صفحه 355 از 381 نخستنخست ... 255305345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,541 تا 3,550 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

حالا که ریجکت نکردن و اپدیت خواستن . فک کنم میتونم الان بیزینس پلن بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazy نمایش پست ها
    در مورد آپدیت های اخیر
    من با یک وکیل کانادایی صحبت کردم و ازشون دلیل کار ورشو که به تعداد زیاد نامه اپدیت فرستاده رو پرسیدم نظر ایشون رو براتون مینویسم
    ایشون معتقد بودن که جاستین ترودو به مارکو مندی چینو(وزیر مهاجرت) تاکیدات و ابلاغیه های جدید مهاجرتی رو داده که گویا از حدود یکی دو هفته دیگه تقییرات و قوانین جدید اعلام میشه...آفیس ورشو هم میخواد تا اواخر سال تکلیف اکثر پرونده ها رو معلوم کنه که برای سال جدید با شرایط جدید پرونده بگیرن (البته ایشون معتقد بودن که توی اکسپرس اینتری هم همین اتفاق داره میفته)...شاید هم به خاطر انتقادات و حرف و حدیث هایی که پشت ورشو هست تقییر رویه داده باشه و قبل از تصمیم گیری نهایی برای پرونده ها یه فرصت به متقاضی بده که مدارکش رو به روز کنه و بعد تصمیم گیری کنه
    در هر حال و به هر دلیل این رو باید به فال نیک گرفت ...این نشونه خیلی خوبیه که پروندتون رو به روز کنید
    حالا چه چیزاهایی باید درآپدیت فرستاد
    شما در اپدیت باید بگید در این مدت که پرونده رو ارسال کردید (از ابتدای ارسال تا کنون ) چه کارهایی کردید ...چه چیزهایی به پرونده اضافه شده
    اول هر گونه ارتقا شغلی..افتخارات جدید..قرارداد های جدید...مشتری های جدید وکلا هر چیزی که فکر میکنید میتونه لووول شغلی و بین المللی بودنش رو بالاتر ببره حتما بزارید (مثلا اگر با مشتری خارجیی قرارداد بستید یا جایی مقام یا مدال آوردید ..اگر جایی با شما مصاحبه کرده یا عکستون یا اثرتون جایی چاپ شده باشه و از این دست چیزها)
    تمکن های مالی ...اینکه نشون بدید شما هنوز اون تمکن های مالی که ارائه دادید رو هنوزهم دارید و نکته مهمتر اینکه بتونید اثبات کنید که توی این مدت تونستید فلان قدر به تمکنی که قبلا فرستادید اضافه کنید و اونو فلانقدر بیشترش کنید
    اگر میخواید بیزینس پلن توی اپدیت ارائه بدید حتما بیزینس پلن قبلی خودتون رو آپدین و ارتقا بدید و هرگز بیزینس پلن جدید نفرستید ...مثلا توضیح بدید که علاوه بر اون پلن هایی که من برای بیزینسم داشتم این تحقیقات رو هم جدیدا انجام دادم که میتونه بیشتربه بیزینسم کمک کنه...خدایی نکرده این اشتباه رو نکنید که مثلا یک بیزینس پلن جدید مثلا برای یک شهر دیگه بنویسید....بهترین کار اینه که همون قبلی رو توی آپدیت ارتقا بدید
    اگر مدارکی همسو با رشتتون توی این مدت گرفتید حتما ارائه کنید ...مدرک دانشگاهی ..فنی حرفه ای ..حتی مدارک آموزشگاهی ... اهمیت داشتن مدرک آکادمیک با حرفتون رو دست کم نگیرید
    اگر هم هیچکدوم رو ندارید کمتر از 60 روز وقت دارید که تهیه کنید
    خلاصه تا جایی که میتونید هرچیز که فکر میکنید لازمه تا لووول خودتون رو بهتر نشون بدید حتما بزارید
    من الان تو سایت دیدم که جایی برای آپلود داکیومنت گذاشته اند با این توضیح :
    Important: This information is for reference only and no immigration decision will be made based on your answers. If you choose to apply, your application will be considered by an immigration officer in accordance with the Immigration and Refugee Protection Act, without regard to any outcome you attain through this questionnaire. Read the full notice

برای من هم آپدیت اومده. مشخص نیست چه چیزی میخوان. وکیلم قرار شده پیگیری کنه.
    گویا همچین آپدیت خواستنی هم اصلا سابقه نداشته. حالا مشخص نیست برای همه این در خواست رو فرستادند. یا که نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_moradi نمایش پست ها
    سلام خوب هستین؟
    دوست عزیز دقیقا چه زمانی application شما رسیده دستشون یعنی submit کردید؟
    تا الان چند ماه از رسیدگی پروندتون گذشته؟

و اینکه معمولا در آپدیت یک چک لیست از موارد باید به شما بدند.

