صفحه 53 از 381 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط follower نمایش پست ها
    با سلام
    من حدود 3 سال مربی باشگاه هستم ولی مدرک مربی گری ندارم.الان برای آزمون تافل ثبت نام کردم برای تحصیل ولی متوجه شدم که مهاجرت هم جزو گزینهای من است.میتوانم نمره ای بین 6-7 در ایلتس بگیرم.
    حال سوال من این است که آیا من برای اقدام از طریق خود اشتغالی نیاز به مدرک مربی گری دارم و اینکه چگونه باید ثابت کنم که 3سال سابقه کار دارم چون هیچ مدرکی که من 3 سال شاغل بودم ندارم.
    ممنون.
    باید دید مدرک دانشگاهیتون چیه، اگر نا مرتبط با کارتون هست بهتر بود که مدرک مربیگری داشته باشید. برای اثبات کارتون حتما باید قرارداد کاری داشته باشین. اونجاهایی که کار کردین باید بهتون بدن گواهی کارتونو یا سوری قرارداد تنطیم کنید. اگر هم گواهی گرفتین باید ذکر بشه که چند ساعت کار میکردین و چقد میگرفتین.

مشخصات پرونده من :
    Interview : may 2012 -Montreal
    CSQ : May 2012
    FFN 2012-july-12

مصاحبه من سه ساعت طول کشید و از همه چیز سوال کردن که اینجا نمیشه همشو توضیح داد . حتما وکیل بگیرید
    خود اشتغالی کبک
    Interview May 2012 Montreal - CSQ May 2012
    FFN 2012 july 12 - UPDATE OCT 2015 - MEDICAL 4 JAN 2016

Junior Member

با سلام من فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی هستم هم دارای سابقه تدریس و هم مترجم شرکت به مدت 5 سال هستم آیا با توجه یه این سابقه کار میتونم برای این روش اقدام کنم؟ شرایط مترجمان به چه صورت باید باشد؟ خواهش میکنم راهنمایی فرمایید. ممنون
    ویرایش توسط Mary30 : December 27th, 2014 در ساعت 02:19 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BASAAMAD نمایش پست ها
    مشخصات پرونده من :
    Interview : may 2012 -Montreal
    CSQ : May 2012
    FFN 2012-july-12

مصاحبه من سه ساعت طول کشید و از همه چیز سوال کردن که اینجا نمیشه همشو توضیح داد . حتما وکیل بگیرید
    با سلام دوست عزیز،ممنون از اطلاعاتتون.چند سوال.
    تاریخ ارسال پرونتون؟
    تاریخ دریافت فایل نامبرتون؟
    و اینکه توضیحاتی در این باره که چرا حتما وکیل بگیریم؟
    و در آخر میدونم کار سختیه ولی خیلی زیاد میتونه واسه من و دوستان مفید باشه که توضیحات مفصل تری از جلسه مصاحبتون در اختیارمون بذارید.مثلا از کجا شرو کردن و چیا گفتن و کلا چی گذشت!
    ارسال مدارک: 2014.08 -- فایل نامبر: 2014.11 -- آپدیت :2016.05 -- آپدیت دوم : 2017.02 medical exam:2018.05
    Pass request :7.2018

نقل قول نوشته اصلی توسط bahale نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز،ممنون از اطلاعاتتون.چند سوال.
    تاریخ ارسال پرونتون؟
    تاریخ دریافت فایل نامبرتون؟
    و اینکه توضیحاتی در این باره که چرا حتما وکیل بگیریم؟
    و در آخر میدونم کار سختیه ولی خیلی زیاد میتونه واسه من و دوستان مفید باشه که توضیحات مفصل تری از جلسه مصاحبتون در اختیارمون بذارید.مثلا از کجا شرو کردن و چیا گفتن و کلا چی گذشت!

تاریخ ارسال پرونده و دریافت فایل نامبر اولیه کبک رو وکیلم میدونه و من الان نمیدونم . البته مهم اینه که حدودا بعد از یک تا یکسال و نیم بعد از دریافت فایل نامبر کبک قرار مصاحبه میزارن . مصاحبه هم بستگی به شانس داره که آفیسرتون باتجربه باشه یا نه . آفیسر من یک خانم ظاهرا کم تجربه بود و برای همین تمام جزئیات رو چک کرد . کلا مصاحبه به چند قسمت کلی تقسیم میشه . یه قسمت چک کردن اصل مدارک شناسایی با چیزایی که شما فرستادین و تو پرونده هست . قسمت دوم چک کردن اینکه شما به شغلتون اشراف دارید . شواهدی و سوالاتی بسیار دقیق و هوشمندانه از حرفه ای که ادعا کردید در اون خود اشتغال هستید ، هم از نظر تسلط حرفه ای و کاری و هم از نظر جنبه درآمدی و بیزینسی شغلتون و نحوه جلب مشتری و . . . در ایران . قسمت بعدی چک کردن دریافتی های پولی از مشتریهاتون و نحوه دریافت پول و شواهد بانکی دریافتها و چک کردن حسابها با قراردادهای کاری و زمان دریافت پولها . قسمت بعد ثابت کردن اینکه دو سال (بصورت پیوسته) در حرفه تون پول درآوردید که اثباتش تخصصیه . یعنی اینکه مثلا اگر شما نقاش باشید و گفته باشید من توی دو سال گذشته بیست تا تابلو کشیدم و فروختم اونها جداول و استانداردهایی دارن که شاید نشون بده بیست تا تابلو تو اون سبکی که شما میکشید یکسال بیشتر زمان نمیخواد پس شما رد میشید . قسمت بعدی نشون دادن اینکه شما 100000 دلار کانادا دارایی دارید و مهمتر اینکه آن را به چه صورت بدست آوردید . یعنی باید نشون بدید از کجا این پول رد درآوردید یا مثلا اگر پدرتون بهتون یک خونه داده خودش از کجا آورده . خلاصه هر کدوم از اینهایی که گفتم یه سری جوابها و شواهد حقوقی و استاندارد داره که فقط یک وکیل خوب میتونه اینکار رو انجام بده و کار هر وکیلی هم نیست . البته شاید تجربه من خیلی سخت بوده ولی بهرحال برای من تمام مراحل فوق انجام شد . موفق باشید
    خود اشتغالی کبک
    Interview May 2012 Montreal - CSQ May 2012
    FFN 2012 july 12 - UPDATE OCT 2015 - MEDICAL 4 JAN 2016

