صفحه 362 از 381 نخستنخست ... 262312352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,611 تا 3,620 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazy نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    حدودا دو ماه ازدریافت نامه مدیکال من و گرفتن جواب مثبت از ورشو گذشته
    این پروسه از ابتدای تحقیقات و جمع آوری مدارک و ارسال پرونده تا گرفتن مدیکال و جواب مثبت برای من حدود 5 سال زمان برد. چون حساسیت خیلی زیادی روی انجام کلیه امور به عالی ترین و بهترین شکل داشتم در تمام این مدت از ابتدا و استارت کار تا انتها و آخرین لحظه با حداکثر توان داشتم برای پروندم زحمت میکشیدم به طوری که حتی یک روز هم نبود که این قضیه دغدغه ذهنی من نباشه و براش تلاش نکنم...توی این 5 سال با مسائل و مشکلات بسیار زیادی برخورد کردم...ریز و درشت...کم و زیاد...بی مهری و کم لطفی...کاغذبازیهای متعدد از سازمانها و ادارات و هزاران جای دیگه که هر کدوم برای خودشون قوانین سلیقه ای خودشون رو داشتن...مواجه شدن با چالشهایی جدید و ناشناخته ...درتمامی سردرگمی ها هیچ منبع معتبر یا متخصص امری هم نبود که ازش سوال کنم و راهنمایی بگیرم... تک تک مشکلات رو پله پله با تحقیق و پرسو جو و سختی های زیاد و چه بسا تحمیل شدن هذینه های مضاعف زمانی و مالی پشت سر گذاشتم که هرکدوم تبدیل به خاطرات و صد البته تجربه هایی تلخ و شیرین شد ولی همیشه در تمام این دوران با خودم گفتم که اگر پروندم جواب مثبت بگیره سعی میکنم به کسانی که در این راه هستند کمک کنم که افراد با مشکلات کمتری این پروسه رو طی کنن
    این فروم درخیلی از موارد به من کمک زیادی کرد...برخلاف حدود 99 درصد افرادی که توی بخشهای مختلف این فروم آمدن و استفاده کردند و تا نتیجه گرفتن رفتند و دیگه هیچ خبری ازشون نشده که نمونه هاش توی این تاپیک و تاپیک های دیگه کم نیستن ...تصمیم گرفتم باشم , بمونم و برای بقیه شاید حتی درحد خیلی کم هم کمکی باشم ...باشم تا شاید اندکی این مسیر ناهموار و سخت و پر چالش رو در حد توانم اندکی هموارتر کنم
    طی این مدت حدود دو ماه با تمام مشغله های کاری و ذهنی و برنامه ها و کارهای فشرده پیش ازمهاجرت سعی کردم تا جایی که تونستم به هر کسی در حد توانم کمک کنم که تا اینجا خداروشکر نتیجه خوب و بدین شرح بود
    از طریق پیغام خصوصی ...دایرکت اینستا...ایمیل...واتساپ و تلفن به 173 سوال دوستان جواب دادم....بجز سوالهای این چنینی و موردی 12 پرونده رو کامل درجریانش قرار گرفتم و بدون هیچ چشم داشتی تا جایی که امکان داشت با متقاضیان سعی در رفع ایرادات پرونده ها براومدیم …حتی پرونده هایی بودن که با هم جلو بردیم که انشالا همگی نتیجه مثبت بگیرند

اما نکته اصلی که میخوام بهش اشاره کنم با اینکه این افراد نسبتا حرفه ای بودن ولی یک سری نواقص و ایرادات بود که تقریبا توی اکثر کیسها و افراد مشترک بود که گفتنش قطعا به بقیه هم کمک خواهد کرد البته که هر کدوم از موارد بحث مفصلی داره که در اینجا من فقط یک اشاره کوتاه میکنم (در این بخش فقط به موارد انسجام سوابق بین المللی می پردازم)

• نکته اول اهمیت داشتن وب سایت که متاسفانه و در کمال نا باوری بجز یک نفر هیچ کس نداشت....دوستان عزیز داشتن وب سایت حرفه ای و بروز با رنکینگ خوب در گوگل و الکسا از ملزومات صد در صدی یک فرد خود اشتغال در هر زمینه ای هست... وب سایت ویترین مغازه و بیزینس شماست...معرف شما و بیزینس شماست ...آیا از نظر آفیسر مثلا یک طراح داخلی بدون داشتن وب سایت میتونه در بیزینسش موفق باشه ( نمونش در دوستان بوده) ...وبسایت شما ابزاری قدرتمند برای پرزنت کردن شماست ...پس اصلا این موضوع رو دست کم نگیرید و خیلی خیلی فوری به بهترین و حرفه ای ترین شکل براش اقدام کنید.

