صفحه 77 از 381 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام به همه دوستان
    سوالی دارم از خدمت شما اساتید

من بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم با کمک شما دوستان و بدون گرفتن وکیل از روش خوداشتغالی کانادا اقدام کنم... سوالی دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.....
    من متاهل هستم و دارای یک فرزند 4 ساله....مشکلی که برای شروع کار جمع آوری مدارک دارم این هست که ما در حال جدا شدن از زندگی مشترک هستیم و من دسترسی به شناسنامه خانومم را ندارم...ولی کپی شناسنامه و کپی کارت ملی خانومم + اصل پاسپورت خانومم را دارم ولی شناسنامه خانومم رو نمیتونم بگیرم برای ترجمه رسمی....اینطور که متوجه شدم باید حتما اصل شناسنامه همسرم باشه و با پاسپورت قبول نمیشه.....دوستان چه کاری میتونم انجام بدم؟آیا راهی وجود داره؟

با تشکر

Junior Member

دوست عزیزم
    شما الان اقدام نکن. چون فعلا مدارک کامل نمیتونی ارائه بدی.
    بنظر من با تامل بیشتر برو جلو. این روش طولانی هست پس از اول درست مدارک بده چون بعدا سخت میشه چون فرم ها رو باید
    عوض کنی و بدون وکیلم سختره درضمن اگر الان اقدام کنی باید پول همسر و فرزندتم بپردازی.

Junior Member

دوستان برای اقدام کردن از طریق عکاسی در مرحله تشکیل پرونده مدارک مورد نیاز شما از قبیل ترجمه عقد نامه و شناسنامه و کارت ملی و شرح درآمد مالی از زمان فعالیت تا کنون و فعالیتهایی که داشتین رو باید دقیق اعلام کنید.....من ترجیح دادم که وکیل بگیرم که کمک خوبی به من کرد

سلام به همه دوستان
    سوالی دارم از خدمت شما اساتید

من بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم با کمک شما دوستان و بدون گرفتن وکیل از روش خوداشتغالی کانادا اقدام کنم... سوالی دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.....
    من متاهل هستم و دارای یک فرزند 4 ساله....مشکلی که برای شروع کار جمع آوری مدارک دارم این هست که ما در حال جدا شدن از زندگی مشترک هستیم و من دسترسی به شناسنامه خانومم را ندارم...ولی کپی شناسنامه و کپی کارت ملی خانومم + اصل پاسپورت خانومم را دارم ولی شناسنامه خانومم رو نمیتونم بگیرم برای ترجمه رسمی....اینطور که متوجه شدم باید حتما اصل شناسنامه همسرم باشه و با پاسپورت قبول نمیشه.....دوستان چه کاری میتونم انجام بدم؟آیا راهی وجود داره؟

