صفحه 94 از 381 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 3808

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyairan نمایش پست ها
    با درود ، آیا چاپ کتاب مشمول طرح خود اشتغالی می شود ، باید ناشر مستقلی داشته باشد یا خود نویسنده می تواند ناشر کتاب خودش باشد ؛ موارد مالی آن چگونه باید توجیه شود ؟ لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند . با سپاس . . .
    تا آنجا که من اطلاع دارم، نشر جزو خود اشتغالی کبک می تونه باشه، اما نویسنده جزو هر دو. یعنی هم خود اشتغالی کبک و هم فدرال. برای شروع باید بتونین در راستای اثبات کسب درآمدتان از طریق حرفه ی نویسندگی، مدارک جور کنین. مثلا قراردادهای کاری بین شما و ناشر یا سفارش دهنده. در قرارداد رقم و تاریخ و موضوع مشخص باشه و دریافت اقساط قرارداد در پرینت حساب بانکی تون دیده بشه. این قراردادها قدیمی تر از 5 سال نباشد و جمع مدت این قراردادها به دو سال برسد. اگر در قرارداد ها شما مشمول پرداخت مالیات شده اید، بایستی آن را پرداخت کرده باشید و رسیدی از آن داشته باشید. و در مجموع این اسناد و مدارک نشان دهد کسب درآمدی که از حرفتان داشته اید، پاسخگوی اداره زندگی تان بوده و در واقع منبع درآمد اصلی شما باشد.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

با تشکر ، اگر شخص کارمند رسمی دولت باشد و در کنار کار کارمندی جداگانه نویسنده هم بوده باشد ، می تواند اقدام کند یا نه ؟ شانسش چقدر است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyairan نمایش پست ها
    با تشکر ، اگر شخص کارمند رسمی دولت باشد و در کنار کار کارمندی جداگانه نویسنده هم بوده باشد ، می تواند اقدام کند یا نه ؟ شانسش چقدر است ؟
    تو مدارکی که تهیه می کنید، به هیچ عنوان نباید مشخص بشه کارمند دولت بودین. فقط جنبه ی نویسندگی را نمایش دهید. اما کار سختی خواهد بود، چون در پرینت بانکی، واریز مستمر حقوق کاملا مشخص هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_m نمایش پست ها
    چه عالی واسه ما بعد از4 سال تازه آپدیت اومده.. شما از طریق چه رشته ایی اقدام کردین؟ فدرال یا کبک؟و اینکه شما هم باید قراردادها رو به حسابرس بدین واسه حسابرسی؟
    من از طریق همسرم برای رشته ورزشیش اقدام کردم.فعالیت مربی گری در باشگاه های ورزشی.
    منظورتون و از حسابرسی و حسابرس متوجه نشدم.
    ینی چی این حسابرس؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

براي حسابرسي كسي اطلاع داره كه چه مداركي نياز هست و پروسشش چيه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط happydolphins نمایش پست ها
    براي حسابرسي كسي اطلاع داره كه چه مداركي نياز هست و پروسشش چيه؟
    حسابرس رسمی کسی هست که حسابداری شرکت شما را بررسی می کنه و صحت آن را تایید می کنه و چون اون شخص از دادگستری مدرک معتبر داره، از نظر آفیسر پرونده خلاصه ی پرونده ی مالی که حسابرس رسمی ارایه می کنه و شامل میزان درآمد سالیانه، سود و زیان شرکت و صحت پرداختهای مالیاتهای قرارداد ها هست قابل قبول هست. شرکت های حسابداری می تونن بهتون حسابرس رسمی معرفی کنند و این افراد با اخذ هزینه ای پرونده مالی شما را بررسی و نتیجه رو مکتوب بهتون می دن.

آیا مدارکی را که من به حسابرس بدم ضمیمه گزارش حسابرسیش می کنه؟ آیا راهی وجود داره از ارائه حسابرسی فرار کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    حسابرس رسمی کسی هست که حسابداری شرکت شما را بررسی می کنه و صحت آن را تایید می کنه و چون اون شخص از دادگستری مدرک معتبر داره، از نظر آفیسر پرونده خلاصه ی پرونده ی مالی که حسابرس رسمی ارایه می کنه و شامل میزان درآمد سالیانه، سود و زیان شرکت و صحت پرداختهای مالیاتهای قرارداد ها هست قابل قبول هست. شرکت های حسابداری می تونن بهتون حسابرس رسمی معرفی کنند و این افراد با اخذ هزینه ای پرونده مالی شما را بررسی و نتیجه رو مکتوب بهتون می دن.

نقل قول نوشته اصلی توسط happydolphins نمایش پست ها
    آیا مدارکی را که من به حسابرس بدم ضمیمه گزارش حسابرسیش می کنه؟ آیا راهی وجود داره از ارائه حسابرسی فرار کرد؟
    هرچند خوداشتغالی با کارآفرینی فرق داره، اما اگر شرکت دارین فکر کنم حسابرسی رو ارایه بدین پرونده تون محکم تر میشه.

پیرو سوال قبلیم در مورد ارایه ی گواهی بدهی از وام.
    من وام مسکن دارم که مبلغ باقی مانده تقریبا 11000 دلار میشه .تو یکی از فروم ها خوندم که نباید مبلغ بدهیت به بانک بیشتر از 11000 دلار بشه.
    با این تفاسیر باز هم به صلاح است که من این موضوع و ارایه بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masood17135 نمایش پست ها
    پیرو سوال قبلیم در مورد ارایه ی گواهی بدهی از وام.
    من وام مسکن دارم که مبلغ باقی مانده تقریبا 11000 دلار میشه .تو یکی از فروم ها خوندم که نباید مبلغ بدهیت به بانک بیشتر از 11000 دلار بشه.
    با این تفاسیر باز هم به صلاح است که من این موضوع و ارایه بدم؟
    توی این فروم توی این مدت چیز راجع به این موضوع نشنیدیم. هر چند با سههزار میلیارد بدهی هم کارشان انجام شده، ولی شما یه تحقیق بیشتری هم بکن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)