سلام ممنون
    فایل نامبر 9 جولای 2018 بوده و از اون موقع هیچ خبری نبود تا 30 سپتامبر 2020 که نامه آپدیت اومد اونم فقط دو خط نوشته که مدارک اضافی اگه دارید برامون ارسال کنید.
    مثل اینکه واسه یه سری از بچه های دیگه هم نامه اومده با همین مشخصاتی که عرض کردم خدمتتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط shimavaezi نمایش پست ها
    سلام ممنون
    فایل نامبر 9 جولای 2018 بوده و از اون موقع هیچ خبری نبود تا 30 سپتامبر 2020 که نامه آپدیت اومد اونم فقط دو خط نوشته که مدارک اضافی اگه دارید برامون ارسال کنید.
    مثل اینکه واسه یه سری از بچه های دیگه هم نامه اومده با همین مشخصاتی که عرض کردم خدمتتون.

من هم دقیقا مشابه شما هستم با چند روز اختلاف در فایل نامبر

Junior Member

به نظر میرسه برای همه پرونده هایی که زمان زیادی از فایل نامبرشون گذشته درخواست آپدیت اومده، امیدواریم که این قضیه مثبت باشه
    کسی از دوستان موسسه ای رو سراغ داره که در ضمینه نوشتن بیزینس پلن کمک کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maahdii نمایش پست ها
    به نظر میرسه برای همه پرونده هایی که زمان زیادی از فایل نامبرشون گذشته درخواست آپدیت اومده، امیدواریم که این قضیه مثبت باشه
    کسی از دوستان موسسه ای رو سراغ داره که در ضمینه نوشتن بیزینس پلن کمک کنه؟
    در زمینه ! بیزینس پلن ، اگر وکیل دارین که از وکیلتون بخواین انجام بده، وگرنه از فرمت های استانداردی که در اینترنت فراوان هست به عنوان چارچوب کلی استفاده کنید و شروع به تکمیل اطلاعات کنید. اول در نظر بگیرید که اداره مهاجرت کانادا یک بانک یا موسسه مالی در ایران هست و شما میخواین برای گرفتن تسهیلات ازشون، یک طرح توجیهی فنی و اقتصادی برای بیزینستون ارائه کنید. هرچیزی که فکر میکنید لازمه به فارسی در یک دفترچه برای خودتون یادداشت کنید بعد تبدیلش کنید به فرمت بین المللی

