صفحه 344 از 381 نخستنخست ... 244294334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,431 تا 3,440 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام دوستان
    من میخواهم از طریق خوداشتغالی برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم.
    من مربی حرفه ای والیبال هستم.از سال 79 تا 86 عضو تیم ملی بودم.مقام جهانی و آسیایی متعدد دارم.در بازیهای آسیایی قطر(2006)عضو تیم ملی بودم.
    از سال 93 تا الان هم مربی تیمهای باشگاهی در لیگ برتر ایران هستم.تو این 5 سال هم قهرمان ایران شدیم و هم قهرمان باشگاههای آسیا شدیم.
    درآمدم هم به صورت حرفه ای سالیانه با باشگاهها قرارداد بسته میشود.
    دو تا مدرک مربیگری بین المللی هم دارم که تو این 6 سال اخیر گرفتم.
    احکام بین المللی زیاد دارم در زمان بازی کردن.
    میخواستم ببینم شانس من برای مهاجرت به این روش چه جوریه.
    ممنون میشم در صورت امکان من راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    من یک وبسایت دارم و از طریق اون کسب درامد می کنم. یعنی محتوای آموزشی در زمینه نرم افزار و برنامه نویسی تولید می کنم و می فروشم. مثل سایت لیندا. آیا می تونم از طرق خوداشتغالی اقدام کنم؟ در مورد زبان مشکلی ندارم. هم فرانسه و هم انگلیسی بلدم. یه کمی هم اسپانیایی می دونم در حد A1. می تونم به زبان انگلیسی هم محتوا تولید کنم و در واقع قصدش رو هم داشتم اما چون ما با بانک های خارجی ارتباط نداریم امکان فروش به خارج از کشور ندارم.

به عنوان عکاس چطور میشه مهاجرت کرد اطلاعاتی دارید؟ یا منبعی معرفی کنید برای اطلاعات

Junior Member

سلام
    به نظرتون برای یک آرشیتکت با 15 سال سابقه طراحی داخلی چقدر میشه روی خوداشتغالی حساب کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazy نمایش پست ها
    سلام و پوزش
    والا نظر دادن درباره پرونده ای که ازش اطلاعاتی نداریم خیلی سخت و یه جورایی کلیشه ایه
    با توجه به دریافت نامه ریجکتی ایشون سه تا راه بیشتر ندارن
    یا به دادگاه فدرال شکایت کنن
    یا کلا از این روش صرف نظر کنن
    یا مجدد اقدام کنن
    بجز روش اول و شکایت که خیلی منطقی به نظر نمیرسه ما نمیدونیم شرایط این متقاضی چطوره
    آیا از روش دیگه ای قبلا اقدام کردن؟...آیا در صورت انصراف میتونن از روش دیگه ای اقدام کنن؟..آیا فقط از همین روش میتونن اقدام کنن؟...چه مدارک مالیی ارائه دادن
    آیا در صورت انتخاب ارسال مجدد میتونن حدود دو سال صبر کنن و هزینه های حداقل 40-50 ملیونی رو مجدد پرداخت کنن؟
    و کلی سوال دیگه که دونستنش خیلی میتونه کمک بکنه
    با توجه به شرایط و توضیحی که در حد چند جمله گفتن
    به نظر من بهتره که مجدد و به سرعت اقدام کنن
    اگر میگم به سرعت چون ایشون گفتن حدود یک ماه و نیم از جواب گذشته و حدود 4 ماه هم طول کشیده تا جواب بدن...احتمالا حدود چند ماه هم طول کشیده تا مدارک رو کامل کنن و بفرستن پس احتمالا از تاریخ مدارکشون کمتر از یک سال گذشته
    اکثر دارالترجمه های معتبر یه نسخه از فایل ترجمه رو تا حدود یک سال ذخیره نگه میدارن و با یک سوم قیمت همون رو دوباره ترجمه میکنن و میدن ...اینجوری هم تاریخ مدارک اکسپایر نمیشه و هم با مبلغ و زمان کمی میتونن مدارک رو مجدد جمع کنن..(حتی اکثر دارالترجمه ها اگر اسکن یا فایل ترجمه قبلی رو داشته باشین با مبلغ کمی دوباره اون مدرک رو ترجمه میکنن بهتون میدن)
    زحمت بکشن وتوی فرصت کوتاه و حتی شبانه روزی راجب حرفه ای که دارن اونجا تحقیق کنن و مجموعه تحقیقاتشون روبا سند و مدرک و مرجع هایی که ازشون تحقیق کردن جمع بندی کنن و با برآورد هزینه نسبت به دارایی هایی که ارائه دادن به همراه سایر مدارکشون در قالب یک پکیج ارائه کنن
    حتما روی تمامی مدارک یه نامه بنویسن با ذکر فایل نامبری که دارن و نوت افیسررو هم ضمیمه نامه کنن و شرایط رو توضیح بدن و مدارک رو ارسال کنن
    چون ایشون تقریبا نصف راه رو رفتن...هم از خود اشتغالی امتیاز آوردن و هم ازلوول سطح بین المللی...پس با کمی دقت و پشتکار میتونن از شانس بالایی برخورداد باشن
    بسیار بسیار سپاسگذارم از وقتی که گذاشتید و پاسخ منو دادید. من از روش دیگه ای اقدام نکردم ولی تا الان 2 بار ویزای ویزیتور کانادا گرفتم و مسافرت کردم. ولی از روشهایی که ایلتس میخاد نمیتونم اقدام کنم. چون ایتلس ندارم. میمونه روش سرمایه گذاری که پول کافی ندارم و یه روش دیگه که تبدیل ویزیتور ویزا به ورک پرمیت هستش. ولی چون ما بالای 45 سال هستیم ممکنه به ما pr ندن. پس بنابراین ترجیحم اینه که از روشی اقدام کنم که از اول pr بگیرم.
    راجع به مدارک مالی، هیچ مدرکی ارایه ندادم چون نخواسته بودند فقط اعلام کردم که مال و اموالم چقدر هست و سند خونه رو گذاشتم. میخام دوباره اقدام کنم ولی این سری نمیخام که اشتباه کنم. میشه بفرمایید چه مدارک مالی باید ارایه بدم؟ این مدارک مالی چه ارتباطی باید با شغلی که میخام در کانادا درست کنم داشته باشه؟ چطور اینها رو به هم مربوط کنم؟ باید پول نقد بیشتری توی حسابم باشه؟ چون دارایی من بیشتر سرمایه است تا نقدی. (ملک)
    میشه بفرمایید نامه ای که به افیسر مینویسم چطور باشه؟ بگم که من ریجکت شدم به دلیل نداشتن بیزینس پلن و ریسرچ. حالا بفرمایید این مدارکم به همراه بیزینس پلن و ریسرچ؟
    من از یه نفر شندیم که باید پورتفولیو درست می کردم در رابطه با رزومه کاری ام. ولی با توجه به اینکه افیسر قبلا گفته که بهش ثابت شده من در سطح بین الملل فعالیت داشتم بازم به پورتفولیو نیازی هست؟
    اگر نکته دیگری هست بفرمایید
    یک دنیا سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Metallurgy / SUT

