صفحه 58 از 381 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط elinikita نمایش پست ها
    bluepanther گرامی سپاس
    درسته باید دوسال یا بیشتر باشه اما این دوسال میتونه منقطع باشه مثلاٌ 89 تا90 و92 تا93
    مشکل اینجاست که ایشون میفرمایند که از89 تا 90 شما باید بلا انقطاع قرارداد ارایه کنید!یعنی کل سال رو باید مشغول بوده باشید.من عرض کردم که یکسال پشت سرهم قرارداد نداریم گفتن باید تاریخ قراردادهارو عوض کنید و این برای ما امکانپذیر نیست بیشتر قراردادها از طرف سازمانهای دولتی میباشد
    شاید ایشان روش دیگری مد نظرشان بوده، اما در روش خوداشتغالی فدرال می بایست در پنج سال اخیر (از 88 تا 93) به میزان دو سال قرارداد داشته باشید و ایرادی نداره بین قراردادها فاصله افتاده باشه.
    برای اطلاعات بیشتر می تونید صفحه خوداشتغالی سایت مهاجرت کانادا را مطالعه کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...s/4500ETOC.asp

بخش:
    Relevant experience in respect of a self-employed person, means

• For at least two years in the period beginning five years before the date of application:
      • Self-employment in cultural activities or athletics; or
      • Participation, at the world-class level, in cultural activities or athletics; or
      • Farm management experience.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

سلام...... میخواستم بپرسم لیسانس رشته کشاورزی شاخه دامپروری شامل خود اشتغالی میشود باتشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط noa113 نمایش پست ها
    سلام...... میخواستم بپرسم لیسانس رشته کشاورزی شاخه دامپروری شامل خود اشتغالی میشود باتشکر.
    سلام
    باید در ارتباط با کشاورزی، فعالیت درآمد زا داشته باشید. آیا مدارکی دال بر این موضوع در اختیار دارید؟
    ضمنا برای کشاورزی، مقداری سرمایه هم نیاز دارید که با خود ببرید.

Junior Member

سلام دوستان
    من در مورد روش خود اشتغالی یه سوال دارم
    من 7 سال سابقه مربیگری بدنسازی دارم بدون بیمه. توی این مدت فقط در 2 باشگاه کار کردم. قرارداد دارم اما حقوقم دستی پرداخت شده. میخواستم ببینم میتونم ازین روش استفاده کنم؟ ضمنا از یک وکیل شنیدم که این روش فقط برای کسانی هست که در سطح جهانی کار میکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Xcort نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در مورد روش خود اشتغالی یه سوال دارم
    من 7 سال سابقه مربیگری بدنسازی دارم بدون بیمه. توی این مدت فقط در 2 باشگاه کار کردم. قرارداد دارم اما حقوقم دستی پرداخت شده. میخواستم ببینم میتونم ازین روش استفاده کنم؟ ضمنا از یک وکیل شنیدم که این روش فقط برای کسانی هست که در سطح جهانی کار میکنند.
    برخی شیوه مهاجرتی خود اشتغالی کانادا را با روش EB1 آمریکا هم ارز می دانند، اما در واقعیت چنین نیست. در روش خود اشتغالی شما باید اثبات کنید توانایی راه اندازی شغلی در زمینه های ذکر شده برای خود و بکار گیری چند کانادایی دیگر را دارید و به این منظور ترکیب بیزینس پلنی که می نویسید با ارائه سابقه خود اشتغالی خود قبل از مهاجرت، شاهد این ادعاست. اما در روش EB1 آمریکا شما بایستی چهره ای شاخص در زمینه های ذکر شده باشید. پس این رو را با هم اشتباه نگیرید.
    و اما در مورد حرفه ی شما بایستی بتوانید با قرارداد نشان دهید که خدماتی را به سفارش دهنده فروخته اید. این خدمت می تواند امور ورزشی باشد. حتما باید برای آن مدرک تهیه کنید. ضمن اینکه به هیچ عنوان نبایستی حقوق بگیر نشان داده شوید. شما باید خود صاحب حرفه باشید. مثلا نشان دهید که مسوولیت بخش بادی بیلدینگ باشگاه را عهده دار بوده و در سود باشگاه شریک بوده اید.

Junior Member

دوستان عزیز
    آیا در این روش هم باید مدرک دانشگاهی رو با wes تایید کرد؟

Junior Member

با سلام.
    دوستان،ظاهرا دو عدد فرم به پکیج اضافه شده،تحت عنوان PC_LetterA_e و PC_LetterB_e .
    دومی راجع به اثر انگشت هست؟
    دوستان کسی هست راهنمایی کنه و نظرشو بگه؟
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ارسال مدارک: 2014.08 -- فایل نامبر: 2014.11 -- آپدیت :2016.05 -- آپدیت دوم : 2017.02 medical exam:2018.05
    Pass request :7.2018

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahale نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان،ظاهرا دو عدد فرم به پکیج اضافه شده،تحت عنوان PC_LetterA_e و PC_LetterB_e .
    دومی راجع به اثر انگشت هست؟
    دوستان کسی هست راهنمایی کنه و نظرشو بگه؟
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...-east/iran.asp

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkn نمایش پست ها
    دوست عزیز،سوال اینجاست که،اثر انگشتو چیکار باید کرد؟
    خودمون اثر انگشت بدیم؟
    ارسال مدارک: 2014.08 -- فایل نامبر: 2014.11 -- آپدیت :2016.05 -- آپدیت دوم : 2017.02 medical exam:2018.05
    Pass request :7.2018

Junior Member

سلام. من ۲۷ سال سن دارم و فوق دیپلم گرافیک هستم. چند سالی کار کردم در خصوص رشتم. اما الان نزدیکه ۳ ساله کار زیورآلات انجام میدم. و شغل من هم از همینه.میخواستم ببینم شامل من میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)