صفحه 363 از 381 نخستنخست ... 263313353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,621 تا 3,630 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member sina_moradi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رشته IT دانشگاه آزاد پرند

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام دوستان پرونده من که ورشو بوده دیروز از حالت in-process به decision made تغییر کرد, منتها چون وکیل داشتم من, برای اون ایمیل رفته و منتظر جوابشم
    به محض دریافت خبر بهتون اطلاع میدم.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

دوست عزیز سلام
    همین ابتدای کار خدمتتان عرض کنم که لطفا سوتفاهم پیش نیاید بنده اصلا قصد تخریب چون به علت بحث های دوجانبه ممکن است این شبهه پیش آید گفتم همین ابتدا اعلام کنم که بی طرف هست و فقط از سر کنجکاوی خواستم نکته ای عرض کنم،
    من از همان ابتدا در مورد صحت اطلاعاتی که شما از خودتون دادین کاملا مطمئن بودم، برای همین و از آنجایی که دست طویلی در گوگل کردن دارم خواستم تعدادی لینک پیدا کنم و به دوستان جبهه مقابل ارایه کنم که از ادامه بحث منصرفشان کنم، اما در همین حین متوجه نکته ای شدم، به نظر من هم برای یک بیزینس فعالیت اینترنتی یک رکن اساسی است، اما من هیچ نشانه ای از اسم شما چه با نام سرلک و چه پیکاردیان،چه در ورزش چه در موسیقی، در هیچ کجای اینترنت پیدا نکردم، به جز همان یکی دو پیج ایسنتا که شما به روشنی اعلام کردید ارتباطی به شما ندارند. حالا دو نکته دیگر، من فکر میکنم شما به دلایلی نام واقعی خودتان را ممکن است اعلام نکرده باشید که دلایلش ناگفته کاملا قابل قبول است، اما به راستی اگر همین نام واقعی شماست به نظرم یکی بزرگترین دلایل ریجکت شما می تواند همین باشد، فعالیت تقریبا صفر در فضای سایبری.البته اعتراف می کنم که شاید چون دیروقت است من کار گوگل کردن را خیلی بی حوصله انجام دادم.
    راستی فکر میکنم پارت و سرایش هم نام شما از لیست اساتید برداشته اند، احتمالا اخیرا تدریس موسیقی در این آموزشگاهها نمیکنید، البته من آرشیوشان را چک نکردم.
    در هر حال در مورد فعالیت اینترنتی این نکته ای بود که به ذهنم رسید شاید کمک کننده باشد،
    در پایان خیلی امیدوارم که شما در کیس آمریکای خود موفق باشید، چون خیلی احتمالش کم است که آمریکا شخصی با آی کیو 156 را به این راحتی ریجکت کند،بر خلاف کانادا فکر نمیکنم فقط دنبال پول باشد.
    آرزوی موفقیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arenasarlak نمایش پست ها
    دوست عزيز قبل اينكه وصله بچسبونيد كمي اطلاعات بگيريد زشته اگر سنتون بالاست و هنرمند هستيد با شخصي حتي جاعل و دروغگو اينطوري صحبت كنيد و به جان اين و آن بپريداستاد جان.
    والا من خبري از اينستاگرام ندارم و نميدونم ، ولي بنده اسم شناسنامه اي من سرلك هست، بنده تونستم اسم خانوادگي رو سال ها پيش پس بگيرم و قديم من رو به اسم خانوادگي پدربزرگم ميشناسن...اگر هم نزد جناب ميرهادي و دكتر الهاميان رفتيد و خواستيد از من بگيد از فاميلي خودم پيكارديان استفاده كنيد، آرنا پيكارديان.
    همين الان هم ميتونيد اركستر كامه راتا و فيلارمونيك نيلپر رو سرچ كنيد و در اجراهاي قبل از سال ٩٦ بنده حضور داشتم. عضو كوچكي هم بودم و اصلا شاگردي ميكردم.
    اگر به سايت اموزشگاه هاي سرايش و يويلت زماني كه فرزاد نوشاد ايران بود بريد بنده رو به عنوان مدرس نوشته اند...البته باز هم عرض ميكنم كوچكترين و شاگرد همه اساتيد.
    شما كه آزمون صلاحيت تدريس در بعضي استان ها ميگيريد تعجبك اينه كه از سال ٨٩-٩٠ ديگه هيچ آزمون صلاحيت تدريسي برگذار نميشه...شما از كي امتحان ميگيريد؟؟؟
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

