صفحه 5 از 381 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

با سلام .من چند مدرک هنری معتبر دارم.شرکت رسمی تولید وتوسعه صنایع دستی دارم . مدرک دانشکاهی کارشناسی فرش دارم. کارت شناسایی تولید صنایع دستی چرمی از اداره صنایع دستی دارم.و مدیر آموزشگاه هنرهای سنتی. سن:33 -یک فرزند-همسرم هم کارشناس فرش هست.اکر امکان مهاجرت از این روش وجود داره لطفا برای شروع ودریافت فرمها و اقدامات اولیه راهنمایی بفرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    fishery شیلات\Azad Lahijan

درود
    با تشکر از اطلاعات خوب شما .فقط خواستم بگم برای کبک هم گزینه خوداشتغالی وجود دارد که البته تا 2013 مسدود میباشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان خوبم آیا کسی هست که از طریق خوداشتغالی کبک اقدام کرده باشد وبه هدفش رسیده باشد؟میخواستم بدونم آیا مجبور است که همان شغلی را که عنوان کرده داشته باشد یا نه میتونه تغییر شغل بده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من 2011 مصاحبه خوداشتغالی کبک رو در آنتالیا داشتم ولی نزدیک 30 دقیقه از مصاحبه ما جهت تعیین سطح زبان من در فرانسه وانگلیسی صرف شد.ولی جهت توضیح مدارکمون چون خیلی زیاد بود مترجمی خودشون آورده بودن که هزینه اش هم 500 دلار نقدی از من گرفتن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط vimba نمایش پست ها
    من 2011 مصاحبه خوداشتغالی کبک رو در آنتالیا داشتم ولی نزدیک 30 دقیقه از مصاحبه ما جهت تعیین سطح زبان من در فرانسه وانگلیسی صرف شد.ولی جهت توضیح مدارکمون چون خیلی زیاد بود مترجمی خودشون آورده بودن که هزینه اش هم 500 دلار نقدی از من گرفتن.
    مگه شما مدارک رو ترجمه شده نفرستاده بودین ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط khosrowasghari نمایش پست ها
    مگه شما مدارک رو ترجمه شده نفرستاده بودین ؟

چرا. ترجمه کرده بودم ولی اینقدر آدمو سوال پیچ میکنن تا یه سوتی از شما بگیرن .یعنی یه سوالو چند جور ازت میپرسن.باید تمام حالتها رو پیش خودت مرور کرده باشی وجوابشو آماده داشته باشی.تا پیش آفیسر کم نیاری.یعنی فقط اینو میتونم بگم که اگر سوالی رو نتونستین جواب درست بدین یا مدرکی رو خواستن و شما نداشتین دستپاچه نشین و جواب غیر واقعی ندین خیلی ریلکس باشین و راستشو بگین یا بگین مدرک مورد نظر رو دارین ولی همراتون نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط vimba نمایش پست ها
    چرا. ترجمه کرده بودم ولی اینقدر آدمو سوال پیچ میکنن تا یه سوتی از شما بگیرن .یعنی یه سوالو چند جور ازت میپرسن.باید تمام حالتها رو پیش خودت مرور کرده باشی وجوابشو آماده داشته باشی.تا پیش آفیسر کم نیاری.یعنی فقط اینو میتونم بگم که اگر سوالی رو نتونستین جواب درست بدین یا مدرکی رو خواستن و شما نداشتین دستپاچه نشین و جواب غیر واقعی ندین خیلی ریلکس باشین و راستشو بگین یا بگین مدرک مورد نظر رو دارین ولی همراتون نیست.
    دوست عزیز شما در چه رشته اقدام کردین ؟
    می تونین برامون بنویسین که چه سوالهای از شما پرسیدن ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط khosrowasghari نمایش پست ها
    دوست عزیز شما در چه رشته اقدام کردین ؟
    می تونین برامون بنویسین که چه سوالهای از شما پرسیدن ؟
    درود من چون فارغ التحصیل شیلات بودم و خودم سابقه کار در پرورش ماهی داشتم از این طریق اقدام کردم.در مورد سوالها هم بیشتر میخوان فعالیتهای شغلی که در ایران داشتین رو با پرینت حساب بانکیتون چک کنن .هم از لحاظ تاریخ هم از نظر مقدار پول .بطور مثال اگه در سال فلان خونه ای به مبلغ فلان خریدی پولشو از کجا آوردی در پرینت بانکی نشون بده.در آخر هم یکسری سوال مثل آفیسرهای اسکیل ورکر پرسید تا توانایی زبان ما رو بسنجه.

Junior Member

سلام دوستان
    من چند تا سوال داشتم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم نامزد من 5 سال مربی و ناجی شنا هست که 1 سالش با بیمه میباشد. مدرک مربی درجه 2 و ناجی بین المللی داره و عضو فدراسیون شنا هست لیسانس برق و در حال حاضر در حال دفاع پایان نامه ارشد مدیریت صنعتی
    سوالم اینه با تدریس خصوصی و کارمند استخر بودن خود اشتغال به حساب میاد یا نه؟
    مدرک لیسانس یا ارشد برای محاسبه امتیاز مرتبط نیست چی میشه؟
    من از چند وکیل پرسیدم میگن مثلا علی دایی میتونه نه یه مربی معمولی یکی دیگه ام گفت باید ریز نمرات درسی ورزشی داشته باشه.به نظرتون چی کار کنیم؟

Junior Member

یک سوال دیگه:
    کسی میدونه کی پرونده ها باز میشن؟ با اول ژانویه فدرال برای سکیل ورکر خوداشتغالی هم باز میشه؟ کبکش کی شروع میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)