صفحه 350 از 381 نخستنخست ... 250300340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,491 تا 3,500 , از مجموع 3808

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام کسی جوابی نگرفت توو این مدت که اکی شده یاشه؟ خواهشا اگه خبری دارین بنویسید اینجا

Junior Member sina_moradi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رشته IT دانشگاه آزاد پرند

نقل قول نوشته اصلی توسط icemonkey نمایش پست ها
    سلام کسی جوابی نگرفت توو این مدت که اکی شده یاشه؟ خواهشا اگه خبری دارین بنویسید اینجا
    سلام متاسفانه خیر
    deadline پرونده من که چند ماهم گذشته , هفته پیش یک فرم ارسال کردم و ازشون خواستم یه چک بکنند نمیدونم حالا جواب میدن یا نه ولی تو استی خودش نوشته ۲۰ روز کاری طول میکشه ولی جواب میدن.

این فرم Web form
    ویرایش توسط sina_moradi : September 4th, 2020 در ساعت 07:30 PM دلیل: لینک فرم رو یادم رفته بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    پاسخ من رو‌‌ مجدد مطالعه کنید،‌ عرض کردم انلاین تیکت کنید ( سیستم از شما اطلاعات فایل رو‌میگییره، در بدنه ایمیل توضیح دهید شرح ماجرا را )
    و مدارک مورد نیاز ( شما فرمودی اضافه کردن نام فرزند یا همسر ) . مسلما اگر مقصود شما همسر است، سند ازدواج و شناسنامه ها - اگر فرزند است شناسنامه ،‌گواهی تولد و کارت ملی

نکته بسیار مهم : تغییر در اطلاعات خانوادگی شما می بایست فورا و بدون اتلاف وقت به اداره مهاجرت اطلاع داده شود، امیدوارم حرف بچه ۶ ماهه شوخی بوده باشه.
    ممنون از راهنمایی شما. ایمیل زدم و در اکانتم چند تا فرم و مدارکو خواستن که براشون آپلود کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط ALOTFI63 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما. ایمیل زدم و در اکانتم چند تا فرم و مدارکو خواستن که براشون آپلود کنم
    به عنوان مدرک چه چیزهایی جدید خواستن؟

Junior Member

QUOTE=Lord_Alireza;2671139]به عنوان مدرک چه چیزهایی جدید خواستن؟[/QUOTE]
    225 دلار + شناسنامه + پاسپورت + فرم 0008 و فرم 5707

Junior Member

دوستان عزیز سلام سفارت 2 ماه به اتمام پروسه پرونده ما اضافه کرد قرار بود دی ماه باشه الان شده اسفند ... کسی تجربه مشابه داره ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tmb نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام سفارت 2 ماه به اتمام پروسه پرونده ما اضافه کرد قرار بود دی ماه باشه الان شده اسفند ... کسی تجربه مشابه داره ؟
    برای همه همینطوره.نگران نباشید

Junior Member

متاسفانه با خبر شدیم یکی از شرکت های مهاجرتی که تخصصی روی خود اشتغالی کار میکرده به مشکلات جدی خورده و واکثر موکلینش به مشکل خوردن

در جریان باشید که برای انجام هیچ یک از کارهای مهاجرتی نیاز به وکیل حتمی و قطعی نیست و خودتون میتونید انجام بدید ولی اگر مجبور به گرفتن وکیل شدید حتما موارد زیر رو دقت کنید که بعدا به مشکل نخورید

* حتما حتما قراردادتون رو با یک وکیل رسمی مهاجرت ببندید یا اگر هم با شرکت قرار داد میبندید حتما زیر قرارداد رو وکیل رسمی امضا کنه و نه کس دیگه
    * حتما وکیل باید عضو رسمی ای سی سی ار سی باشه و باید یک کد یا شماره عضویت هفت حرفی باشه که اولش با آر شروع میشه و شش حرف بعد عدد هست (میتونید با زدن اون کد در سایت به اطلاعات اون وکیل دسترسی داشته باشید) ...در غیر اون صورت مطمعن باشید که اون فرد وکیل نیست و به قرارداد شک کنید
    * حتما قرارداد انگلیسی داشته باشید شاید برای آگاهی شما براتون فارسی هم بفرستند ولی قرار داد اصلی رو حتما به انگلیسی امضا کنید
    * اگر اون شرکت گفت که وکیل ما در خارج از کشوره و براتون قرار داد رو فرستادن حتما دقت کنید که با ایمیل رسمی شرکت فرستاده شده باشه
    * قراردادهای فارسی و داخل ایران برای شکایت و پیگیری های بعدی اداره مهاجرت هیچ ارزشی ندارند ...حتی اگر کسی گفت که وکیل حقوقی هست و قرارداد رسمی تنظیم کرده و اون کار شما رو انجام میده ..دروغ محضه...بجز افرادی که قانونا اجازه کار رسمی وکالت در کانادا رو دارند هیچ کس حق نداره حتی یک دلار هم از شما بگیره
    کامل محکم کاری کنید که اگر خدایی نکرده به مشکلی برخورد کردید جایی برای شکایت و پیگیری داشته باشید و اصطلاحا دستتون به جایی بند باشه

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تو این مدت جوابی گرفته؟
    من بیش از ۳۰ ماه از دریافت پروندم توسط اداره مهاجرت کانادا مبگذره، کسی تجربه مشابهی داره

Junior Member ahmadboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Agri

سلام دوستان
    تمکن مالی خاصی برای این مهاجرت من پیدا نکردم
    اگه میخان چقدره؟ مسایل مالیش گنگه....
    دنیا انقدر بما سخت مگیر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)