• نکته دوم اهمیت لینکداین هست که بازهم به جز 3 نفر هیچ کدوم یا نداشتن یا خیلی ناقص و اصطلاحا دست و پا شکسته در حد یک بیوگرافی ساده و قرار دادن رشته تحصیلی و از این دست اطلاعات ساده بود...مطمعن باشید که آفیسرها حتما به لینکداین شما سر میزنن و اونو با دقت میخونن... حتما تمامی قسمتهای لینکداینتون رو پر و غنی کنید...بخش افتخارات...انتشارات...توصیه نامه ها...مقالات..اکتیویتیها...قسم ت فیوچر...قسمت های سوابق کاری ...قسمت کانتکتتون رو کامل کنید ....کانکشن هاتون رو زیاد کنید و کلا داخلش فعال و به روز باشید

• نکته سوم اهمیت داشتن اینستاگرام کاری برای بیزینستون هست که از 12 نفر فقط سه نفر اینستای کاری داشتن که اون هم ایراداتی نسبی داشت...اینستاگرامی با دویست فالوور و چنتا عکس شخصی و سلفی در حال کار را اینستای کاری نمیگن... اینستاگرام کاری باید اول پابلیک باشه ...حداقل بالای سه,چهار هزار فالوور فعال داشته باشه ...حتما بیو خیلی خوب و کامل براش بنویسید و وبسایتتون رو توی بیو بزارید...فالوور فیک نخرید...دائم تولید محتوا کنید …خلاق باشید...کارهاتون رو به اشتراک بزارید و توش فعال باشید ...با مشتریاتون در ارتباط باشید و هزاران روش دیگه که با سرچ در گوگل و دیدن اینستا های موفق میتونید بهش برسید.

• نکته چهارم اینکه متاسفانه و باز هم متاسفانه هیچ کدوم از افراد از هیچ مدیا و سوشیال مدیاهای دیگه هیچ استفاده ی نمیکردند ... نداشتن کانال یوتویوپ... توییتر...گوگل پلاس...پینترست...کانال تلگرامی و و و و

• نکته پنجم اگر با سرچ اسمتون در گوگل نتایج نسبی خوبی ظاهرمیشه و رنکتون در گوگل نسبتا خوب هست حتما حتما نالج گراف یا گراف دانش گوگل رو درخواست بدید و برای بیزینستون فعال کنید (چیزی که هیچ کدوم از 12 تا کیس نداشتند )

• نکته اضافی و تکمیلی داشتن صفحه ویکی پدیا هست که اهمیت بسیار زیادی دارد...البته که داشتنش اگر منابع معتبر داشته باشید سخت نیست ولی شرایط خاص و پیچیده ای داره که بعدا اگر شد کامل درموردش پست میزارم ...درباره نوع و نحوه نگارش ....تبدیل مقاله درفت به پاپلیش ...نحوه به روز رسانی ...اعتبار لینک های مرجع و مسائل مختلفش توضیح میدم

بارها گفتم و باز هم تاکید میکنم .. از شروط اصلی قبولی در این روش سطح بالای جهانی هست... پرونده ای بوده که فردی در سطح خیلی بالایی هم فعالیت داشته و ریجکت شدن ( از همکاران خود بنده بودن) بعد از نوت آفیسرنوشته شده قانع نشدیم که فعالیت شما در سطح بالای بین المللی بوده...ولی طرف واقعا در سطح جهانی بوده ...دلیلش هم این بوده که همه افتخاراتش و فعالیتهای بین المللیش جسته و گریخته و غیر منسجم و به اصطلاح خودمونی اینور و اونور و پرت و ناقص بوده و باید کلی توی نت چرخید تا بشه بهشون دسترسی پیدا کرد و نتونسته اونارو منسجم و طبقه بندی و مرتب کنه و آفیسر خیلی از اونارو اصلا ندیده و متوجه نشده

توصیه آخر و کلیدی اینکه برای هر فعالیتی که میکنید توی نت و همه سوشال مدیاهای مختلف از خودتون و اسمتون و کارتون به صورت هدفمند رد پا بزراید و اونارو گردآوری و منسجم و قابل ارائه کنید...و ازتمامی قابلیت های نت استفاده کنید و هرگز و هرگز خودتون رو محدود به یک مدیا نکنید.

