صفحه 62 از 381 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام لطفا اگه ميشه منو راهنمايي كنيد. من ليسانس گرافيك هستم ٢٥ ساله از روش خود اشتغالي اقدام كردم همه ي مدارك و جمع آوري كردم و بيمه خود اشتغال هستم. فايل نامبر من ٦ ماه پيش اومد. حالا همش نگراني هاي من بيشتر ميشه، مثلا الان چند تا مدرك اضافه نرم افزار و عكاسي گرفتم ولي نميدونم كي اين مدارك اضاف رو بفرست الان يا بعد از مصاحبه بفرستم!؟ اين روش احتياج به زبان نداره ولي خيلي ها ميگن بلد باشي بهتره يعني اگه با مترجم بريم صورت خوشي نداره و رد ميشيم؟ و اينكه من احتياج به بيزينس پلن يا چيزي شبيه اون دارم يا نه!؟ و سوال ديگه من اينكه من شهر كلگري را انتخاب كردم و با وجود اينكه همسرم من مهندسي صنايع خونده و چند سال سابقه كار به عنوان كنترل پروژه در عسلويه داشته و من خودم گرافيست هستم كار براي ما در كلگري هست!؟ ممنون ميشم پايخ بديد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    اگر چندتا بیزینس پلن رو پیدا کنید و چهارچوبش رو در بیارید، بعد راجع به شهر مقصد تون هم تحقیق کنید و با توجه به پتانسیل های اونجا برنامه تجاری تون رو بنویسید دیگه نیازی به وکیل ندارید. توجه کنید که پلنی بنویسید که به روز باشه. یعنی همگام با پیشرفت تکنولوژی ایده های جدید توش باشه. مثلا اگر کار شما راجع به موسیقی هست، ننویسید که قراره فروشگاه سی دی فروشی تاسیس کنید، چون روش فروش آلبوم موسیقی از طریق سی دی و در فروشگاه منسوخ شده.
    ديگه بزينس پلن نميخوان ، ستلمنت پلن ميخوان ، اين دو تا با هم فرق داره ولي مشتركاتي هم داره،بهترين كار واسه نوشتننش داشتن چك ليسته كه اين چك ليستم در اختيارتون ميزارم

سلام دوست عزیز.ممنونم بخاطر این تاپیک و انرژی و وقتی که برای راهنمایی صرف میکنید.من و همسرم از طریق اسکیلد ورکرز ویزای کانادا گرفتیم و انشاله تا چند ماه دیگه عازم ونکور هستیم.مدتها دنبال جایی بودم که سؤالاتم رو در مورد وضعیت کارهای ورزشی در کانادا طرح کنم اما دوستان تاپیکهای مربوط به زندگی در کانادا یا اطلاعاتی در این مورد نداشتن و یا من پیدا نکردم شخص مناسب رو.امیدوارم از شما بتونم کمک بگیرم.
    همسر من چندین مدرک مربیگری دارن.شمشیربازی رشته ی اصلی همسرمه و سالها دارن تو این رشته فعالیت جدی میکنن و مدرکشون هم معتبر و بین المللیه.آیا شما اطلاعاتی در مورد زمینه های کاری مربوط به این رشته در کانادا و خصوصا ونکور دارین؟دیگه اینکه،آیا به نظرتون لزومی داره که ایشون تمام مدارکشون رو ترجمه کنن یا نه؟اگه لازمه،آیا مربیگریهای درجه ی دو و سه هم کاربردی میتونه داشته باشه؟یعنی میتونه در رزومه مؤثر باشه یا اینکه اگه مثلا ایشون دارن واسه شمشیربازی درخواست کار میدن مدارک ورزشی دیگر بی فایده و غیر لازمه؟
    خیلی ممنون میشم که راهنماییم بفرمایین.

