صفحه 79 از 381 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889129179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

کاربران گرامی :
    با سلام

ضمن تشکر از دوستانی که اطلاعات مفیدشان رو با دیگر دوستان به اشترک میگذارند، خواهشمندیم:

به منظور حفظ محتوای مفید در فروم و سهولت دسترسی به این اطلاعات توسط دیگر هموطنان در آینده، به جای انجام مکالمات شخصی در فضای عمومی فروم، از پیام خصوصی استفاده نمایید و یا با مراجعه به پروفایل فرد مورد نظر برای ایشان پیام بازدید کنند بگذارید.

همچنین به منظور تبریک و یا تشکر از کاربران میتوانید از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر" در کنار اسم کاربر استفاده نموده و ضمن اضافه کردن به امتیاز ایشان، پیام کوتاه مبنی بر تشکر خود را نیز درج نمایید.

به منظور احترام به دیگر کاربران و مطابق با
    قوانین فروم، پست های با محتوای مکالمات شخصی حذف خواهند شد.

ممنون از همکاری شما

مدیریت فروم
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Red face پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

دوستان عزیز . فایل نامبرهای فدرال بهار 2012 در گروه سرمایه گذاری داره مدیکالشون صادر میشه . من جولای 2012 هستم (اطلاعات کامل داخل امضا) . با توجه به اینکه ما زیرگروه بیزینس هستیم امیدوارم بزودی مدیکال من و امثال من هم صادر بشه . امید چیز خوبیه . . .
    خود اشتغالی کبک
    Interview May 2012 Montreal - CSQ May 2012
    FFN 2012 july 12 - UPDATE OCT 2015 - MEDICAL 4 JAN 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط BASAAMAD نمایش پست ها
    دوستان عزیز . فایل نامبرهای فدرال بهار 2012 در گروه سرمایه گذاری داره مدیکالشون صادر میشه . من جولای 2012 هستم (اطلاعات کامل داخل امضا) . با توجه به اینکه ما زیرگروه بیزینس هستیم امیدوارم بزودی مدیکال من و امثال من هم صادر بشه . امید چیز خوبیه . . .
    ما هم امیدواریم، اما از اونجایی که فاصله بین فایل نامبر شما تا مصاحبه تون ظاهرا یک ماه بیشتر نبوده، و مصاحبه تون قبل از فایل نامبر بوده!!!!! پس پروسه سرمایه گذاری با خوداشتغالی خیلی فرق داره. چون بعد از یک سال و نیم از فایل نامبر ما که خوداشتغالی هستیم هنوز به مصاحبه دعوت نشدیم. ولی بازم باهاتون موافقم که امید چیز خوبیه
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

سلام دوستان عزیز،
    از انجایی که روش کار افرینی و خود اشتغالی هم زیر شاخه ای از روش بیزنس محسوب می شود، ویزا نمایی برای متقاضیان سرمایه گذاری، کار افرینی و خود اشتغالی کبک طراحی شده است که شامل اطلاعات این عزیزان در هر یک از این 3 روش می باشد تا بدین صورت روند رسیدگی به پرونده ها راحت تر قابل پیگیری باشد. می توانید با مراجعه به فرم ثبت اطلاعات در جدول ویزانما اطلاعات خود وارد کنید. پس از ثبت اطلاعاتتون مدتی زمان نیاز است تا ويزانمای متقاضيان سرمايه گذاری، کارآفرینی و خود اشتغالی کبک
    به روز رسانی شود. آدرس این دو صفحه هم در امضای من هست.

