صفحه 336 از 381 نخستنخست ... 236286326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,351 تا 3,360 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_moradi نمایش پست ها
    ببینید الان برای خود بنده تقریبا از اردیبهشت تا الان in proccess هست که وکیلم گفت معمول پرونده هاش این بوده که بعد از اینکه in proccess شده پرونده های self-employed شون بعد ۶ الی ۹ ماه بعد اکثر موکلینش مدیکال شدن , البته با سند و مدرک این رو مطلع هستم.
    من خودم زیر شاخه هنرم طراح گرافیک و مالتی مدیا خلاصه اگر هر موردی پیش اومد یا تغییراتی چیزی بود من شما رو هم مطلع میکنم.
    منم طراح هستم با ۲۰ سال سابقه و سابمیتم فروردین بوده ولی هنوز بایومتریکم نیومده شما بایو اومده براتون ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sayatirmahi نمایش پست ها
    از زمان ارسال پرونده باید در نظر بگیرید.قانونا اعلام کردن ۲۲ ماه زمان بررسی پرونده است.ولی کمتر و بیشتر هم میشه
    یعنی شما ۱۵ ماه و نیم از زمانتون گذشته.
    هنری هستید؟

آره تقریبا.
    پرونده 30 جولای رسیده دستشون.
    من هنری اقدام کردم. موسیقی

Junior Member

با درود...بنده چند وقته مدارکم رو هر چه بهتر و کاملتر جمع آوری کردم...فقط در قسمت مالی کمی گنگ هستم مستونید راهنماییم کنید.من حساب کاری دارم در بانک صادرات و کم و بیش کار کردم چندین ساله خیلی کلان نیست اما کار کردم...سوالم اینه من باید قبل اقدام پولی رو بخوابونم حساب بعد 3 ماه یا... اقدام کنم یا نه الان اقدام کنم بعد توو ابدیت بفرستم...یا...یا مدارک سند ملک و ...یکم در مورد مسائل مالی من رو اگاه کنید مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط pishdadk نمایش پست ها
    با درود...بنده چند وقته مدارکم رو هر چه بهتر و کاملتر جمع آوری کردم...فقط در قسمت مالی کمی گنگ هستم مستونید راهنماییم کنید.من حساب کاری دارم در بانک صادرات و کم و بیش کار کردم چندین ساله خیلی کلان نیست اما کار کردم...سوالم اینه من باید قبل اقدام پولی رو بخوابونم حساب بعد 3 ماه یا... اقدام کنم یا نه الان اقدام کنم بعد توو ابدیت بفرستم...یا...یا مدارک سند ملک و ...یکم در مورد مسائل مالی من رو اگاه کنید مرسی
    اول فرم را خوب مطالعه کنید
    آپدیت بیشتر از یک ساله که وجود نداره و شما باید از همون ابتدا تمام مدارک را کامل بفرستید
    شما باید گردش حساب ۵ سال گذشته خودتونا توسط یک حسابرس معتبر حسابرسی کنید
    گردش حساب ۵ سال گذشته باید همخوانی داشته با ادعاتون در مورد درامدتون
    سند ملک هم بذارید .اونم باید ارزشگذاری کنید
    حسابتون باید خوب کار کرده باشه
    پول خوابوندن به مدت سه ماه مربوط به این برنامه نیست

بازم تاکید میکنم آپدیتی در کار نیست

Junior Member

ببینید من میخوام از روش خود اشتغالی هنرمندان اقدام کنم (self employed person) مدرک دانشگاهیم مهندسی مکانیک همسرم مهندسی معماری و کارم و رشته ای ک بیش از 5 ساله مشغولم طراحی داخلی و چوب و نجاری هست...بالای 30 ..40 تا برگه قرارداد دارم با اعداد مختلف...(البته با پرینت حسابم همخوانی نداره) سه تا نمایشگاه گذاشتم با گواهی و سبک کاری مختص خودم هست و کهنه کاری هست.از طراحی تا اجرا و رنگ رو خودم با خانمم انجام میدم و همسرم هم کار های عروسکی چوبی طراحی و اجرا میکنه..هر دو در اینستا و فیس بوک تقریبا 10 هزار تا فالو داریم البته کاری.سایت هم داریم...مدارک فنی حرفه ای و وزارت علوم در طراحی داخلی هم دارم و گزارشی از کارهای من در تلویزیون منوتو هم پخش شد که فایلشو دارم و دو تا مجله هم از من و کارم مطلب نوشتن ... من چه باید بکنم ...سایت کانادا برام مشخصه همرو پرینت کردم و ترجمه اما کمی مبهمه...پول نباید بخوابونم؟اون 15000 دلار چی ...من یه خونه و یه کارگاه هم به نام خودم و همسرم دارم ...قراردادهام با پرینت حسابم همخوانی نداره...جواز بیزنس هم دارم...
    باید 50 تومن پول بخوابونم بدون وام و اینا و بعد هزینه اپلای رو بدم و اکی کنم و بعد از انلاین ...ارسال کاغذی کنم به سیدنی ...؟و بعد از ایمیل برای بیومتریک برم ترکیه؟ و بعد منتظر باشم؟

