صفحه 328 از 381 نخستنخست ... 228278318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338378 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,271 تا 3,280 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

مصاحبه در همه کیس ها یک گزینه هست برای افیسر پرونده برای رسیدن به اطلاعات دقیق تر ، من از دفتر سنگاپور به مصاحبه دعوت شدم ولی به علت اینکه محل زندگی من کشوری دیگر بود مصاحبه در شهر محل زندگیم در کنسولگری کانادا انجام شد نه در سنگاپور ، مدیکال انجام شد و گواهی عدم سو پیشینه بعلاوه مبلغ ۴۹۰ دلار برای هر نفر برای صدور کارت پی آر باید واریز بشه
    ویرایش توسط Milan2019 : June 23rd, 2019 در ساعت 06:12 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Milan2019 نمایش پست ها
    مصاحبه در همه کیس ها یک گزینه هست برای افیسر پرونده برای رسیدن به اطلاعات دقیق تر ، من از دفتر سنگاپور به مصاحبه دعوت شدم ولی به علت اینکه محل زندگی من کشوری دیگر بود مصاحبه در شهر محل زندگیم در کنسولگری کانادا انجام شد نه در سنگاپور ، مدیکال انجام شد و گواهی عدم سو پیشینه بعلاوه مبلغ ۴۹۰ دلار برای هر نفر برای صدور کارت پی آر باید واریز بشه
    خیلی هم عالی۰
    پروندتون ورشو نبوده وگرنه سرنوشتش جور دیگه ای بود۰
    من فکر میکنم چون قرار بوده که پرونده های خوداشتغالی ایرانیها کلا بسته بشه مصاحبه هم برامون برداشته شده۰
    ایشاالله که همیشه موفق باشین۰

Junior Member

دوستان درصدی که میگیرند خیلی پایین هست سال 2017 500 تا از بین 10000 تا گرفتن یعنی از 100 تا 5 نفر تو همه رشته ها
    الان که متقاضی بیشتر هم شده

گول این وکیلها را نخورید که از ناآگاهی مشتری هاشون سو استفاده می گنند

Junior Member

خیلی ممنون از لطف شما انشالله برای بقیه هم خبرهای خوب در راه باشه
    ولی من با نظر شما موافق نیستم بخاطر اینکه کانادا یک کشور سیستمی و قانونمند هست پس یک دفتر به تنهایی نمیتونه عاملی باشه برای رد شدن چون اونا طبق قانون وسیستم عمل میکنن بله نظر افیسر میتونه تو هر کمیسیون در هر منطقه جهانی متفاوت باشه ولی در کل همه طبق یک سیستم عمل می‌کنند و دولت جاستین ترودو بسیار موافق امر مهاجرت به کانادا هست دلیل فراوانی هم داره بزرگ‌ترین آن مهاجرت برای یک کشور سود فراوانی داره و فکر نکنم با ایرانی ها مشکل داشته باشند ولی چیزی که از تجربه من در مصاحبه هست بزرگ‌ترین نگرانی آنها چگونگی درآمد شما در کانادا هست و آیا میتونی اونجا هم مثل کشور خودت موفق باشی ؟
    پس لطفا مسایل سیاه و سفید نبینیم
    اینجا روزانه خیلی از دوستان میان میبینن و چه بسا در تصمیمات اونها اثر میذاره
    پس سعی کنیم آمار ها با سند و مدرک باشه وگرنه نظرات شخصی را در قالب نظرات شخصی بیان کنیم

خیلی ممنون از لطف شما انشالله برای بقیه هم خبرهای خوب در راه باشه
    ولی من با نظر شما موافق نیستم بخاطر اینکه کانادا یک کشور سیستمی و قانونمند هست پس یک دفتر به تنهایی نمیتونه عاملی باشه برای رد شدن چون اونا طبق قانون وسیستم عمل میکنن بله نظر افیسر میتونه تو هر کمیسیون در هر منطقه جهانی متفاوت باشه ولی در کل همه طبق یک سیستم عمل می‌کنند و دولت جاستین ترودو بسیار موافق امر مهاجرت به کانادا هست دلیل فراوانی هم داره بزرگ‌ترین آن مهاجرت برای یک کشور سود فراوانی داره و فکر نکنم با ایرانی ها مشکل داشته باشند ولی چیزی که از تجربه من در مصاحبه هست بزرگ‌ترین نگرانی آنها چگونگی درآمد شما در کانادا هست و آیا میتونی اونجا هم مثل کشور خودت موفق باشی ؟
    پس لطفا مسایل سیاه و سفید نبینیم
    اینجا روزانه خیلی از دوستان میان میبینن و چه بسا در تصمیمات اونها اثر میذاره
    پس سعی کنیم آمار ها با سند و مدرک باشه وگرنه نظرات شخصی را در قالب نظرات شخصی بیان کنیم
    خوب الان شماهم نظر شخصی خودتون را گفتید و هیچ چیزی را با سند بیان نکردید۰
    پس یعنی شما از آمار دقیق ایرانی هاییکه درسال های 2018 و 2019 از روش خوداشتغالی اقدام کردن و کسانیکه پذیرفته شدن خبر دارین؟
    به نظر شما این منطقیه که تا سال 2017 شرکت کننده های ایرانی برنامه درامدشون درکانادا را خیلی واضح توضیح میدادن وآفیسر قانع میشد ولی ناگهان دردو سال اخیر این توانایی را ازدست دادن؟
    درحالیکه اکثرا وکلاشون این کارا انجام میدادن۰ یعنی همین وکلا یهو توانایی و سوادشون کم شد؟
    همین وکلا تا دوسال پیش کلی قبولی دادن۰

