صفحه 50 از 381 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط happydolphins نمایش پست ها
    من گواهی ثابقه کار و قرارداد سلف ایمپلود کار از چند شرکت در سربرگ آنها و مهر آنها به فارسی و انگلیسی را دارم. این گواهی ها در سربرگ شرکت و به زبان انگلیسی هست. یکی از دوستان به من گفتن که چون گواهی ها به زبان انگلیسی هست سفارت کاناد قبول نمیکنه و با دید شک به این گواهی ها نگاه خواهد کرد و در نتیجه ثایقه کارم را قبول نمی کنند. گفتن که گواهی ها را به زبان فارسی بگیرم و بدم ترجمه کنن. آیا همچین چیزی حقیقت داره که به گواهی های تایپ شده به انگلیسی به دید شک و تردید نگاه می کنن؟
    گواهی های داخل کشور حتما باید تایید دادگستری و وزارت خارجه بشه، و مسلما دادگستری متن انگلیسیو تایید نمیکنه. و طبق گفته سایت مهاجران کانادا حتما باید گواهی ها به تایید دادگستری یا هر ارگان اصلحی برسه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samre نمایش پست ها
    با سلام.
    تا اونجا که متوجه شدم بیشتر کسانی که تا کنون از این روش جواب گرفتند از خود اشتغالی کبک اقدام کردند. آیا کسی از طریق خود اشتغالی فدرال به جواب رسیده ؟ دارم شک می کنم که نکنه مسیر فدرال غیر ممکن و محاله! یا هیچ کس اقدام نمی کنه؟! ممنون می شم پاسخ بدید.
    با سلام دوست عزیز،من از طریق خوداشتغالی فدرال اقدام کردم و فایل نامبرم اومد.شهر انتخابیم هم تورنتو بود.
    ارسال مدارک: 2014.08 -- فایل نامبر: 2014.11 -- آپدیت :2016.05 -- آپدیت دوم : 2017.02 medical exam:2018.05
    Pass request :7.2018

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samre نمایش پست ها
    با سلام.
    تا اونجا که متوجه شدم بیشتر کسانی که تا کنون از این روش جواب گرفتند از خود اشتغالی کبک اقدام کردند. آیا کسی از طریق خود اشتغالی فدرال به جواب رسیده ؟ دارم شک می کنم که نکنه مسیر فدرال غیر ممکن و محاله! یا هیچ کس اقدام نمی کنه؟! ممنون می شم پاسخ بدید.
    سلام دوست عزیز.. من سه هفته پیش با اطلاعاتی که جمع کردم به دوستان اعلام کردم که اگه رزومه و شهرت کاری قوی ندارین به نظر من اقدام نکنیین از این روش و وقت و پولتونو دور نریزین..!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahale نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز،من از طریق خوداشتغالی فدرال اقدام کردم و فایل نامبرم اومد.شهر انتخابیم هم تورنتو بود.
    متشکرم از پاسختون. و امیدوارم خیلی زود به مراحل بعدی برسید. شما خودتون کسی رو می شناسید که از این طریق رفته باشه؟ یا ریسک اقدام رو پذیرفتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mosdef نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.. من سه هفته پیش با اطلاعاتی که جمع کردم به دوستان اعلام کردم که اگه رزومه و شهرت کاری قوی ندارین به نظر من اقدام نکنیین از این روش و وقت و پولتونو دور نریزین..!!!!
    از اینکه پاسخ دادید متشکرم. می تونم بپرسم چطور به این نتیجه رسیدید یعنی کسی رو دیدید که جواب منفی گرفته و درخواستش رد شده چون شهرت نداشته؟ یا شما هم هنوز کسی رو که جواب گرفته باشید ندیدید؟
    منظورم اینه که چیزی که مسلمه این روضش تا امسال پروسه خیلی طولانی داشته و خوب کسانی که شهرت دارند می تونن خیلی سرعت کار رو بالا ببرند ولی اینکه کلا به خاطر عدم شهرت رد بشه تقاضا یه چیز دیگه و البته خیلی مهمه.
    بازم متشکر اگر جواب بدید

Junior Member

دوستان عزیز،اگه مطالعه دقیقی تو این فروم کرده باشید،میبینید کسانی بودند که با این روش رفتند.البته خیلی کم.
    دقت کردید که این روش با بقیه روشها خیلی فرق داره .مثلا مدرک زبان نمیخوان یا ازتون میپرسه اگه بخواید میتونید مترجم هم موقه ی مصاحبه داشته باشید.
    بعد تعداد کسانی که از این روش اقدام کردند خیلی کمه.در ضمن در روش قدیم مرحله به مرحله مدارک رو میگرفتن ولی الان همه ی مدارک رو میگیرن.اینها همه دلیل بر اینه که در این روش اقبال عمومی کمه.و پر ریسک
    بعله من به شخصه ریسکشو پذیرفتم.و چون پتاسیلش رو دارم خواستم این راهو امتحان کنم.
    من یک بار پروندم برگشت و دوباره ایراد رو برطرف کردم و فرستادم .و در نهایت جوابمو دادن.من به شخصه امیدوارم و میخوام امید داشته باشم.
    ارسال مدارک: 2014.08 -- فایل نامبر: 2014.11 -- آپدیت :2016.05 -- آپدیت دوم : 2017.02 medical exam:2018.05

