صفحه 361 از 381 نخستنخست ... 261311351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,601 تا 3,610 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazy نمایش پست ها
    سلام
    خیر ... ایمیل نیامده....هنوز در مرحله سکوریتی چک هستیم...طی نامه نگاری هایی که کردیم گفتن با توجه به شرایط پاندمی طبیعیه و صبر کنید
    سلام.بک گراند چک شما هنوز تموم نشده؟

دوستانیکه آپدیت فرستادین هنوز خبری نشده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sayatirmahi نمایش پست ها
    دوستانیکه آپدیت فرستادین هنوز خبری نشده؟

نه متاسفانه هیچ خبری نیست
    مردیم از بلاتکلیفی

Junior Member sina_moradi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رشته IT دانشگاه آزاد پرند

بله برای بنده هم خبری نشده , واقعا بلاتکلیفی خیلی بده (((((

درود بر دوستان.
    طي اخبار آپديت، بعد از گذشتن ٣٦ ماه از پرونده، درخواست نامه آپديت در ٨اكتبر و ارسال مدارك آپديت در ١نوامبر، ٢٥فوريه پرونده بنده رو با همون نامه مضحك از پيش نوشته شده ريجكت كردند.
    در توضيح ريجكت فقط نوشته شده شما صلاحيت خوداشتغالي رو نداريد، و حتي اشاره به عدم توجيه افسر در طرح توجيهي و آپديت هم نيامده.
    I have now completed the assessment of your application and I have determined that you do not qualify for a permanent resident visa in the self-employed persons class.

مسائل غير قابل توجيه اين هست كه:
    ١. اگر بنده صلاحيت ابتدايي اين كيس رو نداشتم، چرا فايل نامبر صادر شد، و اصلا چرا در٢٢ماه بعد از صدور فايل نامبر بنده ريجكت نشدم.
    ٢.اگر صلاحيت اين كيس رو نداشتم چرا در عوض درخواست آپديت ريجكت نشدم( در توضيحات نامه اصلا به آپديت و عدم توجيه افسر از آپديت قيد نشده. افسر متن بالا رو كپي كرده)

٣. مهمتر از همه اگر بنده صلاحيت نداشتم چه طور شاگرد خودم در پروندش با استناد به اسم و اعتبار من پروندش رو معتبر و قوي تر كرده با تعداد شاگردهايي كه از من گرفته ١٨ماهه پاس ريكوئست شده

در توضيح پرونده خودم هم و مدارك ارائه شده
    - دان٤ تكواندو و مربيگري تكواندو از فدراسيون تكواندو
    - دان ٤ و مربيگري آيكيدو و دفاع شخصي از فدراسيون كوراش و جودو (دفاع شخصي) ايران
    - در سه باشگاهي كه خود اجاره كردم ٤سال متمادي تدريس ميكردم بدون سابقه بيمه شدن
    - مدرك مربيگري و تدريس موسيقي رسمي از خانه موسيقي تهران و بنياد رودكي، بنده جوان ترين امتحان دهنده مدرك تدريس بنياد رودكي بودم در سن ١٧ سالگي(ممتحنين دكتر الهاميان، دكتر سيمون آيوازيان، دكتر شريف رفعت، استاد محسن تويسركاني و استاد ظهيرالديني)
    - ١٠سال سابقه تدريس موسيقي ، ساز گيتار و ويلنسل و كنترپوان و هارموني و آهنگسازي و سلفژ
    - فارغ التحصيل دانشگاه سراسري تهران رشته فيزيك هسته اي
    - آيلتس ٦
    - B1 فرانسه
    - گردش مالي يك ساله
    - سند يك ملك در تهران
    البته بيزينس پلن به توصيه وكيل خودم و چند وكيل ديگر در راستاي ورزشي نوشتم
    اگر بنده از ١٧سالگي خوداشغال محسوب نميشم چه كسي ميشه!!!
    بنده به جرات ميگم پرونده اي رو نديدم كه آيلتس ٦ و b1 فرانسه ارائه كرده باشه!
    اين افسر نمفهمم حالش خوبه يا نه!!!!
    اميدوارم براي بازماندگان اين قتل عام، موفقيت عايدشون شه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arenasarlak نمایش پست ها
    درود بر دوستان.
    طي اخبار آپديت، بعد از گذشتن ٣٦ ماه از پرونده، درخواست نامه آپديت در ٨اكتبر و ارسال مدارك آپديت در ١نوامبر، ٢٥فوريه پرونده بنده رو با همون نامه مضحك از پيش نوشته شده ريجكت كردند.
    در توضيح ريجكت فقط نوشته شده شما صلاحيت خوداشتغالي رو نداريد، و حتي اشاره به عدم توجيه افسر در طرح توجيهي و آپديت هم نيامده.
    I have now completed the assessment of your application and I have determined that you do not qualify for a permanent resident visa in the self-employed persons class.