کسی تا حالا به عنوان مترجم واسه این روش اقدام کرده؟ چه شرایطی برای اثبات لازمه جز اینکه گواهی کار داشته باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary30 نمایش پست ها
    با سلام من فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی هستم هم دارای سابقه تدریس و هم مترجم شرکت به مدت 5 سال هستم آیا با توجه یه این سابقه کار میتونم برای این روش اقدام کنم؟ شرایط مترجمان به چه صورت باید باشد؟ خواهش میکنم راهنمایی فرمایید. ممنون
    با سلام، این روش مختص سه گروه می باشد. ورزشکاران، هنرمندان و کشاورزان. خوشبختانه مترجمی در گروه اسکیل ورکر قرار دارد که روش ساده تر و سریعتری می باشد. در آن گروه شرایط خود را برای کسب امتیاز محک بزنید.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz1365 نمایش پست ها
    کسی تا حالا به عنوان مترجم واسه این روش اقدام کرده؟ چه شرایطی برای اثبات لازمه جز اینکه گواهی کار داشته باشیم؟
    با سلام، در عنوان مترجم باید از روش اسکیل ورکر اقدام کنید. مترجمی شامل رشته های این روش نمی باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط BASAAMAD نمایش پست ها
    تاریخ ارسال پرونده و دریافت فایل نامبر اولیه کبک رو وکیلم میدونه و من الان نمیدونم . البته مهم اینه که حدودا بعد از یک تا یکسال و نیم بعد از دریافت فایل نامبر کبک قرار مصاحبه میزارن . مصاحبه هم بستگی به شانس داره که آفیسرتون باتجربه باشه یا نه . آفیسر من یک خانم ظاهرا کم تجربه بود و برای همین تمام جزئیات رو چک کرد . کلا مصاحبه به چند قسمت کلی تقسیم میشه . یه قسمت چک کردن اصل مدارک شناسایی با چیزایی که شما فرستادین و تو پرونده هست . قسمت دوم چک کردن اینکه شما به شغلتون اشراف دارید . شواهدی و سوالاتی بسیار دقیق و هوشمندانه از حرفه ای که ادعا کردید در اون خود اشتغال هستید ، هم از نظر تسلط حرفه ای و کاری و هم از نظر جنبه درآمدی و بیزینسی شغلتون و نحوه جلب مشتری و . . . در ایران . قسمت بعدی چک کردن دریافتی های پولی از مشتریهاتون و نحوه دریافت پول و شواهد بانکی دریافتها و چک کردن حسابها با قراردادهای کاری و زمان دریافت پولها . قسمت بعد ثابت کردن اینکه دو سال (بصورت پیوسته) در حرفه تون پول درآوردید که اثباتش تخصصیه . یعنی اینکه مثلا اگر شما نقاش باشید و گفته باشید من توی دو سال گذشته بیست تا تابلو کشیدم و فروختم اونها جداول و استانداردهایی دارن که شاید نشون بده بیست تا تابلو تو اون سبکی که شما میکشید یکسال بیشتر زمان نمیخواد پس شما رد میشید . قسمت بعدی نشون دادن اینکه شما 100000 دلار کانادا دارایی دارید و مهمتر اینکه آن را به چه صورت بدست آوردید . یعنی باید نشون بدید از کجا این پول رد درآوردید یا مثلا اگر پدرتون بهتون یک خونه داده خودش از کجا آورده . خلاصه هر کدوم از اینهایی که گفتم یه سری جوابها و شواهد حقوقی و استاندارد داره که فقط یک وکیل خوب میتونه اینکار رو انجام بده و کار هر وکیلی هم نیست . البته شاید تجربه من خیلی سخت بوده ولی بهرحال برای من تمام مراحل فوق انجام شد . موفق باشید
    ممنون از پاسخ جامعی که دادید.
    ظاهرا داشتن مدرک زبان در این روش مهم نیست. آیا در جلسه مصاحبه، شما خودتان پاسخ می دادید یا مترجم با خود برده بودید؟ منظورم اینه که با چه سطح زبانی از پس مصاحبه بر می آیید، آیا بردن مترجم بهتر است یا خیر؟

از طریق مترجمی هم از این روش امکان پذیر هست. ولی اگه بتونید از روش اسکیل ورکر اقدام کنید و امتیاز داشته باشین زودتر به نتیجه می رسین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)