صفحه 91 از 381 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

چه جالب واقعا به ما کلی تبریک گفتن که اپدیت به معنای نزدیک بودن به مدیکاله و اینکه مصاحبه ویو میشه احتمالا. حالا که می بینم از همه خواستن می فهمم یه کلابرداری بوده که حق وکاله رو کامل ازمون بگیرن. در ضمن به ما گفتن کلیه مدارکی که قبلا فرستادیم و دوباره بفرستیم چه اونایی که تغییر کرده چه اونایی که تغییر نکرده

امیدوارم این تغییر در روند بررسی پرونده ها، به نفع متقاضیان باشه، نه مشکل تر کردن پروسه.
    در حال حاضر ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت خارجی هر یک برگ مدرک، حداقل 100 هزار تومان هزینه داره. درخواست مجدد برای ترجمه اون همه مدارکی که پیشتر ارایه کردیم اجحاف بزرگیه.
    بقیه هزینه ها، مثل حسابرسی مالی رسمی که بماند
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    امیدوارم این تغییر در روند بررسی پرونده ها، به نفع متقاضیان باشه، نه مشکل تر کردن پروسه.
    در حال حاضر ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت خارجی هر یک برگ مدرک، حداقل 100 هزار تومان هزینه داره. درخواست مجدد برای ترجمه اون همه مدارکی که پیشتر ارایه کردیم اجحاف بزرگیه.
    بقیه هزینه ها، مثل حسابرسی مالی رسمی که بماند
    ترجمه مدارک ما نزدیک ۴ میلیون شد. ولی حسابرسی و کنسل کردم. اگه واقعا سفارت بخواد دوباره نقص پرونده می زنهدر ضمن شما حق وکاله رو کامل پرداخت کردین؟

Junior Member

سلام
    من مدتی هست برای خود اشتغالی اقدام کردم فایل نامبرم هم پارسال حدود آبان اومده.رشته ام تئاتر عروسکی هست و یک کتاب بین المللی کودک تصویر گری کردم و یه کتاب دیگه رو گرافیکش رو کار کردم.میشه راهنمایی کنید من رو برای اینکه پرونده ام محکم تر بشه چه کاری بهتره انجام بدم? ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    خود وکلا هم نمی دونن چرا یکباره این حجم آپدیت واسه خوداشتغالی صادر شده.
    اما چیزی که از خود نامه آپدیت برداشت میشه اینه که: مدارکی که تغییر کرده باید مجددا ترجمه و ارسال بشن اما آنهایی که قبلا دادین و تغییری توشون ایجاد نشده، نیازی نیست. قراردادهای جدیدی هم اگر بسته اید باید ترجمه و ارایه کنین. البته جریان شناسنامه و کارت ملی فرق داره و به هرحال باید مجددا بفرستین.
    شناسنامه ها و کارت ملی که تغییری نکرده چرا باید دوباره بفرستیم می شه در این مورد توضیح بدید

Junior Member

دوستان عزیز ممکنه این مسئله مالیاتی رو برای من روشن کنید ما به عنوان خود اشتغال لزومی نداره مالیات بدیم ولی در فرم آپدیت جمله زیر رو داریم
    Income tax returns, tax assessments and proof of tax payment (e.g. copies of tax payment receipts and tax statements stamped by the tax office). Attestation letters from the tax office stating that there is no tax owing are not sufficient.
    می شه دقیقا این جمله رو برام توضیح بدید
    با تشکر از راهنمایی های خوبتان

Junior Member

دوست عزیز باید در قرارداد مشخص بشه مالیات توسط کی پرداخت می شه و اگر شما معاف از مالیات هستین حتما باید نامه معاف از مالیات را ترجمه و ضمیمه پرونده کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim75 نمایش پست ها
    شناسنامه ها و کارت ملی که تغییری نکرده چرا باید دوباره بفرستیم می شه در این مورد توضیح بدید
    زبانم لال ممکنه تجدید فراشی صورت گرفته باشه و شما پنهان کنید و یا فرزندی نصیبتان شده و نمی خواهید اعلام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim75 نمایش پست ها
    دوستان عزیز ممکنه این مسئله مالیاتی رو برای من روشن کنید ما به عنوان خود اشتغال لزومی نداره مالیات بدیم ولی در فرم آپدیت جمله زیر رو داریم
    Income tax returns, tax assessments and proof of tax payment (e.g. copies of tax payment receipts and tax statements stamped by the tax office). Attestation letters from the tax office stating that there is no tax owing are not sufficient.
    می شه دقیقا این جمله رو برام توضیح بدید
    با تشکر از راهنمایی های خوبتان
    اصولا برای دولت کانادا، پرداخت کردن مالیات اهمیت ویژه داره. اگر قراردادی بستین که پرداخت مالیات رو به عهده شما گذاشته باشه و شما پرداخت نکردین، بهتره اصلا اون قرارداد رو بعنوان رزومه اعلام نکنین که نمره منفی میگیرین. اما اگر با ارایه قبوض پرداخت مالیات خودتان را شهروندی نشان دهید که از مالیات دادن فرار نکرده اید نظر آفسیر را به سمت مثبت سوق می دهید.

یک جایی نوشته بود به دلیل عوض شدن وزیر امور مهاجرت کاناداست که بررسی پرونده ها شتاب گرفته. امیدوارم همینطور باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)