مسائل غير قابل توجيه اين هست كه:
    ١. اگر بنده صلاحيت ابتدايي اين كيس رو نداشتم، چرا فايل نامبر صادر شد، و اصلا چرا در٢٢ماه بعد از صدور فايل نامبر بنده ريجكت نشدم.
    ٢.اگر صلاحيت اين كيس رو نداشتم چرا در عوض درخواست آپديت ريجكت نشدم( در توضيحات نامه اصلا به آپديت و عدم توجيه افسر از آپديت قيد نشده. افسر متن بالا رو كپي كرده)

٣. مهمتر از همه اگر بنده صلاحيت نداشتم چه طور شاگرد خودم در پروندش با استناد به اسم و اعتبار من پروندش رو معتبر و قوي تر كرده با تعداد شاگردهايي كه از من گرفته ١٨ماهه پاس ريكوئست شده

در توضيح پرونده خودم هم و مدارك ارائه شده
    - دان٤ تكواندو و مربيگري تكواندو از فدراسيون تكواندو
    - دان ٤ و مربيگري آيكيدو و دفاع شخصي از فدراسيون كوراش و جودو (دفاع شخصي) ايران
    - در سه باشگاهي كه خود اجاره كردم ٤سال متمادي تدريس ميكردم بدون سابقه بيمه شدن
    - مدرك مربيگري و تدريس موسيقي رسمي از خانه موسيقي تهران و بنياد رودكي، بنده جوان ترين امتحان دهنده مدرك تدريس بنياد رودكي بودم در سن ١٧ سالگي(ممتحنين دكتر الهاميان، دكتر سيمون آيوازيان، دكتر شريف رفعت، استاد محسن تويسركاني و استاد ظهيرالديني)
    - ١٠سال سابقه تدريس موسيقي ، ساز گيتار و ويلنسل و كنترپوان و هارموني و آهنگسازي و سلفژ
    - فارغ التحصيل دانشگاه سراسري تهران رشته فيزيك هسته اي
    - آيلتس ٦
    - B1 فرانسه
    - گردش مالي يك ساله
    - سند يك ملك در تهران
    البته بيزينس پلن به توصيه وكيل خودم و چند وكيل ديگر در راستاي ورزشي نوشتم
    اگر بنده از ١٧سالگي خوداشغال محسوب نميشم چه كسي ميشه!!!
    بنده به جرات ميگم پرونده اي رو نديدم كه آيلتس ٦ و b1 فرانسه ارائه كرده باشه!
    اين افسر نمفهمم حالش خوبه يا نه!!!!
    اميدوارم براي بازماندگان اين قتل عام، موفقيت عايدشون شه
    سلام
    بسیار متاسفم ازاین اتفاق
    چیزی که من از نوشته آفیسر متوجه شدم اینه که نوشته شده شما صلاحیت گرفتن ویزای اقامت دائم در کلاس خوداشتغالی رو ندارید و ننوشته که کلا صلاحیت خوداشتغالی ندارید
    یعنی شرایط گرفتن این ویزا رو نداشتید و نه اینکه خوداشتغال هستید یا نیستید.
    1 - وقتی پرونده ای به سیدنی میرسه اونجا فقط چک میکنن که متقاضی در این دسته و کلاس قرار میگیرد یا خیر و فقط بدین منظور برای متقاضی فایل نامبر صادر میشه و نه برای صلاحیت داشتن یا نداشتن (صلاحیت ویزا به آفیس ورشو ارتباط داره و نه سیدنی و فایل نامبر ).
    2 - قبولی یا ریجکتی هیچ ارتباطی به آپدیت پرونده نداره...کیسهای زیادی بدون آپدیت قبول یا ریجکت میشن...خیلی ها هم ممکنه بعد از آپدیت ریجکت با قبول بشن ( آپدیت فقط ارائه مدارک اضافی هست که روی پرونده قرار میگیره و دلیلی بر تایید یا عدم تایید پرونده نیست ).
    3 - پرونده افراد با هم خیلی متفاوت هست ... هیچ وقت نباید در هیچ کلاس ویزایی هیچ دوتا پرونده رو با هم مقایسه کرد...هر چقدر هم که به هم نزدیک یا مشابه هم باشند...احتمالا ایشون آپشنهای دیگری هم داشتن که نامه شما کمکی به سایر آپشنهاشون کرده و نقش مدارک کمکی رو داشته و قطعا دلیل اصلی و قطعی و جواب مثبت گرفتن فقط اون نامه نبوده
    4 - ارائه مدرک زبان خیلی خیلی میتونه کمک کننده باشه ولی در این کلاس جزو مدارک اصلی تعیین کننده و سرنوشت ساز نیست ...کما اینکه با مدرک ایلتس هشت و نیم هم از دوستان درهمین فروم ریجکتی بوده.