Junior Member

درباره بیزینس پلن در آپدیت
    یکی از مهم ترین مدارکی که باید ارائه بدید طرح تجاری شماست... دلیل اکثر ریجکتیهای آفیسرهای دفاتر مختلف هم همین بوده که گفتن من توجیه نشدم که شما اونجا هم بخوای حرفه خودت رو ادامه بدی (در پست 3419 با نمونه های فراوان ذکر شده)
    بهتره که توی آپدیت طرح تجاری خودتون روارتقاع بدید و اونو آپدیت و به روز کنید...مثلا بنویسید که علاوه بر تحقیقاتی که من اون موقع کردم الان بعد از حدود 2 سال و نسبت به قیمت دلار و میزان سرمایه وتمکن های مالی ارائه شده و مثلا همکاری ها و قراردادهای جدید کاری این پلن ها هم به طرح من اضافه شده
    متاسفانه افرادی که طرح خودشون رو بیرون دادن و براشون نوشتن الان یکم به مشکل میخورن ...ولی عیبی نداره ...یادتون نره که به شما یک فرصت دیگه داده شده که کم و کاستی ها رو جبران کنید و پروندتون رو بهتر کنید....هنوزفرصت هست...پس بی وقفه روی آپدیتتون کار کنید
    برخلاف نظرکاربر عزیز ALOTFI63 من جور دیگه فکر میکنم و خودم هم طرح تجاری متفاوتی نوشتم
    فراموش نکنید که شما نمیخواید یک کارخونه در تورنتو بزنید یا یک شرکت واردادت صادرات با کلی کارمند در ونکور افتتاح کنید ....شما یک هنرمند یا یک ورزشکارموفق هستید که میخواید دراون کشور هم موفق باشید... متاسفانه این اسم بیزینس پلن به اشتباه توی این کلاس خود اشتغالی باب شده و خیلی گول زنندست...شما میخواید برید یک کشور دیگه وچون دررشتتون سرشناس هستید میخواید با مقدار سرمایه ای که دارید و هنرتون توی اون کشور هم موفق باشید...اون آفیسر از شما عدد و رقم و نموداردرصد سود و زیان و (به قول یکی از دوستان وکیل اون آفیسراز شما ضریب تکاثر بوجه متوازن اقتصاد خرد و کلان در کانادا رو که نمیخواد) انقدر سختش نکنید اون اینجور چیزها رو نمیخواد...اون مجموعه تحقیقات شما رو میخواد ....اون تحقیقات شما نوشته رو میخواد و نه کس دیگه ...اون میخواد شما قانعش کنید که بیزینستون در اون شهر رو کامل میشناسید ...میتونید روی پای خودتون وایسید...مطمعن باشید (اینو با قاطعیت میگم) دلیل اکثر ریجکتی ها هم همین بیزینس پلنهای خریداری شده ودیگران نوشته بوده که طرف فکرمیکرده چون پول زیادی داده و یک بیزینس پلن 40-50 صفحه ای با کلی عدد و نمودار و افق چندساله ومحاسبه سود و زیان و خلاصه یک طرح رسمی و کتابی تهیه کرده و بیزینسی رو خریده که بعد از خوندنش خودش هم سر در نمیاره پس باید آفیسر بپذیره و اونو قبول کنه ...صداقت بهترین چیزه ...شما اگر خودت بتونی چندین صفحه بنویسی وبا منابع معتبر تحقیقاتتو کامل نشون بدی شانس خیلی خیلی بشتری از نوع اول داری...من قبلا هم گفتم ..هنوز هم میگم اگرکسی به جای اینکه پیگیر پرونده ریجکتی ها باشه که ببینه شرایطشون چی بوده که ریجکت شدن به جای اون پرونده قبولی ها رو ببینه و ریز به ریز جزعیات پروندشون رو بدونه راحت متوجه میشید که موارد قبولی و ریجکتی برای ورشو چی هست
    کلام آخر
    به هر دلیل ...باز تاکید میکنم به هر دلیل ...در این زمان و اکنون این فرصت استثنایی به شما داده شده که بعد از دو سال پرونده خودتون رو به روز کنید و با زبون بی زبونی گفتن که هرمدرکی هم که میخواید میتونید اضافه کنید
    باز به قول یک وکیل ...مهاجرت مثل شرکت در المپیک جهانی هست که باید برای رسیدن بهش خیلی زیاد تلاش کرد ....پس اینجوری فکر کنید که به من 60 روز وقت دادن که از این فرصت طلایی (شاید بهتر باشه بگم فوق طلایی) حداکثر استفاده رو ببرم پس تمام تلاشتون رو بکنید
    به شدت پیگیر کارای پروندتون باشید و اصلا به حاشیه ها توجه نکنید... حاشیه ها برای شما مثل سم میمونه ... اگر خیلی درگیر حاشیه ها بشید به خودتون میاید میبینید سالهاست که خیلیا اوکی شدن و شما همچنان در حاشیه این داستان موندید و همچنان برای توجیه خودتون هم که شده بر تفکر اشتباه به حاشیه رفته خودتون پافشاری میکنید
    آمارها میگن قبولی در این روش زیر یک درصده
    هیچ وقت نگید حالا یه پرونده فرستادیم و شانس مون رو امتحان میکنیم و بشینیم ببینیم چی میشه
    همیشه بگید حتی اگر یک درصد هم باشه من تمام تلاشم رو میکنم که توی اون یک درصد باشم
    حتی اگر به شانسی بودن هم اعتقاد دارید بدونید (به قول بهرام افشاری در یک تاتر)
    شانس مال کسیه که تمام تلاشش رو بکنه
    پس تمام تلاشتون رو بکنید حتما موفق میشید
    اکسپت ویزا در کلاس خود اشتغالی فدرال کانادا