Junior Member

سلام . من مترجم فرانسه هستم 41 سال دارم و همسر و یک فرزند و 2 کتاب چاپ شده و ترجمه شده از زبان فرانسه به فارسی دارم می خواستم ضمنا سابقه ی تدریس در رشته ی فرانسه را هم دارم که مدت 7 سال به طور کلی در این خصوص ترجمه با مطبوعات رابطه کاری داشتم ولی قرارداد یکسره ندارم ولی کاملا خوداشتغال کار می کنم آیا می توانم از این طریق برای خوداشتغالی اقدام کنم آِیا این روش مصاحبه حضوری دارد؟ ضمنا لطفا بفرمائید نیاز به بیزنس پلن دارد یا خیر؟ متشکرم

لطفا اگر ممکن است جواب سوال من را بدهید متشکرم

Junior Member

دوستان تا الان چيزي مدود ٥٠ صفحه شده مطالب خود اشتغالي ،فكر كنم هفته ديگه تمومه ،با ادمين صحبت كردم كه در اختيارتون قرار بده،دوستان مايل به دريافت نسخه مستقيم پي دي اف يك پيغام خالي با عنوان ايميل ادرسشون براي من اينجا بفرستند،لطفا دقت كنيد يك اپيغام خالي كه عنوانش محتواي ايميلتون هست كه بنده فقط كپي پيست كنم،دوستان وظيفه شما در قبال دريافت اين فايل اينه كه هر جا ميتونيد به اشتراك بزاريدش

سلام
    من 37 سال سن دارم و متاهل میباشم .شغلم تعمیر کار اتومبیل های سواری است و مدرک فنی حرفه ای برق و مکانیک و مدرک ایران خودرو دارم و سابقه بازسازی خودرو های کلاسیک را دارا می باشم به طوری که کلی از مجله ها با من مصاحبه نموده اند. و حدودا سابقه 6 سال داوری در پیست اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران و همچنین مدرک داوری ریس و رالی را دارا میباشم و همچنین مدرک فنی حرفه ای صنایع چوب .
    همسرم بازیگر و دیپلم آرایشگری و مدرک مربی گری ایروبیک دارا میباشد. و لیسانس کامپیوتر دارد. میخواستم بدونم به چه صورت ما میتوانیم اقدام نماییم برای مهاجرت به کانادا . ممنون میشوم که کمکم کنید..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pani_shahram نمایش پست ها
    سلام
    من 37 سال سن دارم و متاهل میباشم .شغلم تعمیر کار اتومبیل های سواری است و مدرک فنی حرفه ای برق و مکانیک و مدرک ایران خودرو دارم و سابقه بازسازی خودرو های کلاسیک را دارا می باشم به طوری که کلی از مجله ها با من مصاحبه نموده اند. و حدودا سابقه 6 سال داوری در پیست اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران و همچنین مدرک داوری ریس و رالی را دارا میباشم و همچنین مدرک فنی حرفه ای صنایع چوب .
    همسرم بازیگر و دیپلم آرایشگری و مدرک مربی گری ایروبیک دارا میباشد. و لیسانس کامپیوتر دارد. میخواستم بدونم به چه صورت ما میتوانیم اقدام نماییم برای مهاجرت به کانادا . ممنون میشوم که کمکم کنید..
    شما از طریق ورود سریع زیر شاخه کارهای تجربی اقدام کنید شانستون بیشتره.

Junior Member

دوستان عزیز ضمن اینکه مدیر سایت فایل رو بر اساس صلاحدیدشون توی سایت قرار میدن , شما میتونید تز لینک زیر فایل راهنمای خود اشتغالی رو دانلود کنید.امیدوارم به دردتون بخوره
    http://uplod.ir/le7xpadmj5wy/Main_Main.pdf.htm

Junior Member

سلام .دوستان کسی میدونه مدارک تحصیلی برای خود اشتغالیه فرق میکنه یا مثل بقیست؟
    مثلا برای کسی که لیسانس داره ریز نمرات کنکور و پیش دانشگاهی و دانشگاه به همراه اصل مدارک لازمه یا همون مدرک تحصیلی کافیه؟

تو سوال اول منظورم از ریز نمرات کنکور ، دیپلم بود که تصحیح میکنم
    ویرایش توسط niyazahmadi : March 18th, 2015 در ساعت 03:33 AM دلیل: مرتبط به هم

Junior Member

سلام مجدد
    من توی کانادا دوست و آشنا دارم.بنظرتون اپلیکیشن فی رو با با کردیت کارت اونا پرداخت کنم یا از این جا مانی اوردر بگیرم؟
    اگه کردیت کارد بهتره کسی هست که این کار رو انجام داده و روشش رو بدونه؟اگه ممکنه توضیح بده مراحلشو
    بازم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)