صفحه 88 از 381 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام دوستان.کسی از بازار فرش دستباف تو کانادا اطلاعی داره؟ من قالی و تابلو فرش میبافم میخوام بدونم میشه اونجا رو درآمدش حساب کنم؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    ضمن تبریک خدمت شما، توی ایمیل آپدیت، مواردی که باید بفرستین رو خودشون لیست کردن.
    اما معمولا شامل مدارک شناسایی، سو پیشینه و ارزشگذاری مجدد اموال میشه. همچنین سفرهای خارج از کشور، قراردادهای جدیدی که بستین و مالیاتهایی که پرداخت کردین هم میشه.

سپاس از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc of applied design From Shiraz Azad Un

با سلام
    من از اسفند سال 91 مربیگری شنا درجه 3 دارم و از آن زمان تا به حال در استخر ها و مجموعه ورزشی چند هتل مشغول به کار بودم و از این طریق درآمد کسب میکنم .
    2سال و 3 ماه سابقه بیمه مرتبط با شغل مربیگری و نجات غریق دارم .
    24 سال سن دارم ، لیسانس مهندسی مکانیک دام ، در صورت نیاز آیلتس 5،6 میتونم کسب کنم.
    میخواستم بدونم که احتمال پذیرش من هست ؟ و مدت زمان پروسه چقدر هست ؟ و پیشنهاد میدید که از طریق وکیل اقدام کنم یا خودم ؟ ( وکیل گفته 6000 دلار کانادا میگیره و طی 2 سال اقامت رائم واسم میگیره )
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط xpouria نمایش پست ها
    با سلام
    من از اسفند سال 91 مربیگری شنا درجه 3 دارم و از آن زمان تا به حال در استخر ها و مجموعه ورزشی چند هتل مشغول به کار بودم و از این طریق درآمد کسب میکنم .
    2سال و 3 ماه سابقه بیمه مرتبط با شغل مربیگری و نجات غریق دارم .
    24 سال سن دارم ، لیسانس مهندسی مکانیک دام ، در صورت نیاز آیلتس 5،6 میتونم کسب کنم.
    میخواستم بدونم که احتمال پذیرش من هست ؟ و مدت زمان پروسه چقدر هست ؟ و پیشنهاد میدید که از طریق وکیل اقدام کنم یا خودم ؟ ( وکیل گفته 6000 دلار کانادا میگیره و طی 2 سال اقامت رائم واسم میگیره )
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگر بیمه شما خویش فرما بوده باشه، و برای اون دو سال و سه ماه قرارداد پیمانکاری تهیه کنین، با توجه به سن، تحصیلات و تجربه تون، امتیاز لازم رو کسب می کنین.
    اما اگر اون مدت رو حقوق بگیر هتل یا مجموعه ورزشی بودین و کارفرما براتون بیمه رد می کرده است متاسفانه این روش شامل حال شما نمی شود.
    مدت زمان 4 سال بوده که بنظر میرسه کمتر شده باشه. تا چند ماه آینده که گروه چند تا خروجی داشته باشه، مشخص میشه.
    مبلغی که وکیل بهتون گفته، عرف حدودا همین هست. ولی جریان دو سال هنوز قطعی نیست.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

سلام.همسر بنده آرایشگر است.ومدرک آرایش وپیرایش زنانه رابه مدت 400 ساعت درسال2006 ومدرک متعادل سازی چهره زنانه (که همان آرایش تخصصی یا گریم هست)رو به مدت 286ساعت در سال 2009 از فنی و حرفه ای داره.آیا با این اوصاف میتونه از روش خود اشتغالی اقدام کنه؟ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط eriman نمایش پست ها
    سلام.همسر بنده آرایشگر است.ومدرک آرایش وپیرایش زنانه رابه مدت 400 ساعت درسال2006 ومدرک متعادل سازی چهره زنانه (که همان آرایش تخصصی یا گریم هست)رو به مدت 286ساعت در سال 2009 از فنی و حرفه ای داره.آیا با این اوصاف میتونه از روش خود اشتغالی اقدام کنه؟ممنون از راهنماییتون
    سلام
    متاسفانه دوره اشتغالشان خیلی قدیمی هست.
    برای این روش باید در پنج سال اخیر سابقه حداقل دو سال خوداشتغالی داشته باشند.

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز،
    بنده آپریل 2015 یو سی آی نامبر گرفتم، از همون موقع این پراسس شد و امروز 28 آبان ایمیل آپدیت اومد!!!!!! خیلی سریعتر از اون چیزی که فکر میکردم، به هر حال انگار خیلی سریع کردن پروسه رو. فقط یه سوال، نوشته که مدارکی رو دال بر اثبات سابقه کارتون بفرستید، من که یبار فرستادم، دوباره همونارو ترجمه کنم بفرستم؟

Junior Member

با درود ، آیا چاپ کتاب مشمول طرح خود اشتغالی می شود ، باید ناشر مستقلی داشته باشد یا خود نویسنده می تواند ناشر کتاب خودش باشد ؛ موارد مالی آن چگونه باید توجیه شود ؟ لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند . با سپاس . . .

Junior Member

با سلام
    من قصد دارم از این روش اقدام کنم. 16 سال سابقه کاری در زمینه گرافیک و عکاسی دارم و به مدت 3 سال هم هست به صورت فری لنس به عنوان طراح مستقل مشغول به کار هستم . برای یکی از کارهام به عنوان اثر برگزیده در دوسالانه بسته بندی دیپلم افتخار گرفتم و دو تا از اثرهام در فستیوال بین المللی گاو اوکراین پذیرفته شده است . ایا جزو کار ملی حساب میشود ؟ ایا اقدام از طریق این روش برای من مناسب است ؟ من میخوام بدون گرفتن وکیل اقدام کنم ایا مشاور و یا کسی که اطلاعات داشته باشه تا برای پر کردن فرمها به من کمک کنه می تونید معرفی کنید ؟ با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkn نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز،
    بنده آپریل 2015 یو سی آی نامبر گرفتم، از همون موقع این پراسس شد و امروز 28 آبان ایمیل آپدیت اومد!!!!!! خیلی سریعتر از اون چیزی که فکر میکردم، به هر حال انگار خیلی سریع کردن پروسه رو. فقط یه سوال، نوشته که مدارکی رو دال بر اثبات سابقه کارتون بفرستید، من که یبار فرستادم، دوباره همونارو ترجمه کنم بفرستم؟
    ضمن تبریک، خیلی خوشحالیم که به این سرعت به مرحله آپدیت رسیدین. پرونده شما خوداشتغالی کیک هست یا فدرال؟
    ضمنا مدارکی که پیشتر ارسال کردین براشون، چنانچه تغییری نداشته اند، نیازی به ارسال مجدد نیست. مثلا اگر شناسنامه تان را تعویض نکردید یا فرزندی به آن اضافه نشده، نیازی به ترجمه و ارسال مجدد ندارد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)