صفحه 41 از 381 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 3808

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtob نمایش پست ها
    به نظرم پرونده شما باید تو صف بمونه تا دوباره از اول بررسی بشه
    فک میکنید چقد طول میکشه و اینکه چه زمانی از حساب برداشت میکنن؟یا فقط میخوان ببینن توش پول هست یا نه؟
    میشه راجبه روند پروندتون توضیحاتی بدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bahale نمایش پست ها
    فک میکنید چقد طول میکشه و اینکه چه زمانی از حساب برداشت میکنن؟یا فقط میخوان ببینن توش پول هست یا نه؟
    میشه راجبه روند پروندتون توضیحاتی بدید؟
    دوست عزیز من اسکیل ورکرم و اطلاعی از پرونده های خوداشتغالی ندارم ولی اصولن در همه ی شکل های مهاجرت وقتی پرونده به خاطر نقص مدارک برگشت میخوره، وقتی مدارک رو کامل می کنید و میفرستید دوباره باید براش پروسه از اول طی بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mosdef نمایش پست ها
    دوست عزیز مدارکی که باید واسه شروع همراه با مانی اوردر برای تشکیل پرونده بفرستی دقیقا چه چیزاییه ؟ ممنونم
    تا اونجایی که من می دونم
    1- فرم ها
    2- مدرک زبان (اختیاری)
    3- کپی از صفحات پاسپورت برای همه افراد خانواده
    4- گواهی عدم سوء پیشینه و ترجمه برای افراد بالاتر از 18 سال
    5- شناسنامه ها و عقدنامه و ترجمه هاش
    6- شش قطعه عکس برای هر نفر
    7- رسید پول
    8- مدرک تحصیلی و ترجمه، ریز نمرات و ترجمه، تاییداش

فقط من دوتا مسئله رو نمی دونم:

- مدرکی که ثابت کنه حداقل دو سال در این زمینه کار کردیم؛
    - و مدرکی که ثابت کنه مبلغ مورد نظر پول تو حسابمون هست
    رو هم باید تو همین مرحله اول بفرستیم؟ و آیا چیز دیگه ای هم هست که لازم باشه بفرستیم؟

یکی هم اینکه مدارکمون رو باید بفرستیم سیدنی یا آنکارا یا هر دو؟

آیا مداک تحصیلی که میخایم ارسال کنیم ارسال دانشنامه لیسانس (ترجمه شده) کفایت میکنه یا اینکه ریز نمرات هم باید ارسال بشه؟
    همچنین آیا باید مدارک تحصیلی ایرانی طبق فرمول کانادایی ارزشیابی بشه یا اینکه نیازی نیست و فقط ترجمه رسمی دانشنامه کفایت میکنه؟ (روش خوداشتغالی)

نقل قول نوشته اصلی توسط happydolphins نمایش پست ها
    آیا مداک تحصیلی که میخایم ارسال کنیم ارسال دانشنامه لیسانس (ترجمه شده) کفایت میکنه یا اینکه ریز نمرات هم باید ارسال بشه؟
    همچنین آیا باید مدارک تحصیلی ایرانی طبق فرمول کانادایی ارزشیابی بشه یا اینکه نیازی نیست و فقط ترجمه رسمی دانشنامه کفایت میکنه؟ (روش خوداشتغالی)
    ارزشیابی نیازی نیست. ریز نمرات و دانشنامه رو ترجمه رسمی کنید بفرستید.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamlpln نمایش پست ها
    تا اونجایی که من می دونم
    1- فرم ها
    2- مدرک زبان (اختیاری)
    7- رسید پول

رو هم باید تو همین مرحله اول بفرستیم؟ و آیا چیز دیگه ای هم هست که لازم باشه بفرستیم؟

برای ثابت کردن اون دو سال، راههای مختلفی هست. راحت ترین راه ترجمه قراردادهایی هست که بین شما و مشتری تون بستین. تو قراردادها تاریخ قید شده. جمع اون تاریخ ها بشه دو سال کافیه. غیر از قرارداد می تونید فاکتور فروش خدمات ارايه کنین. مثلا تو فاکتور نوشته اجرای نقاشی دیواری فلان مدرسه به مدت 15 روز. جمع این فاکتورها بشه دو سال. یا اگه جایی کار کردین که استخدامی نبوده و تو قراردادتون نوشته انجام فلان کار هنری یا ورزشی به مدت فلان تا فلان به مبلغ فلان تومن. فقط دقت کنین حقوق ماهیانه نباشه. حالت پیمانکاری باشه. اگه قرارداد یا فاکتور واسه کارهاتون ندارین، کار سخت میشه. چون باید راه بیفتین و از هر کدوم که بتونین یه گواهی با مهر و سربرگ که ترجمه رسمی دادگستری بشه تهیه کنین.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

تا اونجایی که من می دونم
    1- فرم ها
    2- مدرک زبان (اختیاری)
    7- رسید پول

دوست عزیز،در رابطه با تجربه کاری ،bluepanther توضیحاتی دادند،اما در رابطه با مکان ارسال،در سایت مکررا اشاره شده که باید به سیدنی کانادا ارسال شود.آدرسشم که تو سایت هست.
    اما در مورد fee payment ،تجربه شخصی خودمو میگم که فقط مشخصات کارتی با موجودی کم رو دادم و پس از چک کردن چند باره اداره مهاجرت و نداشتن موجودی کافی،پروندم برگشت.
    بهتره تو کارتت به اندازه ی کافی پول باشه.حالا من نمیدونم همون موقه برداشت میکنن یا فقط میخوان بدونن پول داری!

