صفحه 354 از 381 نخستنخست ... 254304344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,531 تا 3,540 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام، ازمنم آپدیت خواستند، این چقدر میتونه مثبت باشه؟، لطفا دوستانی که مطلع هستند جواب بدند، مرسی

Junior Member

برای من هم نامه ی آپدیت اومده و قید نکرده چه چیزی رو باید آپدیت کنم .

Junior Member

سلام .برای من هم نامه ی آپدیت اومده و قید نکرده چه چیزی رو باید آپدیت کنم .این نشونه ی خوبیه یا نه؟ میدونین چی رو باید آپدیت کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tmb نمایش پست ها
    آفرین بر شما ولی یک سوال آیا شما وب سایت و یا لینکداین و فضایی که با مشتریان در ارتباط باشید هم دارید ؟ و اسمتان در سرچ گوگل در میآید ؟
    بله...وبسایت شخصی با رنک خیلی خوب ....لینکداین به روز و کاملا تخصصی با قدمت حدود 5 ساله با حدود 15 هزار کانکشن یا فالوور....گوگل هم با داشتن نالج گراف یا گراف دانش , رنک عالی در حد 65 هزار نتیجه , قسمت نیوز در سرچ گوگل عالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam_vision نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات مفید و جامعتون.
    در رابطه با موضوع تمکن، ممکنه بگید حدودن چقدر اعلام کردید و سوال دوم اینکه آیا نامه تمکن مالی رو از همون ابتدا با پرونده ارسال کردید یا در آپدیت هایی که بعدتر از شما خواستند فرستادید؟
    سند ملک و با ارزش گذاری ( اون زمان ) حدود یک میلیارد و هشتصد ...نامه تمکن حدود 600 ملیون ... دو تا حساب داشتم که باهاش کار میکردم که آخرین لحظه از هر دو پرینت سه ماهه گرفتم و گذاشتم...خیر همه چیز رو همون ابتدا ارسال کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط Lord_Alireza نمایش پست ها
    سلام، تبریک میگم دوست عزیزم. تو request letter چه چیزی خواستن و چه مدارکی ارسال کردید.
    نامه عدم سو پیشینه خواستن

نقل قول نوشته اصلی توسط chavoshpix نمایش پست ها
    سلام منم عکاس خبری هستم و الان ایمیل اومد و ازم آپدیت خواستن .... شماره موبایلمو تو خصوصی براتون گذاشتم ... بی زحمت میتونین مسیج بدین؟
    چاوش جان تلفنی با هم گپ مفصل زدیم

جواب اکثر دوستان در پی وی , اینستا و جاهای دیگه رو هم تا جایی که تونستم دادم (انشالا که تونسته باشم کمکی کنم)

کاربر محترم azdar عزیز صندوق پیامهاتون پر شده و نمیشه پیام ارسال کرد...پیغامهای اضافه رو پاک کنید تا بشه بهتون پیام ارسال کرد و جواب سوالتون رو بدم
    ممنون
    اکسپت ویزا در کلاس خود اشتغالی فدرال کانادا

لطفا پستهای پیشین را مطالعه کرده و چنانچه پرسشی داشتید سعی خواهم کرد در حد توان و اطلاعاتم درخدمت دوستان باشم...ارادتمند...مازیار