پی نوشت : با تمام مشغله هایی که دارم بدون هیچ منت و چشم داشتتی سعی میکنم تا جایی که در توانم و اطلاعاتم باشه برای کمک به دوستان دریغ نکنم و اگر پرسشی بود در خدمت دوستان باشم
    ارادتمند شما
    مازیار

اینجا فرمودین که به 173 نفر جواب دادین.
    لطفا کمی بیشتر دقت کنین

درود مجدد
    خوب بنده زياد اينجا حضور نداشتم الان چندي از پست هاي شما رو خوندم و مثل اينكه خيلي علاقه به مغلته داريد. ولي خوب اين دفعه شخص اشتباهي رو با IQ ١٥٦ هدف قرار داديد.
    1. در پيرو بازي با كلماتتون ، اولا كه "صدور صفت ثانويه از شخص غايب غيرقابل توجيه است." به كار بردن جمله شما اصلا خوداشغال نيستيد كه در راستاي كار افسر ورشو نيست، در واستاي كار كارشناس سيدني هم نيست. ايشون از كجا ميدونم بنده در اينور دنيا خود اشتغالم يا خير. ايشون از اين جمله استفاده ميكنند كه شما براي صدور ويزا( قبول شدن پروندتون) از ديد من در دسته خوداشتغالي قرار نميگيريد. عدم وجود لغت ويزا نياز به تحليلات حسن حسين نيست.
    2. كه وقتي پرونده به سيدني ميرسه در پروسه چك ٢ مرحله اي قرار ميگيره، مرحله اوليه و مرحله ثانويه. در مرحله اوليه چك ميشه كه آيا پرونده در كلاس مذكور قابل ورود هست يا خير(همون در كلاس خود اشتغالي قرار ميگيره يا نه). در مرحله ثانويه كارشناس تيم IRB بررسي ميكنه كه آيا صلاحيت و حداقل مفاد لازم براي فرستادن پرونده زير نظر افسر مربوطه اون كشور رو داره (يعني مرحله اول درست طي شده ؟) و مهم اينكه ايشون تشخيص ميده كه اين پرونده "بدون قياس پرونده با پرونده هاي ديگر " صلاحيت صدور ويزا رو هم دارد يا خير.
    3. بنده عرض نكردم كه آپديت در ريجكتي تاثير دارد يا خير. و عرايضم هيچ ارتباطي با آپديت نداشته. بنده بر اين معترضم كه زمان شروع پندمي از پرونده من ٢٤ماه ميگذشته....در همون اوصاف ددلاين ٢١ تا٢٢ ماه براي پرونده كامل شده بوده ، اگر عدمم صلاحيت اين كيس براي من موجود بوده بايد حداكثر در ٢٢ماه،خير٢٤ ماه،خير ٢٩ماه ريجكت ميكردن، نه اينكه ٣١ماه بگذره آپديت تقاضا كنن و٣٦ ماه بعد ريجكت كنند. (كه البته در ادامه توضيح ميدم كه چرا با آپديت حجت رو بر من تمام كردن چون پرونده آپديت بنده شديدا قوي بوده)
    4. در اين ماده بايد به دوستان عرض كنم كه من قبل از ارسال مدارك ، با مشاور دپارتمان مهاجرت سايت cic كه ايميل ميدهيد و سوالات شما رو جواب ميدن گفتند كه در حال حاضر يكي از حياتي ترين مسائل تمايز پرونده در اين كيس داشتن زبان و البته داشتن TEFفرانسه و آيلتس پرونده شما رو به ١درصد پرونده هاي ورودي ميبره. در ضمن قابل ذكر كه داشتن فرانسه B1 فرانسه و آيلتس آكادميك ٦ از داشتن آيلتس 9 هم امتياز بيشتري داره. البته توضيحات رو دادم كه بگم با داتني اين آپشن اولا ميگن پرونده تو چشم تره براي بررسي سريع تر نه تصميم مثبت، با اين حال باز افسر داتن اين مدارك رو براي حتي ريجكت كردن ٣٦ ماه دوانده.

در ادامه بايد عرض كنم پوزش ميخوام از حضورتون كه ١٠٠ صفحه مدارك و ١٠گيك ويديو رو اينجا محضر گرامي شما نفرستادم. نميدونستم شما نيمكت ذخيره افسر ورشو نشستيد. وقتي نه اطلاعات حتي اوليه از موسيقي و ورزش نداريد چرا اظهار فضل ميكنيد.با يه دوربين دست گرفتن انقدر فاضل شديد
    بنده اتفاقا (با پوزش از همگي ) بزرگترين افتخارم اينه كه مادربزگ و پدربزرگ هام از مهاجرين فرانسه و مجارستان در جنگ جهاني دوم به دليل اشغال اروپا توسط نازي ها به ايران بودند و بعد از انقلاب به دليل زنداني شدن پدربزرگم ، خان بزرگ بختياري دوستشون بودند اجازه دادند نام خانوادگي ايشون رو هنگام تعويض شناسنامه براي آزادي و اعدام نشدن رو خودشون بذارند . پس نه ايراني بازي بلدم نه آچار فرانسه ام نه متوهما خودم رو متخصص در رشته ام ميدونم. نه مثل شما غرق توهم مونولوگ با خودم دچار مهم انگاري اطلاعات شدم.