Junior Member ghzlsa آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    ما هم امیدواریم، اما از اونجایی که فاصله بین فایل نامبر شما تا مصاحبه تون ظاهرا یک ماه بیشتر نبوده، و مصاحبه تون قبل از فایل نامبر بوده!!!!! پس پروسه سرمایه گذاری با خوداشتغالی خیلی فرق داره. چون بعد از یک سال و نیم از فایل نامبر ما که خوداشتغالی هستیم هنوز به مصاحبه دعوت نشدیم. ولی بازم باهاتون موافقم که امید چیز خوبیه
    در همه گروهها اول فایل نامبر کبک میاد ، مصاحبه می کنند و بعد فایل نامبر فدرال صادر می شه . منظورتون اینه که شما فایل نامبر فدرال دارید ولی به مصاحبه دعوت نشدید؟ شاید ویو شدید؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    دوست عزیز اشتباه نکن . فکر میکنم شما از طریق فدرال اقدام کردید . من کبک اقدام کردم که ظاهرا پروسش نسبت به فدرال کوتاه تره . من فایل نامبر اولیه کبک داشتم که تاریخش حدودا فکر کنم May-2011 بود . بعد از یکسال may 2012 به مصاحبه رفتم و قبول شدم و همون ماه CSQ گرفتم . بعد از قبولی و دریافت CSQ مدارک رو فرستادم فدرال و 2012-july-12 فایل نامبر فدرال گرفتم . روند پرونده های سرمایه گذاری (کبک) همشون به همین صورت هست .
    خود اشتغالی کبک
    Interview May 2012 Montreal - CSQ May 2012
    FFN 2012 july 12 - UPDATE OCT 2015 - MEDICAL 4 JAN 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط BASAAMAD نمایش پست ها
    دوست عزیز اشتباه نکن . فکر میکنم شما از طریق فدرال اقدام کردید . من کبک اقدام کردم که ظاهرا پروسش نسبت به فدرال کوتاه تره . من فایل نامبر اولیه کبک داشتم که تاریخش حدودا فکر کنم May-2011 بود . بعد از یکسال may 2012 به مصاحبه رفتم و قبول شدم و همون ماه CSQ گرفتم . بعد از قبولی و دریافت CSQ مدارک رو فرستادم فدرال و 2012-july-12 فایل نامبر فدرال گرفتم . روند پرونده های سرمایه گذاری (کبک) همشون به همین صورت هست .
    آره من خوداشتغالی فدرال اقدام کردم. یک ماه پس از ارسال پرونده ام، برام فایل نامبر اومد و تا الان هیچ چیزی برام نیومده. نه درخواست آپدیت، نه دعوت به مصاحبه...

نقل قول نوشته اصلی توسط ghzlsa نمایش پست ها
    در همه گروهها اول فایل نامبر کبک میاد ، مصاحبه می کنند و بعد فایل نامبر فدرال صادر می شه . منظورتون اینه که شما فایل نامبر فدرال دارید ولی به مصاحبه دعوت نشدید؟ شاید ویو شدید؟؟؟
    من فدرال اقدام کردم نه کبک. فدرال مصاحبه ش تا پیش از این حدود 18 ماه بعد از فایل نامبر بوده که فعلا بنظر میاد این فاصله داره طولانی تر میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Lady_Blue نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    از انجایی که روش کار افرینی و خود اشتغالی هم زیر شاخه ای از روش بیزنس محسوب می شود، ویزا نمایی برای متقاضیان سرمایه گذاری، کار افرینی و خود اشتغالی کبک طراحی شده است که شامل اطلاعات این عزیزان در هر یک از این 3 روش می باشد تا بدین صورت روند رسیدگی به پرونده ها راحت تر قابل پیگیری باشد. می توانید با مراجعه به فرم ثبت اطلاعات در جدول ویزانما اطلاعات خود وارد کنید. پس از ثبت اطلاعاتتون مدتی زمان نیاز است تا ويزانمای متقاضيان سرمايه گذاری، کارآفرینی و خود اشتغالی کبک
    به روز رسانی شود. آدرس این دو صفحه هم در امضای من هست.
    سلام
    تشکر از تلاشی که برای دسته بندی اطلاعات متقاضیان و اطلاع رسانی به بقیه هم گروه ها می کنید.
    آیا برای خود اشتغالی فدرال نیز ویزانمایی طراحی کرده اید؟

با سلام به دوستان عزیز.
    من از طریق خوداشتغالی فدرال می خوام اقدام کنم (بدون وکیل)چند تا سوال:
    1-لطفا مراحل کلی از ابتدا تا انتها را تیتر وار برام بگید؟
    2-آیا گواهی پزشکی هم جز مدارک هست،از کجا باید تهیه کنم؟
    3-تعداد فرم های اصلی اداره مهاجرت چند تا هست؟من دانلود کردم 10 تا PDF دانلود شد،
    4-یه آژانس مهاجرتی می گفت باید قرار داد های کاریت بدون وقفه باشه(با 2،3 روز)،ولی تو سایت اشاره ای به این مورد نکرده.لطفا راهنمایی کنید.
    5-من می خوام مدارکم رو تو همین سال ارسال کنم،تا کی وقت دارم پست کنم؟
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)