صفحه 98 از 381 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

یه سوال دیگه قضیه صد هزار دلار فقط برای کبک هست یا کلا برای این روش لازمه؟
    تاریخ ارسال مدارک 25aug2011 دریافت فایل نامبر 25octobr2011 رشته: ابتدا 6 امتیازی، بعد 0 امتیازی و 12 امتیازی , نامه انتظار 12jun2012تاریخ مصاحبه 3October 2012، ارسال مدارک2014nov, درخواست اپدیت 2014dec, ارسال آپدیت jan2015 تمدید csq ، 4may2015 / فایل نامبر فدرال 8september2015/ مدیکال march2016 /پاس ریکویست april 2016

Junior Member

در این روش بهتره که به انداره کافی پول داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط beautiful_lie نمایش پست ها
    این صحبت ها خیلی کمک کرد ممنون
    خواهر منم کارش طراحی گرافیکه قرار داد ها رو میتونه بگیره ، اما دقیقا نمیدونیم شکل این قرار داد ها که بین دو شخص حقیقی بسته شده به چه شکلی باید باشه ؟ رقم باید توش ذکر یشه ؟
    سرمایه زیادی نداره و اون پول ها اکثرا خرح شده

و قرار داد های طراحی هایی که برای شرکت ها انجام داده به چه شکل باید باشه
    چون اکثرا بدون قرار داد و نقدی بوده
    درواقع سوالم همینه که سابقه کارشو چجوری باید اثبات کنه

بذارین اینجوری بگم. در این روش شما باید ثابت کنین که از حرفه ی هنری خودتون کسب درآمد می کنین. نیازی نیست شرکت داشته باشین و یا قراردادهای کلان بسته باشید، اما باید ثابت کنین در حرفه ی خودتان موفق و قابل اعتنا هستید. پس از کسب حداقل امتیازی برای ورود، قانونی برای محاسبه امتیاز تکمیلی وضع نشده و بسیار به نظر آفیسر پرونده بستگی داره، اما چیزی که مسلم هست، آرتیستهایی که از هنر خود به شکل تجاری استفاده نکرده اند چندان نمی تونن به نتیجه پرونده امیدوار باشند. بازار رقابت هنرمندان در کشور کانادا خیلی تنگاتنگ هست و شما باید در پرونده تون نشون بدین که تا کنون در رقابت های داخلی برای بستن قرارداد موفق بودین. قراردادهایی با شرکتهای معتبر و یا در سطوح پایینتر اما در تعداد زیاد. کارهایتان موفق بوده، جایزه گرفته اید. کارتان در سطح شهر نصب شده، خبر آنرا در روزنامه چاپ کرده اند، سخنران بوده اید و از این دست تبلیغات به پرونده شما کمک فراوانی می کند. الزامی نیست که مواردی که نام بردم حتما در پرونده تان وجود داشته باشد. صرفا گفتم چگونه خودتان را توصیف کنید.

در خصوص سرمایه، برای خوداشتغالی کبک قید شده 100 هزار دلار کانادا، اما برای فدرال رقمی معین نکرده اند. اما با توجه به بیزینس پلنی که در مرحله بعد ارایه می کنید خودتان مشخص می کنید که به چقدر سرمایه برای راه اندازی کارتان در کانادا نیاز دارید و این رقم باید در حسابتان موجود باشد. پس در نوشتن طرح کاری باید محتاط عمل کنید. هم طرحتان قانع کننده و موفق بنظر بیاید، هم هزینه بالایی برای استارت کار نیاز نداشته باشد. (البته اگر در مورد تامین هزینه مشکلی دارید)
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

سلام میخوام بدونم برای استفاده از روش خود اشتغالی کشاورزی چه مدارکی باید تهیه کنم ؟

