صفحه 95 از 381 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    توی این فروم توی این مدت چیز راجع به این موضوع نشنیدیم. هر چند با سههزار میلیارد بدهی هم کارشان انجام شده، ولی شما یه تحقیق بیشتری هم بکن
    خذمتتون عارضم که من این موضوع و تو فروم دیگه ای دیدم.فکر کنم اکسپری اینترای بود.
    منظور من اینه که اگه تو یه روشی بیان این حساسیت و داشته باشن لزوما این حساسیت تو روش های دیگه هم هستش فکر کنم.
    نمیدونم دقیقا فقط شک کردم برای فرستادنش.

Junior Member

سلام.من در یکی سبک های کاراته کار میکنم.دوتا مدال کشوری دارم و چندین مدال استانی در سال های قبل.چه جوری میتونم اقدام کنم و ایا میتونم با مدارک کشوری و نامه ای که از سبک به عنوان ترویج سبک در خارج از ایران میتونم بگیرم اقدامی بابت ویزا کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maaaraaal نمایش پست ها
    سلام.من در یکی سبک های کاراته کار میکنم.دوتا مدال کشوری دارم و چندین مدال استانی در سال های قبل.چه جوری میتونم اقدام کنم و ایا میتونم با مدارک کشوری و نامه ای که از سبک به عنوان ترویج سبک در خارج از ایران میتونم بگیرم اقدامی بابت ویزا کنم؟
    ترویج سبک در خارج از ایران، با کمی تحقیق در مورد این رشته ورزشی در شهر مقصد و تهیه طرح سکونت بر اساس نتیجه تحقیقاتتون میتونه هدف اقدامتون از طریق روش خود اشتغالی باشه. اما قبل از اون باید بتونین اثبات کنین که حرفه ی اصلی زندگی و راه کسب درآمدتون حداقل دو سال در پنج سال اخیر از این سبک ورزشی بوده. بهترین مدرک تهیه قرارداد کاری هست که در آن شما به نوعی کارفرما معرفی شده باشید. مثلا در یک باشگاه ورزشی شریک مالی باشید و یا سمتی غیر از حقوق بگیر در آن داشته باشید به نوعی بر اساس خدمت شما، در آمدی متغیر کسب کرده باشید. (مثلا یک قرارداد با بازه ی زمانی مشخص با فدراسیون داشته باشید که با مبلغ مشخصی، داوری یک دوره رقابت را بر عهده گرفته باشید)
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

سلام
    من چند روزه که انواع و اقسام تایپیک های این انجمن رو دارم مطالعه میکنم اما به جواب جامعی نرسیدم
    امید وارم کسی بتونه جواب کامل و جامعی به من بده

بنده به همراه همسرم قصد داریم به طریقه خود اشتغالی فدرال ( عکاسی) وارد کانادا بشیم
    یکسال و نیمه که جواز کسب عکاسی به اسم همسرم صادر شده
    هر دو تعداد زیادی قرارداد عکاسی داریم که مجموعا بیش از دو سال زمان رو پوشش میده
    در طول این مدت هر دو حق بیمه رو هم رد کردیم و سوابق بیمه رو داریم
    اما متاسفانه 90 % قرارداد ها به صورت نقدی بوده و واریز به حساب نداشتیم
    آیا این مشکلی ایجاد میکنه؟
    از طرفی یکی از اقوام نزدیک در مونترال زندگی میکنه و ما تمایل داریم در کنار ایشون باشیم اما خود اشتغالی کبک سرمایه 100 هزار دلاری میخاد که ما نداریم
    آیا میشه ایالت دیگه ای لند کرد و بعد رفت به مونترال؟ من هر چی خوندم همه از مونترال قصد داشتن برن ایالت دیگه !
    آیا تمام قرارداد ها باید ترجمه بشه؟ مثلا من 100 تا قرارداد با عروس و داماد رو بخام ترجمه کنم که ورشکست میشم :d

ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

Junior Member

لينك دريافت فرم هاي مهاجرت خود اشتغالي فدرال رو ميخواستم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rastinn نمایش پست ها
    لينك دريافت فرم هاي مهاجرت خود اشتغالي فدرال رو ميخواستم؟
    با سلام بفرمایید
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...f-employed.asp

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط photoshop نمایش پست ها
    سلام
    من چند روزه که انواع و اقسام تایپیک های این انجمن رو دارم مطالعه میکنم اما به جواب جامعی نرسیدم

بنده به همراه همسرم قصد داریم به طریقه خود اشتغالی فدرال ( عکاسی) وارد کانادا بشیم
    از طرفی یکی از اقوام نزدیک در مونترال زندگی میکنه و ما تمایل داریم در کنار ایشون باشیم اما خود اشتغالی کبک سرمایه 100 هزار دلاری میخاد که ما نداریم
    آیا میشه ایالت دیگه ای لند کرد و بعد رفت به مونترال؟ من هر چی خوندم همه از مونترال قصد داشتن برن ایالت دیگه !
    آیا تمام قرارداد ها باید ترجمه بشه؟ مثلا من 100 تا قرارداد با عروس و داماد رو بخام ترجمه کنم که ورشکست میشم :d

با سلام خدمت شما دوست عزیز شرایط شما تا اونجایی که من میدونم خوبه و مشکلی نداره و نیازی نیست تمام قراردادها رو ترجمه کنید چند تا دونه درشت رو ترجمه کنید کافیه . بیمه و پروانه کسب هم کمک خوبی بهتون میکنه
    و در مورد لند کردن خوشبختانه در این روش هیچ محدودیتی نیست که مجبور باشید در شهری که انتخاب کردید باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط photoshop نمایش پست ها
    سلام

هرچند بهتر بود اینطوری باشه، اما خیلی هم حالا مهم نیست که عینا به حساب واریز نشده. بالاخره که پول به حسابتون میرفته؟ چون بعدا باید ثابت کنین این قراردادها منبع درآمدتون بوده و گزارشهای بانکی این رو نشون میده. مشکل بعدی اینه که یک نفر از شما متقاضی محسوب میشه و قراردادهای همسر چندان کمکی به جمع امتیاز نمی کنه. اونی که جمع تاریخ قراردادهاش به دو سال برسه رو متقاضی اصلی معرفی کنین.
    موضوع جابجایی به مونترال همانطور که دوستمون گفتن مشکلی یست. بعد از یه مدت ساکن شدن در شهری که تو پرونده نوشتین، میتونین هرجا که خواستین برین. البته باید مواظب باشین طوری رفتار نکنین که مشمول قانون دروغ گویی بشین. چون باید برای اجرای بیزینس پلنی که ارایه میدین تلاش کنین، اما اگه به نتیجه نرسه، اشکال نداره، دیگه دروغ محسوب نمیشه.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

باعرض سلام
    دوستاني كه براشون آپديت اومده جهت اثبات عدم داشتن بدهكاري مالياتي (كه جز مدارك درخواستي است)چه اقدامي كردند؟

سلام و روز بخیر

من نزدیک 10 سال هستش که کار طراحی گرافیک می کنم. با انتشارات ها و شرکت های زیادی هم تو ایران و هم تو مالزی کار کردم. اما همیشه کارم بصورت فری لنس بوده و تو خونه کار می کردم. البته می تونم از تمام جاهایی که کار کردم نامه بگیرم. اما بیمه و ثبت شرکت و قرارداد این جوری ندارم. اما نمونه کارهام هست با اسمم که چاپ شده. نزدیک به 30-40 میلیون هم سرمایه دارم که نمی دونم چطوری می تونم ثابت کنم از این راه بوده؟ نامه از مشتری هام بگیرم رو سربرگ و مهر شرکتشون قبوله؟ ممنون می شم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)