صفحه 4 از 381 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط majid866 نمایش پست ها
    سلام
    من خودم کاردانی فناوری اطلاعات (information technology) کامپیوتر خوندم و حدود 12 سال سابقه کار اداری مالی دارم . البته این مدرک کاردانیمو تازه گرفتم . خانمم کارشناسی پرستاری خونده. حالا سئوال من اینه که برای شروع از کجا و چطور بایداقدام کنیم برای مهاجرت و کدوم شهر کانادا برای ما بهتره که خیلی هم سرما اذیتمون نکنه و جای پیشرفت داشته باشه؟ ممنونم
    دوست عزیز شما باید صبر کنید تا اداره مهاجرت لیست مشاغل را علام کند کارهای شما با روش خود اشتغالی سنخیتی ندارد
    لیست مشاغل هم در سال جدید میلادی علام می شود

Junior Member

دوستان یک سوال.
    من برنامه نویس هستم و طراح وبسایت و متخصص سرور و ...
    مدرک من لیسانس مدیریت بازرگانی هست.
    آیا راهی برای مهاجرت از طریق خود اشتغالی هست برای من ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanCh نمایش پست ها
    دوستان یک سوال.
    من برنامه نویس هستم و طراح وبسایت و متخصص سرور و ...
    مدرک من لیسانس مدیریت بازرگانی هست.
    آیا راهی برای مهاجرت از طریق خود اشتغالی هست برای من ؟
    با این شرایط نه

Junior Member

با سلام
    من و همسرم مدت تقریباٌ 3 ساله بعنوان شغل دوم کار عکاسی انجام می دهیم و مدرک تحصیلی معتبری برای عکاسی نداریم
    می خواستم بدونم می تونین از این طریق اقدام کنیم و برلی اثبات خود اشتغالی چه مدارکی لازمه؟
    ممنون

با سلام:
    میخواستم بدونم من با این شرایط واجد گرفتن این نوع ویزا برای اقامت هستم؟
    27 ساله. لیسانس صنایع دستی دانشگاه هنر. تخصص سرامیک (سفال و لعاب). به مدت 2 سال هست که مشغول به کارم در کارگاه خودم. و از این راه پول به دست میارم. البته کار و کارگاهم ثبت نشدن و من به صورت آزاد مشغولم.
    همسرم هم صنایع دستی خونده و با تخصص جواهر و الان مشغول به کار جواهر سازیه در کارگاه.
    یک اینکه چه مدارکی لازمه و تا گرفتن ویزا حدوداً چقدر هزینه برمیداره؟ چه مدت طول میکشه؟ *با این ویزا میشه بعد از اقامت, در کانادا ادامه تحصیل هم داد؟
    از این نوع ویزا با این شرایط, برای امریکا هم اطلاعی دارید؟
    با سپاس و تشکر فراوان

Junior Member

سلام وقتتون بخیر

من چند تا سوال داشتم اگر بتونید کمکم کنید ممنون میشیم.

من فارغ التحصیل دکتری رشته شیمی آلی از دانشگاه شریف هستم . میخوام واسه post doctoral
    تو کانادا اقدام کنم. مشکلی برای گرفتن پذیرش ندارم و این موقعیت شغلی از human resource معاف هست و مستقیم از طریق خود استاد انجام میشه.

از طرف دیگه نامزد من ارشد مهندسی کشاورزی هستش و یکی از مزرعه داران بزرگ ایران که تا حالا 2 بار بعنوان کشاورز نمونه کشوری انتخاب شده.

حالا سوالم این هستش
    ما هنوز ازدواج نکردیم اگر ازدواج کنیم و من پذیرش پسا دکتری بگیرم. اون میتونه اجازه کار داشته باشه تو کانادا و همراه من بیاد و دیگه اینکه آیا خودش میتونه همزمان با من تقاضا از طریق self employed بده. و دیگه اینکه الان که کارها در ترکیه انجام میشه چقدر طول میکشه که بشه ویزای کار گرفت..

نکته ای که باید بهش اشاره کنم این هستش که من نمبخوام از طریق برنامه های معمول و 2 سال یا زمان بیشتری منتظر مراحل عادی گرفتن اقامت بمونم میخوام بدونم که میشه با ویزای کار موقت وارد کانادا بشم و بعدش اونجا در خواست اقامت دایم بدم.

بسیار ممنون از لطفتون و اینکه وقتتوتن رو گرفتم.

Junior Member

سلام،
    یه سوال در همین مورد داشتم.
    من تو مالزی fashion design diploma گرفتم و الان ۳ ساله که واسه خودم تو خونه کار میکنم و طرح میدم، ایا امکان داره بتونم از این روش اقدام کنم؟ و چجوری می تونم ثابت کنم که از این طریف کار می کنم و پول در میارم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal_ka نمایش پست ها
    سلام،
    یه سوال در همین مورد داشتم.
    من تو مالزی fashion design diploma گرفتم و الان ۳ ساله که واسه خودم تو خونه کار میکنم و طرح میدم، ایا امکان داره بتونم از این روش اقدام کنم؟ و چجوری می تونم ثابت کنم که از این طریف کار می کنم و پول در میارم؟
    ممنون
    سلام
    مدارکی که دارین مانند عکس موقعه کار کردن یا اگه قراردادی با کسی دارین و هر چیزی که نشون بده شما خوداشتغال هستید

Junior Member

سلام دوست عزیز . من به روش سلف ایمپلوید اقدام کردم و csq گرفتم. می خواستم بدونم برای right of permanent resident چقدر باید بپردازیم (برای دو نفر: من و همسرم)؟ آیا این مبلغ برای skill workers همین مقدار است؟ landing fee برای ما چقدر هست و آیا با اسکیل ورکر ها فرق دارد؟ اگه پاسخ بدید و لینک این اطلاعات رو برام بگذارید بسیار ممنون میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط maroochan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . من به روش سلف ایمپلوید اقدام کردم و csq گرفتم. می خواستم بدونم برای right of permanent resident چقدر باید بپردازیم (برای دو نفر: من و همسرم)؟ آیا این مبلغ برای skill workers همین مقدار است؟ landing fee برای ما چقدر هست و آیا با اسکیل ورکر ها فرق دارد؟ اگه پاسخ بدید و لینک این اطلاعات رو برام بگذارید بسیار ممنون میشم .
    با سلام دوست عزیز
    right of permanent resident و landing fee هر دو یک هزینه هستند و زمانی که افسر مهاجرتی ویزای شما رو صادر می کنه باید پرداخت کنید و 490 $ برای هر نفر می باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)