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز.
    مشکلی در روند پروندم پیش اومده که گفتم تو این فروم مطرح کنم تا دوستان باتجربه تر نظر بدن.
    من 14 ماه پیش برای پرونده ای که فرستاده بودم،فایل نامبر گرفتم و حدودا 8 ماه پیش پرونده ی دیگری برای برادرم ارسال کردم و برای اون هم فایل نامبر گرفتم.
    اما یک ماه پیش برای برادرم ایمیل آپدیت اومد.
    تصمیم گرفتم میلی به آنکارا زدم و علت رو جویا شدم که بعد چند روز جوابمو دادن:
    Dear applicant,
    Please be advised that your file is not in Ankara office yet, we will contact you when your file is ready to be processed.
    Thank you for your patience and understanding.
    Regards,
    Immigration Section - RZA

به نظرتون من باید چیکار کنم؟
    عجیب نیست؟
    کسانی که فایل نامبر گرفتن میدونن که تو اون میل صراحتا میگه پروندتون به آنکارا فرستاده شده.
    ممنون از نظراتتون
    ارسال مدارک: 2014.08 -- فایل نامبر: 2014.11 -- آپدیت :2016.05 -- آپدیت دوم : 2017.02 medical exam:2018.05
    Pass request :7.2018

Junior Member

یک لیست جامع کسی داره که تمام مدارکی که باید بفرستیم رو فهرست وار بذاره. تو چک لیست خود سایت مهاجرات جزییاتی که همه صحبت از اونا میکنن چیزی ننوشته.مثلا بیزینس پلن .یا ریز نمرات دانشگاه و یا نامه کارشناس رسمی برای ارزشیابی ملک و املاک و ....

Junior Member

من خودم این لیستو دارم اگه کم و کسر داره لطفا اضافه کنید

صفحۀ اول و دوم شناسنامه )تمامی اعضای خانوادة(
    سند ازدواج
    کارت پاپان خدمت و یا معافیت
    مدرک دیپلم )خود و همسر(
    ترجمه رسمی مدارک تحصیلی - دیپلم - لیسانس و... (نفر اصلی و همراه) اگر دانشگاه آزاد باشه قبلش باید دانشگاه مرکزی تائید کنه
    -ریزنمرات دانشگاه
    تمامی مدارک مهارتهای فنی و حرفه اٍی )خود و همسر(
    کارتهای عضویتی
    گذرنامه تمامی اعضای خانواده
    مجوزهای اقامتی خود و همسر )اولین و اخرین مجوز(
    کپی تمامی اسناد مالکیت)تمامی صفحات هر سند(در صورت موجود بودن
    آدرس کامل پستی در ایران همراه با کد پستی و شماره تلفن:
    ارزش تقریبی اسناد قطعی مالکیت )بدون بدهی و رهن( به اسم متقاضی اصلی: نامه کارشناس رسمی دادگستری
    )لطفا ارزش هر سند با ذکر ادرس و مساحت و تاریخ انتقال بطور جداگانه عنوان شود(
    ارزش تقریبی اسناد قطعی مالکیت )بدون بدهی و رهن( به اسم همسر
    )لطفا ارزش هر سند با ذکر ادرس و مساحت و تاریخ انتقال بطور جداگانه عنوان شود(
    مقطع تحصیلی فعلی هر یک از فرزندان:
    تعداد پاسپورتهای گرفته شده از سن 18 سالگی تاکنون
    - فرم اصلی + فرمهای ضمیمه .(نفر اصلی و همراه)
    - مبلغ پرداختی بابت پروسس پرونده - مانی اردر - بانک درفت - کردیت کارت (نفر اصلی و همراه)
    -رزومه (در صورت امکان 2 زبان فرانسه و انگلیسی)CV
    ترجمه دوره های آموزشی گذرانده شده - کامپیوتر - فنی حرفه ای و ... (نفر اصلی و همراه)
    -مدارک زبان فرانسه TEF-TCFو و مدرک IELTS در زبان انگلیسی . اگر دارید وگرنه الزام نیست
    - مدارک مربوط به تجارب کاری شما در 5 سال گذشته یا در صورت وجود قبل تر از آن{ گواهی کار - قرارداد کار -فیش حقوقی ، برخلاف فدرال دولت کبک به سابقه بیمه اهمیت بیشتری می دهد که الزامی نیست ولی اگر باشد خیلی بهتر است چون در سایت قید شده است که حتی در سابقه کار شماره بیمه باید قید شود}. (نفر اصلی و همراه)
    فرم تعهد مالی { در این مرحله گواهی بانک بفرستید بهتر است اگر نه که اجباری نیست در موقع مصاحبه طی یک نامه مدارکی را که باید همراه داشته باشید به شما اعلام می کنند}(ترجمه شده بهتر است)