قصد تعريف بيجا از خودم نزد دوستان ندارم اما از محضر جناب عالي هم پوزش ميخوام آي كيو ١٥٦و توانايي مولتي پتانسيل دارم و توانايي انجام چند رشته با تخصص به صورت موازي رو دارم
    پس دوستان پوزش ميخوام كه طولاني ميشه ولي مدارك رو تا حدودي عرض ميكنم:
    بنده در سن ٤ سالگي از شاگردان استاد بزرگ آذرپاد بودم(شخصي كه تكواندو رو وارد ايران كرد، به اصطلاح پدر تكواندو و تنها دان ٩ايران و دومين دان ٩جهان بعد استاد كانگ جون بزرگ در كره) به قول استاد ساكت از خودت بزرگتر بود اومدي تو سالن
    در همان راستا در سن ٧ سالگي نزد شيهان رستمي و رئيس فدراسيون دفاع شخصي ايران (كه الان هم در كانادا سبك دفاع شخصي هوشمند رستمي رو پايه گذاري كرده) به شاگردي پرداختم.
    دان٢ تكواندو رو ١٣ سالگي و دان ٣ رو ١٧ سالگي و دان ٤ رو ٢١ سالگي گرفتم( دان ٤ رو در كشور كره امتحان دادم)
    دان ٢ آيكيدو را در ١٤ سالگي، دان ٣ را در ١٧ سالگي و دان ٤ را در ٢١ سالگي اخذ كردم
    مدرك مربيگري هر دو را برخلاف قوانين فدراسيون كه بايد ٢٣ داشته باشيم به دليل افتخارات در سن ٢١ سالگي دريافت كردم.
    در تكواندو ٣طلا كشوري در راستاي پومسه ( دو طلا در دسته نوجوانان و يكي در دسته جوانان)و ٢طلاي كشوري كيوروگي(مبارزه) در دسته نوجوانان دارم.
    در آيكيدو و دفاع شخصي ٤طلاي كشوري(٣طلا در دسته نوجوانان يك طلا در دسته جوانان) و يك طلاي آسيا و يك نقره آسيا در دسته جوانان

در موسيقي هم عرض كنم كه:
    بنده موسيقي رو ٥ سالگي در كليستي اوانجليك آلمان ها در خيابان يخچال نزد كشيش يوهانس آلموت با ساز گيتار شروع كردم و ساز ويولنسل هم در ٦ سالگي نزد تئودور منوخيم رهبر اركستر زهي كليستي آلمان ها و عضو هيئت علمي دانشگاه سلطنتي هنرهاي زيباي برلين شروع كردم.( دوستاني كه موسيقي كار ميكنند ميدونند كه در فيلد موسيقي كلاسيك سازهاي اركسترال و غير اركسترال چي هستند.) ساز غير اركسترال بنده گيتار و ساز اركسترال ويلنسل بوده. در اين ادوار، نزد اساتيد به نام چون موشه منوخيم، ادوين هاكوپيان، دكتر سيمون آيوازيان دكتر الهاميان و دكتر تنگيز شاولوخاشويلي بودم.
    در سن ١٧ سالگي در تالار بزرگ رودكي ميان انبوهي آدم ٣٠ و ٤٠ ساله در دو نيمه اجراي ٤٥ دقيقه امتحان مدرك صلاحيت تدريس گرفتم. يك رسيتال (اجراي تك نوازي) در ارمنستان تالار بزرگ كشيشيان داشتم.
    حتي نامه همكاري با اركستر سمفونيك تهران رو به دلايلي قبول نكردم كه البته هم شانس اوردم در اين كيس.
    در اجراي تئاتر آلمان ها هر ساله به بزرگداشت فروپاشي ديوار برلين به عنوان مايستر ويولنسل و دستيار آهنگساز با مايكل اشنايدر ٩ ساله هستم.
    بنده شاگرد آماده ميكنم براي امتحان عملي فوق ليسانس دانشگاه سراسري.
    دو شاگردم كه از خردسالي با من كار كردند در اتريش ٥ هفته اجراي دوئت داشتند.
    ١٢سال در بزرگترين آموزشگاه هاي درجه يك تهران تدريس ميكردم. از جمله اموزشگاه سرايش دكتر كامبيز روشن روان، كنسرواتوار ويولت فرزاد نوشاد، اموزشگاه پارت يك فصل تحصيلي هم استاد دعوت شده كنسرواتوار موسيقي تهران بودم.

