صفحه 54 از 381 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ جامعی که دادید.
    ظاهرا داشتن مدرک زبان در این روش مهم نیست. آیا در جلسه مصاحبه، شما خودتان پاسخ می دادید یا مترجم با خود برده بودید؟ منظورم اینه که با چه سطح زبانی از پس مصاحبه بر می آیید، آیا بردن مترجم بهتر است یا خیر؟
    من انگلیسیم بد نیست و دو ترم هم رفتم زبان فرانسه خوندم . فکر میکنم (مطمئن نیستم) هر دو زبان امتیاز آوره که البته من به مدرک زبان نیاز نداشتم و امتیازام بدون دانستن زبان هم کافی بود . من مترجم فرانسه داشتم و اکثرا اون توضیحات را بین من و آفیسر ترجمه میکرد . ولی فکر میکنم (مطمئن نیستم) یک بخش از سوالات رو مخصوصا به هر دو زبان میپرسند و که بتونند امتیازات زبان رو به متقاضی بدن .
    خود اشتغالی کبک
    Interview May 2012 Montreal - CSQ May 2012
    FFN 2012 july 12 - UPDATE OCT 2015 - MEDICAL 4 JAN 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط happydolphins نمایش پست ها
    از طریق مترجمی هم از این روش امکان پذیر هست. ولی اگه بتونید از روش اسکیل ورکر اقدام کنید و امتیاز داشته باشین زودتر به نتیجه می رسین
    حق با دوستمان است، مترجمی نیز شامل این روش می شود. ولی اگر امتیازتان از روش اسکیل ورکر به حداقل مورد نیاز می رسد، بدون شک آن روش را برگزینید. دوستان من که یک سال زودتر از من از طریق اسکیل ورکر اقدام کردن، ویزاشون هم اومده، اما من هنوز منتظر مصاحبه هستم.

مشاغل روش مهاجرتی خود اشتغالی:
    مشاغل حرفه ای کد NOC
    کتابدار ۵۱۱۱
    سرپرست نمایشگاه های هنری، کتابخانه ها و موزه ها ۵۱۱۲
    سرپرست بخش بایگانی ۵۱۱۳
    مولف و نویسنده ۵۱۲۱
    ویرایشگر ۵۱۲۲
    روزنامه نگار ۵۱۲۳
    کارشناس بخش روابط عمومی ۵۱۲۴
    مترجم ۵۱۲۵
    تهیه کننده و کارگردان ۵۱۳۱
    آهنگ ساز و تنظیم کننده ۵۱۳۲
    نوازنده و خواننده ۵۱۳۳
    هنرپیشه و بازیگر ۵۱۳۵
    نقاش و مجسمه ساز ۵۱۳۶
    مشاغل نیمه حرفه ای کد NOC
    کارشناس کتابداری ۵۲۱۱
    کارشناس موزه، کتابخانه و نمایشگاه های هنری ۵۲۱۲
    عکاس ۵۲۲۱
    فیلم بردار ۵۲۲۲
    کارشناس طراحی گرافیکی کامپیوتری ۵۲۲۳
    کارشناس پخش رادیویی و تلویزیونی ۵۲۲۴
    کارشناس بخش ضبط صدا وتصویر ۵۲۲۵
    شغل های مرتبط با انیمیشن ۵۲۲۶
    طراح صحنه، لباس، نور و … ۵۲۲۷
    خبرنگار ۵۲۳۱
    سایر مشاغل هنری ۵۲۳۲
    متخصصان طراحی گرافیکی ۵۲۴۱
    طراحی داخلی منازل و دفاتر کار ۵۲۴۲
    طراح نمایشگاه ۵۲۴۳
    سازنده صنایع دستی و هنری ۵۲۴۴
    سازنده الگوهای پارچه و چرم ۵۲۴۵
    ورزشکاران ۵۲۵۱
    مربیان ۵۲۵۲
    داوران ورزشی ۵۲۵۳
    مربیان باشگاه های تناسب اندام ۵۲۵۴
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

دوستان عزیز توی یه سایتی دیدم نوشته که حداقل امتیاز برای اینکه بتونید مهاجرت کنید 70 است. دقت کنید این حداقل امتیاز برای دریافت فایل نامبر یعنی 35 نیست. http://www.indolink.com/Immigration/.../selfEmpl.html
    نظرتون چیه؟؟؟
    خوداشتغال فدرال منظورمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BASAAMAD نمایش پست ها
    مشخصات پرونده من :
    Interview : may 2012 -Montreal
    CSQ : May 2012
    FFN 2012-july-12