Junior Member

سلام...من قراردادها رو دوباره و برمبنای پرینت حساب درست کردم...کمی طول کشید برای مهر و امضاها...راستش قسمت مالی کمی برام گنگه...من یک سند خانه به نام خانمم و یه سندزمین به نام خودم و کلی دستگاه و ماشین هم دارم...قبل از اپلای باید پول بخوابونم و مثلا سه ماه بعد اپلای میکنید یا نه بعدا...الان اگر حساب خالی باشه و فقط هزینه اپلای رو بدم کافیه؟ و اینکه داستان حسابرس برای اموال دیگه چیه؟خیلی ته دلم رو خالی کردن اطرافیان...پرینت ساله میخواد با حسابرسی در ابتدا(قبل اپلای) یا نیاز نیست؟باید تومن بزارم و سریع موجودی بگبرم که نشان دهنده ی اون 15000 دلار باشه و توو حساب بمونه؟ و بمحض ریختن اون 50 تومن موجودی بگیرم و اپلای کنید یا نه....واون هزینه هایی ک مربوط به راه انداختن بیزنس هست رو با سند و ملک و ... نشون بدم و نقد یاز نیست؟و اینها رو باید حسابرس انجام بده؟حسابرس معمولی؟یا ارگان خاصی؟ مرسیی

Junior Member

سلام...من قراردادها رو برمبنای پرینت حساب درست کردم...کمی طول کشید برای مهر و امضاها...راستش قسمت مالی کمی برام گنگه...من یک سند خانه به نام خانمم و یه سندزمین به نام خودم و کلی دستگاه و ماشین هم دارم...قبل از اپلای باید پول بخوابونم و مثلا سه ماه بعد اپلای میکنید یا نه بعدا...الان اگر حساب خالی باشه و فقط هزینه اپلای رو بدم کافیه؟ و اینکه داستان حسابرس برای اموال دیگه چیه؟خیلی ته دلم رو خالی کردن اطرافیان...پرینت ساله میخواد با حسابرسی در ابتدا(قبل اپلای) یا نیاز نیست؟باید 50 تومن بزارم و سریع موجودی بگبرم که نشان دهنده ی اون 15000 دلار باشه و توو حساب بمونه؟ و بمحض ریختن اون 50 تومن موجودی بگیرم و اپلای کنید یا نه....واون هزینه هایی ک مربوط به راه انداختن بیزنس هست رو با سند و ملک و ... نشون بدم و نقد یاز نیست؟و اینها رو باید حسابرس انجام بده؟حسابرس معمولی؟یا ارگان خاصی؟ یک پولی ک من برای هزینه اپلای میدم حدود 25 تومن با بیومتریک و اینا...یک پرینت حساب هم ارائه میدم حالا سه ساله یا هرچی(چند ساله؟)وباید یه 50 تومن توش بریزم ک قبل اپلای میریزم..حالا اینکه مادر خانمم یه خونه زده به نام همسرم و یه زمین هم به نام من دارم که رسمی هست البته برای مهاجرت اینکارو کردیم ک بگیم دارایی داریم..حالا توو بیزنس پلان عددی رو ک برای طرح اجراییه بیزنس میننویسیم میخوایم در حدود 30 هزارتا باشه که به دلار بانک مرکزی میشه حدود 100 تومن...درسته؟من خونه و زمین رو نمیخوام بفروشم چون در واقع مال من نیست فقط به نام م و خانممه......امکان داره؟یا کمه؟اون سند ها رو ارائه میدیم فقط برا اینکه نشون بدیم دارایی داریم اما نمیخوایم بفروشیم...پس باید بیزنس پلانمو بر اساس همون 30 هزار دلار بنویسیم درسته؟چون اگر بر اساس خونه و و زمین بنویسیم قبل رفتمون ازمون میخواد دولت ک مثلا کارتون اکی هست و حالا املاکتونو بفروشید و بیاید درسته؟مرسی و اینکه این دستگاه ها و ماشین و اینارو​چطوری ارزشگذاری کنم..

Junior Member

ایا در روش خود اشتغالی هنرمندان...نیاز هست اون 12000 دلار یا برا دو نفر 15000 دلار قبل اقدام در حساب باشه یا نه..فقط پریت حساب کاری معمولی کافیه؟ و ارائه زمین و ملک کافیه؟مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط pishdadk نمایش پست ها
    ایا در روش خود اشتغالی هنرمندان...نیاز هست اون 12000 دلار یا برا دو نفر 15000 دلار قبل اقدام در حساب باشه یا نه..فقط پریت حساب کاری معمولی کافیه؟ و ارائه زمین و ملک کافیه؟مرسی
    ببینید در مورد شغل و کارتون نظری ندارم
    ولی مسایل مالی:
    شما چند تا روشا باهم قاطی کردید.
    برای خود اشتغالی شما باید گردش حساب نشون بدید که در طول این چند سال درامدی داشتید که مربوط به شغلتون بوده و این درآمد برای خانواده دو نفره ۳۱ هزار دلار در ساله.این ۳۱ هزارتا باید در طول سال به حسابتون واریز شده باشه.حالا بستگی به قرار دادهاتون داره که چقدر چقدر باشه.
    در انتها یه مقداری پول در حسابتون باشه.
    یه سرمایه هم باید نشون بدید .همون خونه و زمین را قیمتگذاری کنید و همراه با سند ترجمه کنید.
    میزان سرمایه شما بستگی به شغلتون داره.ببینید با چه میزان سرمایه میتوتید در کانادا حرفتونا راه بندازید؟
    شما مسایل مالی روشهای دیگه را اشتباه گرفتید.هر روشی جریان مالی خودشا داره.
    بیزنس پلن همکه مهمترین مورد پرونده شماست.

سندسازی هم کار سختیه هم درست نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)