هر کجا به دست میاد برای همه قابل قبوله) پرسیدم برای تعریف دیسیژن مد به چه منبعی استناد کردن چون تعریف دیسیژن مد به معنی ریجکتی نیست ولی اینکه در واقعیت چه اتفاقی میفته سخن دیگریست که توی پست قبلی توضیح دادم که شانس بسیار بسیار کمی بعد ازدیسیژن مد هست و حتی از اصطلاح اکثر قریب به اتفاق ریجکتی استفاده کردم (این یعنی درواقعیت بعد از رسیدن به این مرحله شانس خیلی خیلی پایینی هست)...ولی تعریف اصلی دیسیژن مد همونیه که توی سایت نوشته

موفق باشید و پاینده
    خوب از این 40 پرونده که مطالعه کردین چندتاشون قبول شده بودن۰؟
    میشه به صورت آماری به ما بگید که چه رشته هایی بیشتر قبول شدن و با چه شرایطی؟
    اسمشون همکه 100% میتونید بگید۰
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

جهت اطلاع از زمان ارسال پرونده ها و مدت زمان بررسي پرونده ها پستهای شماره 3039# و 3153# و 3154# و 3156# همین تاپیک تقریبا به صورت کامل توضیح داده شده لطفا مطالعه کنید

مجدد سلام
    بنده اصلا نگفتم با اقای جهانسوز دوست هستم ...بنده اصلا ایشون رو نمیشناسم ...فقط در حد گفته های خودشون توی همین جا بوده ( فامیلی ایشون رو هم کاربر sayatirmahi در پست 3067 گفتن)
    عین صحبت بنده در پست 3151
    "آقای شهرام جهانسوز هم که چند وقت پیش مدیکال شدن و یکی از دوستان بنده که عکاسه و در سطح بسیار بالای بین المللی فعالیت میکنن"
    بنده داشتم تعداد قبولی ها رو میگفتم گفتم ایشون و یکی از دوستان بنده (یعنی دو نفر که با اون دو نفرکه شما فرمودید و یک نفر گفته کاربر oloop شدن پنج نفر )
    بگزریم
    بله در اینکه به شدت دارن پرونده ها رو رد میکنن هیچ بحثی نیست و بنده هم صد در صد با شما و کاربر محترم sayatirmahi و سایر دوستان در این زمینه کاملا هم نظر هستم
    اینکه این اعداد و ارقام از کجا میاد و منابع چی هستن و اینکه من از کجا میارم و شما از کدوم گروه میارید و غیره خیلی مهم نیست....مهم اینه که این روش درصد ریجکتی بسیار بسیار بالایی داره و با درصد قبولی خیلی خیلی پایین ولی به هر حال هرچه این تعداد ردی و قبولی کم و زیاد بشن به هر حال باز هم متقاضی داره و هدف من و شما و سایر دوستان هم شفاف سازی و اطلاع رسانی به سایر کاربرانی هست که تازه میخوان اقدام کنن که خود بنده بارها توی صحبتهام گفتم که این روش بسیار سخت و پیچیده و زمانبر و پر هزینه با درصد قبولی خیلی پایینه و گول شرکتها و تبلیفات دروغین رو نخورید و تا کامل مطمعن نشدن هرگز اقدام نکنن ولی اگر خواستن اقدام کننن این روش هم مثل سایر روشها یه اصول و اشل و ریزه کاری هایی داره که متقاضی باید طبق اون جلو بره و پروندشو تنظیم کنه و بفرسته ...بنده هم سعی میکنم با توجه به تحقیقاتم در این قسمت به دوستان کمک کنم
    متاسفانه خارج از اینجا و در زندگی روزمره به تعداد زیاد تبلیغاتی رو میبینم که شرکت های مهاجرتی بی وجدان که فقط به فکر جیب خودشونن دارن روی این روش تاکید میکنن و اون رو راهی آسون نشون میدن حتی من تبلیغات شرکتی رو دیدم که هنوز دارن برای کشاورزی در این روش تبلیغ میکنن ( ینی تا این حد اطلاعی از این روش ندارن) و متاسفانه متاسفانه افراد زیادی هم به خاطر همین تبلیغات دروغین جذب میشن و هزینه میکنن و در آخر دو سر متضرر میشن از یک طرف مالی و زمانی و از طرف دیگه اینکه دیگه یه یو سی ایی داره که به شدت دستشو برای روش های دیگه میبنده
    این وظیفه من و شما و سایر دوستان هست که با توجه به تجربیات و اطلاعاتمون در حد توان خودمون بتونیم برای این افراد شفافسازی و اطلاع رسانی درست انجام بدیم ولی نمیتونیم براشون تصمیم بگیریم
    به هر حال از شما و کلیه دوستان ممنون که وقت میزارید و به ما و بقیه در حد توانتون و بدون چشم داشتی خالصانه کمک میکنید
    ارادت
    من نمیدونم واقعا شما هدفتون چیه؟
    ولی یه چیزی که در حال حاضر مهمه اینه که روش بسیار سخت نیست بلکه تقریبا غیر ممکنه۰
    هدف من اینه که هموطنام متوجه بشن که این روش به زبون بی زبونی بسته شده و از این روش اقدام نکنن و دنبال روشهای دیگه باشن۰
    خود من دوسال پیش دوستم که تو یه دفتر مهاجرتی کار میکنه به من گفت خوداشتغالی را بیخیال شو بیا تحصیلی برات بگیرم چند ماهه بیا ولی من قبول نکردم چون خوداشتغالی یه مار خوش خط و خاله۰ گفتم به همین راحتی اقامت دایم میگیرم دیوونه ام مگه تحصیلی بگیرم ۰
    نتیحه چی بود بعداز دوسال برگشتم به همون نقطه۰

