صفحه 52 از 381 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط skordiborojeni نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید ممنون از راهنماییتون
    من فوق لیسانس تربیت بدنی با مدرک مربیگری بسکتبال دررجه 3 و دو مربیگری دیگه هستم تو هییت بسکتبال فعال بودم و هییت تایید میکنه منو و شوهرم نیز عکاس حرفه ایه و آتلیه داره و 5 سال. به صورت رسمی کار میکنه می خوام ببینم مدارکمون کافیه میشه امید داشت و از ابتدا چیکار باید بکنیم ممنون در ضمن به عنوان استاد دانشگاه نیز در رشته خودم تدریس میکنم همچنین در مدارس ولی رسمی نیستم سابقه کار حساب میشه یا نه؟الان 6 سال دارم کار میکنم
    سلام. به نظر میرسه هم شما و هم همسرتون بتوانید از این روش اقدام کنید. ولی باید بتوانید قرارداد کارهایتان را جور کنید. تاریخ، و مدت قرارداد و همچنین نوع قرارداد خیلی اهمیت دارد. نباید بصورت حقوق بگیر کار کرده باشید. همچنین درآمدتان از قراردادهایتان مناسب باشد.

این خلاصه را مطالعه کنید:

از نظر قانون مهاجرت کانادا ، ورزشکار خوداشتغال کسی است که در پنج سال قبل از زمان امضای فرم های مهاجرتی خود حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشد:

• دو سال تمام فعالیت خوداشتغالی در زمینه فعالیت های ورزشی (یعنی منبع درآمد وی از این راه بوده است و در ضمن کارمند نبوده است)
    • دو سال تمام فعالیت های ورزشی در سطح بین المللی
    • یک سال تمام خود اشتغالی در زمینه فعالیت های ورزشی به اضافه یک سال تمام فعالیت های ورزشی در سطح بین المللی

همچنین این فرد باید نشان دهد که قصد وی پس از ورود به کانادا ادامه فعالیت های خوداشتغالانه Self-employment است. البته الزامی نیست که بعد از ورود حتما همین کار را ادامه دهید اما لازم است بواسطه بیزینس پلنی که همراه مدارک می فرستید بگویید می خواهم این کار را بکنم بعد که رسیدین، یه کم تلاش کنید بعد بگین نشد و اونوقت هر کاری خواستید بکنید. چون قانون Misrepresentation یا جعل و پنهان کاری براتون صدق نکنه.

ضمنا باید جمع امتیازتان حداقل 35 بشود؟ که خیلی سخت نیست و این نحوه محاسبه امتیاز است:

• تحصیلات تا ۲۵ امتیاز
    • سابقه کار تا ۳۵ امتیاز
    • سن تا ۱۰ امتیاز
    • آشنایی به زبان انگلیسی یا فرانسه تا ۲۴ امتیاز
    • سازگاری (انطباق پذیری) تا ۶ امتیاز

ضمنا پرسیده بودین تدریس هم سابقه محسوب میشه یانه، بله تدریس هم فعالیت خوداشتغالی محسوب میشه اما توجه داشته باشید که برای آن باید قرارداد داشته باشید و در آن قرارداد تاریخ و رقم دستمزد کاملا مشخص باشد و دستمزد خوبی هم باشد. یعنی به راحتی با آن توانسته باشید گذران عمر کنید. در غیر اینصورت صرفا رزومه محسوب میشه و با اون نمی توانید بازه زمانی فعالیت تان را افزایش دهید. (منظورم شرط حداقل دوسال از پنج سال است)
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    سلام. به نظر میرسه هم شما و هم همسرتون بتوانید از این روش اقدام کنید. ولی باید بتوانید قرارداد کارهایتان را جور کنید. تاریخ، و مدت قرارداد و همچنین نوع قرارداد خیلی اهمیت دارد. نباید بصورت حقوق بگیر کار کرده باشید. همچنین درآمدتان از قراردادهایتان مناسب باشد.

این خلاصه را مطالعه کنید:

از نظر قانون مهاجرت کانادا ، ورزشکار خوداشتغال کسی است که در پنج سال قبل از زمان امضای فرم های مهاجرتی خود حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشد:

• دو سال تمام فعالیت خوداشتغالی در زمینه فعالیت های ورزشی (یعنی منبع درآمد وی از این راه بوده است و در ضمن کارمند نبوده است)
    • دو سال تمام فعالیت های ورزشی در سطح بین المللی
    • یک سال تمام خود اشتغالی در زمینه فعالیت های ورزشی به اضافه یک سال تمام فعالیت های ورزشی در سطح بین المللی

همچنین این فرد باید نشان دهد که قصد وی پس از ورود به کانادا ادامه فعالیت های خوداشتغالانه Self-employment است. البته الزامی نیست که بعد از ورود حتما همین کار را ادامه دهید اما لازم است بواسطه بیزینس پلنی که همراه مدارک می فرستید بگویید می خواهم این کار را بکنم بعد که رسیدین، یه کم تلاش کنید بعد بگین نشد و اونوقت هر کاری خواستید بکنید. چون قانون Misrepresentation یا جعل و پنهان کاری براتون صدق نکنه.