درود فراوان بر شما دوست عزيز. نه والا اشتباه عرض نكردم.فقط كامل اسم و نام كاملا رو عرض نكردم با يپيشوند و نيك نامم رو نوشتم، به دلايلي چون ما اقليت هستيم ولي خوب من براي اينكه خودم رو مخفي نگه ندارم صادقانه گفتم. الان هم دوستان كه عرض كردن من به شاگردان و آشنايان گفتم هر صفحه اي از من در هر پلتفرمي ديديد بلاترديد ريپورت و بلاك كنيد. اما در پيرو حرف شما درسته...در سايت من سال ٩٦ كلا فعاليتم رو با آموزشگاه ها و حتي اركسترهاي خصوصي از جمله اركستر كامه راتا و نيلپر قطع كردم. آموزشگاه ويولت هم تا زماني جناب فرزاد نوشاد كه مدير كنسرواتوار بود و رهبر اركستر سمفوني ويولت تا در خدمتتشون بودم بر ميگرده سال ٩٣ كه بعد عزيمت كردند آمريكا. (همشون هم بزرگان موسيقي و استاد و سايه بالا سر من بودند)بيشتر هم دراين ايام دورادور با استاد كارينا كيميايي براي تقويت دوئت نوازي همنشين و مفتخر به حضورشون بودم..از سال ٩٦ فقط شاگرد خصوصي خونه و استوديو كوچك داخل اتاق داشتم.اما متاسفانه من مشكل بزرگم اين است كه به شدت بيماري جامعه گريزي دارم و به شدت منزوي هستم.حتي هيچ جمعي اجازه نداره از من عكس بگيره در پيجش بذاره غير از عكس هايي كه در اركسترها گرفته ميشد و من دستم كوتاه بود. و واقعا اصلا نه در فضاي مجازي تا به حال ذره اي تلاش نكردم و البته آنچنان هم رنك و رتبه بالا و قابل ملاحظه اي نداشتم و ندارم كه ديگران خودجوش از من در صفحه ويكي پديا فرمي ايجاد كنند يا سايت ها رزومه اي از من بنويسند. بلاخره تا اساتيد خودم هستند من كه باشم كه از من حقير نوشته بشه.من سال ها دارم تا رسيدن به ذره اي از قدم هاي همگي بزرگواران اطرافم.حالا دو سه تا مدال كشوري تكواندو دفاع شخصي و دو مدال آسيا اون هم در رشته مبارزه آزاد دفاع شخصي كه هميشه در سايه بوده بعيد ميدونم خبرساز باشه و قابل چاپ و اخبار دهي..حداقل درباره من نبود، به ما كه فقط دوتا حكم دادن و مدال هيچي ديگه نديديم ازشون...هزاران نفر مثل من هستند بهتر و صدبرابر مجرب تر از من كه از اسم و نامشون هيچ ردي نيست بنده خداها، منكه جاي خود دارم نزدشون...سايت هاي آموزشگاه هم كه به زماني كه قرارداد تموم ميشه فكر ميكنم اسم از ليست خارج ميشه به طبع...