صفحه 65 از 381 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام
    بی نهایت ممنونم از کمکاتون
    پند تا سوال داشتم

1-اگه کسی فرزند بالای21 سال هم داشته باشه آیا لازم هست مدارکش رو پست کنیم(میدونم بالای 21 سال توو پرونده والدین قرار نمیگیره)
    2-سرمایه حدود یک میلیارد و دویست برای کشاورزی کافی هست؟
    3-زمان بررسی پرونده تویه سایتشون نوشته که برای کسانیکه بعد 2015 اقدام کردن مثل سابق نیست و express entry هست.یعنی زودتر از اون 4 سال ممکنه نتیجه مشخص بشه؟یا همون حدود 4 سال طول میکشه.
    4-اگه کسی ساابقه کاری مثلا توو کشاورزی بالای 10 سال داشته باشه و سرمایشم هم نسبتا بالا باشه،این عوامل تاثیری توو سرعت روند پرونده دارن؟
    5-کسیکه میخواد اونجا کشاورزی کنه، آیا لازمه دنبال کارفرما باشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

این جریان اکسپرس اینتری خیلی اغوا کننده ست. قول شش ماهه دادن واسه پرونده هایی که کامل هست. اما تا اولین خروجی ها نیاد بیرون نمیشه درباره ش نظر داد. اینکه اگر کسی قبل از ژانویه 2015 اقدام کرده باشه تحت بررسی آنکارا نه سال طول بکشه و بعد از 2015 کمتر از شش ماه، خیلی عجیبه. باید منتظر شد و دید.
    توی فرمها، در خصوص فرزند بالای بیست و یک سال، چیز متفاوتی نسبت به دیگر فرزندان ذکر نکرده.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

دوستان عزیز
    بعد از گذشت دو ماه و نیم پول اپلیکیشن برداشت شد، ولی الان یک ماه از برداشت پول گذشته ولی یو سی آی نامبر نیومده!!!! طبیعیه؟

اپلیکیش من در تاریخ 07/01/2015 تحویل نوااسکاشیا شده پس با این تفاسیر باید شش ماهه کار مهاجرت انجام بشه برا من؟ منبع این خبر کجا هست؟

جواب را پیدا کردم:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...es/perm-ec.asp

If you applied before January 1, 2015:
    Your application will be processed under the rules in place at the time you applied.
    Find out how long it will take for CIC to process your application.

If you applied on or after January 1, 2015:
    Our goal is to process most complete applications received under Express Entry in six months or less.
    We currently only have processing times for people who applied under the old system.
    Processing times tell you how long it took Citizenship and Immigration Canada (CIC) to process applications in the past. Since Express Entry is a new system and not enough applications have been received yet, processing times are not available but we have committed to process applications in six months or less.
    ویرایش توسط happydolphins : March 27th, 2015 در ساعت 09:27 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط happydolphins نمایش پست ها
    اپلیکیش من در تاریخ 07/01/2015 تحویل نوااسکاشیا شده پس با این تفاسیر باید شش ماهه کار مهاجرت انجام بشه برا من؟ منبع این خبر کجا هست؟

جواب را پیدا کردم:

Your application will be processed under the rules in place at the time you applied.

Our goal is to process most complete applications received under Express Entry in six months or less.
    We currently only have processing times for people who applied under the old system.
    Processing times tell you how long it took Citizenship and Immigration Canada (CIC) to process applications in the past. Since Express Entry is a new system and not enough applications have been received yet, processing times are not available but we have committed to process applications in six months or less.
    آره، تنها راه اینه که صبر کنیم ببینیم چی میشه. ولی واقعا عجیبه که بخوان اینقدر بین سیستم قدیم و جدید تبعیض قایل بشن. خوداشتغال که نیاز به جاب آفر نداره که لازم بشه تحت سیستم جدید وارد " اکسپرس اینتری پول " بشه! پس قاعدتا نباید زیر مجموعه این سیستم جدید قرار بگیره. البته امیدواریم به همین صورت باشه و دوستانی که اخیرا اقدام کردن سریعتر کارشون درست بشه. ما حسادت می کنیم ولی بخیل نیستیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh1368 نمایش پست ها
    سلام
    بی نهایت ممنونم از کمکاتون
    پند تا سوال داشتم

