صفحه 56 از 381 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 3808

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkn نمایش پست ها
    دوستان، اگه پرونده رو بخاطر نقص برگشت بدن خودشون ایمیل میزنن یا نه؟ چون اکثرا صبح کسی منزل نیست که اگه پست بیاد تحویل بگیره و من نمیدونم از کجا باید مطلع بشم.
    دوم اینکه نقص احتمالی بخاطر فرم پرداخت هست که من شماره حساب یکیو توی کانادا دادم ولی اون آدرس منزلشو اشتباه داده، آیا ممکنه بانک پرداخت نکنه اون وجهو؟
    با سلام.
    در صورت ریجکت،میلی به شما نمیاد بلکه تمام پروندتونو به همراه یک نامه که توش دلیل ریجکتو نوشت،تو یه پاکت جدید با پست میاد.
    بهتره بعد از دو ماه انتظار میل،در صورت منزل نبودن،هر هفته یه سری به پست بزنی .
    در مورد دومی هم.تا اونجا که من میدونم،با آدرس دارنده کارت کاری ندارن و برداشت وجه رو هم به صورت ایمیل به دارنده کارت اطلاع میدن.نهایتا تو اطلاعات دارنده کارت شماره تماسی هست که در صورت نیاز بهش زنگ میزنن.
    ارسال مدارک: 2014.08 -- فایل نامبر: 2014.11 -- آپدیت :2016.05 -- آپدیت دوم : 2017.02 medical exam:2018.05
    Pass request :7.2018

Junior Member

سلام من از روش خود اشتغالی برای کبک اقدام کردم تاریخ مصاحبه سپتامبر 2013 بوده و فایل نامبر فدرال ماه می 2014 بوده چه مدت باید در انتطار مدیکال بمانم با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - IAU

سلام به دوستان عزیز
    من چند تا سوال از دوستانی که از این روش اقدام کردن و نتیجه گرفتن دارم...
    من میخوام از این روش برای فدرال در صورتی که امکان داشته باشه از طریق خانمم اقدام کنم...
    ایشون لیسانس طراحی گرافیک و تصویرگری دارن و 5 سال سابقه بیمه ای دارن و در حال حاضر دبیر هنرستان گرافیک هستن متولد 63 ، کم و بیش به صورت خصوصی هم تدریس گرافیک میکردن و همینطور برای چند تا چاپخانه و آتلیه هم طراحی میکردن...از نظر فنی هم کار طراحی و عکاسی و نقاشیش کاملا حرفه ای هست با کلی نمونه کار...برادر من و همینطور خواهر خانمم هم مقیم کانادا هستن... زبان انگلیسیمون بد نیست اما مدرک آیلتس نگرفتیم...
    1.میخوام بدونم که امکان موفقیت در پرونده از این روش هست؟؟؟
    2.چقدر یک وکیل تو این روش میتونه تاثیر گذار باشه؟؟؟
    3.لطفا اگر وکیل کار بلد در این روش توی تهران میشناسید در پیام خصوصی معرفی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط diman نمایش پست ها
    سلام من از روش خود اشتغالی برای کبک اقدام کردم تاریخ مصاحبه سپتامبر 2013 بوده و فایل نامبر فدرال ماه می 2014 بوده چه مدت باید در انتطار مدیکال بمانم با تشکر
    سلام. من با روش کبک آشنا نیستم. آیا در روش خوداشتغالی کبک، فایل نامبر رو بعد از مصاحبه میدن!؟
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