Junior Member

در مورد آپدیت های اخیر
    من با یک وکیل کانادایی صحبت کردم و ازشون دلیل کار ورشو که به تعداد زیاد نامه اپدیت فرستاده رو پرسیدم نظر ایشون رو براتون مینویسم
    ایشون معتقد بودن که جاستین ترودو به مارکو مندی چینو(وزیر مهاجرت) تاکیدات و ابلاغیه های جدید مهاجرتی رو داده که گویا از حدود یکی دو هفته دیگه تقییرات و قوانین جدید اعلام میشه...آفیس ورشو هم میخواد تا اواخر سال تکلیف اکثر پرونده ها رو معلوم کنه که برای سال جدید با شرایط جدید پرونده بگیرن (البته ایشون معتقد بودن که توی اکسپرس اینتری هم همین اتفاق داره میفته)...شاید هم به خاطر انتقادات و حرف و حدیث هایی که پشت ورشو هست تقییر رویه داده باشه و قبل از تصمیم گیری نهایی برای پرونده ها یه فرصت به متقاضی بده که مدارکش رو به روز کنه و بعد تصمیم گیری کنه
    در هر حال و به هر دلیل این رو باید به فال نیک گرفت ...این نشونه خیلی خوبیه که پروندتون رو به روز کنید
    حالا چه چیزاهایی باید درآپدیت فرستاد
    شما در اپدیت باید بگید در این مدت که پرونده رو ارسال کردید (از ابتدای ارسال تا کنون ) چه کارهایی کردید ...چه چیزهایی به پرونده اضافه شده
    اول هر گونه ارتقا شغلی..افتخارات جدید..قرارداد های جدید...مشتری های جدید وکلا هر چیزی که فکر میکنید میتونه لووول شغلی و بین المللی بودنش رو بالاتر ببره حتما بزارید (مثلا اگر با مشتری خارجیی قرارداد بستید یا جایی مقام یا مدال آوردید ..اگر جایی با شما مصاحبه کرده یا عکستون یا اثرتون جایی چاپ شده باشه و از این دست چیزها)
    تمکن های مالی ...اینکه نشون بدید شما هنوز اون تمکن های مالی که ارائه دادید رو هنوزهم دارید و نکته مهمتر اینکه بتونید اثبات کنید که توی این مدت تونستید فلان قدر به تمکنی که قبلا فرستادید اضافه کنید و اونو فلانقدر بیشترش کنید
    اگر میخواید بیزینس پلن توی اپدیت ارائه بدید حتما بیزینس پلن قبلی خودتون رو آپدین و ارتقا بدید و هرگز بیزینس پلن جدید نفرستید ...مثلا توضیح بدید که علاوه بر اون پلن هایی که من برای بیزینسم داشتم این تحقیقات رو هم جدیدا انجام دادم که میتونه بیشتربه بیزینسم کمک کنه...خدایی نکرده این اشتباه رو نکنید که مثلا یک بیزینس پلن جدید مثلا برای یک شهر دیگه بنویسید....بهترین کار اینه که همون قبلی رو توی آپدیت ارتقا بدید
    اگر مدارکی همسو با رشتتون توی این مدت گرفتید حتما ارائه کنید ...مدرک دانشگاهی ..فنی حرفه ای ..حتی مدارک آموزشگاهی ... اهمیت داشتن مدرک آکادمیک با حرفتون رو دست کم نگیرید
    اگر هم هیچکدوم رو ندارید کمتر از 60 روز وقت دارید که تهیه کنید
    خلاصه تا جایی که میتونید هرچیز که فکر میکنید لازمه تا لووول خودتون رو بهتر نشون بدید حتما بزارید
    اکسپت ویزا در کلاس خود اشتغالی فدرال کانادا

لطفا پستهای پیشین را مطالعه کرده و چنانچه پرسشی داشتید سعی خواهم کرد در حد توان و اطلاعاتم درخدمت دوستان باشم...ارادتمند...مازیار