-پرینت نمونه کارهاتون و ضمیمه به قراردادها
    -بیزینس پلن
    - در صورت داشتن بیمه خویش فرمایی . پرینت سابقه بیمه با مهر تامین اجتماعی+ سابقه بیمه همسر
    عکس 6 قطعه برای تمام افراد خانواده

من درست متوجه نشدم چرا همه از بیزنس پلن صحبت می کنن در حالی که من نه تو چک لیست نه هیچ جای دیگه ای چیزی از بیزنس پلن ندیدم! این لینک راهنمایی:

http://www.cic.gc.ca/english/informa...TOC.asp#4000E3

من هیچ چیزی پیدا نکردم که بیزنس پلن بخواد. ممنون می شم اگر دوستان اطلاعی دارن بگن کجا از بیزنس پلن صحبتی کرده یا لینکشو حداقل بذارن که ما ببینیم دقیقا چی میخوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeil416215 نمایش پست ها
    من درست متوجه نشدم چرا همه از بیزنس پلن صحبت می کنن در حالی که من نه تو چک لیست نه هیچ جای دیگه ای چیزی از بیزنس پلن ندیدم! این لینک راهنمایی:

http://www.cic.gc.ca/english/informa...TOC.asp#4000E3

من هیچ چیزی پیدا نکردم که بیزنس پلن بخواد. ممنون می شم اگر دوستان اطلاعی دارن بگن کجا از بیزنس پلن صحبتی کرده یا لینکشو حداقل بذارن که ما ببینیم دقیقا چی میخوان.
    شما باید آفیسر پرونده را متقاعد کنید که آنقدر در حرفه ی خود متبحر هستید و با بازار کار کانادا آشنایی پیدا کرده اید که می توانید از حرفه ی خود در آن کشور نیز کسب درآمد کنید. این شواهد را باید به پرونده خود اضافه کنید.
    هرچند ارایه بیزینس پلن واجب نیست ولی مدرک معتبری است که به احتمال قوی شما را از استرس مصاحبه ی حضوری دور می کند. چون اگر به مصاحبه دعوت شدید، باید بتوانید از توانایی خود در کسب در آمد در کانادا دفاع کنید و این کار راحتی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    شما باید آفیسر پرونده را متقاعد کنید که آنقدر در حرفه ی خود متبحر هستید و با بازار کار کانادا آشنایی پیدا کرده اید که می توانید از حرفه ی خود در آن کشور نیز کسب درآمد کنید. این شواهد را باید به پرونده خود اضافه کنید.
    هرچند ارایه بیزینس پلن واجب نیست ولی مدرک معتبری است که به احتمال قوی شما را از استرس مصاحبه ی حضوری دور می کند. چون اگر به مصاحبه دعوت شدید، باید بتوانید از توانایی خود در کسب در آمد در کانادا دفاع کنید و این کار راحتی نیست.
    11.7. Requesting and reviewing documentation
    Documentation should provide evidence of the applicant's financial position and previous
    self-employment or experience. It should provide reasonable evidence that the applicant merits
    consideration under the program.
    Officers may request that self-employed applicants show evidence of having researched the
    Canadian labour market and adopted a realistic plan that would reasonably be expected to lead to
    self-employment.
    However, a formal business plan that would entail unnecessary expense and administrative
    burden is discouraged.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)