اما اين ها رو عرض كردم خدمتتون كه بگم دقيقا و صريحا فرمايش شما صحيح است و من بزرگترين مشكل خودم ونقطه ضعفم همين عدم وجود فعاليت و سند رزومه اي از من در شبكه هاي اجتماعي هستش و صد در صد عقيده دارم كه ديدن حتي يك صفحه در گوگل براي افسر از تمامي اين پرونده ها با مهرهاي دادگستري و وزارت امورخارجه جايگاه ديگري داره. حتي من كاملا حق ميدم به افسر كه براي همين دليل و فقط همين دليل ريجكت كرده باشه. كاملا ضعفم رو ميپذيرم و حق ميدم بهشون كه بنده جز مدارك فدراسيوني و رسمي هيچ وجود خارجي در فضاي اشتراك گذاري بيرون ندارم. البته عكس و ىيديو فرستادم ولي باز مطمئنم سرچ اينترنتي براي افسر چيز ديگريست. حتي حق ميدم به جعل سند از طرف من هم فكر كرده باشه. اما چه كنم كه هركسي متاسفانه يك اخلاق به شدت بد داره و درباره من همين هست. من حتي واتس آپ و تلگرام هم ندارم و فقط ايميل و پيام تلفني بهم ميدن و قبول دارم اين سبك زندگي مثل دوره ويكتوريايي چه الان چه آينده در عصر تكنولوژي برام گرون تمام ميشه. و ممنون از شما كه به جاي حمله جان بنده و ديگران دقيق و نكته سنج به مهمترين مسئله ضعف پرونده خود من پي برديد كه خودم از دستش عاجزم. البته هركدام از دوستان كمي از اطلاعات من دچار ترديد شدند پيام بدن من مدارك وعكس هايي ه نزد اساتيد بودم خدمتشون ميدم خدايي نكرده باز فكر نكنم با نام جعلي اومدم.
    درباره آمريكا هم كه دست دكتر خرميان و دكتر غفارنژاد رو ميبوسم كه به ما جوجه فيزيك ها اجازه دادند كنارشون كمي يادبگيريم و اسمشون و امضاشون مفتخارانه بياد در مقالمون ، اونطرف كه والا به من خبراي خوبي دادند حالا طبق گفته خودشون بالاي ٩٠ درصد براي چند ماه اخير اگر روابط ايران و آمريكا به تنگنا نره قول دادند. و خداروشكر راحت ميشه باهاشون درتماس بود. انشالله كه همينطور ما ريجكت شديم يك جاي حق براي كسي ديگه باز شه لبخند به لبش بشينه دراين ايام بس پرفشار و تاريك.
    ویرایش توسط Arenasarlak : April 6th, 2021 در ساعت 02:56 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_moradi نمایش پست ها
    سلام دوستان پرونده من که ورشو بوده دیروز از حالت in-process به decision made تغییر کرد, منتها چون وکیل داشتم من, برای اون ایمیل رفته و منتظر جوابشم
    انشالا که به زودی زود فقط خبر خوب ازتون بشنویم

