صفحه 75 از 381 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط shirinshr نمایش پست ها
    حرف شما كاملا درسته ولي اينكه يه مختصاتي داشته باشي از چيزهايي كه ميخواي ارائه كني دقيقا چه نكاتي رو بايد نوشت توي بيزنس پلن اينجور چيزها مدنظرم بود من نميتونم هزينه وكيل رو بدم آيا مشاور ا راهنمايي كه ارزونتر از وكيل اينكار رو بكنه هست؟
    واژه "طرح کسب و کار" و یا "business plan" رو در گوگل جستجو کنید راهنمایی های زیادی پیدا می کنید.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

با سلام خدمت دوستان من تصمیم گرفتم بدون وکیل کارهام رو انجام بدم
    من سال 92 فوق لیسانس رو دفاع کردم اما متاسفانه دنبال فارق التحصیلی نرفتم تا امروز و 20 روز دیگه مدرک موقت رو بهم میدن و از اونجایی که مدرک موقت رو ترجمه نمیشه کرد و مدرک اصلی هم 3 ماه طول میکشه و متاسفانه من دارم میرم خارج از کشور و تا 6 ماه دیگه نمیام و میخوام قبل رفتن کارام رو کنم و بفرستم به نظرتون چیکار کنم ؟ پرینت نمرات رو بگیرم ترجمه کنم؟ ممنون میشم راهنمایم کنید
    بعد کسی میدونه انگشت نگاری تا چند روز اعتبار داره
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من تصمیم گرفتم بدون وکیل کارهام رو انجام بدم
    من سال 92 فوق لیسانس رو دفاع کردم اما متاسفانه دنبال فارق التحصیلی نرفتم تا امروز و 20 روز دیگه مدرک موقت رو بهم میدن و از اونجایی که مدرک موقت رو ترجمه نمیشه کرد و مدرک اصلی هم 3 ماه طول میکشه و متاسفانه من دارم میرم خارج از کشور و تا 6 ماه دیگه نمیام و میخوام قبل رفتن کارام رو کنم و بفرستم به نظرتون چیکار کنم ؟ پرینت نمرات رو بگیرم ترجمه کنم؟ ممنون میشم راهنمایم کنید
    بعد کسی میدونه انگشت نگاری تا چند روز اعتبار داره
    با تشکر
    مدرک موقت و ریز نمرات را ترجمه کنید. ممکنه ترجمه رسمی دادگستری نتونید بکنید، ولی فعلا با مهر مترجم بذارینشون رو پرونده. بعدا که مدرک آمد ترجمه رسمی کنید برای روز مصاحبه با خود ببرید.

Junior Member

سلام
    همسر من لیسانس تربیت بدنی هست در ضمن تکواندو کار هست سال 85-86-87و 89-90 (5 سال ) تو تیم تکواندو بوده و قرار داداش هم هست و یک بار هم از طرف تیم به خارج از کشور برای مسابقات رفته و پرینت جساب بانکی هم هست. سال 91 و 93 مربی تیم بوده که قرار داد نداره فقط یه لوح بهش دادن که اسمش به عنوان مربی رد شده بود و همین طور در اینترنت نوشته شده بود و الان 8 ماه که توی یه کشور اسیایی در حال مربیگری هست که قرار دادش یه ساله هست. در ضمن در حدود یک ساله که بیمه ازاد برای خودش رد می کنه و مدرک زبان هم متاسفانه نداره و اینکه خواهرش ماه پیش کارت اقامت کبک رو دریافت کردند
    می خواستیم ببینیم از این روش می تونیم استفاده کنیم؟ اگه میشه لطفا بگین از کجا می تونم راهنمایی کامل بگیرم برای چیزهایی که لازم داریم؟
    الان چقدر زمان بر هست این پروسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mayammmmm نمایش پست ها
    سلام
    همسر من لیسانس تربیت بدنی هست در ضمن تکواندو کار هست سال 85-86-87و 89-90 (5 سال ) تو تیم تکواندو بوده و قرار داداش هم هست و یک بار هم از طرف تیم به خارج از کشور برای مسابقات رفته و پرینت جساب بانکی هم هست. سال 91 و 93 مربی تیم بوده که قرار داد نداره فقط یه لوح بهش دادن که اسمش به عنوان مربی رد شده بود و همین طور در اینترنت نوشته شده بود و الان 8 ماه که توی یه کشور اسیایی در حال مربیگری هست که قرار دادش یه ساله هست. در ضمن در حدود یک ساله که بیمه ازاد برای خودش رد می کنه و مدرک زبان هم متاسفانه نداره و اینکه خواهرش ماه پیش کارت اقامت کبک رو دریافت کردند
    می خواستیم ببینیم از این روش می تونیم استفاده کنیم؟ اگه میشه لطفا بگین از کجا می تونم راهنمایی کامل بگیرم برای چیزهایی که لازم داریم؟
    الان چقدر زمان بر هست این پروسه؟
    متاسفانه این روش واقعا زمان بر هست. در واقع طولانی ترین پروسه در بین روش های مهاجرتی به کانادا هست. اما نیاز به مدرک زبان نداره. پرونده همسر شما هم کامل و قابل دفاع بنظر می رسه. اگر قدیم بود می گفتیم این روش حدود 3 تا 4 سال طول می کشه، اما اخیرا خیلی طولانی شده. سال پیش مورد پنج ساله ای را شاهد بودیم و یک سال هم هست که مورد دیگری رو ندیدم. احتمالا تغییراتی داره اتفاق می افته که باید منتظر شد و دید، چون اگر بنا به لغو یا بستن این روش بود، حتما از سوی اداره مهاجرت اعلام می شد. نحوه تشکیل پرونده را می توانید از لینک زیر که تجربه شخصی و مفید یکی از اعضای این فروم هست مطالعه کنید.
    http://uplod.ir/le7xpadmj5wy/Main_Main.pdf.htm

