صفحه 63 از 381 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya666 نمایش پست ها
    دوست من،كامل تو فايل پي دي اف كه من توضيح دادم شراسط پرداخت با كارت اعتباري چيه
    سلام
    ممنون پی دی اف رو خوندم . ولی منظورم این بود که آیا باید از کانادا کارت رو تهیه کنند و برای من بفرستند تا من داخل مدارک ارسال کنم یا می تونند از طرف من اون کارت رو برای اداره مهاجرت بفرستند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiham نمایش پست ها
    سلام
    ممنون پی دی اف رو خوندم . ولی منظورم این بود که آیا باید از کانادا کارت رو تهیه کنند و برای من بفرستند تا من داخل مدارک ارسال کنم یا می تونند از طرف من اون کارت رو برای اداره مهاجرت بفرستند؟
    كارت فرستادني نيست ، اطلاعات روش بايد توسط دارنده كارت وارد فرم بشه و در نهايت ايشون امضا كنند،خيلي صريح توضيح دادم تو فايل،امضا بايد خودكاري باشه،پس اين به اين معنيه كه ايشون بايد ايران باشند

ApplyAbroad Guardian

دوستان عزیز
    پست های تشکر و گفت و گوهای شخصی فاقد اطلاعات مفید حذف شدند.
    لطفا برای تشکر از دوستانتون از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر در گوشه پائین سمت راست هر پست استفاده کنید.
    ممنون برای همکاری
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط etoile3 نمایش پست ها
    سلام . من مترجم فرانسه هستم 41 سال دارم و همسر و یک فرزند و 2 کتاب چاپ شده و ترجمه شده از زبان فرانسه به فارسی دارم می خواستم ضمنا سابقه ی تدریس در رشته ی فرانسه را هم دارم که مدت 7 سال به طور کلی در این خصوص ترجمه با مطبوعات رابطه کاری داشتم ولی قرارداد یکسره ندارم ولی کاملا خوداشتغال کار می کنم آیا می توانم از این طریق برای خوداشتغالی اقدام کنم آِیا این روش مصاحبه حضوری دارد؟ ضمنا لطفا بفرمائید نیاز به بیزنس پلن دارد یا خیر؟ متشکرم