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_moradi نمایش پست ها

جناب مرادی سلام و با آرزوی موفقیت
    تاریخ شروع بررسی رو میفرمایید؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazy نمایش پست ها
    انشالا که به زودی زود فقط خبر خوب ازتون بشنویم
    خیلی ممنون از شما , انشاالله , امیدوارم برای همه دوستانی که منتظر هستند خبر خوبی بشنوند.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط santoor_ostad نمایش پست ها
    جناب مرادی سلام و با آرزوی موفقیت
    تاریخ شروع بررسی رو میفرمایید؟
    سلام و عرض ادب دوست عزیز خیلی ممنون از شما

1. We received your application for permanent residence on May 14, 2018.
    2. We started processing your application on July 6, 2018.
    3. We sent you correspondence on July 6, 2018. If you have not yet provided the information or the requested documents, please do so as soon as possible. Please wait until you receive the correspondence before sending us additional information, as the correspondence will outline all information that is required.
    4. We sent you correspondence on March 24, 2021 about the decision on your application.

Junior Member

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان و آرزوی موفقیت در سال جدید برای همه عزیزان حاضر در فروم. با اینکه این مطلب اولین پست بنده هست ولی قریب دو سال است که در این فروم عضویت دارم و در این مدت هم تمامی نوشته های 363 صفحه ایی را خوانده ام و اطلاعات بسیار مفیدی که چه کاربران قدیمی و چه دوستان حاضر از تجربه هایشان نوشته اند بهره برده ام و با بعضی از اعضا نیز مستقیما ارتباط داشته و از راهنمایی هایشان در تکمیل پرونده ام استفاده کرده ام زیرا که هدف و رسالت این مکان نیز همین است و هر یک از دوستان که مباحث فنی را بحث میکنند میتواند به مذاق کسی خوش بیاید و یا اینطور نباشد.

ولی تنها دلیلی که مجبور شدم این پست را بگذارم، تنها اینست که در چند پست اخیر متوجه شدم که برخورد منطقی و بیطرفانه جای خودش را به برخورد احساسی داده است و بعضی از دوستان از بحث فنی آقای مازیار استنباط اشتباهی برداشت نموده اند. زیرا بنده یکی از این 12 یا 13 نفری هستم که از ایشان راهنمایی مفیدی گرفتم و شناختی که از ایشان پیدا کرده ام نمیتواند با اتهامات وارده همخوانی داشته باشد، بنابراین بدور از انصاف هست به مواردی اشاره ننمایم. سال گذشته در لحظه ارسال مدارکم باآقای مازیار آشنا شدم و راهنمایی بدون منت و چشمداشت ایشان( بدون حتی یک ریال هزینه) برایم خیلی مفید واقع شد. با اینکه که یکماه دیرتر مدارکم را ارسال نمودم ولی سعی کردم تمام راهنمایی های ایشان را که قبلا از هیچ وکیلی نیز نشنیده بودم بکار ببندم چون به عینه می دیدم که شناخت خوبی از نوع کلاس خوداشتغالی دارند. لازم بتوضیح است که من ایشان را از نزدیک ندیده ام و تاکنون نه تنها رو درو، حتی مکالمه تلفنی نیز با ایشان نداشته ام ولی شخصیت ایشان را والا و محترم یافته ام چونکه همیشه در کمال ادب و تواضع در اسرع زمان و بخصوص با توضیحاتی کامل به سوالاتم در واتساپ جواب میدادند و هنوز هم سوالاتم را بی پاسخ نمیگذارند. اصلاحات لازم را بدقت برایم مینوشتند (و الان هم مینویسند) که این اندازه وقت گذاشتن مجانی برای دیگران، در توان و حوصله هرکسی نیست. بعد از ارسال پرونده هم کماکان از راهنمایی ایشان در زمینه ارتقا رنکینگ اسمم در گوگل و سایر شبکه های اجتماعی اعم از لینکدین و اینستا و وب سایت شخصی ام استفاده میکنم. فارغ از هرگونه احساس شخصی بنده از پاسخ ایشان به آقای سرلک نه تنها احساس منفی نمیگیرم بلکه در آن پست با بار استفاده از کلمات مثبت و مودبانه بحثی فنی کرده اند که لازم است آن پست بیطرفانه و بدون احساسات مطالعه شود و قضاوت آن با خواننده است.

و اما آقای سرلک عزیز شنیدن جواب ریجکتی شما و هر کدام از دوستان برای یکایک ما ناراحت کننده و تاسف برانگیز است و برای هیچ کس آن را آرزو نمیکنم ولی روحیه مصمم و قوی شما نیز ستودنی و قابل تحسین است که امیدتان را از دست نداده اید. خود من میتوانم ناراحتی و احساس شما را درک نمایم چونکه در سال 2016 تجربه تلخی از ریجکت شدن ویزای کاری انگلستان دارم، و با وجود تمامی مستندات لازم و جاب آفر از شرکتی معتبر و تکمیل بودن مدارک خودم و حتی تعهدات رسمی اسپانسرم با گردش مالی خیلی بالا بازهم رد شدم و آنهم تنها بدلیل کم بودن تراول هیستوری بود. ولی تا زمانیکه با کلاس ویزای خوداشتغالی آشنا نشده بودم خودم را باخته و به هوم آفیس انگلیس و دفترشان در دبی لعن و نفرین میفرستادم. ولی شما خیلی امیدوارانه پیگیر ویزای آمریکا هستید و مطمئنم با استعداد و توان بالایی که دارید موفق خواهید شد انشالاه و مصداق آن این بیت شیخ اجل است که میفرماید: گر زحکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری .

