صفحه 51 از 381 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkn نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شغل من نوازندگی موسیقی توی گروه ها و استودیوهای مختلف و تدریس موسیقی است که توی قسمت Accupation نوشتم. اینا ارزش سهامی نداره که من بخوام بنویسم چند درصدش مال من هست یا نیست که توی قسمت بیزنس بنویسم.
    با این اوصاف بعد از دادن فایل نامبر امکان ایمیل زدن به دفتر مهاجرت هست که بشه آپدیت کرد اطلاعاتو؟ یا توضیح بدی اشتباهی نوشتی؟
    سپاس
    دوست عزیز،فایل نامبر تحت عنوان یک ایمیل میاد که توش گفته اگه تغییرات خواصی دارید بهمون اطلاع بدید.از جمله بدنیا اومدن بچه یا ازدواج کردن.در مجموع انشا الله که پروندتون ردیف میشه اونوقت موقه مصاحبه همه ی این موضوعاتو به افسر بگید.
    ارسال مدارک: 2014.08 -- فایل نامبر: 2014.11 -- آپدیت :2016.05 -- آپدیت دوم : 2017.02 medical exam:2018.05
    Pass request :7.2018

Junior Member

با سلام.از اونجا که همه ی ماهایی که پروندمونو فرستادیم ،در مرحله ی اول باید منتظر فایل نامبر باشیم،گفتم شاید متن ایمیل cic برای دوستان مفید باشه:

FEDERAL SKILLED WORKER
    CENTRALIZED INTAKE OFFICE
    P.O. BOX 7200
    SYDNEY, NS B1P 0A9

name
    address

25 November 2014

UCI:
    * X *
    Application:
    * X *

Quote these numbers when corresponding with our office.

This is an automated message. Please DO NOT RESPOND to this message.

Name,

This confirms that your application for permanent residence in Canada under the Self-Employed program has been received by Citizenship and Immigration Canada (CIC) on
    2014/08/18.

Your application has been forwarded to the mission in ANKARA.

When should I contact CIC?
    You must notify CIC of any changes to your application. Examples of changes include:
    Changes in your personal circumstances, such as birth or adoption of a child, a marriage or a divorce
    Change of contact information (e-mail, mailing address, telephone number)
    Appointment or change of immigration representative or designated individual
    Decision to withdraw your application
    To notify CIC of changes to your application, visit www.cic.gc.ca/english/information/offices/missions.asp, select the mission to which your application has been forwarded and follow the directions for Case Specific Enquiry.
    When will CIC contact me?
    CIC will contact you if we require additional information, documents, or an interview. For general guidance on what to expect, you can visit
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...oyed/index.asp

and consult the ``After Applying`` section of the instruction guide associated with the application form you used.

How do I check the status of my application?
    You may use either the Unique Client Identifier (UCI) or Application Number above to check the status of your application on the CIC website. Please visit www.cic.gc.ca/english and in the I Need To ... section on the right-hand side of the page, select Check application status.

How long will it take to process my application?
    Processing times vary. You can consult the processing times for reference at: www.cic.gc.ca/english/information/times
    Please be aware that answering e-mails takes time away from processing applications. For this reason, unless your application has exceeded normal processing times, please limit your correspondence to notifying us of changes in your application.

How can I prepare for immigration to Canada?
    Please consult the following resources about settlement in Canada: For information on language assessment and training, visit www.cic.gc.ca/english/newcomers/before-language-training.asp
    For information on employment, visit http://www.credentials.gc.ca/ and http://www.workingincanada.gc.ca/
    For information on housing, education, health, important documents, and other topics, visit www.cic.gc.ca/english/newcomers
    We trust that this information concerning your application for permanent residence in Canada is helpful.

http://www.cic.gc.ca/

Thank you for your interest in Canada.