با تشکر

این روش حداقل پنح سال طول می کشه. اگه شش ماه صبر کنی، پرونده کامل بدی بهتر از اینه که دو سه سال دیگه که ازت آپدیت خواستن، ضد و نقیض مدرک بدی و پرونده ت پیچیده بشه.
    اما اگه اصرار داری، یه دفترخونه آشنا پیدا کن، گواهی مفقودی شناسنامه و کارت ملی برات تهیه کنه که ترجمه رسمی هم میشه، بذارش رو پرونده تا ایشالا بعدا که ازت آپدیت خواستن، تکلیفت هم روشن شده و مدارک کامل میبری. اما ایشالا که جدا نمیشی
    ویرایش توسط sepehr_5566 : July 29th, 2015 در ساعت 11:36 PM دلیل: اصلاح نقل قول
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط zohhrehh نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    این هفته من پیش وکیل معتبری رفته بودم برای مهاجرت از این طریق و گفته های ایشون خیلی خیلی متفاوت بود با مطالبی که من اینجا خوندم برام خیلی جالب بود و به این فکر افتادم که یا اینجا تاریخ مصرف مطالب گذشته یا اقای وکیل متفاوت بیان میکرد:
    مطلبی که راجع به زمان بیان میکرد مخصوصا این بود که من پرسیدم این پروسه چقدر طول میکشه : گفت: شما روی 2 سال مطمئن باش(خیلی خیلی خیلی مطمئن بود)! و حتی گفت به ما قول 1سال یا همون express entry ازین روش رو دادن اما به شما میگم 2 سال که منطقی باشه و گفت خیلی زمان کم شده و آخرین پرونده های ما روی 2 سال و 8ماه بوده!!!
    همچنین میگفت اکثر پروندهه های ما مصاحبه نداشتند در حالی که اینجا من دیدم دوستان گفته بودن که تا حالا پرونده بدون مصاحبه ندیدند!!!
    حالا من واقعا سردر گم شدم برای تصمیم گیری مسائل مهم قبل از رفتن!!؟
    یک شاهد زنده که مارچ 2012 فایل نامبر خوداشتغالی فدرال گرفته، ماه پیش تازه ازش آپدیت خواستن. یعنی بعد از دو سال و دو سه ماه هنوز به مصاحبه هم نرسیده. به نظر من هم به حرف وکیله شک کنین و با وکلای بیشتری مشورت کنین.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان من دارم فرم ها رو پر میکنم واسه کشاورزی هست
    یک جا هست که باید ایالت و شهر مورد نظر رو انتخاب کنم کسی میدونه واسه تخصص من کدوم شهر بهتر هست ؟ بعد میشه تغیر داد شهر رو هنگام مصاحبه ؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان من کاور لتر رو نوشتم
    سوال من اینه که business plan رو الان باید بنویسم و با مدارک فرستاد یا بعد که موقع مصاحبه هست ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من دارم فرم ها رو پر میکنم واسه کشاورزی هست
    یک جا هست که باید ایالت و شهر مورد نظر رو انتخاب کنم کسی میدونه واسه تخصص من کدوم شهر بهتر هست ؟ بعد میشه تغیر داد شهر رو هنگام مصاحبه ؟
    به نظر من استان منیتوبا از این نظر انتخاب قابل دفاعی هست. آب و هواش نسبتا قابل تحمله، در زمینه کشاورزی و گلخانه هم فعال هست. هزینه زندگی هم توش پایینه.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من کاور لتر رو نوشتم
    سوال من اینه که business plan رو الان باید بنویسم و با مدارک فرستاد یا بعد که موقع مصاحبه هست ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    هیچ چیزی رو به روز مصاحبه نذارین. هر چیزی که الان می تونید تهیه کنین. فقط مواردی که در حال حاضر از عهده تهیه ش بر نمیاین رو بذارین برای زمان آپدیت (مثلا مدرک تحصیلی ی که هنوز اصل آن صادر نشده و گرفتنش زمان می بره) یه شانس برای خودتون بذارین که مرحله مصاحبه بهتون نخوره. هم در هزینه صرفه جویی میشه، هم استرسش رو تجربه نخواهید کرد. اما اگه پرونده کم کسری داشته باشه، حتی اگه برگشت نخوره و عقب بیفتین، مصاحبه حضوری و سین جیم شدن در خصوص صحت ادعاهاتون در پرونده رو براتون مسجل می کنه.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز ببخشید سوالاتم زیاد شد و ممنون از پاسخگویی
    دوستانی که فرم ها رو پر کردند و فایل نامبر دارن در یکی از فرم ها که اسمش هست
    schedule 6a business immigrants (imm 0008
    در مورد دارایی ها هست در آخر اون قسمت j من دقیقا منظورش رو نمیفهمم . و با رنگ قرمز مشخص کردم

یعنی من بیام یک نامه بنویسم و در اون دارایی هام رو شرح بدم . اگر اینجوری هست sample از این نامه موجود هست که نگارش اون چجوری باشه ؟
    و من مدارک مالی بعضی هاش به اسم بابام هست گفتم به نام خودم در فرم بنویسم که بعد به نام من بزنه به نظرتون کار درستی هست ؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)