خب البته اولین چیزی که چک می کنند موجودی حسابی که برای fee payment معرفی کردید هستش که اول برداشت می کنن و بعد رسیدگی به پرونده تون رو شروع می کنن و اگه موجودی کافی نباشه پرونده برگشت می خوره.
    سوال من در مورد پولیه که باید با خودمون ببریم کانادا. همون پولی که باید تو حسابمون باشه تا ثابت کنبم توانایی اداره کردن زندگی مون رو در شش ماه-یکسال اول زندگی در کانادا داریم. تایید بانک رو همون اول باید ارسال کنیم یا در مرحله بعدی؟
    تجربه کاری و ترجمه قراردادها هم باید همون اول ارسال بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    برای ثابت کردن اون دو سال، راههای مختلفی هست. راحت ترین راه ترجمه قراردادهایی هست که بین شما و مشتری تون بستین. تو قراردادها تاریخ قید شده. جمع اون تاریخ ها بشه دو سال کافیه. غیر از قرارداد می تونید فاکتور فروش خدمات ارايه کنین. مثلا تو فاکتور نوشته اجرای نقاشی دیواری فلان مدرسه به مدت 15 روز. جمع این فاکتورها بشه دو سال. یا اگه جایی کار کردین که استخدامی نبوده و تو قراردادتون نوشته انجام فلان کار هنری یا ورزشی به مدت فلان تا فلان به مبلغ فلان تومن. فقط دقت کنین حقوق ماهیانه نباشه. حالت پیمانکاری باشه. اگه قرارداد یا فاکتور واسه کارهاتون ندارین، کار سخت میشه. چون باید راه بیفتین و از هر کدوم که بتونین یه گواهی با مهر و سربرگ که ترجمه رسمی دادگستری بشه تهیه کنین.
    این سربرگی که قرار دادهای کاری توش نوشته شده باید متعلق به خودمون باشه؟ یا فاکتور ها حتما باید باید مهر خورده باشه؟
    یعنی از اول باید فکر چنین روزی رو می کردیم؟ مدت زمان چنین کارهایی رو که معمولا اصلا تو قرارداد نمی نویسند. باید دوباره از ابتدا جمع اوریشون کنیم؟

Junior Member

خب البته اولین چیزی که چک می کنند موجودی حسابی که برای fee payment معرفی کردید هستش که اول برداشت می کنن و بعد رسیدگی به پرونده تون رو شروع می کنن و اگه موجودی کافی نباشه پرونده برگشت می خوره.
    سوال من در مورد پولیه که باید با خودمون ببریم کانادا. همون پولی که باید تو حسابمون باشه تا ثابت کنبم توانایی اداره کردن زندگی مون رو در شش ماه-یکسال اول زندگی در کانادا داریم. تایید بانک رو همون اول باید ارسال کنیم یا در مرحله بعدی؟
    تجربه کاری و ترجمه قراردادها هم باید همون اول ارسال بشه؟
    دوست عزیز،در مورد مسایل مربوط به پول ،در فرمها و سایت تویضیحات کامل دادن.تو یکی از فرمها اطلاعات حساب شمارو میخوان که فقط لازم همون فرم رو پر کنید.البته من اوایل 2014 اقدام کردم و اونموقه گفته بودن در صورت نیاز بعد از بررسی پرونده،ازتون میخوان که از بانکتون اطلاعات حساب بفرستید.
    اما بهترین کار اینه:از نظر من اگه پولی تو حساب دارید،گواهی بانک هم با پروندتون بفرستید.کلا بهتر محکم کاریتون در حد بوندسلیگا باشه.نه مثل من!!!اطلاعات هر نوع دارایی که دارید رو دقیق در یکی از فرمها خواستن.مثلا شرح خونه ای که دارید و از این حرفا.
    در مورد قراردادها هم تو یکی از فرمها ازتون خواسته که تجربیات کاریتونو مثل یه رزومه جدول بندی شده پر کنید.قاعدتا هم باید در رابطه با هر کدوم از اون تجربیات،اسنادی هم از قبیل قرارداد،اراعه بدید.به شخصه از مهندسی معکوس استفاده کردم.یعنی اول رفتم سراغ جور کردن قرارداد ها یا اسناد مرتبطی که میشد جور کرد و بعد طبق اسنادی که جور کردم ،شرو به پر کردن فرم کردم.قراردادها هم صوری بودند.چون به قول شما قبلا به فکر یه همچین روزی نبودیم.
    در ضمن شما هر چیزی که اونا خواستن رو باید بفرستی و تجربیات کاری و قراردادها از ملزومات پرونده ی مورد ارسال شماست.
    یه توصیه دوستانه:از سوالاتی که مطرح میکنید معلوم است که به طور دقیق سایت رو مطالعه نکردید چون به طور کامل تو سایت همه ی سوالات جواب داده شده.
    اما ماها اینجاییم تا به هم کمک کنیم،واز اینکه میتونیم به هم کمک کنیم خوشحالم.
    چنتا لینک مفید که به درد میخوره:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...TOC.asp#4000E6
    تو این لینک،بنده های خدا به تمام سوالات فرمها توضیحات دادند.
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...wbdisable=true
    توضیحات کلی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)