با سلام
    من چند تا سوال داشتم از دوستانی که به این روش آشنا هستن.
    من بتازگی از طریق این فروم با روش خود اشتغالی آشنا شدم. سایت cic که رو دیدم نوشته یک سیستم جدید express entry راه انداختن ، سوال من اینه که این سیستم جدید شامل خود اشتغالی هم میشه؟
    فرمها مربوط به خود اشتغالی رو در این سایت پیدا نکردم آیا این فرمها اسم خاصی دارن؟
    برای تکمیل پرونده و اینکه دقیقا چه مدارکی لازمه چه سایتی رو پیشنهاد میکنید؟
    و آیا در کل بنظرتون برای افرادی که سابقه کاری بسیار قوی در زمینه فعالیتهای هنری دارن با سرمایه متوسط اما سن بالای 40 و زبان ضعیف از این طریق شانسی هست؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pariasha نمایش پست ها
    با سلام
    من چند تا سوال داشتم از دوستانی که به این روش آشنا هستن.
    من بتازگی از طریق این فروم با روش خود اشتغالی آشنا شدم. سایت cic که رو دیدم نوشته یک سیستم جدید express entry راه انداختن ، سوال من اینه که این سیستم جدید شامل خود اشتغالی هم میشه؟
    فرمها مربوط به خود اشتغالی رو در این سایت پیدا نکردم آیا این فرمها اسم خاصی دارن؟
    برای تکمیل پرونده و اینکه دقیقا چه مدارکی لازمه چه سایتی رو پیشنهاد میکنید؟
    و آیا در کل بنظرتون برای افرادی که سابقه کاری بسیار قوی در زمینه فعالیتهای هنری دارن با سرمایه متوسط اما سن بالای 40 و زبان ضعیف از این طریق شانسی هست؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...oyed/index.asp

نقل قول نوشته اصلی توسط Private نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من چند تا سوال از دوستانی که از این روش اقدام کردن و نتیجه گرفتن دارم...
    من میخوام از این روش برای فدرال در صورتی که امکان داشته باشه از طریق خانمم اقدام کنم...
    ایشون لیسانس طراحی گرافیک و تصویرگری دارن و 5 سال سابقه بیمه ای دارن و در حال حاضر دبیر هنرستان گرافیک هستن متولد 63 ، کم و بیش به صورت خصوصی هم تدریس گرافیک میکردن و همینطور برای چند تا چاپخانه و آتلیه هم طراحی میکردن...از نظر فنی هم کار طراحی و عکاسی و نقاشیش کاملا حرفه ای هست با کلی نمونه کار...برادر من و همینطور خواهر خانمم هم مقیم کانادا هستن... زبان انگلیسیمون بد نیست اما مدرک آیلتس نگرفتیم...
    1.میخوام بدونم که امکان موفقیت در پرونده از این روش هست؟؟؟
    2.چقدر یک وکیل تو این روش میتونه تاثیر گذار باشه؟؟؟
    3.لطفا اگر وکیل کار بلد در این روش توی تهران میشناسید در پیام خصوصی معرفی بفرمایید.
    مهمترین فاکتور این روش، اثبات این هست که شخص توانایی تامین مخارج زندگی اش را در سطح مناسب و از طریق خود اشتغالی داشته است. مسلما دبیر بودن که به نوعی حقوق بگیر بودن هست کمکی به پرونده تون نمی کنه. اگر بتوانید مدارک مفصل و مسجل از کسب درآمد زیاد از طریق انجام طراحی های شخصی برای چاپخانه و عکاسی برای آتلیه جور کنید که تایم قرارداد ها بیشتر از دو سال بشود، می توانید به این روش امیدوار بشید
    ضمنا
    بهترین کمک وکیل، تهیه بیزینس پلن هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - IAU

ممنون از جواب شما Bluepanther
    آیا وکیل حرفه ای در این زمینه در تهران می شناسید؟ ممنون میشم معرفی بفرمایید...

Junior Member

با سلام ، من در موزه فرش ایران اموزش قالیبافی دیدم اگر مدرک از فنی حرفه ای بگیرم میتونم به عنوان مربی هنری صنایع دستی اقدام کنم ایا چنین چیزی قابل قبوله؟ یا اینکه اگر دانشجویی برم کانادا اونجا میتونم از طریق اموزش قالیبافی درامدی کسب کنم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MahmoodCE نمایش پست ها
    با سلام ، من در موزه فرش ایران اموزش قالیبافی دیدم اگر مدرک از فنی حرفه ای بگیرم میتونم به عنوان مربی هنری صنایع دستی اقدام کنم ایا چنین چیزی قابل قبوله؟ یا اینکه اگر دانشجویی برم کانادا اونجا میتونم از طریق اموزش قالیبافی درامدی کسب کنم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
    سلام دوست عزیز

در روش خود اشتغالی، بیش از اینکه مدارک علمی مورد توجه باشه، سابقه عملی و اشتغال مداوم مهم هست. البته نه بصورت استخدامی. باید شخص خودش توانایی اداره ی خودش رو از طریق کسب درآمد از دانش و تجربه اش رو ثابت کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)