صفحه 61 از 381 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

چشم حتما،، والا يكيش رو كه فروردين امسال گرفتم،مال خودم ابان ٩٢ هست،يكيش هم پريروز اومد،بعيده زير ١٨ ماه از زماني كه به انكارا ميرسه خبري بشه،يكم طول ميكشه اماده كنم ولي يه چيز كامل درست ميكنم كه همه استفاده كنن و تا ميتونن به اشتراك بزارن

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya666 نمایش پست ها
    چشم حتما،، والا يكيش رو كه فروردين امسال گرفتم،مال خودم ابان ٩٢ هست،يكيش هم پريروز اومد،بعيده زير ١٨ ماه از زماني كه به انكارا ميرسه خبري بشه،يكم طول ميكشه اماده كنم ولي يه چيز كامل درست ميكنم كه همه استفاده كنن و تا ميتونن به اشتراك بزارن
    پس پرونده خودتون دو ماه از من جلوتره. باید دیگه زمان مصاحبه تون باشه. بعد از aplication received چیز دیگه ای توی سایت cic براتون نیامده؟
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی تکنولوژی برق قدرت از دانشگاه آزاد بندرگز

سلام
    من بازیگر تئاتر هستم. و در دو کار اجرا داشتم. آیا می تونم از طریق این سابقه برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    پس پرونده خودتون دو ماه از من جلوتره. باید دیگه زمان مصاحبه تون باشه. بعد از aplication received چیز دیگه ای توی سایت cic براتون نیامده؟
    زوده واسه مصاحبه بين يك سال و نيم تا دو سال احتمال مصاحبه هست،هنوز خبري نيست دوست عزيز

سلام
    من دانشجوی ادبیات انگلیسی بودم و مشکلی با گرفتن مدرک زبان ندارم
    چند تا مدرک فنی حرفه ای هم دارم
    مثل آرایشگری و اسیست دندان
    سوالم اینه که با این مدارک هم میشه اقدام کرد؟ و اینکه سابقه کار چند سال باید باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kevy نمایش پست ها
    سلام
    من بازیگر تئاتر هستم. و در دو کار اجرا داشتم. آیا می تونم از طریق این سابقه برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم؟
    سلام
    در این روش مهاجرتی، بیش از مدرک تحصیلی و دانش زبان، اثبات توانایی خود اشتغالی شخص متقاضی هست. در واقع مدارکی قوی کاری مثل قرارداد مهم هست. کف مدارکی که باید برای شروع ارایه کنید، به میزان دو سال قرارداد خود اشتغالی در پنج سال گذشته هست که درآمد حاصل از آنها طریق پرینت حساب بانکی یا روشهای معتبر و قانونی قابل نمایش باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط saharkiani نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ادبیات انگلیسی بودم و مشکلی با گرفتن مدرک زبان ندارم
    چند تا مدرک فنی حرفه ای هم دارم
    مثل آرایشگری و اسیست دندان
    سوالم اینه که با این مدارک هم میشه اقدام کرد؟ و اینکه سابقه کار چند سال باید باشه؟
    دوست عزیز حرفه های شما خیلی پراکنده بنظر میاد. برای نمایش توانایی خودتون در راستای خود اشتغالی بهتر است مدرک تحصیلی، مدارک آموزشگاهی و فنی و حرفه ای و شغلی که برای آن قرارداد بسته اید و درآمد کسب کرده اید همگی حول محور یکی از حرفه هایی که در لیست مشاغل خوداشتغالی آمده است بچرخد. ارایه توانایی های متنوع ولی کوتاه مدت، در این روش از قدرت پرونده شما می کاهد.

Junior Member

دوستانی که تجربه دارن ممنون میشم راجع به بیزنس پلن هم توضیح بدن،اینکه بهتره خودمون بنویسیم و بعد بدیم ترجمه یا نه جیز پیچیده ایه و حتما باید وکیل روش کار کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pariasha نمایش پست ها
    دوستانی که تجربه دارن ممنون میشم راجع به بیزنس پلن هم توضیح بدن،اینکه بهتره خودمون بنویسیم و بعد بدیم ترجمه یا نه جیز پیچیده ایه و حتما باید وکیل روش کار کنه؟
    اگر چندتا بیزینس پلن رو پیدا کنید و چهارچوبش رو در بیارید، بعد راجع به شهر مقصد تون هم تحقیق کنید و با توجه به پتانسیل های اونجا برنامه تجاری تون رو بنویسید دیگه نیازی به وکیل ندارید. توجه کنید که پلنی بنویسید که به روز باشه. یعنی همگام با پیشرفت تکنولوژی ایده های جدید توش باشه. مثلا اگر کار شما راجع به موسیقی هست، ننویسید که قراره فروشگاه سی دی فروشی تاسیس کنید، چون روش فروش آلبوم موسیقی از طریق سی دی و در فروشگاه منسوخ شده.

Junior Member

سلام . من مترجم فرانسه هستم 41 سال دارم و همسر و یک فرزند و 2 کتاب چاپ شده و ترجمه شده از زبان فرانسه به فارسی دارم می خواستم ضمنا سابقه ی تدریس در رشته ی فرانسه را هم دارم که مدت 7 سال به طور کلی در این خصوص ترجمه با مطبوعات رابطه کاری داشتم ولی قرارداد یکسره ندارم ولی کاملا خوداشتغال کار می کنم آیا می توانم از این طریق برای خوداشتغالی اقدام کنم آِیا این روش مصاحبه حضوری دارد؟ ضمنا لطفا بفرمائید نیاز به بیزنس پلن دارد یا خیر؟ متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)