[QUOTE=sayatirmahi;2634783]
    نقل قول نوشته اصلی توسط pishdadk نمایش پست ها
    در یعنی بنظرت اگر شرایط کاریم و اسم و رسم خوبی داشته باشم وتوو کارم موفق بخاطر وضعیت معمولی پرینت حساب ...شدنی نیست و اقدام نکنم؟ رک بگو[/QUOT

ببینید باید مجموعه آیتم ها کامل باشه
    در دو سال اخیر چون اکثرا ریجکت شدن خیلی شرایط قبولی برای کسی روشن نیست
    حالا اوناییکه همه چیزا کامل گذاشتن هم ریجکت شدن چه برسه به کسایی کامل نبودن
    نظر من اینه که روشهای دیگه را مطالعه کنید و ببینید تنها راه شما آیا فقط همینه؟

سلام دوست عزیز در دو سال اخیر همه ریجکت شدن ؟ یعنی با وجود کامل بودن مدارک و شواهد خوداشتغالی و بیزینس پلن و ریسرچ بازار کار کانادا ؟ من شرکت طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی دارم و از آلمان و دبی هم سفارش کار داشتم . با تمام این مدارک و قراردادهای کاری و گردش مالی و بیمه مالیات شرکت باز هم ریجکت میشم ؟ البته هنوز اقدام نکردم و دارم بررسی میکنم
    ارسال مدارك دسامبر 2010 - صدور فايل نامبر آوريل 2011 . رشته صفر امتيازي - نامه درخواست ارسال مجدد مدارک گم شده ( 90 روزه ) 21 ژانویه 2012 . نامه درخواست مدرک زبان فرانسه 3 ژوئن 2013 ( 120 روزه )

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام
    میشه یکی از دوستان باتجربه لیست راههایی رفتن به کانادا رو بگه؟ دقیقا الان به چه صورت هایی میشه کانادا رفت؟ و اینکه کدوم راحت تره کدوم آسون تر؟ کدوم هزینه بره کدوم کم هزینه؟
    ممنون
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Local Moderator

سلام
    تعدادی از پست های نامربوط بدون دادن پیام خصوصی حذف شد.
    ممنون از همکاری

اینکه فایل نامبر خود اشتغالی ظرف مدت یک ماه صادر بشه معنی خاصی داره؟ ممکنه توو روند بررسی پرونده تاثیر داشته باشه؟

جز این روش های که فرمودین چه روش های دیگه ای از طریق اشتغال وجود داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)