صفحه 6 از 381 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

با سلام
    من ازسال1384 با شرکت های ویدئو رسانه همکاری میکنم و برایشان کار ساخت دی وی دی و ادیت فیلم و آماده سازی فیلم انجام میدهم.
    مدرک تحصیلی مرتبط ندارم ولی با بزرگ ترین و معروف ترین شرکت های این صنف همکاری کرده ام و از این راه زندگی گذرانده ام .نمونه کار تولید شده هم فراوان دارم.آیا من این امکان را دارم که از این روش اقدام کنم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    fishery شیلات\Azad Lahijan

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_msr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند تا سوال داشتم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم نامزد من 5 سال مربی و ناجی شنا هست که 1 سالش با بیمه میباشد. مدرک مربی درجه 2 و ناجی بین المللی داره و عضو فدراسیون شنا هست لیسانس برق و در حال حاضر در حال دفاع پایان نامه ارشد مدیریت صنعتی
    سوالم اینه با تدریس خصوصی و کارمند استخر بودن خود اشتغال به حساب میاد یا نه؟
    مدرک لیسانس یا ارشد برای محاسبه امتیاز مرتبط نیست چی میشه؟
    من از چند وکیل پرسیدم میگن مثلا علی دایی میتونه نه یه مربی معمولی یکی دیگه ام گفت باید ریز نمرات درسی ورزشی داشته باشه.به نظرتون چی کار کنیم؟
    دوست خوبم تجربه من در زمینه کشاورزیه ولی مهم اینه که 2سال از 5سال گذشته سابقه کار خوداشتغالی داشته باشه ولی فکر نکنم باید تحصیلاتش هم مرتبط باشه.
    ویرایش توسط vimba : September 5th, 2012 در ساعت 02:39 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    من چند تا سوال داشتم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم نامزد من 5 سال مربی و ناجی شنا هست که 1 سالش با بیمه میباشد. مدرک مربی درجه 2 و ناجی بین المللی داره و عضو فدراسیون شنا هست لیسانس برق و در حال حاضر در حال دفاع پایان نامه ارشد مدیریت صنعتی
    سوالم اینه با تدریس خصوصی و کارمند استخر بودن خود اشتغال به حساب میاد یا نه؟
    مدرک لیسانس یا ارشد برای محاسبه امتیاز مرتبط نیست چی میشه؟
    من از چند وکیل پرسیدم میگن مثلا علی دایی میتونه نه یه مربی معمولی یکی دیگه ام گفت باید ریز نمرات درسی ورزشی داشته باشه.به نظرتون چی کار کنیم؟
    مگه علی دایی تربیت بدنی خونده .راستی ایشون سطح زبانشون چطوره؟
    ویرایش توسط vimba : September 5th, 2012 در ساعت 02:41 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vimba نمایش پست ها
    مگه علی دایی تربیت بدنی خونده .راستی ایشون سطح زبانشون چطوره؟
    ممنون از جوابتون ... زبان upper intermediate هستن ولی فرانسه صفرررررررر.... مثل اینکه برای کبک موقع ارسال مدارک لازم نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از جوابتون ... زبان upper intermediate هستن ولی فرانسه صفرررررررر.... مثل اینکه برای کبک موقع ارسال مدارک لازم نیست
    درسته در زمان ارسال پرونده مدرکی در مورد زبان نمیخوان ولی اگر تصمیم دارین از کبک اقدام کنین فرانسه رو زودتر شروع کنین بهتره.در مورد زبان انگلیسی هم همان سطحی که گفتین کافیه ولی در مورد فدرال اطلاعی ندارم که چطوره.موفق باشین

درود بر دوستان گرام ..

26 ساله هستم و مدرک فنی ساخت و تولید منسوحات چرمی رو دارم ...منسوجاتی مثل انواع کیف زنانه .. کیف های اداری و کیف پول و کمربند و جا کلیدی و ساخت زیورآلات چرمی ... که البته در مورد ساخت زیورآلات چرمی مدرک جداگانه دارم و تازه اون رو گرفتم ...

یک سال هم سابقه ی کار دارم .. منتها بدون بیمه ... و هنوز هم مشغول هستم ... دو دل هستم که آیا بمونم و وام فنی بگیرم و اینجا کار کنم یا اینکه از ایران برم ...از نظر زبان انگلیسی مشکلی ندارم و با 4 ماه کار مداوم می تونم مدرک آیلتس 5.5 یا 6 بگیرم ...
    میشه بگید که ایا شرایط مهاجرت از طریق خوداشتغالی شامل حال من میشه و من باید چه کاری انجام بدم براش !؟

در مورد هزینه هاش هم اگه میشه توضیح بدید ...ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouzios نمایش پست ها

خب من توانایی طراحی و ساخت مدل انواع کیف های زنانه و مردانه چرمی رو دارم .... دوره ی آموزشی من هم حوالی 720 ساعت بوده .... با اطمینان می تونم بگم که توانایی چرخاندن زندگی خودم رو با این کار دارم...
    دوست عزیز حتما قبل از اقدام به مهاجرت در مورد بازار کار این رشته رو در کانادا تحقیق کافی کنید. اگر وضع فعلی تون خوبه به امید واهی زندگی تون رو خراب نکنید.

Junior Member

با سلام و خسته نباشيد مي تونم خواهش كنم بفرماييد در فرم0008 گزينه CUIيعني چي؟

Junior Member

من و همسرم كه شغل عكاسي به عنوان شغل دوممون هست لازمه در مورد سابقه شغل اصلي و سابقه بيمه مدارك ارسال كنيم؟
    البته همسرم كه نفر اصلي نيست لازمه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط modin نمایش پست ها
    من و همسرم كه شغل عكاسي به عنوان شغل دوممون هست لازمه در مورد سابقه شغل اصلي و سابقه بيمه مدارك ارسال كنيم؟
    البته همسرم كه نفر اصلي نيست لازمه؟
    اصلا لازم نیست ، چون شما باید نشان دهید که با این شغل امرار معاش می کنید نه اینکه شغل دوم شما هست
    بر عکس باید نشان دهید که تمام وقت کار می کنید در این زمینه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)