Junior Member

سلام
    من عکاس هستم و مدت 9 سال است که در سطح بین المللی فعالیت می کنم. عنوان هنرمند بین المللی و چندین و چند جایزه و نشان بین المللی دارم. چندین و چند نمایشگاه فیلم و عکس در اروپا داشتم و کتابی هم چاپ کرده ام.

سه بار ویزای شینگن گرفتم و به بیش از 20 کشور جهان سفر کرده ام.
    علاوه بر عکاسی با دوچرخه هم سفر می کنم.
    می خوام نظر دوستان رو بدونم که چقدر امکانش هست که با این روش موفق بشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shwane نمایش پست ها
    سلام
    من عکاس هستم و مدت 9 سال است که در سطح بین المللی فعالیت می کنم. عنوان هنرمند بین المللی و چندین و چند جایزه و نشان بین المللی دارم. چندین و چند نمایشگاه فیلم و عکس در اروپا داشتم و کتابی هم چاپ کرده ام.

سه بار ویزای شینگن گرفتم و به بیش از 20 کشور جهان سفر کرده ام.
    علاوه بر عکاسی با دوچرخه هم سفر می کنم.
    می خوام نظر دوستان رو بدونم که چقدر امکانش هست که با این روش موفق بشم؟
    هیچکس نمیتونه به شما بگه که چقدر شانس دارید، مطابق چیزی که نوشتید شما کاملا واجد شرایط هستید ولی ظرفیت پذیرش این روش در سال محدود هست و نهایتا ممکنه از نظر آفیسر حتی افرادی که همه شرایط رو دارند در مقابل سایر متقاضیان در سطح پایین تری قرار بگیرند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sayatirmahi نمایش پست ها
    خوب الان شماهم نظر شخصی خودتون را گفتید و هیچ چیزی را با سند بیان نکردید۰
    پس یعنی شما از آمار دقیق ایرانی هاییکه درسال های 2018 و 2019 از روش خوداشتغالی اقدام کردن و کسانیکه پذیرفته شدن خبر دارین؟
    به نظر شما این منطقیه که تا سال 2017 شرکت کننده های ایرانی برنامه درامدشون درکانادا را خیلی واضح توضیح میدادن وآفیسر قانع میشد ولی ناگهان دردو سال اخیر این توانایی را ازدست دادن؟
    درحالیکه اکثرا وکلاشون این کارا انجام میدادن۰ یعنی همین وکلا یهو توانایی و سوادشون کم شد؟
    همین وکلا تا دوسال پیش کلی قبولی دادن۰
    دوست عزیز مگر من آمار قبولی یا ردی دادم که نظر شخصی دادم ؟اصلا چه کسی میتونه به پرونده های مهاجرت دسترسی داشته باشه
    نه من نه کسی دیگه نمیتونه بر اساس چیزی که میبینه نظر بده
    مثل این میمونه شخصی در یه بیمارستان قسمت سرد خونه را ببینه و اظهار نظر کنه تعداد فوتی بیشتر از زایمان بدون اونکه سری به زایشگاه بزنه یا اطلاعات تموم بیمارستان ها را داشته باشه
    حرف من اینه دولت کانادا با شخص خاصی یا دولت خاصی حل نداره بر اساس سیستم و معیار قبول یا رد میکنه
    پس ما اینجا فقط همه چیز و سیاه نبینیم
    خود من تو مدت چهار سال که منتظر خبری بودم هر از گاهی به این فروم سر میزدم و همه چیز نا امید کننده بود
    شما فقط مینوسی چند نفر دیگه هم رد شدن ولی آیا شما اطلاعات همه پرونده ها را داری ؟
    آیا شما میدونی شما چند نفر قبول شدن ؟
    یا اونایی که رد شدن شرایط یا نواقصی در پرونده داشتن ؟
    من خودم وکیل داشتم نه کارشناس مهاجرت اونم شخص با تجربه و کانادایی ولی هیچ کمک نکرده و علت دعوت شدند به مصاحبه نبود بیزنس پلن قوی در پرونده بود در آخر فقط تونستم با کمک خودم و نوشتن بیزنس پلن قبول بشم
    پس الکی بذر نامیدی نپاشیم
    اگر کمکی از دستمون بر میاد بکنیم وگرنه به قول معروف با خبر مرگ دادن گره ای از کسی باز نمیشه