1-اگه کسی فرزند بالای21 سال هم داشته باشه آیا لازم هست مدارکش رو پست کنیم(میدونم بالای 21 سال توو پرونده والدین قرار نمیگیره)
    2-سرمایه حدود یک میلیارد و دویست برای کشاورزی کافی هست؟
    3-زمان بررسی پرونده تویه سایتشون نوشته که برای کسانیکه بعد 2015 اقدام کردن مثل سابق نیست و express entry هست.یعنی زودتر از اون 4 سال ممکنه نتیجه مشخص بشه؟یا همون حدود 4 سال طول میکشه.
    4-اگه کسی ساابقه کاری مثلا توو کشاورزی بالای 10 سال داشته باشه و سرمایشم هم نسبتا بالا باشه،این عوامل تاثیری توو سرعت روند پرونده دارن؟
    5-کسیکه میخواد اونجا کشاورزی کنه، آیا لازمه دنبال کارفرما باشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    درنظر داشته باشید که خوداشتغالها ملزم به اجرای طرح تجاری خودشون نیستن و پس از ورود به کانادا می تونن کار دیگه ای انجام بدن. به شرط اینکه مشمول قانون دروغ گویی نشن.
    اما قبل از ورود و برای ساپورت پرونده شون باید مدارک مستند دال بر توانایی اجرای برنامه تجاری شون رو ارایه کنن که برای کشاورزان نمایش توانایی خرید یک مزرعه از واجبات پرونده ست. قیمت یک مزرعه متوسط ممکنه یک میلیون دلار سرمایه بخواد. شما باید نشون بدین که این مبلغ رو دارین گرچه بعد از ورود نخرین. پس با توجه به سرمایه تون، برنامه تجاری بنویسید که قابلیت اجرا داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkn نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    بعد از گذشت دو ماه و نیم پول اپلیکیشن برداشت شد، ولی الان یک ماه از برداشت پول گذشته ولی یو سی آی نامبر نیومده!!!! طبیعیه؟
    فایل نامبر من دو ماه بعد از پرداخت پول اومد.

Banned

سلام
    من 27 سال دارم و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد . یک سال سابقه کار دارم. برای مهاجرت به کاندا از طریق ویزای کار به چه مدارکی و چه شرایطی احتیاج دارم؟ اصلا آیا شرایط برای اقدام را دارم ؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط simasafavizade نمایش پست ها
    سلام
    من 27 سال دارم و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد . یک سال سابقه کار دارم. برای مهاجرت به کاندا از طریق ویزای کار به چه مدارکی و چه شرایطی احتیاج دارم؟ اصلا آیا شرایط برای اقدام را دارم ؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    سلام
    قوانین مهاجرت از ژانویه 2015 تغییرات اساسی داشته. در روش جدید شما یا بایستی از یک شرکت کانادایی پیشنهاد کاری داشته باشید و یا اینکه نمره آیلتس شما چشمگیر بوده تا در کنار سابقه کار شما به حداقل امتیاز امیدوار کننده ای برسید.
    چنانچه یکی از شرایط بالا را دارید، شروع به نگارش یک رزومه قوی کنید و لیست مدارک و غیره را از سایت مهاجرت cic دانلود کرده، تکمیل و اقدام کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    آره، تنها راه اینه که صبر کنیم ببینیم چی میشه. ولی واقعا عجیبه که بخوان اینقدر بین سیستم قدیم و جدید تبعیض قایل بشن. خوداشتغال که نیاز به جاب آفر نداره که لازم بشه تحت سیستم جدید وارد " اکسپرس اینتری پول " بشه! پس قاعدتا نباید زیر مجموعه این سیستم جدید قرار بگیره. البته امیدواریم به همین صورت باشه و دوستانی که اخیرا اقدام کردن سریعتر کارشون درست بشه. ما حسادت می کنیم ولی بخیل نیستیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط happydolphins نمایش پست ها

جواب را پیدا کردم:

سلام به همگی
    دوستان لطفا توجه داشته باشید که برنامه express entry فقط برای برنامه های FSW و FST و CEC است و شامل بقیه برنامه های مهاجرتی نمیشود
    ویرایش توسط ehsan25 : April 2nd, 2015 در ساعت 01:10 PM
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)