نقل قول نوشته اصلی توسط Decointerior نمایش پست ها
    سلام من و همسرم هفته پیش رفتیم تست بایومتریک رو انجام دادیم. چون امیدی به نتیجه نداریم و نمیخایم وقتمون هدر بره لطفا راهنمایی بفرمایید اگه برا تحصیلی اقدام کنیم اینکه برای اقامت دائم اقدام کردیم چقدر تاثیر میزاره؟ اگر روش دیگه ای هم میشناسید معرفی کنید (مدرکمون فوق لیسانس معماریه)
    اصلا اقدام نکنید، چون تو خود اشتغالی میگید قصد اقامت دائم دارید و در تحصیلی باید ثابت کنید که بر میگردید کشورتون و افسر میگه شما چون خود اشتغالی فرستادید پس قصد برگشت ندارید بعد فراقت از تحصیل

Junior Member

دوستان من یه صفحه بیوگرافی در ویکی پدیا بصورت درفت درست کردم ولی برای پست کردن اون صفحه در ویکی پدیا ظاهران باید یک ای دی که حداقل 10 بار مقاله ها رو ادیت کرده، اون صفحه رو به اشتراک بزاره و پست کنه. اینجا کسی هست که قبلان این کار رو انجام داده باشه؟ میشه خواهش کنم درفت منو پست کنید؟ بیوگرافی یک نفر هست که کارهایی در سطح بین الملل انجام داده. خیلی ممنون میشم که کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط soudehg نمایش پست ها
    دوستان من یه صفحه بیوگرافی در ویکی پدیا بصورت درفت درست کردم ولی برای پست کردن اون صفحه در ویکی پدیا ظاهران باید یک ای دی که حداقل 10 بار مقاله ها رو ادیت کرده، اون صفحه رو به اشتراک بزاره و پست کنه. اینجا کسی هست که قبلان این کار رو انجام داده باشه؟ میشه خواهش کنم درفت منو پست کنید؟ بیوگرافی یک نفر هست که کارهایی در سطح بین الملل انجام داده. خیلی ممنون میشم که کمک کنید

ایجاد صفحه برای یک دوست در ویکیپدیا conflict of interest محسوب میشه و خلاف قوانین ویکیپدیا هست، در ضمن اینکار برای یک ادیتور مسولیت قانونی و حقوقی ایجاد می‌کنه ، بعلاوه اینکه تمام مطالبی که در ویکیپدیا قرار میگیره اگر دارای رفرنس و منبع معتبر نباشه به سرعت حذف میشه،علاوه بر همه اینها برای مهاجرت به روش خود اشتغالی صفحه ویکی پدیا با توجه به اینکه برای عموم در دسترس و قابل ادیت هست ، یک منبع معتبر محسوب نمیشه، چیزی که به به یک صفحه ویکی پدیا ارزش و اعتبار میده رفرنسهای معتبر هست و دوست شما می‌تونه از همین رفرنسهای معتبر برای پرونده خود اشتغالی استفاده کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)