صفحه 343 از 381 نخستنخست ... 243293333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,421 تا 3,430 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1176933

در مورد شکایت گروهی هم میشه تو همین فرم سرچ کرد و کلی اطلاعات گرفت.
    امیدوارم دوستمون با آگاهی کامل بهترین انتخابا بکنن.
    اگر قرار باشه در دادگاه تمام شکایتها به نفع اداره مهاجرت تموم بشه اصلا دادگاه مهاجرتی باید درش بسته بشه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_moradi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز, بنده هم دقیقا ۱۴ ماه و ۱۵ روز هست که پروندم in-Proccess هست
    البته چند نفری رو می شناسم که با وکیل من اقدام کردند و بعد ۱ سال ۷ ماه medical check براشون اومد.

ميشه اسم وكيلتون رو بگيد؟!
    يعنى بدون وكيل نميشه خودمون اقدام كنيم؟!
    وكيل چه كمك هايى به شما كرد و چه هزينه اى گرفت بابتش؟

Junior Member

سلام
    پرونده من ٢٠ روز تا ددلاينش زمان مونده و هنوز هيچ خبري نيست

Junior Member

سلام من جون ٢٠١٨ اقدام كردم و هنوز خبري نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط motarjemi نمایش پست ها
    سلام من جون ٢٠١٨ اقدام كردم و هنوز خبري نيست

درود بر شما...بعيد ميدونم با شرايط اخير زودتر از ددلاين جواب بدهند....خودم فايل نامبر ١٢ اوريل ٢٠١٨ بودم و هنوز خبري ندادند...٢٥فوريه ايميل هم كه زدم گفتند با توجه به نامبر فايلتون بيست روز تا يك ماه ديگه صبر كنيد حجم پرونده هاي ايران زياده و نسبت به زمان مذكور بيشتر طول ميكشه...درحالي كه دو نفر از شاگردان خود من در طي سال ٢٠١٦ تا فوريه ٢٠١٨ كه زمان ددلاين هم ٢٥ماه بود هر كدام با پروسه ١٨ماه،١٩ماه پاس ريكوئست شدند.

[QUOTE=Arenasarlak;2644728]
    درود بر شما...بعيد ميدونم با شرايط اخير زودتر از ددلاين جواب بدهند....خودم فايل نامبر ١٢ اوريل ٢٠١٨ بودم و هنوز خبري ندادند...٢٥فوريه ايميل هم كه زدم گفتند با توجه به نامبر فايلتون بيست روز تا يك ماه ديگه صبر كنيد حجم پرونده هاي ايران زياده و نسبت به زمان مذكور بيشتر طول ميكشه...درحالي كه دو نفر از شاگردان خود من در طي سال ٢٠١٦ تا فوريه ٢٠١٨ كه زمان ددلاين هم ٢٥ماه بود هر كدام با پروسه ١٨ماه،١٩ماه پاس ريكوئست شدند.

25 ژانویه ایمیل زدید؟

[QUOTE=sayatirmahi;2644922]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arenasarlak نمایش پست ها

25 ژانویه ایمیل زدید؟

بله، ٢٥ ژانويه

سلام
    من مربیگری بین المملی دارم و نزدیک به 12 سال فعالیت مداوم در مربیگری رو دازم. مربی تیم ملی هم بودم سالهای 2015 و 2017 و 2015 تیمم سوم آسیا شد. از نظر تحصیلی هم دکتری تربیت بدنی دارم . شرایط خود اشتغالی رو دارم به نظرتون؟

Junior Member

هیچ کس نمیتونه با قطعیت به شما پاسخ بده. خیلی مسائل دست به دست هم میده که ... ، اینکه رشته ورزشی که شما فعالیت میکنید چقدر با اهمیته و اینکه شما از طریق خود اشتغالی چقدر درآمد داشتین و کلی موارد دیگه. یکی از قهرمانان کشتی از این روش اقدام کرده بود، اما ریجکت شد، پیگیری کرده بود و وکیلش بهش گفته بود کشتی اصلا در کانادا طرفدار نداره.

دوستان می تونید لینک یا منبعی رو معرفی کنید که اطلاعات معتبری داشته باشه در رابطه با ویزای هنرمندی؟ من می خواستم بدونم که برای ویزای هنرمندی چقدر باید در آمد داشته باشی تا به عنوان یه شخص خود اشتغال موفق شناخته بشی یعنی اینکه بازه ی در آمد خاصی مد نظرشونه؟ برای کانادا اگر این اطلاعاتو داشته باشید عالیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)