مصاحبه من سه ساعت طول کشید و از همه چیز سوال کردن که اینجا نمیشه همشو توضیح داد . حتما وکیل بگیرید
    دوست عزیز شما از روش خود اشتغالی کبک اقدام کردید.من فدرالم.یونیت گروپم مربوط به مربیان ورزشی میشه.فایل نامبرم مربوط به نوامبر 2013 هست.خیلی خیلی ممنون میشم اگه جامع شرح مصاحبتون رو قرار بدید.چوت احتمال برگزاری مصاحبه برای من هم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya666 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما از روش خود اشتغالی کبک اقدام کردید.من فدرالم.یونیت گروپم مربوط به مربیان ورزشی میشه.فایل نامبرم مربوط به نوامبر 2013 هست.خیلی خیلی ممنون میشم اگه جامع شرح مصاحبتون رو قرار بدید.چوت احتمال برگزاری مصاحبه برای من هم هست.
    در پستهای قبلی کاملا توضیح دادم .
    خود اشتغالی کبک
    Interview May 2012 Montreal - CSQ May 2012
    FFN 2012 july 12 - UPDATE OCT 2015 - MEDICAL 4 JAN 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkn نمایش پست ها
    دوستان عزیز توی یه سایتی دیدم نوشته که حداقل امتیاز برای اینکه بتونید مهاجرت کنید 70 است. دقت کنید این حداقل امتیاز برای دریافت فایل نامبر یعنی 35 نیست. http://www.indolink.com/Immigration/.../selfEmpl.html
    نظرتون چیه؟؟؟
    خوداشتغال فدرال منظورمه
    من خوندمش. هر چند تا حالا من اصلا چیزی راجع به 70 امتیاز رو نشنیده بودم، اما بنظر نمیاد تناقضی هم داشته باشه. چون گفته از این 70 امتیاز 30 امتیازش رو آفیسر پرونده با توجه به برداشتش از برنامه تجاری و تجربه شما میده. اینم یکی از تفاوتهای این روش با اسکیل ورکر هست. آخه تو اون روش، امتیاز که اوکی باشه دیگه غمی نیست، اما تو خوداشتغالی، باید آفیسر رو قانع کرد. اگه پرونده قوی باشه مطمنا می شه این امتیاز رو کسب کرد. حالا می فهمم چرا وکیلم اصرار داره خودم رو واسه مصاحبه آماده کنم. چون بنظر خودم 54 امتیاز می یارم (که از 35 بیشتره) ولی تا گرفتن 70 امتیاز نظر آفیسر پرونده می تونه کمک کنه. ممنون از لینکی که گذاشتی .

Junior Member

سلام. دوستانی که از طریق خود اشتغالی کبک اقدام کردن میشه یه توضیحی در رابطه با داشتن 100 هزار دلار بدن؟
    1.یعنی باید حتما 100 هزار دلار دارایی داشته باشیم؟ اگه نداشته باشیم نمیشه؟
    2.یا اگه مثلا 100 هزار دلار از دارایی پدری رو تو لیست بنویسیم قبول میکنن یا حتما باید مال خودمون باشه؟
    3.آخرین سوالم هم اینه که این 100 هزار دلارو باید با خودمون ببریم کانادا یا نه؟

Junior Member

من خوندمش. هر چند تا حالا من اصلا چیزی راجع به 70 امتیاز رو نشنیده بودم، اما بنظر نمیاد تناقضی هم داشته باشه. چون گفته از این 70 امتیاز 30 امتیازش رو آفیسر پرونده با توجه به برداشتش از برنامه تجاری و تجربه شما میده. اینم یکی از تفاوتهای این روش با اسکیل ورکر هست. آخه تو اون روش، امتیاز که اوکی باشه دیگه غمی نیست، اما تو خوداشتغالی، باید آفیسر رو قانع کرد. اگه پرونده قوی باشه مطمنا می شه این امتیاز رو کسب کرد. حالا می فهمم چرا وکیلم اصرار داره خودم رو واسه مصاحبه آماده کنم. چون بنظر خودم 54 امتیاز می یارم (که از 35 بیشتره) ولی تا گرفتن 70 امتیاز نظر آفیسر پرونده می تونه کمک کنه. ممنون از لینکی که گذاشتی .
    دوست عزیز ممنون از پیگیریت. من همینطوری فک کنم 75 امتیاز با توجه به سابقه کار و مدرک تحصیلی و مدرک زبان. به نظرتون احتمالش هست که از من مصاحبه نخوان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkn نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از پیگیریت. من همینطوری فک کنم 75 امتیاز با توجه به سابقه کار و مدرک تحصیلی و مدرک زبان. به نظرتون احتمالش هست که از من مصاحبه نخوان؟
    نظری ندارم. شواهد این رو میگه ولی معلوم نیست واقعیت قضیه چیه. من کسی رو ندیدم که بدون مصاحبه از روش خود اشتغالی رفته باشه. چه کبک چه فدرال. اگه کسی اینجا هست که تجربه ش رو داشته باشه یا چیزی شنیده لطفا تجربه ش رو به اشتراک بذاره.

Junior Member

نظری ندارم. شواهد این رو میگه ولی معلوم نیست واقعیت قضیه چیه. من کسی رو ندیدم که بدون مصاحبه از روش خود اشتغالی رفته باشه. چه کبک چه فدرال. اگه کسی اینجا هست که تجربه ش رو داشته باشه یا چیزی شنیده لطفا تجربه ش رو به اشتراک بذاره.
    سپاس دوست عزیز
    راستی امتیاز دقیق رو وکیل بهتون گفته یا اداره مهاجرت یا خودتون محاسبه کردید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)