در خصوص پرونده شاگردم هم عرض كنم بنده علاقه اي به قياس و نخ نمايي ديگران و پروندشون ندارم و اين نمونه شاگردم فقط قياس شد چون ديدم چندسال پيش علاقه به رفتن از ايران داره. خودم پروندش رو راهنمايي كردم. در باشگاه به عنوان كمك مربي پيش خودم بود.
    حتي مدرك مربيگري نداشت. خودم براش نامه نوشتم با سربرگ باشگاه دستنويس كه ايشون دو سال سابقه كمك مربيگري در اين باشگاه داشته. ١نقره كشوري داشت و ٢ طلاي استاني. خودم هم براش چند شاگرد فرستادم زير دستش. ايشون چند ماه قبل از ارسال مدارك خودم پاس ريكوئست شد و رفت(البته نه از ورشو )
    يكي از شاگردان ديگه هم كه سال هاي اول تدريسم پيش من بود در موسيقي هم بعد ها كه در آموزشگاهي با٢٠ شاگرد(دقت كنيد ٢٠شاگرد) از آموزشگاه نامه سابقه تدريس ميگيره و اوهم بعدا متوجه شدم از همين كيس كانادا رفته( و باز دقت كنيد كه از ورشو نبوده اون زمان)
    و اينكه در اين كيس اصلا ارتباط مدرك آكادميك و فيلد خوداشتغالي وجود نداره بلكه در كيس Express Entry موردنظره

اگر دقت كنيد دوست عزيز نه آچار فرانسه بودم نه متوهم نه نخ نما كن ديگران.اين جملات فصيحي كه از زبون وكلاي كانادايي بداهه گويي ميكنيد هم به خيك كساني ببنديد كه سرشته در مواجه با انسان هاي نخ نما كن ندارند.

و جالب اينجاست كه كلا سياست پذيرش خوداشتغالان هنري و ورزشي در وحه اول و مهم ورود افرادي است كه به توفيق آنها سطح فرهنگي و ورزشي سلامت رواني جامعه به واسطه آنها بالا رود. انگار كلا اين مسئله فراموش شده. انگار ياركشي پيغمبران شده، يا با موسي اي با با عيسي، اگه با موسي اي با عيسي نيستي و اگه با عيسي اي با موسي نيستي. اگه ورزش بلدي موسيقيت بدرد نميخوره اگه موسيقي بلدي ورزشن بدرد نميخوره اگه فيزيك خوندي هم كه يا مصيبتا....اين همه صغرا كبري نداره...يك بچه با IQ زير ٣٠ علوم چهارم دبستان رو خونده باشه اگه جمله بالاي منو بخونه ميفهمه
    آنگاه: وقتي اثبات كردي در هر دو تبحر فعليه و آزموده شده داري
    پس در نتيجه : اگر اين شخص وارد كانادا بشه هم از منظر ورزشي هم از نظر موسيقي به بالا بردن سطح فرهنگي و ورزشي و سلامت رواني اون جامعه حتي با تدريس در يك دبيرستان كمك ميكنه!من هم ناراحت نشدم از نپذيرفتن من. جايي من رو نخواهد من هم صد در صد اونجا رو نخواهم، همان بِه كه بسي مجمع آبگوشتي و اختلاصگر قبول كنند.كانادا فعلا جز حساب خوشفرم بانكي خودشو درگير كسي ديگه نميكنه.

توفيق اجباري بود براي زمان دونالد ترامپ. مقالاتي كه در رشته خودم فيزيك هسته اي (ذرات بنيادي)از من و دوستم به استاد راهنمايي پروفسور خرميان مدير هئت علمي فيزيك دانشگاه تهران در آركايو چاپ شده.
    من همين الان درحال گرفتن اقامت دائم نخبگان فدرال امريكا هستم. اين كيس در امريكا تحت حمايت شوراي عالي نخبگان فدرال طوري است كه شما بايد ثابت كنيد در سه فيلد Sport, Music,Science تبحر و رنك بالايي داريد و در دو رشته(science و يكي از ورزش و موسيقي) حداقل قابل قياس با استاندار هاي جهاني هستيد. صلاحيت شما هم شوراي عالي نخبگان تعيين ميكنه
    اما متاسفم كه اين وكيل زندگي ديگران رو تحت تاثير خودش قراردادخودش قرارداده.
    به هر روي آرزوي موفقيت براي دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arenasarlak نمایش پست ها
    در خصوص پرونده شاگردم هم عرض كنم بنده علاقه اي به قياس و نخ نمايي ديگران و پروندشون ندارم و اين نمونه شاگردم فقط قياس شد چون ديدم چندسال پيش علاقه به رفتن از ايران داره. خودم پروندش رو راهنمايي كردم. در باشگاه به عنوان كمك مربي پيش خودم بود.
    حتي مدرك مربيگري نداشت. خودم براش نامه نوشتم با سربرگ باشگاه دستنويس كه ايشون دو سال سابقه كمك مربيگري در اين باشگاه داشته. ١نقره كشوري داشت و ٢ طلاي استاني. خودم هم براش چند شاگرد فرستادم زير دستش. ايشون چند ماه قبل از ارسال مدارك خودم پاس ريكوئست شد و رفت(البته نه از ورشو )
    يكي از شاگردان ديگه هم كه سال هاي اول تدريسم پيش من بود در موسيقي هم بعد ها كه در آموزشگاهي با٢٠ شاگرد(دقت كنيد ٢٠شاگرد) از آموزشگاه نامه سابقه تدريس ميگيره و اوهم بعدا متوجه شدم از همين كيس كانادا رفته( و باز دقت كنيد كه از ورشو نبوده اون زمان)
    و اينكه در اين كيس اصلا ارتباط مدرك آكادميك و فيلد خوداشتغالي وجود نداره بلكه در كيس Express Entry موردنظره