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazy نمایش پست ها
    در مورد آپدیت های اخیر
    من با یک وکیل کانادایی صحبت کردم و ازشون دلیل کار ورشو که به تعداد زیاد نامه اپدیت فرستاده رو پرسیدم نظر ایشون رو براتون مینویسم
    ایشون معتقد بودن که جاستین ترودو به مارکو مندی چینو(وزیر مهاجرت) تاکیدات و ابلاغیه های جدید مهاجرتی رو داده که گویا از حدود یکی دو هفته دیگه تقییرات و قوانین جدید اعلام میشه...آفیس ورشو هم میخواد تا اواخر سال تکلیف اکثر پرونده ها رو معلوم کنه که برای سال جدید با شرایط جدید پرونده بگیرن (البته ایشون معتقد بودن که توی اکسپرس اینتری هم همین اتفاق داره میفته)...شاید هم به خاطر انتقادات و حرف و حدیث هایی که پشت ورشو هست تقییر رویه داده باشه و قبل از تصمیم گیری نهایی برای پرونده ها یه فرصت به متقاضی بده که مدارکش رو به روز کنه و بعد تصمیم گیری کنه
    در هر حال و به هر دلیل این رو باید به فال نیک گرفت ...این نشونه خیلی خوبیه که پروندتون رو به روز کنید
    حالا چه چیزاهایی باید درآپدیت فرستاد
    شما در اپدیت باید بگید در این مدت که پرونده رو ارسال کردید (از ابتدای ارسال تا کنون ) چه کارهایی کردید ...چه چیزهایی به پرونده اضافه شده
    اول هر گونه ارتقا شغلی..افتخارات جدید..قرارداد های جدید...مشتری های جدید وکلا هر چیزی که فکر میکنید میتونه لووول شغلی و بین المللی بودنش رو بالاتر ببره حتما بزارید (مثلا اگر با مشتری خارجیی قرارداد بستید یا جایی مقام یا مدال آوردید ..اگر جایی با شما مصاحبه کرده یا عکستون یا اثرتون جایی چاپ شده باشه و از این دست چیزها)
    تمکن های مالی ...اینکه نشون بدید شما هنوز اون تمکن های مالی که ارائه دادید رو هنوزهم دارید و نکته مهمتر اینکه بتونید اثبات کنید که توی این مدت تونستید فلان قدر به تمکنی که قبلا فرستادید اضافه کنید و اونو فلانقدر بیشترش کنید
    اگر میخواید بیزینس پلن توی اپدیت ارائه بدید حتما بیزینس پلن قبلی خودتون رو آپدین و ارتقا بدید و هرگز بیزینس پلن جدید نفرستید ...مثلا توضیح بدید که علاوه بر اون پلن هایی که من برای بیزینسم داشتم این تحقیقات رو هم جدیدا انجام دادم که میتونه بیشتربه بیزینسم کمک کنه...خدایی نکرده این اشتباه رو نکنید که مثلا یک بیزینس پلن جدید مثلا برای یک شهر دیگه بنویسید....بهترین کار اینه که همون قبلی رو توی آپدیت ارتقا بدید
    اگر مدارکی همسو با رشتتون توی این مدت گرفتید حتما ارائه کنید ...مدرک دانشگاهی ..فنی حرفه ای ..حتی مدارک آموزشگاهی ... اهمیت داشتن مدرک آکادمیک با حرفتون رو دست کم نگیرید
    اگر هم هیچکدوم رو ندارید کمتر از 60 روز وقت دارید که تهیه کنید
    خلاصه تا جایی که میتونید هرچیز که فکر میکنید لازمه تا لووول خودتون رو بهتر نشون بدید حتما بزارید
    البته نامه آقای ترودو به آقای مندچینو تاریخ 30 اکتبر قراره اعلام بشه.
    قطعا این آپدیت ها از ترس دادگاه بوده

Junior Member

سلام و ممنون از توجه و پاسخگوییتون. یک سوال داشتم اینکه فرمودین بیزینس پلن ندیم شامل کسایی هم میشه که در مدارک اولیه اشون بیزینس پلن ندادن؟ اگه تو مرحله اپدیت بخوان بیزینس پلن بدن مشکلی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azdar نمایش پست ها
    سلام و ممنون از توجه و پاسخگوییتون. یک سوال داشتم اینکه فرمودین بیزینس پلن ندیم شامل کسایی هم میشه که در مدارک اولیه اشون بیزینس پلن ندادن؟ اگه تو مرحله اپدیت بخوان بیزینس پلن بدن مشکلی نداره؟
    در مدارک اولیه حتما بدید که اگر ندید همون اول کار ریجکت میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sayatirmahi نمایش پست ها
    البته نامه آقای ترودو به آقای مندچینو تاریخ 30 اکتبر قراره اعلام بشه.
    قطعا این آپدیت ها از ترس دادگاه بوده
    ایشالله برای شما هم اومده؟

Junior Member

من بیزینس پلن خاصی ندادم اول، بهتر نیست الان یه بیزینس پلن قوی توی آپدیت بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)