لطفا پستهای پیشین را مطالعه کرده و چنانچه پرسشی داشتید سعی خواهم کرد در حد توان و اطلاعاتم درخدمت دوستان باشم...ارادتمند...مازیار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazy نمایش پست ها
    درباره بیزینس پلن در آپدیت
    یکی از مهم ترین مدارکی که باید ارائه بدید طرح تجاری شماست... دلیل اکثر ریجکتیهای آفیسرهای دفاتر مختلف هم همین بوده که گفتن من توجیه نشدم که شما اونجا هم بخوای حرفه خودت رو ادامه بدی (در پست 3419 با نمونه های فراوان ذکر شده)
    بهتره که توی آپدیت طرح تجاری خودتون روارتقاع بدید و اونو آپدیت و به روز کنید...مثلا بنویسید که علاوه بر تحقیقاتی که من اون موقع کردم الان بعد از حدود 2 سال و نسبت به قیمت دلار و میزان سرمایه وتمکن های مالی ارائه شده و مثلا همکاری ها و قراردادهای جدید کاری این پلن ها هم به طرح من اضافه شده
    متاسفانه افرادی که طرح خودشون رو بیرون دادن و براشون نوشتن الان یکم به مشکل میخورن ...ولی عیبی نداره ...یادتون نره که به شما یک فرصت دیگه داده شده که کم و کاستی ها رو جبران کنید و پروندتون رو بهتر کنید....هنوزفرصت هست...پس بی وقفه روی آپدیتتون کار کنید
    برخلاف نظرکاربر عزیز ALOTFI63 من جور دیگه فکر میکنم و خودم هم طرح تجاری متفاوتی نوشتم
    فراموش نکنید که شما نمیخواید یک کارخونه در تورنتو بزنید یا یک شرکت واردادت صادرات با کلی کارمند در ونکور افتتاح کنید ....شما یک هنرمند یا یک ورزشکارموفق هستید که میخواید دراون کشور هم موفق باشید... متاسفانه این اسم بیزینس پلن به اشتباه توی این کلاس خود اشتغالی باب شده و خیلی گول زنندست...شما میخواید برید یک کشور دیگه وچون دررشتتون سرشناس هستید میخواید با مقدار سرمایه ای که دارید و هنرتون توی اون کشور هم موفق باشید...اون آفیسر از شما عدد و رقم و نموداردرصد سود و زیان و (به قول یکی از دوستان وکیل اون آفیسراز شما ضریب تکاثر بوجه متوازن اقتصاد خرد و کلان در کانادا رو که نمیخواد) انقدر سختش نکنید اون اینجور چیزها رو نمیخواد...اون مجموعه تحقیقات شما رو میخواد ....اون تحقیقات شما نوشته رو میخواد و نه کس دیگه ...اون میخواد شما قانعش کنید که بیزینستون در اون شهر رو کامل میشناسید ...میتونید روی پای خودتون وایسید...مطمعن باشید (اینو با قاطعیت میگم) دلیل اکثر ریجکتی ها هم همین بیزینس پلنهای خریداری شده ودیگران نوشته بوده که طرف فکرمیکرده چون پول زیادی داده و یک بیزینس پلن 40-50 صفحه ای با کلی عدد و نمودار و افق چندساله ومحاسبه سود و زیان و خلاصه یک طرح رسمی و کتابی تهیه کرده و بیزینسی رو خریده که بعد از خوندنش خودش هم سر در نمیاره پس باید آفیسر بپذیره و اونو قبول کنه ...صداقت بهترین چیزه ...شما اگر خودت بتونی چندین صفحه بنویسی وبا منابع معتبر تحقیقاتتو کامل نشون بدی شانس خیلی خیلی بشتری از نوع اول داری...من قبلا هم گفتم ..هنوز هم میگم اگرکسی به جای اینکه پیگیر پرونده ریجکتی ها باشه که ببینه شرایطشون چی بوده که ریجکت شدن به جای اون پرونده قبولی ها رو ببینه و ریز به ریز جزعیات پروندشون رو بدونه راحت متوجه میشید که موارد قبولی و ریجکتی برای ورشو چی هست
    کلام آخر
    به هر دلیل ...باز تاکید میکنم به هر دلیل ...در این زمان و اکنون این فرصت استثنایی به شما داده شده که بعد از دو سال پرونده خودتون رو به روز کنید و با زبون بی زبونی گفتن که هرمدرکی هم که میخواید میتونید اضافه کنید