توی همین چند خط که توضیح مختصری از پرونده دادید چنتا تناقض بزرگ هست که میتونسته براتون امتیازهای منفی زیادی داشته باشه
    تکواندو..آیکیدو و دفاع شخصی...موسیقی ؟ (نداشتن یک حرفه ثابت دائمی)
    رشته دانشگاهی کاملا نامرتبط با هر سه تخصصی که فرمودید (فیزیک هسته ای)
    (توضیحات شما در متن) از17 سالگی به مدت 10 سال به موسقی پرداختید (یعنی تا حدود 27 سالگی) ...هم زمان و موازی با موسیقی رفتید دانشگاه (اگر بعد از دیپلم هم بدون وقفه دانشگاه رفته باشید حدود 21 سالگی زمان دانشگاه است) و فیزیک هسته ای خوندید (حداقل 4 سال ) ولی کار موسیقی میکردید...در جایی دیگه فرمودید در 4 سال اخیر هم کار تدریس ورزش در باشگاه میکردید ( پس حداقل باید از دو سال قبلش شروع به ورزش کرده باشید ( پس یعنی حداقل حدود 6 سال هم هست که اخیرا حرفه ای ورزش میکنید )
    یعنی شما همزمان هم موسقی...هم فیزیک هسته ای و هم ورزش رو...هر سه تارو با هم به صورت حرفه ای ادامه میدادید ..پروندتون به اصطلاح خودمونی همش این شاخه به اون شاخه بوده (حتی در موسقی هم یک تخصص یا یک ساز تخصصی نبوده (گيتار و ويلنسل و كنترپوان و هارموني و آهنگسازي و سلفژ ))....تا همینجا کلی امتیاز منفی به ضرر پروندتون بوده...و اینکه یکی از شروط اصلی و قطعی دراین کلاس سطح بسیار بالای بین المللیه مثل جوایز بین المللی...مدالها (جهانی...المپیک...قاره ای)...افتخارات...بودن اسم در مجلات و سایتهای معتبر و از این دست چیزها که توی متنتون هیچ اشاره ای بهش نکردید
    به هر حال بسیاربسیار متاسفم از این اتفاق و امیدوارم که ایمیل و جواب ریجکتی برای هیچ کس نیاد...قطعا بعد از زمان زیاد و هزینه بالا واقعا برای هر کس سخت و ناراحت کننده هست
    شاید بهتر باشه در این موقعیت درخواست نوت بدید چون فرموده بودید که آپدیت رو اصلا ندیده اند ...لااقل اینکه متوجه میشید که آپدیت در پروندتون لحاظ شده و دیده شده یا خیر و از همه مهمتر متوجه میشید که دلیل اصلی آفیسر چی بوده

پی نوشت: ما ایرانی ها به خاطر شرایط زندگیمون یاد گرفتیم که اکثر کارها رو خودمون انجام بدیم و در هرکاری دستی در آتش داریم اصطلاحا آچار فرانسه شدیم و اکثرا دو یا حتی سه شغله هستیم و توی هر سه تا هم تخصص داریم که این برای اداره مهاجرت اصلا خوب نیست ...اینکه شخصی بگه من خیلی کارها بلدم و توی همشون هم متخصص هستم فقط امتیاز منفیه
    به قول یک وکیل کانادایی اگر فردی فقط اعلام کند که (این مثال برای درک بهتر مطلب زده شده) در طول زندگیش فقط یک پیچ میبسته و بتونه با مدارک ثابت کنه که سالهای سال کارش فقط همین پیچ بستن بوده و نشون بده که دوره های مختلف هم براش دیده و قصدش اینه که بیاد اونجا و همین کار رو ادامه بده از دید اداره مهاجرت شانسش خیلی خیلی بیشتر از کیس نوع اول هست.