اگر دقت كنيد دوست عزيز نه آچار فرانسه بودم نه متوهم نه نخ نما كن ديگران.اين جملات فصيحي كه از زبون وكلاي كانادايي بداهه گويي ميكنيد هم به خيك كساني ببنديد كه سرشته در مواجه با انسان هاي نخ نما كن ندارند.

و جالب اينجاست كه كلا سياست پذيرش خوداشتغالان هنري و ورزشي در وحه اول و مهم ورود افرادي است كه به توفيق آنها سطح فرهنگي و ورزشي سلامت رواني جامعه به واسطه آنها بالا رود. انگار كلا اين مسئله فراموش شده. انگار ياركشي پيغمبران شده، يا با موسي اي با با عيسي، اگه با موسي اي با عيسي نيستي و اگه با عيسي اي با موسي نيستي. اگه ورزش بلدي موسيقيت بدرد نميخوره اگه موسيقي بلدي ورزشن بدرد نميخوره اگه فيزيك خوندي هم كه يا مصيبتا....اين همه صغرا كبري نداره...يك بچه با IQ زير ٣٠ علوم چهارم دبستان رو خونده باشه اگه جمله بالاي منو بخونه ميفهمه
    پس در نتيجه : اگر اين شخص وارد كانادا بشه هم از منظر ورزشي هم از نظر موسيقي به بالا بردن سطح فرهنگي و ورزشي و سلامت رواني اون جامعه حتي با تدريس در يك دبيرستان كمك ميكنه!من هم ناراحت نشدم از نپذيرفتن من. جايي من رو نخواهد من هم صد در صد اونجا رو نخواهم، همان بِه كه بسي مجمع آبگوشتي و اختلاصگر قبول كنند.كانادا فعلا جز حساب خوشفرم بانكي خودشو درگير كسي ديگه نميكنه.

توفيق اجباري بود براي زمان دونالد ترامپ. مقالاتي كه در رشته خودم فيزيك هسته اي (ذرات بنيادي)از من و دوستم به استاد راهنمايي پروفسور خرميان مدير هئت علمي فيزيك دانشگاه تهران در آركايو چاپ شده.
    من همين الان درحال گرفتن اقامت دائم نخبگان فدرال امريكا هستم. اين كيس در امريكا تحت حمايت شوراي عالي نخبگان فدرال طوري است كه شما بايد ثابت كنيد در سه فيلد Sport, Music,Science تبحر و رنك بالايي داريد و در دو رشته(science و يكي از ورزش و موسيقي) حداقل قابل قياس با استاندار هاي جهاني هستيد. صلاحيت شما هم شوراي عالي نخبگان تعيين ميكنه
    اکثر افرادی که پروندشون ریجکت میشه میگن ما فلام بودیم و بهمان بودیم و بهترین بودیم و کانادا و اون آفیسر مارو کشف نکرد و سیستم مشکل داره و ورشو پدرکشتگی داره و ایرانی باشی صد در صد ریجکتی و از این حرفا ...چون ریجکت شدن طبیعیه که دوست دارن صحبت کنن و باهاشون همدردی بشه و درک بشن ...اگر برای همدردی میخواستید گروه تلگرامی هست که اتفاقا برخی از دوستان همین فروم هم مدیر اونجا هستند ...اگر پستهای اونجا رو بخونید هرچند وقت یک بار یکی میگه ریجکت شدم و بقیه شروع میکنن به همدردی و اینکه ورشو اینجوریه و اونجوریه و عیب نداره و ماها همه همینجوری هستیم و دلجویی و از این حرفا که البته باید اسمش رو گذاشت گروه همدردی با ریجکت شدگان خود اشتغالی تا گروه آموزشی ... اشکال شما این بود که باید پروندتون رو اونجا مطرح میکردید نه اینجا که یک فروم تخصصی هست...وقتی کسی اینجا شرایط پروندش رو میزاره برای اینه که بقیه راجب پروندش نظر تخصصی بدن نه اینکه چیزی که اون دوست داره بشنوه رو بگن
    شما آدم عجیبی هستید...من از اول حرفهام راجب پرونده شما دائم گفتم چنتا تخصص رو با هم نباید فرستاد و اعلام کرد و این کار اشتباهه و کلی امتیاز منفی داره بعد شما دو صفحه رزومه فرستادید و کلی توش توضیح دادید که من توی هر دوتاش بهترین هستم؟؟؟؟...هدفتون چیه؟؟؟....این که شما حرفه ای هستید رومگه کسی زیر سوال برده؟؟؟...من هنوز هم حرفم اینه که شما توی دو تا رشته بهترین هستید ولی باید فقط یکی رو اعلام میکردید و با یکی اقدام میکردید و اینکار کلی امتیاز منفی براتون داشته

