صفحه 9 از 381 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Banned

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام

میخواستم بپرسم آیا دوره کوتاه مدت کارآفزینی ای چیزی هست آدم بره توی خود کانادا شرکت کنه و بعد از دوره یه امکاناتی چیزی بدن آدم همونجا کار کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    سلام

میخواستم بپرسم آیا دوره کوتاه مدت کارآفزینی ای چیزی هست آدم بره توی خود کانادا شرکت کنه و بعد از دوره یه امکاناتی چیزی بدن آدم همونجا کار کنه؟
    نه دوست عزیز. مهاجرت از نوع کارآفرینی از پارسال از روشهای مهاجرت فدرال حذف شده. کانادا کمبود متقاضی مهاجر که نداره که بخواد با این روشها مهاجر جذب کنه. برای سرمایه گذاری هم الان افرادی که چهارصد پانصد هزار دلار حاضرند سرمایه گذاری کنند در نوبتهای شش و هفت ساله مانده اند. این گروه خود اشتغالی هم برای مشاغل خاص هنری و ورزشی و مانند آن است.

Banned

اتفاقا من مدرک فیلمسازی بین المللی از انجمن سینمای جوان هم دارم با چندتا فیلم کوتاه ... به کارم میادش؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    اتفاقا من مدرک فیلمسازی بین المللی از انجمن سینمای جوان هم دارم با چندتا فیلم کوتاه ... به کارم میادش؟!
    شرایطش رو دوست مطلعمون khosrowasghari در همین بالا پست 81 نوشته اند.

با سلام من در حدود 12 ساله كه موسيقي تدريس ميكنم ولي مدرك آكادميك ندارم و بعد از ظهر ها در آموزشگاه مشغول هستم ميخواستم بدونم كه ميتونم براي مهاجرت اقدام كنم و اينكه اصولا از كجا بايد شروع كرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babaksarab نمایش پست ها
    با سلام من در حدود 12 ساله كه موسيقي تدريس ميكنم ولي مدرك آكادميك ندارم و بعد از ظهر ها در آموزشگاه مشغول هستم ميخواستم بدونم كه ميتونم براي مهاجرت اقدام كنم و اينكه اصولا از كجا بايد شروع كرد
    سلام دوست عزیز
    تا انجاییکه من خبر دارم مدرک تحصیلی مرتبط با شغلتون امتیاز خوبی برای شما اضافه می کنه، اما چیزی که مهمه اینه که شما باید یه جوری اثبات کنی با این رشته شغلی که شما داری اونجا می تونی خودت و احیانا خوانواده ات رو در کبک تامین کنی و به اونها مدارکی رو نشون بدی که ثابت کنه شما در ایران درآمدخوبی داشتی و فرد موفقی بودی و همچنین اطلاعات موثقی رو جمع آوری کنی برای کاردر کبک که باز به اونها نشون بدی که برای جامعه کبکی فرد کارامد و تولید کننده ای از لحاظ فرهنگی هستی.
    باز هم سوالی بود در خدمتم.
    F.N.Q: 16 MARCH,2009///F.N.F: 18 MAY ,2010
    در یافت آپدیت : 17JULY 2012///فرستادن آپدیت:4AUG 2012
    ارسال مديكال: 8اكتبر2014, پاس ريكوئست: 8 نوامبر٢٠١٤
    رشته : فوق لیسانس آهنگسازی

Junior Member

سلام دوست عزیز .من داور ومربی یکی از ورزشهای رزمی هستم و مقام کشوری و استانی دارم ،مدارکم بین المللیه،به نظرتون شانسم چقده؟وچه مدت زمانی طول میکشه؟میشه توضیح بدین از کجا باید شروع کنم؟درضمن مجردم ،زبان انگلیسیمم خوب نیس زیاد و چون نماینده این ورزش در یکی ازاستان هام سابقه کاری 5 سال را دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    fishery شیلات\Azad Lahijan

دوست خوبم سلام من چون خوداشتغالی کبک اقدام کردم اطلاعاتم در مورد این استانه.مهمترین چیزی که برای اونها مهمه اینه که شما بتونین ثابت کنین از این راه در ایران پول در میارین و در زمینه کاریتون جزو بهترینها هستین و میتونین در کشور کانادا از این راه کسب درآمد کنین .آیا سرچ کردین ببینین رشته ورزشی شما اونجا طرفداری داره؟
    17Aug2011 تاریخ مصاحبه (خوداشتغالی کبک)
    31Jul2012 تاریخ دریافت فایل نامبر فدرال انتقال پرونده به پاریس 5/4/2013 .ارسال مدیکال 2013 27Nov.دریافت ویزا 7Dec2013

Junior Member

سلام دوستان ... ممنون میشم در مورد سوال هام راهنماییم کنید.
    1-پروسه زمانی گرفتن ویزای خوداشتغالی چقدر طول میکشه ؟
    2- مدارک سابقه کار و گردش مالی و بیمه رو چه مدت بعد از ارسال فرمها درخواست ویزا میخوان؟
    3. در طول انجام پروسه و بررسی امکان اضافه کردن مدارک بیشتر به فایل نامبر خودمون هست؟
    4. مدرک زبان ایلتس برای من که از طریق مدرک مربیگری تنیسم میخوام اقدام کنم ضروریه؟
    5. فرم های درخواست ویزای خود اشتغالی رو از سایت http://www.cic.gc.ca/ باید گرفت و از طریف همون سایت ارسال کرد دیگه اره؟
    پیشاپیش سپاس
    ویرایش توسط gonzo : April 7th, 2013 در ساعت 11:25 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

با سلام لطفا در مورد مهاجرت از طریق خود اشتغالی فدرال کانادا و رشته هنری کارگردان وتهیه کننده که دارای کد NOC 51 31 هست توضیح بدید و این که چطوری باید اقدام کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)