لطفا اگر ممکن است جواب سوال من را بدهید متشکرم
    سلام
    مترجمی نیز یکی ا مشاغل این روش مهاجرتی هست، اما بایستی بتوانید با مدارک مکتوب و مستند ثابت کنید که درآمد مناسبی از این حرفه تون داشتید. مثلا اگر کتابی را ترجمه کردید، قراردادی باناشر امضا کرده باشید و در آن تاریخ و مدت و مبلغ ذکر شده باشه و اون مبالغ به حسابتون واریز شده باشه. مدت قراردادهاتون در پنج سال اخیر باید حداقل به دوسال برسه. منظور این نیست که یک قرارداد دو ساله داشته باشید. میتونه ده تا قرارداد سه ماهه باشه. مهم جمع تاریخهای آنهاست.
    ضمنا تمام متقاضیان این روش مهاجرتی نیازمند ارایه بیزینس پلان یا بهتر بگویم ستلمنت پلان هستند. احتمال مصاحبه حضوری در این روش تقریبا صد در صد هست.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiham نمایش پست ها
    سلام
    اگر ساکن ایران هستید و کارت اعتباری بین المللی ندارید و دوستتان که این کارت را دارند جهت امضای فرم هم اکنون ایران نیستند، پرداخت از طریق صرافی های معتبر بهترین گزینه هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajerpoor نمایش پست ها
    سلام لطفا اگه ميشه منو راهنمايي كنيد. من ليسانس گرافيك هستم ٢٥ ساله از روش خود اشتغالي اقدام كردم همه ي مدارك و جمع آوري كردم و بيمه خود اشتغال هستم. فايل نامبر من ٦ ماه پيش اومد. حالا همش نگراني هاي من بيشتر ميشه، مثلا الان چند تا مدرك اضافه نرم افزار و عكاسي گرفتم ولي نميدونم كي اين مدارك اضاف رو بفرست الان يا بعد از مصاحبه بفرستم!؟ اين روش احتياج به زبان نداره ولي خيلي ها ميگن بلد باشي بهتره يعني اگه با مترجم بريم صورت خوشي نداره و رد ميشيم؟ و اينكه من احتياج به بيزينس پلن يا چيزي شبيه اون دارم يا نه!؟ و سوال ديگه من اينكه من شهر كلگري را انتخاب كردم و با وجود اينكه همسرم من مهندسي صنايع خونده و چند سال سابقه كار به عنوان كنترل پروژه در عسلويه داشته و من خودم گرافيست هستم كار براي ما در كلگري هست!؟ ممنون ميشم پايخ بديد
    کلگری بهترین انتخاب برای شغلهای مربوط به صنایع نفتی هست.
    اگر فایل نامبر گرفتید پس نقص پرونده ندارید پس هرگونه مدرک جدیدی که به سابقه و توانایی شما اضافه می کنه رو می تونید برای روز مصاحبه گردآوری کنید و با خود ببرید.
    در مورد زبان، باید بدونید که برای کار کردن در کانادا مسلما باید تا حد زیادی به زبان انگلیسی مسلط بشید. حتی اگر به نمره اون نیازی نداشته باشید. برای روز مصاحبه می تونید مترجم ببرید ولی اگر حتی در فرم نوشته اید دانش زبان ندارید، به اندازه احوالپرسی و توضیحات مختصری در مورد خودتون و شغلتون زبان یاد بگیرید که روی آفیسر تاثیر مثبت بذارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    سلام
    مترجمی نیز یکی ا مشاغل این روش مهاجرتی هست، اما بایستی بتوانید با مدارک مکتوب و مستند ثابت کنید که درآمد مناسبی از این حرفه تون داشتید. مثلا اگر کتابی را ترجمه کردید، قراردادی باناشر امضا کرده باشید و در آن تاریخ و مدت و مبلغ ذکر شده باشه و اون مبالغ به حسابتون واریز شده باشه. مدت قراردادهاتون در پنج سال اخیر باید حداقل به دوسال برسه. منظور این نیست که یک قرارداد دو ساله داشته باشید. میتونه ده تا قرارداد سه ماهه باشه. مهم جمع تاریخهای آنهاست.
    ضمنا تمام متقاضیان این روش مهاجرتی نیازمند ارایه بیزینس پلان یا بهتر بگویم ستلمنت پلان هستند. احتمال مصاحبه حضوری در این روش تقریبا صد در صد هست.
    با تشکر از شما که جواب سوال من را روشن دادید می خواستم بهتون اعلام کنم که من مدت 6 سال است که دارم با نشریات مختلف برای ترجمه ی متون کار می کنم ولی فقط یک قرارداد یک ماهه دارم که به تازگی کتابی را بیرون دادم و یک قرارداد 6 ماهه هم دارم ولی بقیه کارهایی که با نشریات انجام دادم قراردادی ندارم و پولش هم یا نقدی بوده یا به حسابم ریخته شده که خیلی مبلغ قابل توجهی نبود ضمنا من نمی دانم برای ترجمه ی فرانسه به فارسی می شه بیزنس پلانی ارائه داد یا نه چون اونجا که زبان فارسی وجود نداره ؟ ضمنا آیا شما کسی را می شناسین که بتوانه برای بیزنس پلان به من کمک کنه و قابل اعتماد باشه ؟ ممنون می شم که اگه توانستید ایمیل این شخص را برایم با یک پیام خصوصی بفرستید
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط etoile3 نمایش پست ها
    با تشکر از شما که جواب سوال من را روشن دادید می خواستم بهتون اعلام کنم که من مدت 6 سال است که دارم با نشریات مختلف برای ترجمه ی متون کار می کنم ولی فقط یک قرارداد یک ماهه دارم که به تازگی کتابی را بیرون دادم و یک قرارداد 6 ماهه هم دارم ولی بقیه کارهایی که با نشریات انجام دادم قراردادی ندارم و پولش هم یا نقدی بوده یا به حسابم ریخته شده که خیلی مبلغ قابل توجهی نبود ضمنا من نمی دانم برای ترجمه ی فرانسه به فارسی می شه بیزنس پلانی ارائه داد یا نه چون اونجا که زبان فارسی وجود نداره ؟ ضمنا آیا شما کسی را می شناسین که بتوانه برای بیزنس پلان به من کمک کنه و قابل اعتماد باشه ؟ ممنون می شم که اگه توانستید ایمیل این شخص را برایم با یک پیام خصوصی بفرستید
    متشکرم
    غیر از قرارداد، گواهی انجام پروژه رو هم می تونید ترجمه و ارايه کنید.
    از ناشران یا کسانی که براشون ترجمه کردین بخواین یه نامه بهتون بدن که توی اون نامه موضوع ترجمه، مدت زمانی که برای آن گذاشتید و مبلغی که پرداخت شده رو نوشته باشن. مهر و امضا کنن بعد ترجمه کنین. توجه کنین که جمع مدت این نامه ها و قراردادها در پنج سال اخیر باید از دو سال بیشتر بشه.
    البته شما از روش غیر خوداشتغالی هم می تونید اقدام کنید. پروسه خوداشتغالی خیلی طولانی و کند هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    غیر از قرارداد، گواهی انجام پروژه رو هم می تونید ترجمه و ارايه کنید.
    از ناشران یا کسانی که براشون ترجمه کردین بخواین یه نامه بهتون بدن که توی اون نامه موضوع ترجمه، مدت زمانی که برای آن گذاشتید و مبلغی که پرداخت شده رو نوشته باشن. مهر و امضا کنن بعد ترجمه کنین. توجه کنین که جمع مدت این نامه ها و قراردادها در پنج سال اخیر باید از دو سال بیشتر بشه.
    البته شما از روش غیر خوداشتغالی هم می تونید اقدام کنید. پروسه خوداشتغالی خیلی طولانی و کند هست.
    ببخشید ممنون از توضیحاتتون می تونم بپرسم منظورتون از روش دیگر به جز خود اشتغالی چیه ؟ توجه داشته باشید که سن من 41 سال است

Junior Member

ببخشید کسی می دونه برای خوداشتغالی در رشته ی مترجمی طول این پروسه مهاجرت چه قدر است؟ ممنون می شم اگه بگید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)