ضمنا باید جمع امتیازتان حداقل 35 بشود؟ که خیلی سخت نیست و این نحوه محاسبه امتیاز است:

• تحصیلات تا ۲۵ امتیاز
    • سابقه کار تا ۳۵ امتیاز
    • سن تا ۱۰ امتیاز
    • آشنایی به زبان انگلیسی یا فرانسه تا ۲۴ امتیاز
    • سازگاری (انطباق پذیری) تا ۶ امتیاز

ضمنا پرسیده بودین تدریس هم سابقه محسوب میشه یانه، بله تدریس هم فعالیت خوداشتغالی محسوب میشه اما توجه داشته باشید که برای آن باید قرارداد داشته باشید و در آن قرارداد تاریخ و رقم دستمزد کاملا مشخص باشد و دستمزد خوبی هم باشد. یعنی به راحتی با آن توانسته باشید گذران عمر کنید. در غیر اینصورت صرفا رزومه محسوب میشه و با اون نمی توانید بازه زمانی فعالیت تان را افزایش دهید. (منظورم شرط حداقل دوسال از پنج سال است)
    ممنونم,بعد از جمع اوری مدارک باید چیکار کنم؟

ممنونم,بعد از جمع اوری مدارک باید چیکار کنم؟
    در سایت مهاجرت، نحوه تشکیل پرونده و ارسال آن را قدم به قدم توضیح داده است. چندین فرم هست که باید پر کنید. مدارک اصلی که گفته و مدارک سابقه و غیره همه باید ترجمه رسمی بشوند و مبلغی رو هم بعنوان هزینه تشکیل پرونده باید پرداخت کنید. دوستانی که شخصا و بدون وکیل اقدام به ارسال پرونده کرده اند بهتر می توانند در این زمینه راهنمایی کنند. فقط در نظر داشته باشید که مدارک را یکجا و بصورت کامل بفرستید. همینجوریش 4 سال طول می کشه وای به اینکه نقص پرونده هم داشته باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    در سایت مهاجرت، نحوه تشکیل پرونده و ارسال آن را قدم به قدم توضیح داده است. چندین فرم هست که باید پر کنید. مدارک اصلی که گفته و مدارک سابقه و غیره همه باید ترجمه رسمی بشوند و مبلغی رو هم بعنوان هزینه تشکیل پرونده باید پرداخت کنید. دوستانی که شخصا و بدون وکیل اقدام به ارسال پرونده کرده اند بهتر می توانند در این زمینه راهنمایی کنند. فقط در نظر داشته باشید که مدارک را یکجا و بصورت کامل بفرستید. همینجوریش 4 سال طول می کشه وای به اینکه نقص پرونده هم داشته باشین.
    بازم ممنون از لطفتون.یه سوال دیگه هم دارم ما تا کی میتونیم مدارکو بفرستیم؟

Junior Member

کسی کبک اقدام کرده ؟ظاهرا کبک 100 هزار دلار هم پول می خواد اینو چجوری باید نشون داد

بازم ممنون از لطفتون.یه سوال دیگه هم دارم ما تا کی میتونیم مدارکو بفرستیم؟
    تا وقتی که این روش مهاجرتی برقراره می تونین بفرستین. هر چه زودتر بهتر، چون معمولا بدون اطلاع قبلی کیس رو می بندن. مثلا پارسال روش مهاجرتی سرمایه گذاری بعد از سالها برقراری، ناگهان بسته شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط zixae نمایش پست ها
    کسی کبک اقدام کرده ؟ظاهرا کبک 100 هزار دلار هم پول می خواد اینو چجوری باید نشون داد
    چندتا از دوستان همین فروم، که از روش خوداشتغالی کبک اقدام کرده بودند، چند ماه پیش کارشان به سرانجام رسید و رفتن. بعد از اخبار قبولی، دیگر خبری ازشون نشنیدیم. امیدواریم سری به فروم بزنن و راهنمایی کنن.

من کبک اقدام کردم و منتظر مدیکال هستم . 100 هزار دلار دارایی باید نشون بدی مثلا ملک و خونه .
    خود اشتغالی کبک
    Interview May 2012 Montreal - CSQ May 2012
    FFN 2012 july 12 - UPDATE OCT 2015 - MEDICAL 4 JAN 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط BASAAMAD نمایش پست ها
    من کبک اقدام کردم و منتظر مدیکال هستم . 100 هزار دلار دارایی باید نشون بدی مثلا ملک و خونه .
    سلام.
    بنظر می رسه جریان بررسی پرونده های کبک سریع تر از فدرال پیش میره. می تونم بپرسم زمان ارسال پرونده، زمان دریافت فایل نامبر و زمان دعوت شدنتان به مصاحبه کی بوده؟ و در مصاحبه چه سوالهایی مطرح کردند؟

Junior Member

با سلام
    من حدود 3 سال مربی باشگاه هستم ولی مدرک مربی گری ندارم.الان برای آزمون تافل ثبت نام کردم برای تحصیل ولی متوجه شدم که مهاجرت هم جزو گزینهای من است.میتوانم نمره ای بین 6-7 در ایلتس بگیرم.
    حال سوال من این است که آیا من برای اقدام از طریق خود اشتغالی نیاز به مدرک مربی گری دارم و اینکه چگونه باید ثابت کنم که 3سال سابقه کار دارم چون هیچ مدرکی که من 3 سال شاغل بودم ندارم.
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)