Junior Member

با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز
    من واسه مدارک مالی خودم 2 هکتار زمین کشاورزی به صورت وکالتی به نامم هست و 3 دنگ سرقفلی یک مغازه . گردش حساب بانکی هم بد نیست . پدرم هم یک منزل داره که میتونه بنام من بزنه ولی چون خودم یک 8 ماهی ایران نیستم . به نظرتون بهتر نیست قبل از مصاحبه به نام من بزنه ؟ چون اگه الان به نامم کنه دردسر میشه که خودم ایران نیستم
    و اینکه میتونم یک قرارداد محضری بنویسم و 10 هکتار زمین کشاورزی از پدرم به مدت 3 سال یا بیشتر اجاره کنم و بزارم رو پروندم

با سلام خدمت ادمین عزیز. یه سوال من و همسرم در حال ارسال مدارک برای selfemployed هستیم . به یه مشکل مسخره برخوردیم! این مانی اوردر رو از کجا و به چه اسمی باید بگیریم. دوستان گفتن از صرافی های معتبر. ولی آیا شماره حسابی چیزی لازمه؟ کلا در مورد قسمت پرداخت وجه به وسیله ی مانی اوردر میشه یه توضیحی بدین؟ ممنون میشم

Banned

سلام
    میشه یکی بگه مدارک را باید به کدوم سفارت ببریم؟

Banned

Processing times for self-employed class (Quebec) applications

The tables below indicate application processing times at Canadian visa offices. The times are based on how long it took to process 80 percent of all cases finalized between April 1, 2014 and March 31, 2015. Processing times are subject to change.
    These processing times only apply to the federal part of the processing (at the visa office) once we have received the complete application. It does not include the time it takes for the province of Quebec to process the Certificat de sélection du Québec (CSQ).

Last quarterly update: May 20, 2015

Banned

If you applied on or after January 1, 2015:
    Our goal is to process most complete applications received under Express Entry in six months or less.
    We currently only have processing times for people who applied under the old system.
    Processing times tell you how long it took Citizenship and Immigration Canada (CIC) to process applications in the past. Since Express Entry is a new system and not enough applications have been received yet, processing times are not available but we have committed to process applications in six months or less.

Type of application Federal
    (Other Than Quebec)
    Quebec
    Skilled Workers View by visa office View by visa office
    Provincial Nominees View by visa office Not applicable
    Investor View by visa office View by visa office
    Entrepreneur View by visa office View by visa office
    Start-up visa Not available Not applicable
    Self-Employed Persons View by visa office View by visa office
    Canadian Experience Class 13 months Not applicable
    Live-in Caregivers 45 months Not applicable

علاقه مندی ها (Bookmarks)