اقای مازیار
    سلام

قبل از اینکه اقای سرلک جواب بدن من خواستم به شما بگم که شما اطلاعات بسیار کمی در رشته های مختلف ورزشی دارید پس بهتر به نظر من نظری ندین.
    گرفتن مدرک دان 4 سالیان زیادی طول میکشه.گرفتن مدرک مربیگری در بالاترین سطح شاید بیشتر از 10 سال (رشته به رشته متفاوته) زمان میبره . برای مرحله اول مدرک مربیگری هم حتی شما باید شرایط خاصی داشته باشین از جمله اینکه ورزشکار حرفه ای باشین . برای درجات بالاتر مربیگری هم بین هرکدام باید چند سال فاصله باشه( بازهم رشته به رشته متفاوته ).من مطمینم که اقای سرلک یه ورزشکار و مربی برجسته ای هستن.حالا اینکه مدرک تحصیلیشون مرتبط با ورزش نیست نظر افیسر مهمه ولی علی دایی هم لیسانس شیمی دارن و خیلی از ورزشکاران برجسته ایران و جهان هم اینجورین.
    در مورد موسیقی حق با شماست وهیچ حسنی در پرونده ایجاد نمیکنه.
    اقای مازیار لطفا با دادن اطلاعات غلط دوستان را گمراه نکنید.
    خیلی از اون اشخاصیکه شما بهشون اطلاعات دادین الان ریجکت شدن و من خبرشونا دارم.
    شما ورزشکار نیستین و هیچ اطلاعاتی هم از ورزش و مربیگری ندارین.

ضرب المثل پیچوندن پیچ هم یه وکیل کانادایی نگفتن از اصطلاحات اقای ( و ب ) هست که قبلا خیلی استفاده میکرد.شماکه وویسهای قدیمیشا خیلی گوش دادین حرفهای جدیدش را هم در مورد خوداشتغالی گوش کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sayatirmahi نمایش پست ها
    اقای مازیار
    سلام

قبل از اینکه اقای سرلک جواب بدن من خواستم به شما بگم که شما اطلاعات بسیار کمی در رشته های مختلف ورزشی دارید پس بهتر به نظر من نظری ندین.
    گرفتن مدرک دان 4 سالیان زیادی طول میکشه.گرفتن مدرک مربیگری در بالاترین سطح شاید بیشتر از 10 سال (رشته به رشته متفاوته) زمان میبره . برای مرحله اول مدرک مربیگری هم حتی شما باید شرایط خاصی داشته باشین از جمله اینکه ورزشکار حرفه ای باشین . برای درجات بالاتر مربیگری هم بین هرکدام باید چند سال فاصله باشه( بازهم رشته به رشته متفاوته ).من مطمینم که اقای سرلک یه ورزشکار و مربی برجسته ای هستن.حالا اینکه مدرک تحصیلیشون مرتبط با ورزش نیست نظر افیسر مهمه ولی علی دایی هم لیسانس شیمی دارن و خیلی از ورزشکاران برجسته ایران و جهان هم اینجورین.
    در مورد موسیقی حق با شماست وهیچ حسنی در پرونده ایجاد نمیکنه.
    اقای مازیار لطفا با دادن اطلاعات غلط دوستان را گمراه نکنید.
    خیلی از اون اشخاصیکه شما بهشون اطلاعات دادین الان ریجکت شدن و من خبرشونا دارم.
    شما ورزشکار نیستین و هیچ اطلاعاتی هم از ورزش و مربیگری ندارین.
    سلام
    چون صحبتها یکم جنبه گفتوگو دو طرفه گرفته امیدوارم که مدیران پاک نکنن
    خانم مددزاده عزیز ممنون میشم نوشته من رو یک بار دیگه بی طرف بخونید
    بنده توی نوشته هام هرگز توانمدی های کاربر محترم رو زیر سوال نبردم...هرگز... اتفاقا تاکید هم به حرفه ای بودن ایشون داشتم (عین نوشته بنده : یعنی شما همزمان هم موسقی...هم فیزیک هسته ای و هم ورزش رو...هر سه تارو با هم به صورت حرفه ای ادامه میدادید)
    فرمودید : " من مطمینم که اقای سرلک یه ورزشکار و مربی برجسته ای هستن"
    قطعا همینطوره و نظر بنده هم صد در صد همینه
    "علی دایی هم لیسانس شیمی دارن"
    اگر ایشون به اندازه علی دایی سرشناس هستند و سوابق طولانی و درخشان ایشون رو دارن بله صد در صد مدرک تحصیلی نا مرتبط خیلی نمودی پیدا نمیکنه
    کل صحبتهای من این بود که شخص باید سالیان سال یک حرفه رو (فقط یک حرفه رو) تخصصی دنبال کنه و اعلام کنه تا بتونه موفق بشه ( مثل علی دایی) ...آیا 10 سال موسیقی اونم حرفه ای با سازها و تخصص های مختلف کنار 10 سال تخصص حرفه ای ورزشی و مربیگری در چند رشته در کنار 4 سال تحصیل فیزیک هسته ای نباید برای آفیسر سوال بیش بیاره ؟
    "اقای مازیار لطفا با دادن اطلاعات غلط دوستان را گمراه نکنید."
    بنده چها تا مطلب رو گفتم کاملا معلومه و شماره هم گذاشتم ...اگر طبق گفته شما اطلاعات غلط دادم لطفا اصلاح کنید و درستش رو شما بگید...ممنون