اما مطلب آخرم اینست که اگر به صفحات قبلی در چند ماهه اخیر مراجعه نمایید و بیطرفانه مطالب را بخوانید به نوشته های منفی و پر از نا امیدی کاربر خاصی برخورد میکنید که ناشی از روحیه نقادانه و تفکر شخصی ایشان است ولی با این وجود ندیده ام هیچ یک از اعضا فهیم و با فرهنگ این فروم به ایشان اتهام بدبینی و یا برچسب فرافکنی بزند. بهرحال هرکس میتواند استنباط خودش را برداشت نماید و هر کس همانی است که می اندیشد!

سلام مجدد
    دوست عزیز اگر منظورتون از یکی از اشخاص من هستم بهتره کمی واضح تر صحبت کنم تا شاید برای همه روشن تر باشه.
    دوستان در دوسال اخیر بجز یک نفر در این فرم هیچکس جواب مثبت از این روش نگرفته.آیا به نظر شما این آمار منطقی و خوبه؟ اگر شما یا هر دوست دیگری این آمار براش جالبه میتونه اقدام کنه. اگر هم اقدام کرده که امیدوارم موفق بشه.اگر این آمار برای کسی جالب نیست از روش دیگه ای اقدام کنه.
    نمیدونم چرا همدیگرا اذیت میکنیم؟
    اگر همه دوستان بجای سکوت نتیجه پرونده خودشون را اینجا اعلام میکردن این مشکلات و این عدم اعتماد به همدیگه پیش نمیومد.
    به نظر من ادامه بحث دیگه اینجا جالب و مفید نیست.
    هرکسی آزاده برای خودش فکرکنه و تصمیم بگیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanf نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت تمامی دوستان و آرزوی موفقیت در سال جدید برای همه عزیزان حاضر در فروم. با اینکه این مطلب اولین پست بنده هست ولی قریب دو سال است که در این فروم عضویت دارم و در این مدت هم تمامی نوشته های 363 صفحه ایی را خوانده ام و اطلاعات بسیار مفیدی که چه کاربران قدیمی و چه دوستان حاضر از تجربه هایشان نوشته اند بهره برده ام و با بعضی از اعضا نیز مستقیما ارتباط داشته و از راهنمایی هایشان در تکمیل پرونده ام استفاده کرده ام زیرا که هدف و رسالت این مکان نیز همین است و هر یک از دوستان که مباحث فنی را بحث میکنند میتواند به مذاق کسی خوش بیاید و یا اینطور نباشد.