لطفا هیچ وقت فراموش نکنید که شما 36 ماه منتظر بودید وزحمت کشیدید از مدتها قبلش تلاش کردید که به کانادا برسید حالا که ریجکت شدید کانادا شد کشور آبگوشتی و اختلاصگرها؟؟؟؟...به بقیه که احترام نمیذارید ..لااقل به خودتون و تصمیمتون احترام میزاشتید که سالها دوموتوره تمام تلاشتون رو کردید که به این جمع آبگوشتی بپیوندید
    شما اولین کیس ریجکت شده ورشو نیستید و قطعا آخرین هم نیستید ....آیا اگرشما قبول هم میشدید همین حرفها رو راجب کشوراختلاصگرها و آبگوشتی ها میزدید؟؟؟
    موفق باشید

دوست عزیز این حرفها و سخنان رو جایی بزنید که حداقل چهارتا هنرمند نباشند.
    حداقل ۲۵ سال سابقه فعالیت حرفه‌ای موسیقی دارم و چنین اعجوبه‌ای که می‌فرمایید در دنیای موسیقی به چشم ندیدم.
    وارد تک تک جزئیات و تناقضات نمیخوام حرف بزنم ولی مگه امتحان فوتبال داشتید دوتا ۴۵ دقیقه ازتون تست صلاحیت تدریس گرفتن؟
    با مایکل اشنایدر همکارید؟ لابد مایکل صداش میزنید.!
    برادر من
    من همین الان با یه سرچ ساده شما رو در اینستاگرام پیدا کردم به جز اون قطعه پلنگ صورتی که با گیتار ناکوک زدید بقیه فیلمها که همش صدای سوهان کشیدن روی چوب از اون cello یاماها میاد.
    یه چیزی بگید بگنجه!

برادر بزرگوار بنده اصلانه اينستاگرام دارم نه قيس بوك داشتم نه هيچ اكنت اجتماعي ديگه اي...تا حالا هم نداشتم....من نيامدم اينجا پرونده باز كنم...ميخوايد هم بنده را ببينيد در گروه كامه راتا جناب كيوان ميرهادي هستم. هر وقت هم راهتون به كليساي آلمان ها خورد خودتون ميتونيد از اجراها سوال بپرسيد...اصلا شما جناب اشنايدر رو ميشناسيد افضلا فاضلا درآورديد... همكاري و دستيار بودن ايشون هم باعث افتخار منه نه قبقبه پر كردن....من حقير رو ارادتمند خودشون كردند.من هم اگر باعث عجوبه انگاري از سمت شما شدم شما مارو ببخشيد...شما اعجوبه تشريف داريد..من هم مدارك رو فرستادم با گفتن من كه مدرك تاييد نميشه نيازي به تاييد شما هم نيست.
    شما هم اگر تا به حال اجراي مدرك صلاحيت تدريس نداشتيد من رو مقصر اطلاعات ندونيد...
    زدن قطعات كامل و كنسرتو هاي سه موومانه از چهار دوره باروك ، كلاسيك، رومانتيك، معاصر و امتحان سرايش و ضرب خواني، امتحان تئوري و بسط يك پارت ملودي يك صفحه براي اركستر زهي و بسط و ادامه يك خط كنترپوان تا ٣٦ ميزان اگه وقت شما رو ١٠ دقيقه ميگيره ما پوزش ميخوايم استاد سنتور. فقط سه موومان كنسرتوي هايدن رو گوش بديد ببينم همين يه كنسرتو از دوره كلاسيك چه قدر وقت ميگيره. قطعه Capricho Arabe براي گيتار كلاسيك از فرانسيس تارگا جهقدر وقت ميگيره؟؟ منكه نشوني خودم رو دادم شما كجا انقدر افتخار آفريني كرديد كه حتي از يه امتحان صلاحيت تدريس خبر نداريد.

آره اخه خیلی هستن توی اینستاگرام هم اسم شما که هم گیتار میزنن هم cello هم رزمی کار میکنند

خدمتتون عرض کنم بنده ممتحن آزمون صلاحیت بعضی استان ها هستم.