و نکته ای که بدون هیچ اطلاعی و ندانسته عنوان کردید فرمودید "خیلی از اون اشخاصیکه شما بهشون اطلاعات دادین الان ریجکت شدن و من خبرشونا دارم." ....بنده 12 نفر رو به خواست خودشون راهنمایی کردم ...از پرونده هر 12 نفر هم تا این لحظه تقریبا با خبرم و خدارو شکر تا الان هیچ خبری از ریجکتی نبوده ...( 3 تا از اونها هم الان از دوستان صمیمی و خانوادگی هم هستیم )... لطفا همینجا از اون خیلیا که شما خبرشونو دارید فقط یکی رو اینجا مثال بزنید و اعلام کنید تا همه بدونن چه کسی داره با چه نیتی اینجا فعالیت میکنه ...تاکید میکنم فقط یکی از اون خیلی هایی که فرمودید

چون بنده تا الان هیچ... هیچ وکیل ایرانی رو ندیدم که به زیر و بم این کلاس کامل آگاهی داشته باشه ( بجز تا حدودی دوتا برادر توی ونکوور که اونم تا حدودی ) اصلا نه صحبتهای وکلای ایرانی رو گوش میدم و نه پیگیری میکنم و نه مهم میدونم ...چون جز اطلاعات غلط چیزی ارائه نمیدن...چون اکثرشون فقط دنبال جیب خودشونن ...چون بیخود فقط در باغ سبز نشون میدن که مشتری جذب کنن ....چون خودشون کامل نمیدون فقط افراد رو گمراه میکنن...برای همین اصلا صحبتهای هیچ کدوم رو گوش نمیدم ...شخصی هم که فرمودید رو نمیدونم کی هستن و چی گفتن (صحبتهای بالا برای وکلا درکلاس خوداشتغالی گفتم نه سایر شاخه ها...سوتفاهم نشه)

اولا که بنده ساداتی هستم
    جالبه که سریع جواب بنده را دادین چون در موارد اخیر جواب ندادین
    من نگفتم ایشون در حد علی دایی هستن ( شاید هم باشن من شناختی از ایشون ندارم).ولی مثالی زدم که برای شما شناخته شده باشه.یه مثال دیگه هم میزنم مثلا اقای فرامرز اصف که دیگه همه میدونن هم در گذشته مدال المپیک داشته و خواننده معروف ایرانی هست.پس تحصیلات و تخصص خیلی در گرو هم نیستن (هرچند که همسو باشن بهتر).
    شما گفتین که بیشتر از 100 نفر بهم پیام دادن.در ضمن منکه نمیتونم پیام های محرمانه اون اشخاص را اینجا برملا کنم.
    شما میگین هیچ وکیلی اگاهی کامل از این کلاس را نداره.چطور فقط شما اگاهی کامل از این کلاس را دارین؟

خلاصه اینکه اقای مازیار تموم کنید این همه نمک به زخم مردم ریختن را.هر کسی اینجا یه درددلی میکنه میاین سرزنش میکنین.
    اینقدر هم اطلاعات نادرست به مردم ندین.
    حرفهای شما خلاصه ای از مطالب قدیمی چند سایت مهاجرتیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)