ولی تنها دلیلی که مجبور شدم این پست را بگذارم، تنها اینست که در چند پست اخیر متوجه شدم که برخورد منطقی و بیطرفانه جای خودش را به برخورد احساسی داده است و بعضی از دوستان از بحث فنی آقای مازیار استنباط اشتباهی برداشت نموده اند. زیرا بنده یکی از این 12 یا 13 نفری هستم که از ایشان راهنمایی مفیدی گرفتم و شناختی که از ایشان پیدا کرده ام نمیتواند با اتهامات وارده همخوانی داشته باشد، بنابراین بدور از انصاف هست به مواردی اشاره ننمایم. سال گذشته در لحظه ارسال مدارکم باآقای مازیار آشنا شدم و راهنمایی بدون منت و چشمداشت ایشان( بدون حتی یک ریال هزینه) برایم خیلی مفید واقع شد. با اینکه که یکماه دیرتر مدارکم را ارسال نمودم ولی سعی کردم تمام راهنمایی های ایشان را که قبلا از هیچ وکیلی نیز نشنیده بودم بکار ببندم چون به عینه می دیدم که شناخت خوبی از نوع کلاس خوداشتغالی دارند. لازم بتوضیح است که من ایشان را از نزدیک ندیده ام و تاکنون نه تنها رو درو، حتی مکالمه تلفنی نیز با ایشان نداشته ام ولی شخصیت ایشان را والا و محترم یافته ام چونکه همیشه در کمال ادب و تواضع در اسرع زمان و بخصوص با توضیحاتی کامل به سوالاتم در واتساپ جواب میدادند و هنوز هم سوالاتم را بی پاسخ نمیگذارند. اصلاحات لازم را بدقت برایم مینوشتند (و الان هم مینویسند) که این اندازه وقت گذاشتن مجانی برای دیگران، در توان و حوصله هرکسی نیست. بعد از ارسال پرونده هم کماکان از راهنمایی ایشان در زمینه ارتقا رنکینگ اسمم در گوگل و سایر شبکه های اجتماعی اعم از لینکدین و اینستا و وب سایت شخصی ام استفاده میکنم. فارغ از هرگونه احساس شخصی بنده از پاسخ ایشان به آقای سرلک نه تنها احساس منفی نمیگیرم بلکه در آن پست با بار استفاده از کلمات مثبت و مودبانه بحثی فنی کرده اند که لازم است آن پست بیطرفانه و بدون احساسات مطالعه شود و قضاوت آن با خواننده است.

و اما آقای سرلک عزیز شنیدن جواب ریجکتی شما و هر کدام از دوستان برای یکایک ما ناراحت کننده و تاسف برانگیز است و برای هیچ کس آن را آرزو نمیکنم ولی روحیه مصمم و قوی شما نیز ستودنی و قابل تحسین است که امیدتان را از دست نداده اید. خود من میتوانم ناراحتی و احساس شما را درک نمایم چونکه در سال 2016 تجربه تلخی از ریجکت شدن ویزای کاری انگلستان دارم، و با وجود تمامی مستندات لازم و جاب آفر از شرکتی معتبر و تکمیل بودن مدارک خودم و حتی تعهدات رسمی اسپانسرم با گردش مالی خیلی بالا بازهم رد شدم و آنهم تنها بدلیل کم بودن تراول هیستوری بود. ولی تا زمانیکه با کلاس ویزای خوداشتغالی آشنا نشده بودم خودم را باخته و به هوم آفیس انگلیس و دفترشان در دبی لعن و نفرین میفرستادم. ولی شما خیلی امیدوارانه پیگیر ویزای آمریکا هستید و مطمئنم با استعداد و توان بالایی که دارید موفق خواهید شد انشالاه و مصداق آن این بیت شیخ اجل است که میفرماید: گر زحکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری .

اما مطلب آخرم اینست که اگر به صفحات قبلی در چند ماهه اخیر مراجعه نمایید و بیطرفانه مطالب را بخوانید به نوشته های منفی و پر از نا امیدی کاربر خاصی برخورد میکنید که ناشی از روحیه نقادانه و تفکر شخصی ایشان است ولی با این وجود ندیده ام هیچ یک از اعضا فهیم و با فرهنگ این فروم به ایشان اتهام بدبینی و یا برچسب فرافکنی بزند. بهرحال هرکس میتواند استنباط خودش را برداشت نماید و هر کس همانی است که می اندیشد!
    با سلام ‌بنده هم مطالب بیشتر اینجا را خوانده ام و در کل مطالب آقای مازیار به نظرم مناسب و لحنشان منطقی است ، در خصوص این گفتگوهای ایشان را مستحق توهین نمیبینم ، کما اینکه مطلبشان را هم از نظر من دوستانه و از روی تعمیر میبینم، نه خصمانه و استهزایی .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)