LLF
    Service Delivery Clerk
    Citizenship and Immigration
    Centralized Intake Office
    Sydney, Nova Scotia
    ارسال مدارک: 2014.08 -- فایل نامبر: 2014.11 -- آپدیت :2016.05 -- آپدیت دوم : 2017.02 medical exam:2018.05
    Pass request :7.2018

Junior Member

راستی چجوری میشه کسیو به عنوان حامی در کانادا معرفی کنی در این روش؟ اینکه مثلا وقتی رسیدی اسکان موقت داری، یا کسی ساپورت مالی میکنه؟

گواهی های داخل کشور حتما باید تایید دادگستری و وزارت خارجه بشه، و مسلما دادگستری متن انگلیسیو تایید نمیکنه. و طبق گفته سایت مهاجران کانادا حتما باید گواهی ها به تایید دادگستری یا هر ارگان اصلحی برسه.
    تا اونجا که من می دونم هر مدرکی رو باید مهر رسمی بزنین. ساده ترین مهر رسمی که می تونید جور کنید، مهر کپی برابر اصل هست که در محضرها به سادگی انجام میدین. احتمالا با خوردن مهر برابر اصل، بتونین از طریق دارالترجمه مهر دادگستری هم بزنین. این مشکلی هست که از طریق دارالترجمه رسمی می تونید پیگیری کنید و به نتیجه برسونین.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

راستی چجوری میشه کسیو به عنوان حامی در کانادا معرفی کنی در این روش؟ اینکه مثلا وقتی رسیدی اسکان موقت داری، یا کسی ساپورت مالی میکنه؟
    فکر می کنم این مورد رو زمان مصاحبه می تونین مطرح کنین. چون حتی اگر پرونده تون ضعیف هم باشه، حتما به مصاحبه دعوت می شین و اونجا می تونین با صحبت کردن، آفیسر رو متقاعد کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    فکر می کنم این مورد رو زمان مصاحبه می تونین مطرح کنین. چون حتی اگر پرونده تون ضعیف هم باشه، حتما به مصاحبه دعوت می شین و اونجا می تونین با صحبت کردن، آفیسر رو متقاعد کنین.
    ااااا. چه خوب. مرسی از راهنماییت

باسلام.برادر من حدود ده سالی هست که در زمینه عکاسی فعالیت داره و آتلیه عکاسی داره.خانمش هم فوق لیسانس تربیت بدنی داره و چهار پنج سالیه توی مدارس به عنوان مربی ورزشی مشغول به فعالیته.
    آیا شرایطشون برای استفاده از این روش دریافت اقامت مناسب هست یا خیر.
    اگه بخوان خودشون بدون وکیل اقدام کنن به چه صورتی باید عمل کنن.
    ممنون از راهنماییتون.
    ویرایش توسط youngstring : December 21st, 2014 در ساعت 03:23 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط youngstring نمایش پست ها
    باسلام.برادر من حدود ده سالی هست که در زمینه عکاسی فعالیت داره و آتلیه عکاسی داره.خانمش هم فوق لیسانس تربیت بدنی داره و چهار پنج سالیه توی مدارس به عنوان مربی ورزشی مشغول به فعالیته.
    آیا شرایطشون برای استفاده از این روش دریافت اقامت مناسب هست یا خیر.
    اگه بخوان خودشون بدون وکیل اقدام کنن به چه صورتی باید عمل کنن.
    ممنون از راهنماییتون.
    قدم اول جمع آوری قراردادهای کاری هست. جمع مدت قراردادهای برادرتون یا خانومشون باید در پنج سال اخیر حداقل دوسال بشه. در نظر داشته باشید منظور از قرارداد ، قرارداد استخدامی با حقوق ثابت ماهیانه نیست. باید قرارداد به نحوی بیان کننده "خرید و فروش خدمات هنری" و یا ورزشی باشه. مثلا داداشتون برای مثلا فلان شرکت یا اداره، طی مدت 2 ماه، 20 تا عکس صنعتی گرفته و تحویل داده. منظور اینجور قراردادهاست.

Junior Member

دوستان اگه از این طریق شخصی ریجکت بشه میتونه بلافاصله بعدش اقدام کنه دوباره از همین روش؟

سلام خسته نباشید ممنون از راهنماییتون
    من فوق لیسانس تربیت بدنی با مدرک مربیگری بسکتبال دررجه 3 و دو مربیگری دیگه هستم تو هییت بسکتبال فعال بودم و هییت تایید میکنه منو و شوهرم نیز عکاس حرفه ایه و آتلیه داره و 5 سال. به صورت رسمی کار میکنه می خوام ببینم مدارکمون کافیه میشه امید داشت و از ابتدا چیکار باید بکنیم ممنون در ضمن به عنوان استاد دانشگاه نیز در رشته خودم تدریس میکنم همچنین در مدارس ولی رسمی نیستم سابقه کار حساب میشه یا نه؟الان 6 سال دارم کار میکنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)