صفحه 48 از 381 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط happydolphins نمایش پست ها
    آیا گرفتن پروانه وکالت الزامی هست. به نظر میرسه که کسی حاضر نمیشه که پروانه وکالت رو برای چند روز بده دست مشتریش ببره برا ترجمه. من بعد از چند روز دوندگی تازه کارشناس آشنایی پیدا کردم که برا قیمت گذاری ملک اونطور که دلم میخاد بام راه بیاد و کی با هزینه.

فکر کنم تعرفه هزینه ارزشگزاری یک هزارم ارزش ملک باشه. یعنی مورد 100 میلیون تومانی هزینه ش میشه 100 هزار تومان. لذا به نفعشونه که ارزش رو بالاتر بزنن. اما باید بدونن برای کجا هست تا ریسک قیمت سوری زدن رو بپذیرن. مثلا اگه واسه دادگاه باشه این کار رو نمی کنن که به اعتبارشون لطمه بزنه.
    از طرفی، اگه این کاره باشه، خودش یه نسخه از پروانه وکالتش رو ترجمه میکنه و با اخذ هزینه ش میده بهتون. نیازی نیست شما ازش امانت بگیرین!
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

من یه نامه از یه شرکت گرفتم که 300 میلیون تومان تو اون شرکت برای کار خاصی سرمایه گإاری کردم. آیا همین گواهی کافیه یا اینکه اینم باید جایی تایید بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط happydolphins نمایش پست ها
    من یه نامه از یه شرکت گرفتم که 300 میلیون تومان تو اون شرکت برای کار خاصی سرمایه گإاری کردم. آیا همین گواهی کافیه یا اینکه اینم باید جایی تایید بشه؟
    چندان مطمن نیستم اما اگه نیاز باشه، دارالترجمه رسمی ازتون مدرک دیگه ای هم می خواد. اگه نخواست، پس اوکی هست. حالا از خود مسوول دارالترجمه هم بپرسید.

Junior Member

سلام.

من از سال 2010 تا به امروز شروع کردم به تنظیم موسیقی الکترونیک برای دی جي های خارجی، و برای هر ترک تنظیم شده قرارداد انگلیسی دارم با مشتری و حتی مشتری من قرارداد رو امضا کرده و برام ایمیل کرده، و هزینه هارو با western union برام فرستادن.

سوالات:
    1- آیا این قرارداد ها کمکی می کنن برای پرونده خود اشتغالی فدرال؟
    2- آیا قرارداد هام حتما باید مهر قوه قضائیه یا دادگستری بخوره؟
    3- من می خوام حضوری برم سفارت برای تحویل مدارک چونکه گفته بودین حتما باید انگشت نگاری بشیم اول. درسته این قضیه؟

ممنون که کمک می کنین.

این شرکتی که به من نامه داده نامه را به انگلیسی تایپ کرده و مهر زده

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    چندان مطمن نیستم اما اگه نیاز باشه، دارالترجمه رسمی ازتون مدرک دیگه ای هم می خواد. اگه نخواست، پس اوکی هست. حالا از خود مسوول دارالترجمه هم بپرسید.

Junior Member

سلام
    قراردادی که پرینت میگیرین فقط ارزش رزومه ای داره مگر اینکه اصل قرارداد که براتون پست میشه رو اونجا از جای معتبری تایید بشه و بیاد اینجا. قرارداد انگلیسیو دادگستری مهر نمیکنه تا جایی که من میدونم. کارتون به عنوان آهنگساز و تنطیم کننده قابلیت مهاجرت کردن رو داره، ولی اثباتش و مدرک دانشگاهی خیلی مهمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladseif نمایش پست ها
    سلام.

من از سال 2010 تا به امروز شروع کردم به تنظیم موسیقی الکترونیک برای دی جي های خارجی، و برای هر ترک تنظیم شده قرارداد انگلیسی دارم با مشتری و حتی مشتری من قرارداد رو امضا کرده و برام ایمیل کرده، و هزینه هارو با western union برام فرستادن.

سوالات:
    1- آیا این قرارداد ها کمکی می کنن برای پرونده خود اشتغالی فدرال؟
    2- آیا قرارداد هام حتما باید مهر قوه قضائیه یا دادگستری بخوره؟
    3- من می خوام حضوری برم سفارت برای تحویل مدارک چونکه گفته بودین حتما باید انگشت نگاری بشیم اول. درسته این قضیه؟

ممنون که کمک می کنین.
    سلام
    قراردادی که پرینت میگیرین فقط ارزش رزومه ای داره مگر اینکه اصل قرارداد که براتون پست میشه رو اونجا از جای معتبری تایید بشه و بیاد اینجا. قرارداد انگلیسیو دادگستری مهر نمیکنه تا جایی که من میدونم. کارتون به عنوان آهنگساز و تنطیم کننده قابلیت مهاجرت کردن رو داره، ولی اثباتش و مدرک دانشگاهی خیلی مهمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkn نمایش پست ها
    سلام
    مدرک دانشگاهی ندارم اما دیپلم موسیقی دارم.

برای اثبات کردنشون، فکر می کنم لینک هاي iTunes کافی باشه چون کارهایی که من تنظیم کردم داره به اسم مشتری در iTunes فروخته میشه. این می تونه ثابت کنه قراردهاي منو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط miladseif نمایش پست ها
    مدرک دانشگاهی ندارم اما دیپلم موسیقی دارم.

برای اثبات کردنشون، فکر می کنم لینک هاي iTunes کافی باشه چون کارهایی که من تنظیم کردم داره به اسم مشتری در iTunes فروخته میشه. این می تونه ثابت کنه قراردهاي منو؟
    در کنار جور کردن مدارک، چک کنید که حداقل 35 امتیاز لازم رو کسب کرده باشید.

Junior Member

دوستان برای ترجمه مدارک قراردادها،تقدیرنامه،پوستر همه باید مهر وزارت امور خارجه هم بخوره یا مهر دارالترجمه با مهر دادگستری کفایت میکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)