خوش باشید

نه عدي. كسي لازم نيست دلداري بده...قرار نيست انسان هميشه برنده باشه... بنده هم فقط مدارك رو عرض كردم كه شما لفظ آچار فرانسه و ايراني بازي رو از بنده حداقل برداريد.... اصلا هم مدارك رو جهت منم منم عرض نكردم...چه منم منم باشه چه نباشه به صلاحيت افسر تعدادي ريجكتن تعدادي قبول...قبولي ها كه رفعت بخ دامنشان و باعث خرسندي ما...ريجكتي ها هم نه از كمالاشان كم ميشه نه به بن بستي ابدي ميرسند...بنده هم با توضيح و حرف كه مداركم رو نميتونم تاييد كنم...همين الان هم ميگم اصلا دوستان مدارك من رو جهلي و من رو يك نمونه حزعي ببينن...نه قراره تصميمشون رو از عرايض بنده بگيرن نه نااميد شن....من نه متخصص مهاجرتم نه ميخوام همچين حرفي بزنم...مدارك من هم چه درست چه دروغ و الكي ، افسر اينطور تصميم گرفته... متعجبم و فقط از خودم ميگم ، اما نه تبصره ميبافم نه صلاحيت كسي رو مثل اين استاد بزرگمون و خودتون زير سوال ميبرم و تا صد كامنت ديگه هم بدم يك كلمه از زير سوال بردن ديگران حرف نميزنم...اينجا مثل اينكه همه استاد نقد و نمره دهي به ديگرانن تا صحبت درباره شرايط خودشون...بهتره چه من چه شما چه همگي به حاي تحليل پيشرفته صلاحيت ديگران از شرايط خودمون صحبت كنيم.

دوست عزيز قبل اينكه وصله بچسبونيد كمي اطلاعات بگيريد زشته اگر سنتون بالاست و هنرمند هستيد با شخصي حتي جاعل و دروغگو اينطوري صحبت كنيد و به جان اين و آن بپريداستاد جان.
    والا من خبري از اينستاگرام ندارم و نميدونم ، ولي بنده اسم شناسنامه اي من سرلك هست، بنده تونستم اسم خانوادگي رو سال ها پيش پس بگيرم و قديم من رو به اسم خانوادگي پدربزرگم ميشناسن...اگر هم نزد جناب ميرهادي و دكتر الهاميان رفتيد و خواستيد از من بگيد از فاميلي خودم پيكارديان استفاده كنيد، آرنا پيكارديان.
    همين الان هم ميتونيد اركستر كامه راتا و فيلارمونيك نيلپر رو سرچ كنيد و در اجراهاي قبل از سال ٩٦ بنده حضور داشتم. عضو كوچكي هم بودم و اصلا شاگردي ميكردم.
    اگر به سايت اموزشگاه هاي سرايش و يويلت زماني كه فرزاد نوشاد ايران بود بريد بنده رو به عنوان مدرس نوشته اند...البته باز هم عرض ميكنم كوچكترين و شاگرد همه اساتيد.
    شما كه آزمون صلاحيت تدريس در بعضي استان ها ميگيريد تعجبك اينه كه از سال ٨٩-٩٠ ديگه هيچ آزمون صلاحيت تدريسي برگذار نميشه...شما از كي امتحان ميگيريد؟؟؟

دوست عزيز قبل اينكه وصله بچسبونيد كمي اطلاعات بگيريد زشته اگر سنتون بالاست و هنرمند هستيد با شخصي حتي جاعل و دروغگو اينطوري صحبت كنيد و به جان اين و آن بپريداستاد جان.
    والا من خبري از اينستاگرام ندارم و نميدونم ، ولي بنده اسم شناسنامه اي من سرلك هست، بنده تونستم اسم خانوادگي رو سال ها پيش پس بگيرم و قديم من رو به اسم خانوادگي پدربزرگم ميشناسن...اگر هم نزد جناب ميرهادي و دكتر الهاميان رفتيد و خواستيد از من بگيد از فاميلي خودم پيكارديان استفاده كنيد، آرنا پيكارديان.
    همين الان هم ميتونيد اركستر كامه راتا و فيلارمونيك نيلپر رو سرچ كنيد و در اجراهاي قبل از سال ٩٦ بنده حضور داشتم. عضو كوچكي هم بودم و اصلا شاگردي ميكردم.
    اگر به سايت اموزشگاه هاي سرايش و يويلت زماني كه فرزاد نوشاد ايران بود بريد بنده رو به عنوان مدرس نوشته اند...البته باز هم عرض ميكنم كوچكترين و شاگرد همه اساتيد.
    شما كه آزمون صلاحيت تدريس در بعضي استان ها ميگيريد تعجبك اينه كه از سال ٨٩-٩٠ ديگه هيچ آزمون صلاحيت تدريسي برگذار نميشه...شما از كي امتحان ميگيريد؟؟؟
    چرا عزیزم برگزار میشه غیرحضوری و ویدیو کنفرانس
    سایت خانه موسیقی رو چک کنید

آخرین جلسه هم همین اسفند ماه بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)