صفحه 60 از 381 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط samoraii نمایش پست ها
    تشکر میکنم پاسخ دادید اون چند سالو میتونم ثابت کنم ولی مدرک تحصیلیم ربطی به این موضوع نداره (دیپلم برق بیمه هم تو دفترچه زده کارگران ساختمانی , خویش فرما هستم ) احتمالا میتونم کنسولو متقاعد کنم که از این راه امرار معاش میکردم
    حالا با در نظر گرفتن تحصیلات و بیمه ایا اپلای کنم؟
    خب دیپلمتون 10 امتیاز میگیره از 25 امتیاز مدرک تحصیلی. بیمه امتیازی نداره ولی برای اثبات خوداشتغالی خوبه. ولی توی نامه بیمه ذکر نشه عنوان کاگر ساختمانی. برای شروع پروسه پروندتون حداقل باید 35 امتیاز بیارید که میارید، ولی باید 70 امتیاز بیارید از 100 امتیاز که احتمال پذیرشتون بیشتر بشه. حالا خودتون شرایطتونو بررسی کنید ببینید چجوری هستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط command19 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من توی این تاپیک و سایت های دیگه خیلی گشتم . ولی درباره خوداشتغالی سوال های زیادی داشتم که هنوز برام مبهمه.
    من مدارک معتبر و رزومه خوبی در ورزش دارم و خیلی شانس بالایی دارم تا جایی که از این تاپیک فهمیدم.
    اما...
    1. پروسه رو به نظرتون بدم به شرکت مهاجرتی یا خودم بکنم ؟ اگر خودم سایت مال سفارت کانادا یا دولت کانادا هست که توضیحات کاریش رو نوشته باشه ؟
    2. کسی هست که تاحالا اینجوری رفته باشه کانادا ؟؟؟
    3. این پروسه چقدر احتمال ریجکت شدن داره ؟
    4. من حساب بانکی که ثابت کنه منبع درآمدم این بوده ندارم. تکلیفم چی میشه ؟
    اگر خودتون سواد انگلیستون خوبه خودتون اقدام کنید، فوقش فرمارو با یه نفر پر میکنید، الکی پول وکیل ندید. اگه شرایط مالیش براتون مهم نیست بدین وکیل.
    بعضی از دوستان این پیج رفتن از همین طریق. حالا ورزشکاری بوده یا نه رو نمیدونم.
    احتمال ریجکت شدن بعد از مصاحبه خیلی بالا میره به دلایل زیادی.
    حساب بانکی چه بصورت پس انداز و چه بضورت حساب در گردش بسیار مهمه.

Junior Member

با سلام
    اگر دوستان بنده رو راهنمایی کنند سپاسگذارم
    من و همسرم دارای 4 سال سابقه بیمه خویش فرمایی هنرمندی در رشته معرق چوب و صنایع دستی و کارت های شناسایی هنرمندان و فنی و حرفه ای و خود اشتغالی هستیم.اما خانم بنده دارای آموزشگاه صنایع دستی(با پروانه تاسیس از فنی و حرفه ای) و پروانه تولید کارگاهی و همچنین لیسانس صنایع دستی هم هستند.به نظر شما کدام یک از ما به عنوان شخص اصلی اقدام کند؟ با توجه به اینکه زبان من خیلی از ایشون بهتره.و ایا بیزینس پلان همچنان نیاز است و مانی اوردر رو از کجا تهیه کنم؟
    ببخشید اگه طولانی شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkn نمایش پست ها
    اگر خودتون سواد انگلیستون خوبه خودتون اقدام کنید، فوقش فرمارو با یه نفر پر میکنید، الکی پول وکیل ندید. اگه شرایط مالیش براتون مهم نیست بدین وکیل.
    بعضی از دوستان این پیج رفتن از همین طریق. حالا ورزشکاری بوده یا نه رو نمیدونم.
    احتمال ریجکت شدن بعد از مصاحبه خیلی بالا میره به دلایل زیادی.
    حساب بانکی چه بصورت پس انداز و چه بضورت حساب در گردش بسیار مهمه.
    ممنون از راهنماییتون. بله انگلیسی بلدم و بسیار خوب. اما میترسم ریجکت شم. چون حتی نمیدونم باید از کجا شروع کنم و پروسه چی هست. و کسی رو هم نمیشناسم اینجوری رفته باشه.
    هر راهنمایی شما به من کمک میکنه که از کجا شروع کنم. درضمن اینکه گفتید احتمال ریجکت بالاس ! خوب چی باعث میشه احتمال بره بالا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط command19 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. بله انگلیسی بلدم و بسیار خوب. اما میترسم ریجکت شم. چون حتی نمیدونم باید از کجا شروع کنم و پروسه چی هست. و کسی رو هم نمیشناسم اینجوری رفته باشه.
    هر راهنمایی شما به من کمک میکنه که از کجا شروع کنم. درضمن اینکه گفتید احتمال ریجکت بالاس ! خوب چی باعث میشه احتمال بره بالا ؟
    سلام
    این روش خود اشتغالی نیاز به 70 امتیاز داره. اما برای ورود حداقل 35 امتیاز رو باید بگیرین. روز مصاحبه آفسیر 35 امتیاز دیگه رو میتونه به شما بده تا به حدنصاب برسید. به همین دلیل هست که جلب نظر آفیسر خیلی مهم هست و تنها کسب امتیاز 35 اولیه مهر تایید شما نیست.
    شما با توجه به بیزینس پلنی که تهیه می کنید و ساپورت اون در روز مصاحبه، می تونید امتیاز لازم رو از آفیسر بگیرید. البته نیازی نیست پس از قبولی و ورود به کانادا اون پلن رو اجرا کنید، اما به هرحال باید برنامه ای قابل دفاع داشته باشید.
    ویرایش توسط bluepanther : February 2nd, 2015 در ساعت 12:46 AM
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiham نمایش پست ها
    با سلام
    اگر دوستان بنده رو راهنمایی کنند سپاسگذارم
    من و همسرم دارای 4 سال سابقه بیمه خویش فرمایی هنرمندی در رشته معرق چوب و صنایع دستی و کارت های شناسایی هنرمندان و فنی و حرفه ای و خود اشتغالی هستیم.اما خانم بنده دارای آموزشگاه صنایع دستی(با پروانه تاسیس از فنی و حرفه ای) و پروانه تولید کارگاهی و همچنین لیسانس صنایع دستی هم هستند.به نظر شما کدام یک از ما به عنوان شخص اصلی اقدام کند؟ با توجه به اینکه زبان من خیلی از ایشون بهتره.و ایا بیزینس پلان همچنان نیاز است و مانی اوردر رو از کجا تهیه کنم؟
    ببخشید اگه طولانی شد