دوست عزیز مگر من آمار قبولی یا ردی دادم که نظر شخصی دادم ؟اصلا چه کسی میتونه به پرونده های مهاجرت دسترسی داشته باشه
    نه من نه کسی دیگه نمیتونه بر اساس چیزی که میبینه نظر بده
    مثل این میمونه شخصی در یه بیمارستان قسمت سرد خونه را ببینه و اظهار نظر کنه تعداد فوتی بیشتر از زایمان بدون اونکه سری به زایشگاه بزنه یا اطلاعات تموم بیمارستان ها را داشته باشه
    حرف من اینه دولت کانادا با شخص خاصی یا دولت خاصی حل نداره بر اساس سیستم و معیار قبول یا رد میکنه
    پس ما اینجا فقط همه چیز و سیاه نبینیم
    خود من تو مدت چهار سال که منتظر خبری بودم هر از گاهی به این فروم سر میزدم و همه چیز نا امید کننده بود
    شما فقط مینوسی چند نفر دیگه هم رد شدن ولی آیا شما اطلاعات همه پرونده ها را داری ؟
    آیا شما میدونی شما چند نفر قبول شدن ؟
    یا اونایی که رد شدن شرایط یا نواقصی در پرونده داشتن ؟
    من خودم وکیل داشتم نه کارشناس مهاجرت اونم شخص با تجربه و کانادایی ولی هیچ کمک نکرده و علت دعوت شدند به مصاحبه نبود بیزنس پلن قوی در پرونده بود در آخر فقط تونستم با کمک خودم و نوشتن بیزنس پلن قبول بشم
    پس الکی بذر نامیدی نپاشیم
    اگر کمکی از دستمون بر میاد بکنیم وگرنه به قول معروف با خبر مرگ دادن گره ای از کسی باز نمیشه
    من از بیزنس پلن و شرایط کلی شما خبر ندارم۰ ولی نمیدونم چرا اینقدر ناراحت میشید؟ شماکه بحمدلله قبول شدید و قاعدتا الان باید به فکر تهیه بلیط و تدارک برای لندینگ در کانادا باشید۰ چرا حرص میخورید۰
    شما خودتون همینجا گفتید که ساکن ایران نیستید فکر کنم ساکن مالزی باشیذ۰ بعدلز شرایط خوب پروندتون عامل اصلی پذیرش شما ساکن ایران نبودنتان هست۰
    در مورد مثال عجیب غریبتون هم خدمتون عرض کنم که بنده در سردخونه نیستم بلکه داخل بخش مستقرم و میبینم که همه دونه دونه کجا میرن؟
    در هرحال من از حق خودم استفاده میکنم و تجربیات خودم و بقیه دوستان را بیان میکنم همه هم آزادن در تصمیم گیری۰

بازم میگم ایرانی باشی ۱۰۰% ریجکتی۰ اگر کسی خلاف این اعتقاد داره بفرماید و ثابت کند

نقل قول نوشته اصلی توسط sayatirmahi نمایش پست ها
    من از بیزنس پلن و شرایط کلی شما خبر ندارم۰ ولی نمیدونم چرا اینقدر ناراحت میشید؟ شماکه بحمدلله قبول شدید و قاعدتا الان باید به فکر تهیه بلیط و تدارک برای لندینگ در کانادا باشید۰ چرا حرص میخورید۰
    شما خودتون همینجا گفتید که ساکن ایران نیستید فکر کنم ساکن مالزی باشیذ۰ بعدلز شرایط خوب پروندتون عامل اصلی پذیرش شما ساکن ایران نبودنتان هست۰
    در مورد مثال عجیب غریبتون هم خدمتون عرض کنم که بنده در سردخونه نیستم بلکه داخل بخش مستقرم و میبینم که همه دونه دونه کجا میرن؟
    در هرحال من از حق خودم استفاده میکنم و تجربیات خودم و بقیه دوستان را بیان میکنم همه هم آزادن در تصمیم گیری۰

بازم میگم ایرانی باشی ۱۰۰% ریجکتی۰ اگر کسی خلاف این اعتقاد داره بفرماید و ثابت کند
    با توجه به چیزی که گفتید (در بخش مستقرم) یعنی منظورتون اینه که تو امر مهاجرت فعالیت دارید؟ مشاور یا چیز دیگه ای هستید؟ چون هر کس ریجکت میشه اعلام میکنید معلومه به که به اطلاعاتی دسترسی دارید و یک کلاینت عادی نیستید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)