صفحه 92 از 381 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

بابت توضیحات دوستان متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masood17135 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    آپدیت من هم اومده. دقیقا مثل دوستمون soroushkn تقریبا 7 ماهه اومد.توش اشاره ای به مدیکال نکرده و تو فایل pdf ضمیمه چند تا مورد و ذکر کرده مجددا بفرستیم.7 مورد
    1.immigration forms
    2.گواهی عدم سوئ پیشینه
    3.military service
    4.civil status document
    5.education
    6. business experience
    7.proof of funds
    حالا سوال من اینه که آیا از دوستان ما کسی بوده که این مرحله رو رد کرده باشه؟ این چیزایی که خواستن تقریبا همون چیزاییه که قبلا فرستادیم.
    آیا فقط باید تغییرات و بفرستیم؟
    در مورد بیزنس پلن دقیقا باید چیکار کنیم؟فکر میکنم قبلا بیزنس پلن خوبی نوشتم.دیگه باید چجوری بنویسم؟
    دوستان احیتاجی به هل شدن نیست.
    نکته اول: آپدیت چیزیه که ممکنه چندین بار ازتون بخوان( خواهر من ۴ بار آپدیت سوپیشینه و حساب بانکی فرستاد. روش skill worker)
    نکته دوم: توو خود سایت مهاجرت نوشته که بعد از پروسس. ممکنه آپدیت و مصاحبه لازم بشه
    نکته سوم: تا جایی که من میدونم و خوندم توو فرم های مهاجرت. بیزنس پلن مال کسایی که قصد راه اندازی کاریو دارن و باید نشون بدن نیازهای مالی و توسعه چند سالشونو بنویسن نه مال هنرمندان و ورزشکاران.
    نکته چهارم که همه میدونید: نوشتن که اون چیزایی که قبلا فرستادینو نفرستین. من توو رشته خودم عرض میکنم: بنده از پارسال تا به امروز چندین کنسرت خارجی و داخلی داشتم. همه اینها رو ترجمه میکنم میفرستم که نشون بدم واقعا من کارم اینه و فعالیت دارم. حالا هرکس با توجه به رشته خودش
    و در آخر: همین نیم مرحله هم خودش خیلیه. بهتر از این چند سال بود که هیچ خبری ازشون نبود
    ایشالا همین جمع توو کانادای خودمون پیروز باشید

در مورد حسابرسی قراردادها چخ مدارکی نیاز هست که رایه بدیم؟ آیا همه مدارکی که به حسابرس میدیم باد ترجمه هم بشه؟

سوال من اینه ما که مدارک را کامل فرستادیم و جمله چکلیست را که نوشته بود مدارکی به جز مدارک درخواست شده نفرستین را نادیده گرفتیم ایا بازم لازم هست که مدارک را بفرستیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkn نمایش پست ها
    دوستان احیتاجی به هل شدن نیست.
    نکته اول: آپدیت چیزیه که ممکنه چندین بار ازتون بخوان( خواهر من ۴ بار آپدیت سوپیشینه و حساب بانکی فرستاد. روش skill worker)
    نکته دوم: توو خود سایت مهاجرت نوشته که بعد از پروسس. ممکنه آپدیت و مصاحبه لازم بشه
    نکته سوم: تا جایی که من میدونم و خوندم توو فرم های مهاجرت. بیزنس پلن مال کسایی که قصد راه اندازی کاریو دارن و باید نشون بدن نیازهای مالی و توسعه چند سالشونو بنویسن نه مال هنرمندان و ورزشکاران.
    نکته چهارم که همه میدونید: نوشتن که اون چیزایی که قبلا فرستادینو نفرستین. من توو رشته خودم عرض میکنم: بنده از پارسال تا به امروز چندین کنسرت خارجی و داخلی داشتم. همه اینها رو ترجمه میکنم میفرستم که نشون بدم واقعا من کارم اینه و فعالیت دارم. حالا هرکس با توجه به رشته خودش
    و در آخر: همین نیم مرحله هم خودش خیلیه. بهتر از این چند سال بود که هیچ خبری ازشون نبود
    ایشالا همین جمع توو کانادای خودمون پیروز باشید
    با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز می شه دقیقا بفرمایید که توی کدوم قسمت فرم مهاجرت نوشته که بیزینس پلن رو نباید خود اشتغالان هنرمند و ورزشکار بفرستند می خوام مطمئن بشم چون واقعا در قسمت نوشتن این طرح مشکل دارم