سلام
    با توجه به اینکه خانم شما تجربه اداره یک شرکت در راستای حرفه تان را در پرونده دارند، بهتر از شما می توانند پرونده شان را ساپورت کنند.
    حتما در خصوص تهیه برنامه تجاری، کمی اطلاعات در مود نحوه کار وبازار و فروش آثار هنری تان در شهر موردنظرتان کسب کنید و در نگارش برنامه تجاری خودتون ازش استفاده کنید. نمایش اطلاعات صحیح به جلب اعتماد آفیسر خیلی کمک می کنه.
    ضمنا، با وجود اینکه دانش زبان برای قوی تر کردن پرونده کمک هست، اما در روش خود اشتغالی درجه اهمیت کمتری نسبت به حرفه و تجربه داره.
    موفق باشید

Junior Member

دوستان عزيز من تا حالا براي ٣ نفر از اقوام و دوستان منجمله خودم براي خود اشتغالي فدرال مدارك فرستاديم و فايل نامبر گرفتيم،تا دلتون بخواد هم اتفاقاي عجيب افتاده دارم كل پروسه رو به صورت توضيحات كامل اماده كنم ،از ماني اردر گرفته تا برگشت مدارك و اشتباه در ايميل توسط اداره مهاجرت ، پيگيري و فرمتش، فرمت كاور لتر و يه سناريو براي ارسال مدارك،،بايد با ادمين اينجا صحيت كنم نميدونم كيه ولي براي بچه هاي خود اشتغالي يه چيز كامل ميخوام بزارم،فكر ميكنم اين وظيفه اجتماعي منه،،درباره وكلا و استانداردهاشون و نكات ريزي كه كم هم نيستن،،ولي دمان بره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - IAU

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya666 نمایش پست ها
    دوستان عزيز من تا حالا براي ٣ نفر از اقوام و دوستان منجمله خودم براي خود اشتغالي فدرال مدارك فرستاديم و فايل نامبر گرفتيم،تا دلتون بخواد هم اتفاقاي عجيب افتاده دارم كل پروسه رو به صورت توضيحات كامل اماده كنم ،از ماني اردر گرفته تا برگشت مدارك و اشتباه در ايميل توسط اداره مهاجرت ، پيگيري و فرمتش، فرمت كاور لتر و يه سناريو براي ارسال مدارك،،بايد با ادمين اينجا صحيت كنم نميدونم كيه ولي براي بچه هاي خود اشتغالي يه چيز كامل ميخوام بزارم،فكر ميكنم اين وظيفه اجتماعي منه،،درباره وكلا و استانداردهاشون و نكات ريزي كه كم هم نيستن،،ولي دمان بره
    سلام دوست عزیز
    بسیار محبت میکنید اگر این لطف رو در حق بنده و دیگر دوستان حاضر در تاپیک انجام بدید... من به شخصه کاملا استقبال میکنم
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Private نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بسیار محبت میکنید اگر این لطف رو در حق بنده و دیگر دوستان حاضر در تاپیک انجام بدید... من به شخصه کاملا استقبال میکنم
    موفق باشید
    حتما ولي يكم طول ميكشه چون خيلي جزييات داره

آقای پویا خان، خوشحال میشیم تجربیات خودتون رو اینجا به اشتراک بذارین. ضمنا حالا که چندتا پرونده تحت نظر شماست، هر خبری از هر کدام رسید، ما رو هم بی اطلاع نذارین.
    تاریخ فایل نامبر اون پرونده ها کی هست؟ آیا هیچکدوم به مصاحبه رسیدن؟
    مرسی آقا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)