Junior Member

دوستان عزیز،اگه مطالعه دقیقی تو این فروم کرده باشید،میبینید کسانی بودند که با این روش رفتند.البته خیلی کم.
    دقت کردید که این روش با بقیه روشها خیلی فرق داره .مثلا مدرک زبان نمیخوان یا ازتون میپرسه اگه بخواید میتونید مترجم هم موقه ی مصاحبه داشته باشید.
    بعد تعداد کسانی که از این روش اقدام کردند خیلی کمه.در ضمن در روش قدیم مرحله به مرحله مدارک رو میگرفتن ولی الان همه ی مدارک رو میگیرن.اینها همه دلیل بر اینه که در این روش اقبال عمومی کمه.و پر ریسک
    بعله من به شخصه ریسکشو پذیرفتم.و چون پتاسیلش رو دارم خواستم این راهو امتحان کنم.
    من یک بار پروندم برگشت و دوباره ایراد رو برطرف کردم و فرستادم .و در نهایت جوابمو دادن.من به شخصه امیدوارم و میخوام امید داشته باشم.
    دوست عزیز
    من فرمامو امروز فرستادم. فقط یه سوال برام پیش اومده. توی فرم schedule 6A که در مورد بیزنس نوشته من قسمت بیزنس رو خالی گذاشتم. قسمت دارایی ها و سرمایه گذاری ها رو هم خالی گذاشتم. آیا لازم بود طبق اون قسمت آخر فرم که گفته یه کاغذ اضافه بزارید و توضیح دهید از کجا این سرمایه هارو آوردید منم مینوشتم؟ من ننوشتم. احتمالش هست برگشت بوخوره؟
    و اینکه رنگ امضای فرم ها که مهم نیست. درسته؟
    سپاس

Junior Member

یعنی لازمه همین الان اثبات کنم که اون مبلغ دارایی رو دارم تو حسابم یا از کجا میخوام بیارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkn نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من فرمامو امروز فرستادم. فقط یه سوال برام پیش اومده. توی فرم schedule 6A که در مورد بیزنس نوشته من قسمت بیزنس رو خالی گذاشتم. قسمت دارایی ها و سرمایه گذاری ها رو هم خالی گذاشتم. آیا لازم بود طبق اون قسمت آخر فرم که گفته یه کاغذ اضافه بزارید و توضیح دهید از کجا این سرمایه هارو آوردید منم مینوشتم؟ من ننوشتم. احتمالش هست برگشت بوخوره؟
    و اینکه رنگ امضای فرم ها که مهم نیست. درسته؟
    سپاس
    دوست عزیز،چرا خالی گذاشتید؟قسمت بیزنس مربوط به همون موضوعی هست که شما بخاطرش پروندتونو فرستادید.مگه خود اشتغال نیستید؟شغلتون چیه؟چند درصدش مال شماست وارزش بیزنستون الان چقدره.
    بعد مطمعنا اگه دارایی هاتونو مینوشتید ،به پروندتون کمک میکرد.وقتی ننوشتید یعنی دارایی خاصی ندارید و این نکته مثبتی واسه پروندتون نیست!
    اگر هم جا کم میاوردید و یا فک میکردید که لازمه که راجبه فلان بیزنسم بیشتر توضیح بدم،یه ورق ضمیمش میکردید.
    کلا اگه کاملترین پروندرو بفرستید ،قطعا بهتره.
    در مورد رنگ امضا هم چیزی نمیدونم.من یه خودکار آبی برداشتم و امضا کردم.

Junior Member

دوست عزیز،چرا خالی گذاشتید؟قسمت بیزنس مربوط به همون موضوعی هست که شما بخاطرش پروندتونو فرستادید.مگه خود اشتغال نیستید؟شغلتون چیه؟چند درصدش مال شماست وارزش بیزنستون الان چقدره.
    بعد مطمعنا اگه دارایی هاتونو مینوشتید ،به پروندتون کمک میکرد.وقتی ننوشتید یعنی دارایی خاصی ندارید و این نکته مثبتی واسه پروندتون نیست!
    اگر هم جا کم میاوردید و یا فک میکردید که لازمه که راجبه فلان بیزنسم بیشتر توضیح بدم،یه ورق ضمیمش میکردید.
    کلا اگه کاملترین پروندرو بفرستید ،قطعا بهتره.
    در مورد رنگ امضا هم چیزی نمیدونم.من یه خودکار آبی برداشتم و امضا کردم.
    دوست عزیز
    شغل من نوازندگی موسیقی توی گروه ها و استودیوهای مختلف و تدریس موسیقی است که توی قسمت Accupation نوشتم. اینا ارزش سهامی نداره که من بخوام بنویسم چند درصدش مال من هست یا نیست که توی قسمت بیزنس بنویسم.
    با این اوصاف بعد از دادن فایل نامبر امکان ایمیل زدن به دفتر مهاجرت هست که بشه آپدیت کرد اطلاعاتو؟ یا توضیح بدی اشتباهی نوشتی؟
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)