    باز به قول یک وکیل ...مهاجرت مثل شرکت در المپیک جهانی هست که باید برای رسیدن بهش خیلی زیاد تلاش کرد ....پس اینجوری فکر کنید که به من 60 روز وقت دادن که از این فرصت طلایی (شاید بهتر باشه بگم فوق طلایی) حداکثر استفاده رو ببرم پس تمام تلاشتون رو بکنید
    به شدت پیگیر کارای پروندتون باشید و اصلا به حاشیه ها توجه نکنید... حاشیه ها برای شما مثل سم میمونه ... اگر خیلی درگیر حاشیه ها بشید به خودتون میاید میبینید سالهاست که خیلیا اوکی شدن و شما همچنان در حاشیه این داستان موندید و همچنان برای توجیه خودتون هم که شده بر تفکر اشتباه به حاشیه رفته خودتون پافشاری میکنید
    آمارها میگن قبولی در این روش زیر یک درصده
    هیچ وقت نگید حالا یه پرونده فرستادیم و شانس مون رو امتحان میکنیم و بشینیم ببینیم چی میشه
    همیشه بگید حتی اگر یک درصد هم باشه من تمام تلاشم رو میکنم که توی اون یک درصد باشم
    حتی اگر به شانسی بودن هم اعتقاد دارید بدونید (به قول بهرام افشاری در یک تاتر)
    شانس مال کسیه که تمام تلاشش رو بکنه
    پس تمام تلاشتون رو بکنید حتما موفق میشید
    سلام آقای Mazy عزیز. ابتدا این موفقیت ارزنده رو خدمت شما تبریک میگم. دلیل توضیح من برای ایشون ایجاد یک ساختار فکری بود. برای کسی که تا حالا بیزینس پلن ننوشته مشخصا کار سختیه. به نظرم ایشون همون چارچوب کلی رو پیدا کنن خیلی بهشون کمک میکنه. یکی از بخش های مهم در هر بیزینس پلن و برای هرجایی! موضوع تحقیقات بازار هست که فصل مشخصی داره. من هم با شما موافقم که افیسر قطعا با بیزینس پلنی که خود فرد تهیه کرده باشه و روان و شفاف مواردو مطرح کرده باشه خیلی بیشتر کنار میاد. متاسفانه اکثر وکیل نماها و مشاور نماها از یک فرمت تکراری و غیر حرفه ای برای موکلینشون استفاده میکنن و این لطمه زیادی به کار این عزیزان وارد میکنه.
    ویرایش توسط ALOTFI63 : October 5th, 2020 در ساعت 09:38 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ALOTFI63 نمایش پست ها
    سلام آقای Mazy عزیز. ابتدا این موفقیت ارزنده رو خدمت شما تبریک میگم. دلیل توضیح من برای ایشون ایجاد یک ساختار فکری بود. برای کسی که تا حالا بیزینس پلن ننوشته مشخصا کار سختیه. به نظرم ایشون همون چارچوب کلی رو پیدا کنن خیلی بهشون کمک میکنه. یکی از بخش های مهم در هر بیزینس پلن و برای هرجایی! موضوع تحقیقات بازار هست که فصل مشخصی داره. من هم با شما موافقم که افیسر قطعا با بیزینس پلنی که خود فرد تهیه کرده باشه و روان و شفاف مواردو مطرح کرده باشه خیلی بیشتر کنار میاد. متاسفانه اکثر وکیل نماها و مشاور نماها از یک فرمت تکراری و غیر حرفه ای برای موکلینشون استفاده میکنن و این لطمه زیادی به کار این عزیزان وارد میکنه.
    سلام و ممنون از شما
    بنده منظور شما رو متفاوت متوجه شده بودم ... صد در صد شما درست میفرمایید...درسته ...برای رسیدن به یک اشل اولیه و ساختار کلی و اصطلاحا استخوان بندی اولیه باید به طریقی که شما فرمودید عمل کرد و بعد با تلاش و تحقیقات باید اون رو کم کم مثل یک پازل درست کرد و بهش شاخ و برگ داد تا به یک مجموعه کاملی رسید
    ممنون از حسن نظر شما
    ارادت
    اکسپت ویزا در کلاس خود اشتغالی فدرال کانادا

لطفا پستهای پیشین را مطالعه کرده و چنانچه پرسشی داشتید سعی خواهم کرد در حد توان و اطلاعاتم درخدمت دوستان باشم...ارادتمند...مازیار

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)