Junior Member

دوستان آیا می توانید کسی را به من معرفی کنید تا در نوشتن بیزینس پلن از ایشان کمک بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    خود وکلا هم نمی دونن چرا یکباره این حجم آپدیت واسه خوداشتغالی صادر شده.
    اما چیزی که از خود نامه آپدیت برداشت میشه اینه که: مدارکی که تغییر کرده باید مجددا ترجمه و ارسال بشن اما آنهایی که قبلا دادین و تغییری توشون ایجاد نشده، نیازی نیست. قراردادهای جدیدی هم اگر بسته اید باید ترجمه و ارایه کنین. البته جریان شناسنامه و کارت ملی فرق داره و به هرحال باید مجددا بفرستین.

دوست عزیز ممنون از راهنماییت.اما یه سوال.چرا وقتی هیچ تغییری در شناسنامه و کارت ملی نداشتیم باید دوباره ترجمه شون کنیم؟
    مگه فقط اونایی که تغییر کردن و نباید آپدیت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masood17135 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از راهنماییت.اما یه سوال.چرا وقتی هیچ تغییری در شناسنامه و کارت ملی نداشتیم باید دوباره ترجمه شون کنیم؟
    مگه فقط اونایی که تغییر کردن و نباید آپدیت کنیم؟
    چند تا پست قبل تر برای یکی دیگه از دوستان نوشتم. بعضی مدارک به خودی خود تغییری نمی کنند. مثل کارت پایان خدمت (مگر اینکه المثنی بگیرید یا تبدیل به کارت هوشمند کنید). اما بعضی مدارک ممکنه در طول زمان تغییر کند. مثلا شناسنامه. شناسنامه تان همان است که قبلا فرستاده اید، اما ممکنه است بعد از ارسال مدارک، به لیست فرزندان اضافه شود و یا ازدواج و طلاقی صورت بگیرد در نتیجه در آن تغییر بوجود آمده است. یا در کارت ملی ممکن است کد پستی تغییر کند. ممکن است در این مدت در مدارک شما هیچ تغییری ایجاد نشده باشد، اما از نظر اداره مهاجرت، این مدارک باید بروز رسانی شود.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim75 نمایش پست ها
    دوستان آیا می توانید کسی را به من معرفی کنید تا در نوشتن بیزینس پلن از ایشان کمک بگیرم
    فکر نمی کنم اینجا کسی باشه که با مهارت و تسلط کامل در نوشتن هر نوع بیزینس پلنی را دارا باشه تا بتونه شما رو کمک کنه، اما سوالهایتان را بپرسید، هر کسی تجربه ای داشته باشه دریغ نمی کنه. هر بیزینس پلنی بایستی بر اساس حرفه و تجربیات و توانایی ها و سابقه کاری شخص اقدام کننده نوشته بشه. البته به مفصلی بیزینس پلن متقاضیان کارآفرینی نیست، اما داشتن یک برنامه شغلی مشخص برای پرونده تان لازم هست.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

ممنون از راهنمایی دوستمون.مجددا.
    در یکی از شماره های این فرم "تاییدیه بدهی های برجسته فعلی " رو خواستن.مثل وام.
    آیا ضرورت داره براشون بفرستیم؟
    آیا نکته منفی نیست اینکه بدون من مثلا یه وام مسکن دارم که حالا حالاها باید بپردازمش؟
    ممنون میشم نظرتون و بگید
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)